Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
16. zář 2010

@78marcela to je prednisonem.Tak jim dej ovoce! 😉

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Už jsem sežrala zbytek slaných tyčinek, co tu přítel měl a nektarinku. Furt mám hlad, já nevím, co to je. Normálně to fakt tak není, prednison blbej. Ještě si dám jogurt a tím fakt končím.

gabikri
16. zář 2010

@78marcela : a co budeš mít k obědu? 😀 😀

veveram
16. zář 2010

Ahoj bojovnice,já teda testovala až 11 den a to tam byla slaboulinká čárečka,tak jsem si říkala že asi nic,ale pak 15 den už byla lepší. 🙂

okcelok
16. zář 2010

@78marcela ta papkej na chuť třeba sušený ovoce! To mě vždy zažene chuť na sladký a další věci.

okcelok
16. zář 2010

@veveram já budu testovat až po krvi,chci taky vidět ty dvě čárky na testu!! 😀 😀 😀

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Už jsem se konečně tím jogurtem dojedla. Fakt hrozný, takvejhle žravej záchvat bych teda nechtěla mít denně.
@gabikri Na oběd už mám uvařeno, kuřecí nudličky se zavařenou takovou směsí pod maso, cibule paprika, rjčata, fazolky. je to dobrý a rychlý. Ale doufám, že obědvat už budu nějak normálně.

78marcela
16. zář 2010

@veveram No já bych y čárky chtěla vidět hned a okamžitě. 😀 😀 😀 Ty už jsi těhulka, že jo, tak si tam změň stav, kdy čekáš miminko, nechceš? ono je to pro nás ostatní povzbuzující. A pro tebe taky, ne? 😉

okcelok
16. zář 2010

@78marcela já mívám největší chutě večer!!!Ale dám si konev čaje a přejde mě to!

veveram
16. zář 2010

@78marcela :abych ti pravdu řekla,tak mám jěště strach,aby to dopadlo dobře,ale to bude asi pořád.Termín asi květen.

veveram
16. zář 2010

@okcelok :já první testovala apak šla až na krev.

78marcela
16. zář 2010

@okcelok Já jsem doposud ani nějak nikdy moc žádný chutě neměla. Sem tam něco tak normálně. Ale tohle nebyla chuť, to byl prostě hlad, žravý záchvat.
@veveram to chápu, kdy máš nějakou kontrolu?

veveram
16. zář 2010

@78marcela :jedu za Macháčem do Olomouce příští pátek,říkal že je sám zvědavý jak to se mnou bude pokračovat,takže mě to nenechává klidnou.Ale snažím se na to nemyslet.

78marcela
16. zář 2010

@veveram A proč má obavy? Tomu nerozumím. Jak dlouho jsi těhu?

okcelok
16. zář 2010

@veveram já to tentokrát chci vydržet.Taky nechápu,co na co je zvědavej?!

okcelok
16. zář 2010

@78marcela no jo,tělo si řekne,co potřebuje! 😀

veveram
16. zář 2010

Jeden plod je malý a u druhého je něco co tam nemá být,neví co to je.Jsem 7tt.A víc mi neřekl,ať se asi nestresuju,prý uvidíme co matka příroda nadělí.

78marcela
16. zář 2010

@veveram Tak to zní všelijak. Snad bude vše v pohodě. \i kdyby nebyly dvě, tak hlavně aspo\ń jedno, viď. Budu držet pěstičky, at ti to dobře dopadne.

janib
16. zář 2010

Ahojte holky, po delší době tady na Vás koukám a držím šíleně mooooooc pěstičky všem snažilkám, ať máte všechny pěknou "dvouproudovku" na testíkách!!!!
My včera byli na 2. velkém UTZ, vše je jak má být a čekáme holčičku Elišku... 🙂 Jsem za to moc vděčná, děkuju tam nahoru, že nám zatím vše tak klape a máme pohodové těhu... Furt chodím do práce, nějak mě to nevadí, občas v týdnu vyberu dovolenou po dnech, abychom si odpočinuli a pak pokračujeme... Stejně jako Dorka jsem stále váhala s nakupováním, nějak jsem tomu furt nevěřila, že jsem těhu - i když už jsme tak "daleko"... A měla blok. Ale teď už začínáme, něco po něčem. Taky jsme čekali na pokojíček, jakou barvou máme vlastně malovat....🙂
Veveram - já taky dlouho váhala nad tím, než jsem si všechny ty zprávičky o těhu dala sem do pasu... Taky jsem měla obavy, co kdyby.... Takže Tě plně chápu a projde si tím asi každá... Držím Ti mega moc pěstičky ať máš pohodové a krásné těhu... Neboj, vše bude v pořádku. Já už se vždycky moc těšila, až půjdu na kontrolu a Bobša uvidím, že se hýbe a je v pořádku. pak byl na chvilku klid...🙂 a pak že samo nanovo...🙂 Teď už máme pohyby, tak je člověk klidnější...
Holky, všechny se tady držte, já měla naprosto bezpříznakové těhu, ani jednou mi nebylo zle, později mě začly bolet prsa... Toť vše. Pak samo že růstlo bříško a začly i prsa... Takže všechny buďte v pohodě, každá jsme jiná a věřím, že už teď máte ty Vaše Zlatíčka zavrtaný a pěkně u vás rostou... Já tady furt píšu, že zázraky se dějí a když už se "to krásné" stalo mě, proč ne vám... příroda si vybere vždy ten nejlepší okamžik, tak, aby bylo vše v pořádku a miminko u vás mohlo hezky růst...
Takže ještě jednou, mějte se krásně a já občas na vás tady juknu.. 😀
A co Maja, kdepak ty jsi???

78marcela
16. zář 2010

@janib Dodala jsi optimismus, krásně napsané a já myslím, že tohle musí potěšit úplně každou. Moc děkuji, za sebe i za ostatní, hrozně hezky se mi to četlo. Přeji ti krásné pohodové těhotenství až do konce a s Eliškou jen samé štěstí...
Díky.

veveram
16. zář 2010

@janib :úplně souhlasím s Marci a děkuju za podporu,kterou všechny potřebujeme.Taky Ti přeju jen samé radosti s Eliškou....mimochodem hezké jméno,taky patří k mým favoritům. 🙂

veveram
16. zář 2010

@78marcela :budu vděčná i za jedno,to máš pravdu a posílám těhotenskou vlnu 😀

78marcela
16. zář 2010

@veveram Prima, sem s ní, a´t se na ní taky konečně svezu... 🙂 🙂 🙂

saminka
16. zář 2010

@78marcela teeeda Marci to je super zpravicka 😉

@veveram taky drzim palecky at je na kontrole vse v poradku, je super ze te ma Machac pod kontrolou 😵
tak kde mame tu rebecu???
@janib - moc krasne ctenicko, a moc vam gratuluji ke zdrave holcicce, jen tak dale az do konce 😵 😵 😵 zaslouzite si to!!!!

okcelok
16. zář 2010

@veveram tak ať vše dopadne dobře!!!!

rebeca_1
16. zář 2010

Kuk )))))

Dnes nadranom sme sa vratili z Azie.
..... a rovno na krvicku sa islo.....

Som stastna, som tehulka..... Hcg mame 1145

bellka
16. zář 2010

Ahoj holky 😵
všechnhy vás moc a moc zdravím a držím vám všechno co mám a přeju hodně štěstííí 🙂 Sem tam na vás nakukuju a strašně moc fandím 😉
@rebeca_1 holka zlatá, já Ti tak strašně moc gratuluju, normálně tu sedím a bulím jak malá holka, já jsem to věděla, že to výjde, prostě jsem to věděla 😵 Strašně moc Tě objímám a tfujtfujtfuj, jen tak dál 😵

luckap123
16. zář 2010

@rebeca_1 no to je úžasný,úžasný..vypadá to že miminka se chytly bě,vid....super,super..mám radost 🙂

saminka
16. zář 2010

@rebeca_1 tak to je uplne nejkrasnejsi zpravicka 🙂 🙂 🙂 opravdu to vypada na ty dvojicky,to je mooooooc super 😵 😵 😵 😵 😵 velka gratulka 🙂 🙂 🙂

okcelok
16. zář 2010

@rebeca_1 jééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dvojčatáááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!Obrovitanská gratulace!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀