Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
9. srp 2010

78marcela : neboj, bude, uvidíš! 😉

rebeca : 😀 😀 😀

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Krásně, že, Ale myslím, že je v tom kus pravdy. I když je to někdy moc těžké, udržet si pozitivní mysl. ale já před pár týdny poznala jednoho super človíčka a ten mi dodal tolik pozitivní energie, jak se to nepovedlo ještě nikomu...začala jsem znovu věřit a doufat a to je to nej nej nej.

Já jsem dneska nějak moudrá, koukám...

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela u nas vo Ferticente Pinter hovoril, ze hcg pod 300 ho nezaujima. Musi byt nad 300!
Ale tu na konovi som videla, ze baby aj s nizuckym hcg su tehulky a vsetko je v poriadku.... Tak neviem...... Ale tych 600 ti zo srdca zelam!!!!!

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela dnes perlime vsetky......

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Mě stačí 300...buď na mě hodná...

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela nie, viac!!!! The tweens chceme, mne sa tweensky pacia..... To je to najkrajsie na celom svete aj ked tu starost si samozrejme uvedomujem...
Ja nie som na teba zla, Boze chran!!!!!!

gabikri
9. srp 2010

rebeca : já bych taky chtěla tweens! To by bylo supeeer!!!!!!!! 😵 😵 😵 Jsem se dneska ptala Štelcla, jestli mi dá tři a rozmluvil mi to. prý to přináší velké komplikace a že v mém případě budou stačit dvě 😉

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Já myslím, že si ty starosti nikdo pořádně neuvědomí, pokud s tím nemá osobní zkušenost..Na pohled je to určitě krásné, ale co je za tím starostí...ale kdyby byly, byly by, a byla bych taky moc ráda, i když pro začátek to jedno bych brala raději.
Vím, že na mě nejsi zlá, to byl žert🙂)
A já ti ty dvojičky strašně moc přeju. Sobě až raději na druhý pokus, až se to s tím prvním jedním všechno naučím.

78marcela
9. srp 2010

@gabikri Takže tobě taky přeju dvojčátka, přeju každému, co kdo chce a po čem touží.
Já se hlavně bojím proto, že tam nemám žádnou matku ani kamarádku, kdo by mi zezačátku pomohl, stěhuju se do úplně nového prostředí, takže i s tím jedním budu mít co dělat, když se zadaří.
No a kdyby teda byly dvě, tak se vrátím zpátky domů k našim asi, na začátek, nebo by mě tam samotnou asi trefil šlak. Chlap od rána do večera v práci a já dvě miminka...no představa na jednu stranu krásná, na druhou...

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri vsak su the tweens krasne? Ja by som brala 2 princeznicky hned )))))))))) Neboj vlozite dve a dve sa aj narodia!!!!!
Inak je zaujimave, ze len my co mame problemy s pocatim by sme brali tweensky vsetkymi desiatimi. Ti, co si splodia miminko v teplej posteli sa tweenskam dost smeju a nechceli by ich za zivy svet.
To len tak naokraj, to je asi len ja tak vidim.....

@78marcela fajn, tak jedno! Nacvicis si to a potom to rozjedeme s tweenskami!!!!!

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela ale aj tak je to prekrasne ))))

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Tak tak. pak to tak rozjedeme. a taky bysem chtěla malou princezničku, krásnou malou sladkou holčičku...ale budu mít určitě kluky, to je jasné. 😀 😀 😀

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela a nad menami si uz premyslala?

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Už dávno. Nad tím prvním pozitivním testem jsem už i kočárek vybírala...holčičku bych chtěla Barunku, nebo Simonku a kluka bych chtěla Martina, ale můj přítel to nechce a tak jsme se pak shodli na Tobiáškovi.

gabikri
9. srp 2010

78marcela : tak my nemáme s manželem taky nikoho ( rodiče nám oběma zemřeli a jsme oba jedináčci) a vzhledem k tomu, že budeme když se to povede bydlet na chalupě, kde nikoho neznám, tak to bude záhul i s jedním. Ale co, kdo se bojí, nesmí do lesa!

rebeca : buď dvě holčičky nebo páreček 😵 😵 😵 Sousedi mají asi čtyřleté dvojčata - kluky a to je tedy likvidační komando 😝 To si teda představit neumím 😀 Ale člověk do toho asi přijde ani neví jak 🙂

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Máme to vybírání maličko komplikovanější, přítel má cizí jméno i příjmení a najít něco k tomu, co by se hodilo a zároveň bylo české a pěkné, to byl docela problém. A já nejsem moc zastánce těch cizích jmen, když je české příjmení. u kluka bychom si to dovolit mohli, ale holka když by se pak vdala, tak by to znělo směšně.

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela pekne si vybrala. A kocik? Aj ten uz mas vybrany?

78marcela
9. srp 2010

@gabikri my naštěstí rodiče máme, teda přítel už jenom maminku, ale obě jsou docela daleko. Jedna mamka 180km, druhá 200km...a nikoho tam neznám. Takže to je vážně důvod, viď, Gábi.

Už se s vámi holky loučím, musím jet vyzvednout mamku do práce, tak ahoj zítra. Napište mi taky vaše zvolené jména, at můžu chytat inspiraci.-))

Dobrou noc.

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri tiez si moc nedokazem predstavit dvoch chlapcov...... Ale tak ked inac nie, tak by som ich zobrala ))))))
Ale tie krasne princeznicky.....

gabikri
9. srp 2010

Dobrou noc 😉

hanulinecka
9. srp 2010

jj holky já když tak nad vším přemýšlím až se trošku stydím,že už jedno dítko mám tak co bych chtěla 😝 😝 😒
ted jste na řadě vy všechny........... 😵 😵 😵 😵 😵

hanulinecka
9. srp 2010

jééé kráásná debata o dvojičkách já napoprvé mooc chtěla i hcg 16 den přes 3000 tomu nasvědčovala nakonec je jeden špuntík,ale mužu vám říct,že uplně stačí a krásně si ho člověk užije i když mám spoustu viruálních kamarádek s dvojičkama a v pohodě ono je ze začátku netěžší to sžití s mimčem než si zvyknete že máte človíčka o kterého se musíte starat

já výběr jmen miluju ,ale teda ted vubec nevím nechci nic co je v top 10 v české republice těch aniček,adélek nelinek a adámku je plno 😝
já na holčičku Justýnka,Berenika,Izabella
na kluka nevím to vybírá Marek ,ale my budeme mít holčičku takže výběr na kluka neřeším 😝 😀

hanulinecka
9. srp 2010

a u Marečka jsme měli holčičku Dominiku 😝

to moje malé zvíře usnulo až ted 😝 😔 hruza zase to byl večer snad si ráno trochu pospí

rebeca_1
9. srp 2010

@hanulinecka ja taka som (((( Tiez ked vidim, ze niekto ma dve, tri, pat, desat deti a ja nemozem mat za cele tie dlhe roky ani to jedno-jedine ((((( Poviem si... ved ty uz mas v dome, v byte detsky plac alebo smiech. Co viac si mozes priat?
Ako kebyze nechcem dobriat matkam druhe, tretie dietatko..... Nie je to vsak tak!
Verte mi vsetky maminky na konikovi, zo srdca Vam zelam aj to druhe alebo aj tretie babatko )))))
Ja sama by som chcela len jednu krasnu, malu princeznicku ale moj manzel by chcel radsej dve deticky... Ale vidim, ze ma setri. Tak mozno zostaneme pri jednom. Najradsej the tweens a je po probleme ))))
Hanulinecka nevycitaj si, ze si tu maminka!!!! Ty sem predsa patris!!!! A coskoro budes tehulka okrem maminky!!!! )))))
Tak vidim, ze aj pekne mena sa nam zacali sypat )))))
Mne sa paci Sarah, Nelly, Christian.

hanulinecka
9. srp 2010

@rebeca_1 víš já to beru tak že před 4 rokama když jsem začala s kolotočem ivf a psala si s holkama byla jsme v takové situaci jako vy neměla jsme dítě a moc mě nešlo do hlavy ,že ty co měli dítě už jedno proč jsou tak na nervy,že jim nejde druhý proto si to živě pamatuju jaké to bylo a je asi pro vás

jasný já sem patřím a všem mooc amoooc přeju ten dětský pláč a to těhulkování zažít proto možná ta touha po druhém je veliká když vím jaký to je 😵

rebeca_1
10. srp 2010

Dobre rano!

@hanulinecka krasne si to napisala.

hanulinecka
10. srp 2010

Dobrí ránko... 😵

@rebeca_1 jj svatá pravd až jednou budete chtít druhý určitě si na mě vzpomě,že je to jěště horší než to první 😵 😵 😵

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka ja budem dakovat Bohu za jedno-jedine miminko. Ved vidis ako nas trapi? 7 rokov behame po lekaroch, vyse osem rokov snazenia a stale nic....
Mozno kebyze to pride do dvoch az styroch rooch, tak by som sa nato dala. Ale takto nie!
Som unavena fyzicky aj psychicky z toho vsetkeho ((((((
Ale nikdy nehovor nikdy!!! Tak uz som ticho....

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 víš jak ráda bych vám nějak pomohla vím jak je to náročný i když tolik toho co máte za sebou nemám,ale trápením jsme si prošla taky tí snažením 5 let je to ubíjejicí,ale hlavu vzhuru pozitivně myslet a jít dál vím je to těžky chjoo až mě tečou slzy 😔

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka ano ideme dalej, jasne!!!! Ved sme velke bojovnicky, silne a statocne zeny!!!!!

Len teraz mam take obdobie, ze pomaly kazdy vecer nakuknem do svojho exklzivneho diara, ze akeho lekara mam zajtra ((((( Je tych vysetreni hrozne vela, vsade sa musis objednat, aj tak tam cakas cca 2 hodinky, no hrozne ubijajuce ((((
Uz sa tesim nato ako budem mat na teraske zaparkovany kocik a neustale si budem obzerat ten vytuzeny pokladik )))))
Marecek sa kedy narodil, v zime?