Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
19. zář 2010

@rebeca_1 No, uvidím, mám tam jet v pátek a hrozně bych chtěla, aby tam zase byla Vitoušková. Tak třeba bude.

78marcela
19. zář 2010

@kachen To si piš, že jsem si zkusila. Říkali, že takovou nosnici tam už hodně dlouho neměli.
Ale já měla kvalitní vajíčka i tak, zralých jich bylo z toho 27 a oplodnilo se jich 28, prostě úplně všechny. Některé se pak vyvíjely pomaleji, některé rychleji a na transfery mi jich nakonec vytřídili 15. Což si myslím, že je docela slušné.

saminka
19. zář 2010

@rebeca_1 - ja dostala prednison a anopyrin hlavne kvuli zamlklemu potratu ale taky zadne jine testy mi nebyly udelany, a anopyrin jsem vysadila spolecne s dalsimi leky v tom 12.tydnu,tak jsem si oddychla tenkrat.....
@78marcela jinak si myslim,ze by nejake vysetreni bodla, jsem prekvapena ze doktorka na maila neodpovida, ja tenkrat psala Machaci kdyz jsem zacala krvacet a hned mi odepsal abych zvysila davky, ale i tak jela pohotovost tady.....

co se tyce nosnic tak ja jsem na tom taky byla dobre.....ale je to hlavne diky Pcos si myslim, i kdyz ani z predeslych ultrazvuku to nevypadalo na tolik, mela jsem odebranych 31 vajuch a oplodnilo se 27, ale teda pak to kazdy den klesalo a nakonec to zustalo na osmi bojovniccich z cehoz mame nase zlaticko,jinak ohhs se u me neprojevilo,i kdyz me bricho bolelo poradne,ale to uz se zavrtavala miuska tak ani nevim jestli bych to poznala jestli jsem ohhs mela nebo ne.....spis jsem na zacatku tehu mela zanet mocaku a porad jsem musela chodit na zachod,fakt neprijemne.... uz me tak napadlo ze co kdybychom museli jit do dalsiho IVF????pokud zadny z mrazacku nezabojuje....jsme v zahranici tudiz jsme samoplatci, cely pokus nas i se zamrazenim stal do 50tisic, mela jsem vyhodu ze veskere injekce na stimulaci jsem mela predepsane tady,tak jsem usetreli peknych par tisic......tady v irsku zadne tri pokusy zdarma nejsou , a jeden vyjde na 3.500 euro takze u nas v CR to je za polovic.....vubec penez nelituji,opravdu to stoji za to ale taky vim, ze ne kazdy ma takove stigro jako my... takze holky nevzdavat se, nikdo to nema lehke a vsichni musime bojovat... 😉

okcelok
19. zář 2010

@saminka Co se odpovědi na email týká,mě Machač odpověděl až za nějakých 12 hodin!

saminka
19. zář 2010

@okcelok no taky se mi to nekdy stane ze neodepise hned,ale vetsinou v podvecer odepisuje rychle,pres den ma plnou ordinaci pacientek tak nema cas 😉

okcelok
19. zář 2010

@saminka to je mazec,on vlastně taky pořád maká!!!Ale je na nás hodnej!!!Ty jsi už testovala?

saminka
19. zář 2010

@okcelok no ja uz mam jasno od osmeho dne, ani stinek, sice jsem se ted docetla,ze ten test co jsem pouzila je citlivost 50ml tak se ma delat az u vynechani, ale ani vcera coz byl dvanacty den tam nebylo vubec nic....takze jsem se s tim uz smirila....zacina me pobolivat bricho,mrska je asi na prichodu 😒 nejradeji bych jela do brna znova v dalsim cyklu,ale neni to jen tak zorganizovat letenky a hlidani pro malou atd,tak to asi necham na pozdejc.... a jak se ty citis? myslim ,ze delat hodne dobre ze si cekas az na krev, i ja toho litovala,ze testovala tak brzo,zbytecne nervy to byly a mohla jsem si to krasne nevedeni prodlouzit o par dni.......

okcelok
19. zář 2010

@saminka to je strašně vysoká citlivost,vy tam nemáte tu nižší,těch 10?A kolikátý DC jsi?
To je asi náročné to takhle zorganizovat,co takhle příště(kdyby náhodou) tady zůstat až do testování?Ale máš své povinnosti asi i doma,tak to není lehké.
No já se cítím perfektně,mrcha nepřišla,dnes jsem zvracela,ale mohlo to být i z těch nervů,cítím prsa a jsem šťastná!Věřím,že to vyšlo.S tím testováním máš pravdu,jsem ráda,že jsem poslechla manžela a nedělala test.Jsem toho ušetřena a nenervuji se ještě víc!

saminka
19. zář 2010

@okcelok no tehu testy jsou tady strasne predrazene, a vetsinou jsou od 20- 50mol ale jak uz jsem psala driv, tehotna uz jsem byla dvakrat a snad i ted bych neco citila kdybych tehu nahodou byla, a necitim vubec nic, takze verim instinktu, vetsinou jsem optimistka ale ted si proste nechci zbytecne neco nalhavat 😒 zitra je muj den na test. a teda celou dobu bych doma v cr asi nevydrzela bez male 😉 nejsme zvykle byt od sebe a od minuleho tydne jsem zacala skolu, pocitace a business a je to denni studium takze bych az moc zameskala.....staci mi tam jen na dva tri dny,jen to potrebuji zaridit tak aby mel pritel volno a aby mi to sedelo do cyklu, uz ted premyslim ze zacnu zobat zase antikoncepci a bude se mi to lip planovat,poradim se s doktorem.....
jinak to vypada moc dobre s tvymi priznaky, to pozorovani je hruza co? ja se kolikrat i stipala do prsou aby me bolela abych se citila tehotne, pozorovala jsem se hrozne 😅 😅 😅 no ale i presto ze jsem tehotna uz byla tak me prsa nikdy nijak moc nebolela,takze je pravda ze kazda to mame uplne jinak, ja vlastne ani moc porovnavat nemuzu, protoze jsem tolik hormonu a prasku brala jen u uspesneho cyklu a tak je to zase ovlivnene tim tehu....ale uzivej si ted tech dnu,nenervuj se a ver,ze to dopadlo na jednicku 😵 😵 😵
fakt obdivuju holky co si tohle prozily nekolikrat nez dospely k cili mit dite,protoze i jeden dva neuspechy dokazou cloveka slozit k zemi......i ja kdyz si vzpomenu,jak jsem se nervovala pri kazdem zaspineni,bolesti a kontrole tak se az nechapu ze jsem schopna si tim vsim zase projit znova 😅 😅 😅 proste chlapi by to vzdali hned a lide by vyhynuli tak jeste je stigro ze to maji na starosti zenske,ty si poradi 😉 😉 😉

okcelok
19. zář 2010

@saminka to je pravda,že chlapi by tohle všechno nevydrželi,tváří se drsně,ale jsou citlivější než my!!! 🙂
Tak teda štípání do prsou jsem ještě neslyšela,to je dobrý!!! 😀 😀 😀
já mám za sebou zatím dva neúspěšné pokusy a ten,co nevyšel teď v červenci jsem vůbec neoplakala,nějak jsem to cítila už od druhého dne,že to nevyjde.Takže taky nevím,jak dlouho bych byla schopná tohle všechno podstupovat,ale asi bych to dělala pořád dokola,protože dítě je podle mě smysl života!!! koukni na Rebecu,co všechno museli s manželem vytrpět,než se konečně dočkali těch vytoužených // !!!To je jasný příklad toho,že když za něčím jdeš a moc to chceš,tak se ti to přání splní a potom už chceš jen zdraví pro potomstvo!!!!Protože vše důležité už máš!!!!

petruska1111
19. zář 2010

Ahojik holky,zacala jsem s praskama na ketik a chtela jsem se Vas zeptat jestli je lepsi jit na kontrolni ultrazvuk na delozni sliznici 11 den cyklu a nebo 13 den?Koudelaka mi napsal mezi 11-13 dnem.Co myslite?Jsem ze zahranici tak nechci jit vicekrat na ultravuk rpotoze stoji stotricet euro.Tak snad mi poradite dekuji predem...Hezky vecer

okcelok
19. zář 2010

@petruska1111 já byla 12DC! Někdo totiž zase říká,že je dobré jít mezi 11 a 12 DC

petruska1111
19. zář 2010

ah atk ja pujdu asi ten 11 den to bude pristi pondeli a uvidime.Psal mi Koudelka,ze kdyz bude sliznice nad 8mm ,tak od 14 dne mam zacit s utrosem.Moc dekuji za odpoved jsi zlaticko 🙂 Nevim jestli muze byt sliznice 11 den uz 8mm...

saminka
19. zář 2010

@petruska1111 ahojky 🙂 ja sla na ultrazvuk az ten 13.den coz bylo sest dnu pred Ket....a kde pak v zahranici se nachazis? taky jsem si radeji na ultrazvuk zasla v CR 😉

@okcelok - no ja si taky sla za svym cilem a taky to nebylo jednoduche,zarizovat si vsechno ze zahranici, jen jsem mela tady velke stigro ze jsem natrefila uplne nahodne na reprofit 😵 😵 ale vidim to na kamaradech, snazi se uz skoro tri roky a porad nic, ani to nijak neresi a proste nic s tim nedelaji, pritom by oba dite chteli,snazim se jim pomoci a poradit ohledne doktoru a vysetreni ale stejne to bude jen na nich co s tim udelaji... a znam pribehy tolika lidi a nekdy je to az tak nefer co si lidi musi podstoupit aby meli dite...ale napsala jsi to krasne , ze dite je smysl zivota!!!! je to uplna pravda!!!

okcelok
19. zář 2010

@petruska1111 to už může. Já taky začala 14 DC s utrošem,protože KET se dělá 19 anebo 20 DC.Tak budu držet palečky!!!! 😉

saminka
19. zář 2010

@petruska1111 ja mela sliznici uz 11mm ten 13.den ale u transferu klesla na 9mm coz je pry normalni 🙂

okcelok
19. zář 2010

@saminka to nechápu!!! 3 roky jim to nejde a oni se ani nad tím nepozastaví, že by to začali řešit. Pak se budou jen trápit,že nemají mimi!!! Já znám taky jedny,nakonec to vyřešili adopcí!!!Je to určo i záhul pro ten vztah,není to nic lehkého a ne každý chlap to ustojí. Já mám kamaráda,který se s tím dlouho smiřoval,že by dítě nepočali přirozeně,říkal,že nechce parchanta ze zkumavky a nakonec mají dceru.A jak ji samozřejmě miluje!!!!!

petruska1111
19. zář 2010

Je tak to jsem nevedela,ze sliznoce muze klesnout..Tak to pujdu asi ten 11 den 🙂 treba kdyby byla nizsi,tak by mi zvysil davku Estrofemu.Mam sice jenom jednoho mrazacka,ale snad to uz vyjde....Vsem preji hodne stesticka protoze je ho fakt potreba...

saminka
19. zář 2010

@okcelok no oni i presto ze vi,cim my jsme si prosli, tak ani na ten blby spermiogram nebyli,jeji pritel uz dve deti z predesleho vztahu totiz ma tak si asi nechce priznat ze by problem mohl byt na jeho strane, no ale neustale jen o tom mluvi co udelaji,ale porad nic, fakt uz mi jich neni lito,protoze jsou uz dost stari na to aby si uvedomili, ze prirozene asi cesta nevede a ze kazdy paty par ma nekde problem a je to uplne normalni to zacit resit s doktorama.

@petruska1111 no ono ti uplne staci tech 7-8mm pri Ket,myslim, ja mela pri uspesnem IVF 8mm.....a teda taky hodne stesticka pri Ketiku a i z jednoho mrazacka muze byt uspesny pokus!!!!!!

okcelok
19. zář 2010

@saminka no přesně tak,to už je jejich blbost.Omlouvám se,ale jinak to napsat nejde. Ti chlapi jsou v tomto opravdu neponaučitelní!!Oni jsou prostě samci a nepřiznají si chybu!! Divím se ale,že ho ta jeho partnerka na ten spermio nedokope!

saminka
19. zář 2010

@okcelok no mas pravdu, nam uz to je trapne se s nima o tom bavit,uz je to tolikrat probrane tema ze to hezke neni a stejne zadna zmena, ale teda dite bych jim prala,ale asi si fakt jeste pockaji s takovym tempem ☹ ona kamoska je zdrava mlada holka,menzes ma pravidelne vsechno jak hodinky, tak fakt nevi proc se jim dari, pritom by jim uplne stacilo treba brat clostik na ovulku a naridit jim presny den a bylo by.......no ale delat za ne to nemuzem 😀 😀 😀 😀

okcelok
19. zář 2010

@saminka no to samozřejmě nemůžete!!! 😀 😀 😀 Třeba jim to jednou dojde!!!Jdu do hajan,tak papa a dobou! 😔 😉

saminka
19. zář 2010

@okcelok ja uz taky pujdu,neco na me leze, snad ne chripka 😔 😔 dobrou a hlavne klidnou nocku 😵

kachen
19. zář 2010

@78marcela Tak to je hodne, hodne slusny. Ja ze svyma 15 se muzu jit klouzat. Ted vazne. Potom nechapu, proc rikala, ze 10 na jednom vajecniku je hodne.

saminka
19. zář 2010

@kachen nevim proc se ji 10 zda az moc, ale urcite si neber me nebo marcelu jako priklad, opravdu prumer u ivf je 9-15 jako prumer,my jsme byly extrem 🙂

78marcela
20. zář 2010

@kachen Mě na ultrazvuku říkali, že mám na jednom 7, na druhém 8, a jak se to namnožilo do odběru... 😀 😀

saminka
20. zář 2010

@78marcela dobre ranko 🙂 no me rekli uplne to stejne na ultrazvuku tak to byl sok pro vsechny ze jich nakonec bylo tolik 😅 😅 a jak to vypada dneska? jeste me napadlo,jestli mas v poradku stitnou zlazu? ja mam s ni problemy uz od 20,a vim,ze to muze delat neplechu pri otehotneni......drz se

okcelok
20. zář 2010

Ahojky,tak na krev jdu už zítra,onemocněl mě manžel a druhý den už zvracím,tak ať víme,na čem jsme!!!Moc se bojím!!! 😝

veveram
20. zář 2010

Dobré ráno všem.
Jak to tady tak spětně pročítám,je mi z toho smutno,že vám to nevyšlo,ale jěště není všem dnům konec a třeba ti Marci v pátek řekne radostnou věc co?Nebo už jsi to vzdala?A to neustále posílám těhotenskou vlnu 😀

Jinak já jsem dnes stoupla na váhu a zhrozila se.Je možné že je to z toho utroše?Mám už 5kg nahoře a nepřežírám se nějak moc.Doma nosím pohodlné tepláčky,ale když budu muset někam vyrazit,tak nevím do čeho se narvu.
😒

veveram
20. zář 2010

@okcelok :tak to jsou dobré příznaky,když zvracíš,takže vítej mezi těhule 😀 zítra držím palce!