• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@hanulinecka uvidis, ze pekne zareagujes s bravelle. Pri Mareckovi si co pichala?
Ja som brala 3x1 clostil a 75 IUI bravelle.

@luckap123 ja som mala pri prvom softe 2 prazdne foliky a pri druhom softe 8 oocytov. Minimalka niekedy dokaze ozaj milo prekvapit. Hore hlavu! ))))
27. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 ...a jo...vidíš, já si to vůbec neuvědomila,že jsi samoplátce...a jak dlouho a kolik ampulek sis píchala?
@hanulinecka ...a co ty Hani...netušíš, kolik se doplácí za bravelle?
27. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulinecka ...promin, ted vidím, žes mi už odpověděla.... :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priviezli mi postielku ))))) Waw! Uz tomu zacinam verit....
27. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja3.s ja som pichala od 2. DC. 10 ihliciek som si pichla a potom uz len pregnyl. A prvy krat som mala OPU na 13. DC.
Pocuj Maji! Preco si zbieras tieto info? Ty zase neveris, ze si tehulka? Uz ti nic nenapisem.... )))))
27. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 tak to máš doma teď krasavici!!!! :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se zeptat jestli se dá u Reprofitu parkovat jedu tam poprvé tak ať nezmatkuju :grinning:
díky
27. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klymene Na levé straně jsou parkovací místa,musíš hledat!!!Anebo na pár minut na blikačky před RF na chodník!!!
27. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok myslis zirafu? )))))

@klymene jasne, je tam plno volnych parkovacich miest.
27. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za info :wink:
27. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak krev nic moc. HCG bylo dnes 80, ale roste to stále pomalu. Říkal doktor, že to není ideální. a že to dnes zase nerozhodneme, a zase ve středu nebo čtvrtek na krev. Ta jsem to zase obulela a tak jsem tam šla vcelku s dobrým pocitem a ono prdlajs. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je mi lito,ze hcg ti stoupa tak pomalu, ale snad jeste nejaka nadeje je.....myslim na tebe...

holky takova zvlastni otazka....neni nahodou statni svatek 28.rijna? bude v reprofitu otevreno pokud to je svatek? uz jsem si totiz objednala letenky a vychazi mi to na toho 28...dik
27. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka :ahoj,toho 28.10 je opravdu svátek,ale je to čtvrtek,tak by tam mohli být,ale raději se tam objednej a nebo ať se ti někdo s holek co tam teď jezdí poptají.
@78marcela :pozitivní myšlení,říkej si že si těhule a hotovo :wink:
27. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela chjooo to je pořád trápení,ale vydrž hcg roste :dizzy_face:

@veveram ted koukám,že jsi z dolní Lutyně my jezdíme do Dětmarek :wink:
27. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulinecka :a ty jsi odkud?
27. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no alespoň ti ale nějakou naději dali!!!!Třebas se mimčo rozhoupe a hn zadečkem!!!! :wink:
27. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 jojo,žirafu!!!!
27. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 ....no nevím, snažím se neupínat na to, že to vyšlo i když v to moc doufám a nic si nepřeju víc...ale fakt by to byl zázrak. Tak postýlka je doma? Tak supr...moc ti to přeju a zááááávidíííím (ale v dobrém, víš jak...)

@78marcela ...ach jo Marci....to jsou nervy....drž se, ale chápu, jak moc to máš těžké a jaké jsou to nervy....

@saminka ....myslím, že tam určitě někdo bude..je to jako neděle, budu mít službu jen jeden doktor a budou jen plánované věci ( tzn. žádné konzultace, jen to co je nutné - OPU, UZ, ET )
27. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 a ve čtvrtek se dozvíte,že potřebujete ještě jednu postýlku!!!! :grinning: :grinning: To je super!
27. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mne sa to nejako nezda. Ale nadalej drzim palce! Mozno sa stane zazrak.

@okcelok v stredu mame prvy UTZ. Tesim sa na ten zazitok....
@maja3.s pretoze tomu veris a moc si to prajes, urcite budes milo prekvapena.... Skusis doma testnut?
27. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 ...jo testnu doma a pak uvidím....plánuju to na příští středu..teda asi :grinning: uvidíme...
27. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 ...takže už se jen dvakrát vyspíš...a mimouška uvidím...to je nádhera....
27. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 já jdu ve středu taky,měla jsem nějaké problémy,tak jsem se objednala dřív!!!Taky se na to moc těším!
27. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja3.s tak fajn, ty si tusim nezvykla doma testovat alebo zle si pamatam? Hej, uz za dva dni pokladiky uvidim.

@okcelok co to citam? Ake problemy? Uz je vsetko v poriadku?
27. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 špinila jsem a měla jsem kapku krve,tak jsem se vyděsila a volala ráno v neděli o půl 7 na nonstop linku na RF a vzbudila chudáka Štecla! :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mě zvedl dávky a řekl,že to je normální v 5 tt a že mám ve středu dojít. Tak doufám,že je vše ok,ale bojím se!
27. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebeca_1 ...možná si to pleteš...já vždycky doma testovala...ne teda nějak dopředu, většinou fakt až dle pokynů...spíš jsem se vyflákla na krevní testy...to jo a několikrát.
27. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no tak to sa tesim, ze je vsetko v poriadku. Mam z teba radost. Ako dlho ste sa snazili?
27. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja3.s to si ty ta maniacka na testovanie? ))))))
27. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee....to taky neeeee....testuju fakt jen jednou...teda většinou...příííísaháááám :confused:
27. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek