Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
9. říj 2010

@hanulinecka tak to je super, moc držím pěstičky, at to vyjde a udrží se. Za 14 dní čekáme //.

Jinak mně dnes mrcha konečně přišla, tak od zítra píchám fostimon. Ufff, bojím, bojím. Ale co bych pro mimčo neudělala, že? 🙂
Všem krásný den

rebeca_1
9. říj 2010

@olousek35 to uz je ta posledna.. Tak stastnu ruku od zajtra pri ihlickach )))))

kachen
9. říj 2010

@hanulinecka Huraaa, drzim pesti at se mu u tebe libi. To byla rychlost.

okcelok
9. říj 2010

@hanulinecka jééé,supr zpráva,tak šťastnou cestu miminku a ať se mu u tebe líbí!!! 🙂 🙂

maja3.s
9. říj 2010

hanulinecka...držím palečky, at je u tebe mimouš spokojený.... 😉

lentilkal
9. říj 2010

Ahoj všem delsi dobu jsem tu nebyla ,ale nejak nestiham a ke vsemu jsme byli jak lazaret.No snad už bude lip.Jinak jsem dnes byla na odberu a mame 2 vajicka tak doufam že budem mět aspon jednoho bojovnicka,ktery ro se mnou vydrzi.
Jinak gratuluji vsem novym tehulkam a at to dotahnete v pohode az do konce,a ted co nejsou tak nezoufejte ono se to povede chce to cas,vzdy si poplacte a hura do boje a nevzdavat se.Ja se aky nevzdavam a i kdyz prevladaji negtiva nad pozitivama tak verim ze se dockame.

hanulinecka
9. říj 2010

ahooooj jsme domáááááááááá takže máme jedno 4 buněčné mimiko té nejlepší kvality vypadalo krásně 😀
a transfer mě dělala moje "oblíbenkyně" Kuřecová 😀 😀 😀 😀 tak snad ju budu za 14 dní chválit 😵 😵 😵 😵
a nakonec jsme platila 4400 takže náádherná cena hned jsme jela do ikee na obídek a utratit tu spoustu peněz co jsme na to měla nachystaný 😀 😀 😀
holky jsme táák štastná spadl mě kámen ze srdce prostě ted tomu věřím já vím za pár dní budu mít zase depku,ale co jupíí mám radosttttt

okcelok
9. říj 2010

@hanulinecka tak tahle dobrá nálada určitě přinese mimi,moc držím palce a gratuluji!!!! 😀 😀

hanulinecka
9. říj 2010

@okcelok děkuji jj ted jsem plná štěstí radosti,že jsem to dotáhla až do Etu i když teda o prsa,ale mám ho u sebe ony ty depky přijdou,ale ted si to vychutnávám 😀 😵

gabikri
9. říj 2010

@hanulinecka : paráda, tak ať se mimís pěkně zavrtá a líbí se mu u Tebe 9 měsíců 😵 😵 😵

olousek35
10. říj 2010

Gratuluju k ET. Urco vydrzite az do porodu. Kurecova mi taky vcera brala telefon, je suprova. A ja dnes zvladla 1.injekci. Jeste jsem rozklepana, ale vubec jsem to necitila. Pekny slunecny den vsem

rebeca_1
10. říj 2010

@okcelok tebe byva az takto zle? Joj, to mi je luto.... A co ti nato povedal doktor? Dal ti aspon nejake lieky na nevolnost? Ty si doma, ci pracujes?
@hanulinecka tak ako po ET? Paci sa mi ako si bola vcera naladena, to je uzasne, len nech ti to takto zostane! Drzim palceky!
@gabikri tebe sa uz tiez blizi velky den! Bacha nato! Kedy mas UZ? A ides do Brna,ci?

hanulinecka
10. říj 2010

@rebeca_1 jj dneska je taky krásnje den pořád jsme taková usměvavá jdu po ulici a říkám si ,že mám u sebe miminko no asi se ze mě stane blázen 😀 😀 😀 😀 ono i u nás to slunečno dává hrozně moc kdyby pršelo možná by to bylo jiné
víš já se nějak naladuju na notu,že když se budu stresovat stejně to nezměním ted už bohužel nebo bohudík víc dělat nemužu tak at je to bud tak nebo tak prostě to nezměním 😵 😵 😵 😵 😵

okcelok
10. říj 2010

@rebeca_1 doktorka mě řekla,že to je i utrogestanem,že tím nám tu nevolnost i přidělávájí,tak mi ho snížila o jednu dávku a pokud to nepřejde,sníží mě ho ještě.Jinak mě nic jiného nedala.Nemůžu nikam chodit,furt lítám na záchod a už vůbec nevím,co mám jíst.Jednou mi to chutná a podruhé už to nemůžu ani cítít.Jsem servírka,takže jsem doma.

gabikri
10. říj 2010

Ahojky babule 😵

Dneska je tak krááásný den 😵 Jsme na chaloupce, připravujeme zahrádku na zimu a už se nemůžeme dočkat do Brna 😉

@rebeca_1 já jdu na UZ ke svému gyndařovi 15.10. jak roste sliznice a pak až na ET okolo 25.10. Přesně to ještě nevím, to napíše Štelcl, podle toho, jak bude dárkyně reagovat 🙂 A co ty, jak se cítíš? Už máš postýlku? A co jsi ještě nakoupila? Já už bych taky nakupovala jak divá................ 🙂

@hanulinecka : super.....pozitivní myšlení je polovina úspěchu 😵 Vezmu si z Tebe příklad 😉

veveram
10. říj 2010

Ahoj ahoj ahoj
tolik krásných zpráviček,no to je ůžasné,tak jen tak dál........držím palečky všem 🙂 🙂 🙂 🙂

@okcelok :Dr. mi taky nenařídil žádné opatření,asi to je normální u nás umělkových 😀

saminka
10. říj 2010

ahojik holky
moc gratuluji Hanulinecce 😵 😵 embryjku se u tebe urco bude libit a zustane s tebou po celych 9 mesicu!!!! drzim palecky....

hanulinecka
10. říj 2010

Holky moc děkuji dneska opět krásný den co víc si přát sluníčko mě nabijí pozitivem tak snad to k něčemu bude
😵 😵 😵

78marcela
11. říj 2010

@hanulinecka Určitě bude, a je super, že jsi pozitivní. Na mě teď sluníčko pere naplno a je to krásný, miluju takovéhle dny, kéž by to chtělo vydržet, hned bych takový podzim měla ráda.

rebeca_1
11. říj 2010

Ahojte,
@hanulinecka mne sa hrozne paci tvoja bojovnost a pozitivna naladenost )))) To je uzasne! Len tak dalej! A pre stastie znovu thuj-thuj-thuj..... Oddychujes?
@okcelok ja som z utrogestanu vybita, nejaka unavena. Kazdy vecer idem spat o pol desiatej, dlhsie nevydrzim. Inak sa citim fajn.... A tebe to preslo trosku po tom znizeni davky? Ci este je skoro o tom hovorit?

@gabikri jej, ako sa to blizi.... Uzasne! Verim, ze 15.10 bude ukazkova perinka....
Ja sa citim vynikajuco. Zajtra idem prvy krat k lekarovi.
Od postielky som vobec nic nekupila, zacnem nakupovat az od decembra... Ale Gabi ver mi, aj ja by som uz nakupovala ako taky blazon....

@saminka ahojky a ty ako sa mas? Kedy prides do CR? Hm?

saminka
11. říj 2010

@rebeca_1 ahojky ty nase tehulinko 🙂 ja prijedu do brna 27.10 v noci a doufam, ze transfer bude toho 28, je to statni svatek, ale uz mi dr,Machac odepsal, ze tam nekdo urcite bude, no a zpatky do irska se budu vracet dalsi den 🙂 pojedu sama,partnera s princeznickou necham doma,ani si neumim predstavit byt ty tri dny bez ni, no ale bude to tak jednodnodussi pro vsechny, dnes jsem DC1 takze zacinam s Estrofemem a doufam,ze sliznice opet nezklame 🙂 jinak si necham zavest dve tentokrat,uz jsme se rozhodli 😵

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 ahojky,no už je to lepší,už jsem dva dny v klidu!! 😀

okcelok
11. říj 2010

@veveram jsem zvědavá na 21,jdu na utz,tak snad už tam nebude!!

rebeca_1
11. říj 2010

@saminka waw, mam z Vas radost, ze sa nevzdavate a idete do toho )))) Takto sa mi to paci.... Budem ti moc drzat palce! Hej? Nechas si predsa dve embryjka vlozit? Budem ti silno drzat palce!

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok a to ti pomohla ta nizsia davka utrogestanu? Kolko teraz beries?

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 no tak má na tom svůj podíl,říkala to i Kuřecová,že nám ten hormon ještě díky utroši zvyšují a že se z toho zvrací,takže mám 2-2-2,ale asi jí řeknu,jestli by to nešlo ještě níž.

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok ty si mala viac ako 2-2-2?
Okcelok vedela by si mi poradit.... Doktori z Reprofitu chodia aj k porodom? Mne sa zda, ze Vitouskova chodi...

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 no jak jsem krvácela,tak mě to Štecl zvedl na 2-2-2-2.
Jo tak to teda nemám absolutně páru,jestli chodí k porodům,já o tom neslyšela,ale můžu se ti toho 21 zeptat,jestli tam samozřejmě nejdeš dřív.

rebeca_1
11. říj 2010

@okcelok nie, ja teraz nejdem. Skusis sa popytat? Budem rada.
Joj, to je dost toho utrogestanu. Ale hlavne, ze je miminko v poriadku. Ty to urcite zvladnes!!!!

okcelok
11. říj 2010

@rebeca_1 ok,tak já se zeptám. No bylo ho ažaž,už delší dobu ho nemůžu ani vidět,tak snad mě dovolí to ještě snížit,jsem na něj už alergická. No a jak se cítíš???Ty vlastně žádné problémy nemáš,že???To je super,jen užívej 🙂