První návštěva CAR, co nás tam čeká?

hadovka
31. pro 2015

Ahoj holky,jiz skoro rok se s manzelem snazime o mimi. No snazime-spise,jak nam to zrovna vyjde,zadny planovany sex,zadne ovu testy,mereni BT,hlenu...atd. Vzhledem k nasemu veku(ja 35 a manzel 41)nas mujs gyn.bez jakychkoliv vysetreni me osoby a informaci odeslal do CARu Liberec. Nemame vubec potuchy,co nas tam pri 1.navsteve vlastne ceka,jak me,tak i chlapa.

lenusaak
31. pro 2015

@hadovka ahojky 🙂 my když byli poprve v CAR, bylo to kvuli spermiogramu , takže poprve sme s MUDr.mluvili až když sme šli pro výsledky🙂 takže určite pošlou manžela na spermiogram 🙂 dále jsem k MUDr.nesla veškere zprávy moje (mám po dvou gyn.operacích), ješte ten den mi vzali krev na hormonální profil 🙂 dále s váma proberou určite postupy jak dosáhnout přirozeného oplodnění a ruzná vyšetření jako je PCT test, nebo inseminace (IUI) atd..co se týka prohlídky, na gyn.křesle ten den jsem ani nešla, spíš tobylo takove ruzne povídání 🙂))

hadovka
autor
1. led 2016

Ahojky🙂 Dekuju za info,doufala jsem v neco takoveho,takze pro zacatek snad neni ceho se bat. O me ani tak nejde,zenska je zvykla na ledacos,slo mi spise o chlapa,spolecne k doktoru jdem vubec poprve,tak aby mi ho nevyplasili hned na zacatku nejakym podrobnym zkoumanim toho 'jeho pasaka'🙂