Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : 😀 Hi hi, no jo vlastně, já se tak rozčílila skrz tu manikérku, že jsem zapoměla na jádro pudla 😉
No jak se cítím, nijak. Nevím příznaky žádné, možná dneska malinko pálila žáha, ale nic až tak závažného. Trochu ten podbřišek, ale jinak nic. Testovací cuky ještě nemám, tak je to dobré 😉

saminka
3. lis 2010

Ahoj zenske,moc zdravim hlavne rebeccu -fakt jses moc silna a vzdy nas tady podporujes jak se da.priste to vyjde.
Jinak u me priznaky taky nijake,podbrisek neboli i kdyz prsa se mi zdaji nejake tezsi.
Super zprava olousek😉

gabikri
3. lis 2010

@saminka : ahoj, tak jsme s těmi příznaky/ nepříznaky stejně 😉 Kdy budeš testit? 😉

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri tak to je dobre, netestuj este! Pekne si pockaj na 12 den alebo az na krvicku! Ja som doma nikdy netestovala, vzdy sa islo rovno na krvicku )))))
Strasne moc ti drzim palceky!!!!!!

A ked sa mozem spytat..... ty to cele cvakas? Vobec nic ti nejde cez poistovnu? Prepac, ze sa pytam!

Ja som si dnes overovala u lekara pobyt do kupelov a vraj nemam narok.

saminka
3. lis 2010

Hmm testovani me uz laka ale jeste par dni pockam,tak asi do pondeli😉a co ty?
Blbne mi net tak pisu z tel. Ale jde jen malo.

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : ne ne, právě že to byl poslední pokus na pojištovnu, tak to ještě šlo, ta cena 🙂
Jak nemáš nárok? Co to máš za doktora? Proč, to Ti neřekl? 😕

gabikri
3. lis 2010

@saminka : já to chci vydržet do 10tého dne, ale nevím, nevím 😉

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri no tak to je fajn.
Povedal mi len tolko, ze by sme to museli oklamat a napisat na sterilitu. Vypisat papiere by mi mohol najskor az za 6 tyzdnov, 3 mesiace trva schvalenie a potom sa caka par tyzdnov alebo aj mesiace na nastup.

rebecca_1
3. lis 2010

@saminka ahojky, panecku aj ty uz cakas na vysledok....... Boze baby moje, ja by som sa taaaaaaaak k Vam pridala.................. Pomooooooooooooooc............

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : no to i v Čechách se na lázně čeká dlouho, ale dávají je holkám tady, hodně jezdí do Františkových lázní 😉

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri najradsej by som isla k Vam do Ciech a cele by som si to cvakla ))))

andinka22
3. lis 2010

@rebecca_1 ahojky, nechápu proč bys neměla nárok, na lázně máš na tento problém nárok 2x za život, dnes mi to říkal mudr. Já se zrovna chystám do lázní a dnes jsem nesla doporučení z Rep. k obvodnímu lékaři, i neschopenku mi potom vystvaví na delší dobu.

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : no vidíš 😉 No zkus se poptat, kolik by to vyšlo kdyby sis to platila sama, ale to asi budou takové druhé Maledivy 😝 No já jsem se na to ptala, že bych to taky brala, ale je to u nás podmíněno věkem, teď nevím přesně, myslím že do 33let? Tak má stará větev smůlu 😀

rebecca_1
3. lis 2010

@andinka22 u nas to takto nejde. Mne sa hrozne paci ten Vas pristup, ci uz ludsky alebo lekarsky.. Slovaci sa maju este co ucit (((((

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : no jo, všude je něco 😉 Třeba něco vyčteš tady : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/lazne-pr...

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri no to asi ano, tak to potom radsej este raz ta Azia. Moj manzel si uz klikol na Kubu ))))) Blazon!

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri mrknem to.. dakujem..

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : no já jsem před mm básnila o Mexiku a koukám do notebooku .........německý server s cestovkama, vyplněné okýnko Mexiko, dvě osoby, odlet asi za týden 😀 Tak jsem jen pronesla....ááááá, tady se zase virtuálně cestuje 😀

rebecca_1
3. lis 2010

@gabikri no nevidim to inak ako my dve si dat stretko, najlepsie niekde na Zapade. Zeby Mexiko?????

gabikri
3. lis 2010

@rebecca_1 : to beru 😉

saminka
4. lis 2010

ahojte zlaticka,
tak dnes jsem se probudila s cernyma myslenkama,ze to zase nevyslo ☹ ach jo, proc je to tak tezke akceptovat....je to ted nejak tezsi, bo jsme to nikomu nerekli,ze opet zkousime, tak se nemam ani komu sverit postezovat,jeste ze vas mam.....mrzi me, ze vas tim tady zatezuji ale potrebuji to ze sebe dostat...uz premyslime o dalsim cerstvem pokusu ale to bude az pristi rok.....opravdu jsme meli uzasne stesti ze se nam vydarilo prvni IVF a fakt obdivuji holky co toto podnikly vicekrat a stale to nevzdavaji...dnes je to presne tyden a necitim vubec nic, ani ted mi neni spatne rano po prednisonu,proste nic, neustale se pozoruji a proste uz mi to cele leze hrozne na nervy 🙄 🙄 🙄 ach jo.....tak uz jsem to ze sebe dostala a snad mi bude lip....

veveram
4. lis 2010

@saminka :mě taky nic nebolelo,až 8den mě začalo bolet břicho,tak na to nemysli,že by to mělo dopadnout černě,vyjde to a hotovo!!!!

gabikri
4. lis 2010

@saminka : saminko, co to je za chmury tohleto 😉 Musíš tomu věřit!! Ještě vydrž, ne aby jsi testovala, je brzo 😉

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 vřele Kubu doporučuji!!!!! 😉 😉 😉 😉

okcelok
4. lis 2010

@gabikri teda.to snad vypadá,že to vydržíš a počkáš na krev?! 😲 🙂

okcelok
4. lis 2010

@saminka víš,kolik holek nemusí mít žádné příznaky a otěhotní???!!!!neházej flintu do žita,nic není nemožné!!! 😉

okcelok
4. lis 2010

@rebecca_1 hele,a co zkusit ty lázně přes Vitouškovou?????

gabikri
4. lis 2010

@okcelok : na krev ne, to takový hrdina nejsem 😉 Ale chci to vydržet do toho 10tého dne. Kupodivu jsme nějaká zklidněná, ani nevyšiluju jak minule, kdy se mi po ET zdály hrůzostrašné sny, prostě jsem i smířená s neúspěchem 😉

gabikri
4. lis 2010

To je dobrý nápad, vždyď by to v Reprofitu mohli Rebece nějak zařídit 😉

okcelok
4. lis 2010

@gabikri žádný neúspěch nebude,určitě právě těhotníš!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 Kdy je ten 10 den???