Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
30. zář 2010

Ahoj holky. Tak jsem myslela, že mě začne HCG klesat, a bude vyřešeno. Jenže ne. Dneska mám HCG 160 (v pondělí bylo 80), tak zase jen řekli, stoupá to, tak čekat. Vyfasovala jsem další léky a tradá domů. V úterý jdu na ultrazvuk. Tam už jim snad dojde, že když to stoupá, ale blbě, tak že je něco v nepořádku a snad už něco udělají.

ester32
30. zář 2010

ahojky hezké odpoledne
@78marcela ch jo to je škoda,že ještě ani dnes se nerozhodlo(((( tak snad už tě v úterý nebudou trápit a rozhodne se definitivně!!!

ester32
30. zář 2010

@hanulinecka bez problémů by Vám měli spermijky zamrazit to půjde a čerství se dají taky dovézt))) neboj bude to vše OK

78marcela
30. zář 2010

@ester32 Kéž by...trochu mi není jasné, co na tom ultrazvuku chtějí vidět, když jsem někde četla, že na UZ jde něco vidět, až když je HCG tisíc. A k tisícovce se tímto tempem dopracuju tak o vánocích...

ester32
30. zář 2010

@mammut tak to toho máš už taky pěkně,ale neboj jednou se těm co vydrží zadaří musíme tomu věřit a hlavní je,že se ti i při malých dávkách tvoří vajíčka a ta reakce je i teda pomalu lepší jak při klasickým IVF a uteče to jako voda a zase budeš v boji to je na minimálkách to nejlepší,že se nemusí dlouho čekat)))

ester32
30. zář 2010

@78marcela asi se chtějí podívat jestli to není mimoděložní,ale to by asi taky se mělo ukázat až při větším Hcg ...... hlavně aby to bylo vše bez komplikací moooooooc ti držím pěsti a nejlépe aby se tělíčko vyčistilo samo!!!ono i ty léky to můžou podporovat možná kdyby se vysadily a přestala výživa tak už by bylo rozhodnuto,ale na druhou stranu mohlo to mít dobrý konec tak tomu chtějí dát šanci aaaaaaaaaaaach jo je to trápení...............

veveram
30. zář 2010

Holky pomoc,neznáte někdo nějaký přírodní lék na bolest hlavy?Já od rána trpím,jěště jsem ani nevylezla z postele.

gabikri
30. zář 2010

@78marcela : ahojky, téééda holka ty musíš mít nervy z ocele............proč to takhle natahují? Drž se!!

78marcela
30. zář 2010

@gabikri Víš, že teď už se ani nestresuju? já jsem se už smířila, že to je o ničem, a te´d jenom čekám, kdy se k tomu výsledku dopracují i doktoři. jejich postoj chápu, kdyby to bylo mimoděložní, bylo by to blbý. no uvidím, co v to úterý.
Ale teď už jsem smířená a nějak moc se nenervuju. Předtím to bylo horší, sem myslela, že se budu z toho houpat na lustru.

hanulinecka
30. zář 2010

@kachen nestíhám nic jde o to ,že Marek nedostane dovolenou předávají stavbu a on tam prostě musí být bude v praze takže je to nemyslitelné a jediná volba je zamarazit

@gabikri jako že nemáte zmražení spermie a proč??

okcelok
30. zář 2010

@mammut to víš,že jo!!!Máš prednison?

okcelok
30. zář 2010

@78marcela a doktor ti řekl,že na utz by nebylo nic vidět???

hanulinecka
30. zář 2010

@veveram ahojky tak to bohužel nic není jen třeba pulku paralenu já na bolesti hlavy typu migréna trpěla pulku těhu tím tě nechci strašit,ale bud v klidu spi čerstvý vzduch a ono to přejde

@78marcela marci tak to je líto chjooo,ale ono se to říká že až kolem 1000hcg něco vidí,lae taky berou v potaz to,že ty by jsi měla být už třeba ted plácnu v 5 týdnu a mělo by být vidět třeba žloutkový váček nebo tak něco proto se chtějí kouknou nebo alespon plodové vejce atd atd takže vydrž kočko....

78marcela
30. zář 2010

@okcelok To mi řekl Štelcl v pondělí. A řekl, že i dnes jen na krev a domů, a Pospíšilová mi pak napsala, že UZ v úterý.

okcelok
30. zář 2010

@78marcela no ale myslím si,že by se podívat mohli,když už sem kvůli tomu jedeš.To je teda fakt o nervy beruško,tak se drž!!

78marcela
30. zář 2010

@hanulinecka Jojo, já držím...už teď ani nějak žádnej stres neprožívám, jsem relativně v pohodě. Jsem smířená, že to nedopadlo, teď bych si hlavně přála, aby to odešlo s mrchou a nemusela jít na revizi, ale mohla jít hned do dalšího KET. Tak v úterý se uvidí.

veveram
30. zář 2010

@hanulinecka ::dík,pokusím se jěště vyvětrat a nějak to vydržet.
😒

gabikri
30. zář 2010

@hanulinecka : no co jsme byli naposledy v Reprofitu, tak jsme tam s tím jeli, že to manžel tam pro jistotu zamrazí, protože v minulém caru měl problémy v tom jejich prostředí to prostě nedal a vozili jsme to vždycky sice z domova, ale čerstvé. Je pravda, že tam ta odběrová místnost byla děsná. Do Brna to přivézt z domova nemůžem, to by nijak nešlo. No a při pohovoru se Štelclem manžela přesvědčil, že to je zbytečné zamrazovat a ať přijede v den D a dá to přímo na místě čerstvé. Manžel machroval, že jasně...to není problém. Ale já ho znám, je hrozný nerves a bojím se, že aby to na takovéhle blbosti celé neshořelo............ proto jsem to tam chtěla mít pro sichr. Ale s manželem není řeč, řekl nestarej se, až řeknou, tak to tam prostě dám. Kdybych neměla ty předchozí zkušenosti.......to byl kolem toho hrozný tyjátr vždycky..........tak jsem v klidu.........ale takhle moc nejsem.........ale bohužel nenadělám nic 😒

hanulinecka
30. zář 2010

@gabikri a jooo Gábi tak to se ti nedivím,že nespíš jj machříci naši 😉 pánové tvorstva já si vždycky ríkám,že se trápím taky vším a oni i když taky možná vnitřně tak navenek jsou hrdinové 😒

klymene
30. zář 2010

ahoj holky můžu se zeptat když je ET odpoledne (po obědě) mám si zavést ráno utroš nebo až po ET? děkuji

mammut
30. zář 2010

@okcelok prednison jsem měla 3x na Obilňáku a nepomohl, teď jsme to zkusili bez něj, tak nevím, co je lepší

mammut
30. zář 2010

@gabikri neboj, on to zvládne. V RF prý mají super místnost, tam se mu bude líbit. My jsme taky dřív vozili materiál z domu, aby nenastal problém, ale v tady bylo všechno v pohodě🙂

okcelok
30. zář 2010

@mammut asi je to individuální!!!!
Jo,v Rf je odběrová místnost pro chlapy pěkná,manžel říkal,že by tam chodil klidně darovat každej týden,jak se mu tam líbilo!! 😀

maja3.s
30. zář 2010

Ahoj děvčátka...přeju hezké odpoledne. Já trávila dnes celý den s kamarádkou....konečně jsme pokecaly,něco nakoupily, daly si obídek...no prostě prima den 🙂
@78marcela ...taky to u tebe nejde bez problémů, zas se to celé protahuje...ach jo...tak snad se to už v úterý rozlouskne a budeš mít jasno a klid v duši....držím palečky

@mammut ..je mi líto, že to nevyšlo. Už by sis to zasloužila. To je supr, že máš chuť hned bojovat dál, to je asi to nejdůležitější..Abych řekla pravdu, my měli při minimálce taky lepší embrya než při IVF. Při prvním jsem měla 10 vajíček a jen jedno bylo k ET...a při druhé IVF...to byla kalamita...27 vajíček, rozjetý OHSS....to bych všechno pro miminko vydržela i když mi bylo fakt bídně,ale....nakonec k ET vůbec nedošlo...všechno špatné. Pak jsme šli do minimálky a zaváděli mi jedničkovou blastocystu.....takže někdy je fakt kvantita na úkor kvality....

gabikri
30. zář 2010

@mammut : díky, tak snad to bude dobré 😝

No pro jistotu tam s ním ale nepojedu, abych ho neznervózňovala........na něco se vymluvím, že nemůu 😝

@okcelok : no to už jsi psala, ale moc mě to neuklidnilo, nechápu co může být na odběrové místnosti pěkného, to že tam mají pěknou sedačku a hezky vymalováno erotickou fantazii přece nenabudí 😀 leda že by tam měli připravené nějaké slečny schované a půjčovali je za příplatek 😀

maja3.s
30. zář 2010

@gabikri ...no manža si to taky chválil 😉 Ale....my začínali na Obilnáku a tam je to děs a hrůza, katastrofa....takže když přišel do RF připadal si fakt jak v hotelu 😉

mammut
30. zář 2010

@maja3.s já si připadala jak v hotelu i na tom pokojíku, když jsem byla na OPU. Taky jsem zvyklá na ledacos z Obilňáku. Nejsem nijak náročná, ale cítila jsem se podstatně líp

okcelok
30. zář 2010

@gabikri no co si pamatuji odběrovou místnost z repromedy,tak toto je luxusní 5ti hvězdičkový hotel!! 😀 😀 😀 A myslím si,že i to,jak to tam vypadá na ty naše miláčky působí!!!

78marcela
30. zář 2010

@maja3.s já nemůžu mít bez problémů nikdy nic, ale jsem už zvyklá, že všechno si musím tvrdě vybojovat, tak si jednou vybojuju i to mimčo..
Ale možná se rozhodne dřív než v úterý, začala jsem krvácet, tak je třeba už rozhodnuto. 😒

gabikri
30. zář 2010

@okcelok
@maja3.s : no jo holky, Vám se to mluví, ti vaši drahoušové to dají kdekoliv a kdekoliv, ale mm měl problémy i u nás doma, a to tady máme taky hezké, když se dostane do stresové situace, tak blok...........a konec 😖 Stalo se to při mém prvním IVF, měli jsme kelímek dovést z domova, já šla na OPU. Já seděla v předsíni, se sbalenou taškou, bylo šest ráno, nástup měl být v sedm.............manžel jak pořád koukal na ty hodinky, tak prostě blok.........scéna, ať tam zavolám a zruším to! Já brečela, no to bych nikomu nepřála. Tak jsem tam přeci jen jela i bez materiálu........přijela jsem ještě pozdě, ostuda............no a sestřička mě uklidnila, že to stačí tam dát do 12 hodin😉) Manžel odjel domů, já šla na sál a jak už byl v klidu, tak to tam za hodinu přivezl. Takže asi tak 😝