Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
3. lis 2010

@veveram : přesně tak 😉

olousek35
3. lis 2010

@veveram určitě 😉

monulkab
3. lis 2010

@gabikri nemyslím že by se jim nedařilo vůbec, ale když si pročteš teď tuto aktuální diskusi, tak bilance je nic moc, z čehož samozřejmě neviním RF - jinak bych tam nechodila, kdybych jim nevěřila.
olousek35 testím pořád, vkládali mi 2 embrya - morulu a blastu II. jakosti po 5ti denní kultivaci, dnes jsem 10 den po ET, test sněhobílý...takže proto si jsem zcela jistá.

gabikri
3. lis 2010

@monulkab : no já ji četla a jak říkám, nepřijde mi to nic moc 😉 Samozřejmě 100% úspěšnost nemá žádný CAR 😉

olousek35
3. lis 2010

@monulkab desátý den nemusí ještě nic znamenat. Čárka se může objevit klidně až třeba 15.den. Určo ještě zkus testnout. Třeba se situace změní.

bellka
3. lis 2010

Ahojky holky 😵
všem, které čekáte na testování, moc a moc držím pěsti, ať jsou tam ty vysněné // dálnice a hlavně, ať se všechno vyvíjí podle plánu a mimoušci jsou v pořádku 🙂
@rebecca_1 Holka zlatá, na Tebe moc myslím a posílám aspoň pohlazení. Tohle by se opravdu nemělo stávat a všechna slova jsou zbytečná, protože jenom čas tu bolest zahojí. Na druhé straně Ti přeju strašně moc štěstíčka do dalšího boje, protože vidím, že jsi silná a jenom tak to nevzdáš a z vlastní zkušenosti vím, že kdo to nevzdá, ten se určitě dočká 😵 Mocinky Tě objímám.
Děvčátka, držte se a hlavně přeju moc síly, protože té je potřeba ažaž.

kachen
3. lis 2010

@olousek35 Takze ja hrozne moc potichu gratuluju, at ho taky nevyplasim. 😉

Ono vubec celej rijen byl na prdlacku. V nasi diskuzi neotehotnel skoro nikdo. A to chodi i jinam 😉 Nejaka blba konstelace.

olousek35
3. lis 2010

jj, už se to musí prolomit. Je dobře, že zůstáváš v reprofitu. Ke komu budeš chodit?

kachen
3. lis 2010

@olousek35 Ke Kurecove. Byla muj osetrujici lekar pred tim, tak to tak necham i nadale. Delala mne i ET. A je hrozne fajn.

okcelok
3. lis 2010

@olousek35 tak psst a držím palce!!! 🙂

okcelok
3. lis 2010

@veveram souhalsím 🙂

gabikri
3. lis 2010

@kachen : ahoj Kachen, jsi těhule, nebo ne, nikde se tomu nemůžu dopátrat 😉 😉 Psala jsi že jo, ale v pase to zatím nemáš,tak proto se ptám 😉

kachen
3. lis 2010

@gabikri Jo, jsem. Ale do pasu si to davat zatim nechci. Srdicko bylo a bilo uz minuly tyden.

gabikri
3. lis 2010

@kachen : no tak to je skvělý, to mám radost, gratuluju 😵 😵

olousek35
3. lis 2010

@kachen Kuřecová je super. A je moc fajn, že je upřímná a jedná na rovinu. Taky ji můžu. Myslím, že sis dobře vybrala.

olousek35
3. lis 2010

@okcelok psssst, díky moc 😉

rebecca_1
3. lis 2010

Ahojte zlaticka moje, tak ja som bola dnes prvy krat po revizke v robotke a teda musim povedat, ze nic moc. Vadia mi ludia, hudba a vobec vsetucko-vsetko... Teraz si prajem len Bozi svaty klud, najlepsie sediet len niekde v kute ))))

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : ahoj beruško, tak to si dovedu představit, jak Ti je........... ty jsi chudáku kadeřnice a určitě máte v práci pořádný babinec, viď? Teď se tě na to určitě všichni ptají............ach jo, to musí být na palici. Já kvůli tomu přestala chodit do jednoho kadeřnictví, kam jsem chodila dříve hodně dlouho. Jak jsem začala chodit na IVF, tak jsme to tam vůl vykecala a pak jsem si při každé návštěvě vyslechla " svoje" Největší perla, co mi řekla jedna manikérka, že slyšela, že děti ze zkumavky jsou takové studené 😝 Tak teď chodím jinam, nikdo to o mě neví a mám klid 🙂 Drž se!!!!!!!! 😉

rebecca_1
3. lis 2010

@olousek35 co to vidim? Waw ))))) Blahozelam z celeho srdiecka!!!!!

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri nie, ja o tomto s nikym nediskutujem. Ja to neriesim v rodine, v robote a ani s kamaratkami.

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : no tak to chvála bohu 😝 To by totiž bylo hrozné 😖

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri ako sa citis? Budes testovat?

hanulinecka
3. lis 2010

@gabikri ted dočítám a teda jsme se zasmála prý studené to je kravka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neskutečné kdo opravdu ten problém nezná a neví o něm bych jim nakopala,že něco takové vubec řeknou pujčila bych ji na chvilku Marečka to by viděla jak studí 😀 😀 😀

@rebecca_1 bobánku vydrž bude líp 😵 😵 😵 a jsi opravdu silná ženská a moc a moc ti fandím

někdo se mě ptal ano asi nastoupím do stejné firmy akorát na jinou práci asi by mě dali i odstupné,ale zase mám smlouvu na neurčito a zase tak neřeší když člověk marodí s dítětem nebo když se chodí k dr. a když jěště plánuju druhé tak tam ten rok vydržím a pak se pustím do dělání děti alespon mě marečka vezmou do školky zvykne si a pak si budu užívat další mateřskou v klidku 😵

jinak všechny zdravím jdu ho dát spát

rebecca_1
3. lis 2010

@hanulinecka óóóóóóó´............, ja mam fandu )))))) No dakujem ti moja.............

Zo skla su studene deticky? No my mame v rodine tweensky zo skla a su prekrasne. Taky smejkovia krasny........

gabikri
3. lis 2010

No holky co vám budu povídat, tohle fakt někdo dokáže říct 😝 Prý se o tom bavliy s kynezioložkou, která taky pracuje v tom jejich chytrém salónu 😝 Tak přišly o zákaznici slepice 😝 Věděly, čím si procházím a tohle mi řeknou? 😕

hanulinecka
3. lis 2010

@gabikri jj šlověk je v tom období hodně citlivej a jěště toto no potěš fakt neskutečný já spíš děkuji pořád někam nahoru,že to někdo vymyslel že se dá otěhotnět i jinak než přirozeně jinak bychom asi za chvilku vymřeli
jen mám třeba trochu strach z toho ,že jednou se mu děcka budou smát že je ze zkumavky nebo jak to mám napsat přece jen to ví dost lidí a víte jaký jsou děcka zlé někdy v té jejich pubertě
a taky spíš řeším,aby to neměl mareček po Markovi ty spermie přece jen to mají v rodině marek je z dvojčat a jeho dvojče to má taky ty špatné spermie a jejich strejdové nemohli mít děti to nevěděli čím to je dřív se to až tak neřešilo prostě děti neměly takže si myslím,že u nich to bude hodně genetické tak třeba kdyby šel marečk ve 20 na spermiogram a pak kdyby to bylo dobré si nechal zamrazit spermie ale to už přemýšlím hooooooooooooooooooodně dopředu,ale hlavou se mě to honí,aby pak nebyl neštastny jako my když jsme na něho čekali 😵

okcelok
3. lis 2010

@gabikri teď jsem si to přečetla,to je neskutečné,co někteří lidé vypustí z pusy!!!!! 😠

okcelok
3. lis 2010

@rebecca_1 zase se opakuji,já Tě jen a jen obdivuji........neuvěřitelná ženská a přidávám se do fanclubu 😉

gabikri
3. lis 2010

@hanulinecka : no jo, ale až bude Mareček velký, tak bude každý druhý ze zkumavky, takže to nebude nic tak mimořádného 😉

rebecca_1
3. lis 2010

@okcelok jej dalsia moja fanynka, dakujem. Vy ste take moje zlaticka...............

@gabikri tak ako sa to citis? Odpovedaj mi kruci!!!!!!! Bavim sa s tebou )))))))