Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ester32
29. zář 2010

@hanulinecka ono když se Vám zadařilo tak nemají důvod my jsme měli taky jen 1% a tím,že mám PCO a měla jsem 32 vajíček tak asi taky nebyly nic moc a z 15ICS nám po PK zůstali jen 2 a to taky ne nejlepší tak to bylo hned pro ně jasný proč to je ...........

gabikri
29. zář 2010

@78marcela : jééé hrozny, mňam, ty bych si dala, čerstvě utžené 😵 😵 Jinak to jsi šťastný člověk, že nejsi odkázaná na ten šrot z obchodů, to se fakt kolikrát nedá ani pozřít.

Stejně když jsem byla malá, tak trhy byly všude a bylo to normální a teď z toho dělají bůhvíco. Ale sledovala jsem to tam dneska a pražáci nakupovali jak vzteklí...............jako kobylky, odpoledne už byly prázdné stánky. Tak to má být. Když to v těch supermarketech nikdo nebude kupovat, tak se chytnou za nos a budou sem vozit lepší kvalitu jako třeba do Německa.

@veveram : amarouny 😀 😀

@ester32 : to jsem zvědavá s čím přijdeš z Tišnova 😉

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 no ono když jsme si pročítala tady diskuzi holek co chodí na unicu tak jim třeba i po 1.nepodařeném ivf doporučovali dárce 😒

ester32
29. zář 2010

@hanulinecka puberta je super věc 😀 ještě,že jsem ji taky měla a tak nějak to líp nesu než manža který byl hodný a doma 😲 ale přežije to taky)))
jinak mě teď v srpnu bylo 33let tak už taky nejmladší nejsem 😉 a možná se dřív dočkám těch vnoučat 😀

hanulinecka
29. zář 2010

@gabikri ježíš gábi ted čtu moš ten miluju babička ho taky dělá mnam uplně se mě sbíhají sliny a taky mě vždycky pěkně prohnal 😀
a ty jsi z Prahy nebo z okolí???já ted byla v praze tak jsme si ju pěkně prošli 😀

veveram
29. zář 2010

Tak jsem si chtěla dát fotečku z uzg na fotoblog,ale nejde mi to,prostě nejsem s počítačem kamarádka ☹

hanulinecka
29. zář 2010

@ester32 tak to jsme stejěn staré teda mladé 😀 já jsme květnová 😵

hanulinecka
29. zář 2010

@veveram a jakto,že ti to nejde??to musí jít 😉 honém jsme zvědavé🙂

hanulinecka
29. zář 2010

tak se prozatím loučím přišla segra s nateřinkou tak jdeme drbat 😀

ester32
29. zář 2010

@78marcela tak to by nebylo špatný kdybys sis udělala zásilkový prodej hned bych si u tebe objednala.....do nedávna jsme na chalupě měli brambory ty byly teď tady ty hnusný se nedají jíst to je děsný(((

@gabikri se spoustou dobrůtek určitě už se těším tady ještě když na zelňáku prodávají zeleninku tak se to dá,ale teď už je to nějaký přešlý mrazem((((

@hanulinecka u nás to taky tak bylo asi jedou moc na statistiky

ester32
29. zář 2010

@hanulinecka tak si užij návštěvu))))

teď došla taky dcerka tak jdu na chvilku za ní večer kouknu a děkuji za přivítánííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí zatím pááááááááááá

maja3.s
29. zář 2010

@ester32 ...taky tě vítám mezi náma..supr,že se to tu tak rozjelo. Vidím, že jsme na tom podobně, sice se snažíme "teprve"asi 5 let, ale úspěch zatím žádný...krom jediného pokusu(který ale zkončil dřív,než začal) na testíku vždy sněhobílo...ted mám za sebou 6.pokus (teda když nepočítám IUI) a příští týden se to rozlouskne. My teď už dárce zkusili a pokud to ani tentokrát nevyjde, tak jdem, bohužel, do darovaných vajíček. Na druhou stranu jsem štastná, že ta možnost vůbec je, protože třeba je to jediné možné řešení....kdyby mě to někdo řekl před rokem, vysměju se mu a řeknu, že tohle NIKDY... ale po tom, čím jsem si za ten rok prošla, jsem změnila názor a budu doufat.....

maja3.s
29. zář 2010

@veveram ...no abych řekla pravdu, žádná sláva...dnes to na mě nějak padlo, že to zas nevyšlo, opět uvidím jednu čárku a celý ten kolotoč znovu a znovu...testnu až za týden,dřív rozhodně ne, ale i tam to zas nějak cítím....kdyby mě aspoň něco bolelo, cítila se unavená....ono nic...pohodička....tak uvidím...

78marcela
29. zář 2010

@gabikri Jojo, když jsem prvně dovezla hrozny sem do Čech do práce, tak se všichni divili, jak to vlastně vypadá a že mají malé kuličky, z obchoďáků jsou zvyklí na velké...ale takový čerstvý hrozen prozářený sluníčkem, do kterého se zakousneš ještě ve vinohradě...tomu se žádný obchoďákový nemůže rovnat.
Minulý týden jsem uvařila brambory taky od nás a známí, že co to je a jak to že jsou tak pěkně žlutý a dobrý...šla jsem smíchy do kolen, protstě normální brambory.
Včera mi volali naši, už se chystá burčák a právě včera měli tu sladkou první šťávičku, tak ji letos asi prošvihnu... 😒 😒 😒 😒 ale třeba bude ještě, ještě budeme dělat jedno vinobraní.

78marcela
29. zář 2010

@ester32 O tom zásilkovém jsme uvažovali s kamarádkou pražandou, máme menší projekt v plánu, do roka se snad podaří něco rozjet, a bylo by to super, kdyby to vyšlo. no uvidíme.

ester32
29. zář 2010

@maja3.s děkuji za přivítání ..........co se týče darovaných spermijek už jsem je měla 3* a pokaždé ukázkový jedničkový kvality embryjek a nic((( tak si už říkám,že je asi chyba vevnitř když se jim u mě nelíbí .......a IUI je u mě složitý mám teda možná jen jeden průchozí vejcovod a nemám sama ovulku tak je složitý nastimulovat zrovna tu pravou stranu tak o tom v RF nechcou slyšet a jaký já mám další plán............darovaná embrya sparmijky KO a tak nemá cenu platit za dárkyni vajíček když by musel být dárce ty em vyjdou levněji jen ,,15-25 000,, ale do toho se mi moc ještě nechce pořád bych ráda aby aspoň jeden z nás měl ty geny .......ale na druhou stranu je to jednodužší jak adopce a aspoň si to miminko odnosíme pod srdíčkem tak i mě ty plány možnosti drží nad vodou)))

a z toho,že nic necítíš si nic nedělen nikdy nevíš kdy ten pokus bude ten pravý a držím vše co mám aby to byl právě ten to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@78marcela tak to je hezký plán a určitě to vyjde!!!!!!!!!!!!

ester32
29. zář 2010

@maja3.s a kolikátý jsi dnes den???

gabikri
29. zář 2010

@78marcela : no tak já se hlásím jako Tvůj první zákazník 😵

Holky víte jak se na Moravě rozděluje víno na tři stupně? 😉 ?
1) Dá sa !
2) Dá sa svařit !
3) Dá sa pražákovi !
😀

78marcela
29. zář 2010

@gabikri Tak tak, koukám se to profláklo už i do Prahy, to naše dělení🙂 😀 😀 😀
ale pravda je, že jenom jednou jsem si tady koupila něco, čemu říkali burčák. Strašný. Letělo to do záchodu, málem aji s flaškou. Se to nedalo pít.
Pravej burčák, zrovna na špici, to je lahoda..
Ale my nešidíme, my vozíme do Prahy víno slušné, prvního stupně 😉 😉 😉 😉

maja3.s
29. zář 2010

@ester32 ...no tak taky to nemáš jednoduché....my právě nikdy kvalitní embryjka neměli...možná 2xza celou tu dobu...jinak je to vždycky takové nijaké...ani ne nejhorší, ale rozhodně ani nejlepší. Proto jsme zkusili teď vyměnit spermie (manžel má spermio horší, ale ne katastrofální) a jelikož byl výsledek po PK stejný jak v minulých pokusech, zkusíme ty vajíčka...samozřejmě to taky není jistota....prostě uvidíme, co dál...
Jinak jsem 7.den po ET 😒

rebeca_1
29. zář 2010

@ester32 tiez ta vitam v temicke..
Vsimla som si, ze mas PCO, OHSS, nevyhla si sa ani pobytu v nemocnici. Akoby som citala o samej sebe. Vsetkym som si presla aj ja.
Chcem ti len povedat, ze Reprofit je ta najlepsia tovaren na miminka. )))) Urcite si na dobrej adrese.
Moc ti drzim palce!

olousek35
29. zář 2010

Rebeca - mocinky gratuluju a těším se, že se brzo přidám.
Už mám konečně vyfasované léky a těším se a zároveň šíleně bojím. Mám v sobě hodně rozporuplné pocity.
Marci, zítra budu držet palečky. Myslím, že to rozlousknou. Ale vidíš, že to jde. Takže i kdyby to teď nebylo ono, tak příště stopro jo.
Ester32 - zdravím tě.
Gabikri - pokud dostanu mrchu někdy teď, tak se v RF třeba potkáme.
Dnes tam bylo opět přecpáno lidmi.
Tak holky, držte se a brzo ještě víc miminek než je doposud. 😉

rebeca_1
29. zář 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez Et)

OLOUSEK35 - 35 let - od 16.9.utrogestan, čekání na MS, 29.9. vyzvednutí léků na stimulku a hurá do toho.

MAJA3.S 31let, cerven 2008 IUI /Obilnak/ neg., rijen 2008, 1.IVF /Obilnak/ biochem. tehu., neg., kveten 2009, IUI /Reprofit/ neg., listopad 2009, 2.IVF /Reprofit/ bez ET, brezen 2010, IVF soft /Reprofit/ neg., květen 2010 IVF soft (negativní), cerven 2010, IUI /Reprofit/ neg., 8/2010 IUI /Reprofit/ neg., září 2010 IVF soft - ET 22.9.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
STIMULUJEME:

GABIKRI 38let, Diagnoza vysoke FSH, 1 IVF neg., 2 IVF bez ET, 3 IVF s darovanymi vajickami, neg., 4 IVF s darovanymi vajickami, OPU darkyne 25.10.2010
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009
(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), KET 6. zari 2010 neg.,2.KET -Rijen 2010

78MARCELA (31let) 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010 neg., 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastulky, neg., KET 10.9.2010, 11 snehuliacikov

LUCKAP123 dcerka Natalka, snazi se od 2/2009, 25.8.2010 prva konzultacia Reprofit, 30.8. stimulacia clostilbegytem, 6.9.2010 UTZ, 7.9.2010 IUI..bohužel velmi špatný spermio,když se nezadaří jdeme do IVF

HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET 26.9 začátek první injekce píchnuta

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEHULKY:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veveram květen 2010 IVF bez ET,červenec minimálka,ET 6.8 TT 20.8. //

Rebeca_1 32r., 4xIUI neg., 2004, 1.IVF, neg., 12/2005, 2.IVF, OHSS, 9/2009, KET 1/2010, neg., 3.IVF 4/2010 neg., 4.IVF soft /Reprofit/, bez ET, 7/2010, 5.IVF soft pozitivne, 8/2010

Okcelok 29 let, 1.IVF 2005 neúspěšné, 2.IVF 2010 neúspěšné, KET 9.9.2010,21.9 pozitivní

saminka
29. zář 2010

ahojte holky!!!!!
vidim ze same dobre zpravicky tady mame...moc gratuluji
@rebeca_1 mocinky gratuluji k srdicku a celkove k prvnimu ultrazvuku, je to krasny pocit ze? jen tak dale !!!! a
i okcelok ke skoro srdicku,priste urcite bude poradne az trochu porostete 🙂
taky zdravim ester32 - snad vam v reprofitu pomuzou a dockate se taky....
taky nevim jak budu zvladat ty neuspechy, pri normalnim snazeni to je jednodussi, vzdy se muzem vymluvit na neco,jako spatny den,nebo ze neni ovulka ale pri tom nasem planovanem snazeni kdyz je vse jak ma byt a ani presto to nevyjde se uz neni na co vymluvit pomalu tak je to o mnohem vic tezsi......
ja uz uvazuji i o cerstvem pokusu kdyz nevyjde druhy ketik,ale on vyjde 😵 no a chtela bych zkusit tu minimalku, muzete mi napsat jak to probiha,jake prasky a kolikrat na ultrazvuk atd, jedna se mi hlavne o ten cas,jelikoz nejsem v Cr....moc diky holky

okcelok
29. zář 2010

@78marcela no další už budeš prožívat jako těhule,páč naskočíš co nejdřív!!! 😉

ester32
30. zář 2010

Ahojky přeji hezké ránko)))))
@saminka ahojky přeji ať už další snažení není potřeba a KET se zadaří jinak u minimálky já jsem měla vždy 2 ultrazvuky od 2-6DC se berou jen prášky clostík a potom dle potřeby se dopíchnou injekce má se utvořit 2-8 vajíček max .......ale co znám holky co jsou z daleka tak stačil jen jeden ultrazvuk a potom OPU a některé si i ten jeden domluvili u svého doktora a zavolali si a konzultovali na dálku))))v RF se dá domluvit vše jak ti to nejvíc vyhovuje,ale zbytečně to tu popisuji když to už nebudeš potřebovat 😅
@maja3.s no jo jednoduchý to nemáme tak jak spousta jiných i ty už toho máš teda dost za sebou...........bohužel nepatříme k těm co se nikde nedařilo a v RF se stal zázrak a hned na poprvé)))) dnes jsi 8 den tak to už uteče a moooc ti přeji ať tu smůlu prolomíš a uvidíš krásný //

a co jsem se tady tak dívala tak snažilek už moc není ..........

@78marcela držím vše co mám ať dle možností máš jen dobré zprávy !!!!!!!!!!!
@hanulinecka jsem se dívala,že máš mít minimálku???? a nebo právě stimuluješ????

hanulinecka
30. zář 2010

Krásné ránko

@ester32 já když přešla do reprofitu chtěla jsme jen minimálky byla jsme v červnu na jedné,ale nedošlo k ET zaregovala jsme blbě a odebralo se jedno vajíčko které bylo těsně před dozráním takže se oplodnilo ,ale špatně pak jsem jela na konzultaci a tak nějak jsme s Dr přišli na to proč platit minimálku když mám jěště jeden pokus a že u mě problém není už jsme byla 3 krát těhotná,že prostě potřebuju jen to embryjko 😉 tak jsme se domluvili na poslední pokus,aby mě pak zbytečně nezbyl 😝 a vyjde nás to levněji než minimálka takže stimuluju Bravelle na pojištovnu a v pátek jedu na utz co se tam tvoří

volala kamarádka tak jdeme z děckama do centra,alespon nám to uteče to dopoledne já vyklizím a uklizím skříně nechápu kde se pořád ty věci berou 😀 abych pak před a po OPU měla naklizeno a mohla odpočívat

hanulinecka
30. zář 2010

@ester32 a ty jsi teda z Brna???
dneska je mě tak nějak smutno dneska bych měla termín porodu chjooo za chvilku bych měla miminko v náručí ☹ ,ale jak tady někdo psal jsme silné ženské a to miminko si vybojujeme všechny 😵

ester32
30. zář 2010

@hanulinecka ahojky))) tak zítra máš ultrazvuk)))tak ať je tam akorát foléků))) a je pravda,že stačí jeden a hlavně ten pravý.........jinak jsem z Brna tak to mám do RF kousek.......a tady ty dny kdy jsou termíny a člověk vzpomíná jsou náročný,ale jak říkáš hlavu vzhůru a za měsíc touto dobou se budeš těšit z dalšího termínu a tentokrát toho konečnýho a šťastnýho))))

kachen
30. zář 2010

@78marcela Kocenko, jak je?