Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Jasně že se to s chlapem nedá. ten chce mít denně jídlo a uklizeno. A i když je vcelku hodnej, tak jsou někdy okamžiky, kdy mě děsně nervuje a tady mám opravdu klid.

hanulinecka
10. srp 2010

holký nevyčítejte si to já ted v lednu po tom ketu jak se zadařilo tahala marečka byla zima tak na saních asi 2 krát jsem sebou tak řízla o zem na zadek,že jsme myslela že to nemuže nikdo vydržet marečka z auta do auta pořád dokola a povedlo se to jak to dopadlo je druhá věc
takže sice odpočívejte ,ale s mírou 😵

gabikri
10. srp 2010

78marcela : přemýšlím, kam se uklidím, ale na to jeho budeš jen ležet a já se o tebe budu starat, tak na to už mu neskočím 😝

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Vystavili mi ji v Reprofitu. Požádala jsem je o to, a bez problémů. Normálně bych si neschopenku nebrala, ani by mě to nenapadlo, mám prázdniny, takže co, jenže se mi tak trochu doneslo z práce, že by mě nejraději propustili, když chci jít na mateřskou, aby od nového roku začala nová paní učitelka, tak jsem se rozhodla na ni jít, abych měla jakous takous jistotu zaměstnání. Ale ještě uvidím, jak to bude.

gabikri
10. srp 2010

rebeca : to si piš 😵 😵 😵

rebeca_1
10. srp 2010

@hanulinecka ty mas zajtra debatku v Reprofite? Ci ides do Brna na vyletik?

gabikri
10. srp 2010

V Reprofitu dávají neschopenky? A na jak dlouho? 😕

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela tak jak píšeš já když při druhém ivf čekla na test tak muj manžel odešel na oslavu mě se nechtělo vzbudila jsme se ve 3 ráno on nikde a to moc nepije volám nic zase nervní litám od okna k oknu volám nic pak se dovolám a on někde na diskotéce 😝 že už jde tak já zase od okna k oknu nervy v kyblu 😅 a ten sterj "blbec"přišel v 8 ráno no holky to bych vám nepřála ten kolotoč tady co byl já byla na zhroucení on objímal mísu já řvala on řval pak až jsme se uklidnila tak říkám jestli chcete vidět toho starého blbce tak se zakousněte a uvidíte kdo je váš táta 😀 a povedl se mareček
možná je ted taky takovej nervák 😀

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Tak tak...minule mi to taky říkal a dokonce se to teda snažil i dodržet, jak mi něco spadlo, hned to zvedal, když jsem měla na něco chuť, ani mi nedovolil do ledničky se zohnout, hned mi všechno jmenoval, co tam je a na co mám chuť...jenže pak dojde a Marci, prosím tě, nemohla bys toto a támhleto? A nervičky podpořené hormonama se ve mě hned rozjely a už bylo zle.
Tady jsem vážně v pohodičce, mazlím se s malou od ségry (když se nechá🙂) a přítele mám jen na telefoně🙂

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 jj debatku spojím s výletíkem s holkama z jiné diskuze byli jsm etenkrát 4 co jsme šli zrovna na ivf a všechyn jsme na unice otěhotněly jedna potratila asi v 5tt a my 3 máme stejně staré děti tak se scházíme....

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Mě ji dali bez problémů, ale na jak dlouho, to mi nikdo neřekl. Právě nevím, jak se to bude dál vyvíjet, jenže se bojím, že mi nikdo nic neřekne ani když tam půjdu na krev. Minule mi vzali krev sestřičky, pak jen telefonem negativní a nashle, užijte si lázně.
teď bych ráda věděla, co a jak dál, když neotěhotním, zda mi neschopenku prodlouží a v září další kolo, nebo mi ji ukončí...já nevím.

gabikri
10. srp 2010

78marcela : užívej si to, takový luxus mít s chlapem nebudeš, oni to prostě nechápou! 😝 A hlavně teď budeš těhulka, tak je to tvoje poslední lenošení 😉

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri jsi gábina????,

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri nejhorší je,že oni nechápu skoro nic 😀 😀 😀 někdy si říkám jestli já jsem mador já nebo on 😀 pro mě je to pořád nepochopitelný tvor 😀

gabikri
10. srp 2010

No já se ptám proto, že jako OSVČ mi platí nemocenskou až po 15ti dnech a jelikož chci otěhotnět, platím si tu nejvyšší částku. To se vyplatí, když otěhotníš ( berou to za 12 měsíců zpátky) Tak když neotěhotním, tak by se mi aspoň šikla nemocenská, aby se mi ty penízky vrátily 😉

78marcela
10. srp 2010

@gabikri To si nemyslím, že poslední, pokud jsem těhule, tak budu lenošit přinejmenším ještě 8,5 měsíce....však já mu vždycky říkám, že jak na mě nebude hodnej, půjdu k babičce, kde mě mají rádi🙂)
Ale pravda je ta, že tady doma jsem nejšťastnější, tady na té naší jižní Moravěnce, tam nahoře na severu jsem si nezvykla a myslím, že ani nezvyknu nikdy..chlapa mám ráda, kvůli němu tam jsem , ale tady jsem opravdu šťastná.

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka: jo, proč???? 😉

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka pro mě někdy taky...prostě marťani někdy, že jo.

rebeca_1
10. srp 2010

@78marcela ake ked neotehotniem? To tu uz nechcem pocut!!!! Ved ty budes prva tehulka v tabulke!!!!!

@hanulinecka tak dobre vybav zajtra, pekne pokonzultujte s panom doktorom a potom to pridi na kona skonzultovat aj s nami!!!!
Moje zlaticko ma uz vola do postielky, ideme sa stiskat )))))
Dobru noc!

78marcela
10. srp 2010

@gabikri Já jsem částečně zaměstnanec a jsem i OSVČ na vedlejšák a taky si to platím. Platím si tedy jen 600 měsíčně, protože se prý sčítají zálohy i ze zaměstnání a vzniká souběh a v zaměstnání taky teda něco mám, takže dohromady by mi to tak nějak kolem té nejvyšší částky taky mohlo hodit.
proto se bojím jet na chatu, když bych měla tuhle vysokou nemocenskou, tak o ni přijít, to bych nerada.

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri moc se mě líbí jméno Gabriela mám segru taky gábinku 😀

78marcela
10. srp 2010

@rebeca_1 no stát se to může, ne? i když bych děsně ráda byla první v tabulce🙂
Tak dobrou...

gabikri
10. srp 2010

78marcela : já si právě platím 1000 měsíčně už od minulého pokusu, ale nějak už se mi to přestává rentovat 😝

hanulinecka
10. srp 2010

@78marcela a odkud jsi z jižní moravy???

hanulinecka
10. srp 2010

@rebeca_1 dobrou noc
no já rovnou z brna pojedu na chatu tak přijdu asi až v pátek ☹ tak to pak proberem a hezky se stiskněte 😀

hanulinecka
10. srp 2010

@gabikri a ty máš pořád ten obchudek a jsi přímo z prahy???

78marcela
10. srp 2010

@hanulinecka Jsem kousek od Znojma. A ty?

gabikri
10. srp 2010

nanulinecka: no já jsem tohle jméno v dětství nenáviděla, ale nechci být sebestředná, ale teď se mi docela líbí a přemýšlím že bych ho i dala, ale je to divné, když se dávají jména po rodičích, nebo ne? A po mm chci taky jméno Petr 😉 Nebo holka Petra?

78marcela
10. srp 2010

@gabikri A jakou máš práci, Pokud děláš něco namáhavého, nebo stresujícího a pokud ti nevadí vycházky jen 4 hodinky denně, tak bych si tu neschopenku vzala. Ale musím říct, že zprvu dělali trochu ofuky, že prý až po transferu, jenže pak tam nějaká vrchní sestra usoudila, že když mi jedna neschopenka z lázní skončila 1.8., tak je blbý tam mít 5 dnů mezeru a dali mi to jako pokračování od 2.8. Takže myslím, že tobě ji dají asi taky od transferu.

gabikri
10. srp 2010

hanulinecka : obchůdek jsem zrušila, strašně mě to stresovalo, vydělám, nevydělám, bude na nájem, nebude na nájem.........tak jsem si řekla, že pokud chci otěhotnět, musím mít naprostý klid. Momentálně prodávám jenom přes internet, stojí to sice za prd, ale do října to vydržím a pak uvidím co dál. Jinak jsem z Prahy, ale momentálně jsme v jižních Čechách na chalupě po manželově mamince 😉