• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprodukční imunologie Plzeň, prof. Ulčová-Gallová

2. února 2012 
Ahoj Renys. Včera jsem se dovolala k pani doktorce a byla jsem strašně překvapena že nás vzala tak rychle. Máme k ní přijít už 17.2. Fakt mě to dost překvapilo. Ale zase to budu brzy za náma. Nevím jestli se mám těšit nebo se bát. :unamused:.
10. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem po třech zamlklých těhotenstvích a nyní mě má dr. odesílá na imonologii právě k paní doktorce Ulčové - Gallové do Plzně, zajímalo by mne jaká je objednávací doba a jak vyšetření probíhá??
24. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky nas tam dr.tento tyde odeslala..musim se objednat,uz jsi se objednavala?jsem zvedava na termin,asi to nebude hned...
jestli uz masnejake info tak pisni,budu rada...
30. lis 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jityna Dobré ráno. Já se objednávala v pondělí. Prý se má objednávat pouze v pondělí :slight_smile: Termín jsme dostali hned - 4.1., ale mohl být i dřív. 6týdnu před vyšetřením se nesmí používat žádná hormonální léčba a 24 hodin před vyšetřením se musí omezit tuky - takže žádnou kachnička a tak :slight_smile: A jak to bude probíhat? Vezmou prý krev a u muže udělají spermiogram. Jen nevím, jestli hned a nebo ne :confounded: Ale to zjistím :wink: 5 dní před ním se totiž nesmí.....nic :sweat_smile:
Proč tam jdete?
30. lis 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jezdime do CAR a mame pred sebou 3 ivf ,tak chce mit dr.vsechna vysetreni,at mame vse pojisteno :slight_smile: a naslapnem spravnou nohou :slight_smile: tak to objednani neni tak hrozne.
Budu moc rada,kdyz zjistis,zda se cele vysetreni da udelat v jeden den,to by bylo uzasne...
ja tam prave vcera volala a sestra mi rekla at si na objednani zavolam dnes....
jdete na vysetreni oba,nebo jem manzel?
30. lis 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jeste me napadlo,kolikaty den cyklu si te teda pozvali,mam trosku obavu,ze se objednam,pak se treba MS spozdi a co dal?
30. lis 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sal 80,tak uz jsem objednana a to...na 12.12 a rovnou mi rekli,ze je to na dva dny..prvni den krev +stery a druhy den spermiogram..takze uz shanim ubytovani... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také jsem v Plzni pani doktorky Ulčové-Gallové byla ale uplně jsem se zapomněla zeptat na co vše se odebírá ta krev, někde jsem slyšela, že je to až na 42 věcí, jsou mezi tím i chlamydie?
2. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek