Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
14. lis 2010

@gabikri já si to zvednu asi sama a pokud budu špinit i zítra, tak tam zavolám. Ráno se po třech dnech chystám testit, tak uvidím. Akorát nesmím začit krvácet. Bolí mě břicho jak kdybych to měla dostat. A začla mě bolet i trochu prsa. Ty mě nebolela. Jak to máš ty?

gabikri
14. lis 2010

@olousek35 : jj ty prsa taky nějak cítím a přijde mi, že se mi zvětšily 😝 Ty jsi vydržela tři dny netestit? 😕 Tak to jsi dobrá 😉

rubi1
14. lis 2010

@kvakuska ano opravdu na nás byla hodná a všechny papíry co jsem kdy měla za vyšetření poctivě přečetla a vše s náma podrobně probrala 🙂

olousek35
14. lis 2010

@gabikri jj, vydržela a do rána ještě vydržím. Stejně s tím nic neudělám. Velikost prsou se mi zdá stejná, ale já mám takový čtyřky, takže se to až tak moc nepozná. Možná jsou plnější. Ty testuješ denně? Já mám ještě dva desítkový testy a ty míním teda zítra a pak někdy koncem týdne a pak další ponděli ultrazvuk, bude-li teda co ultrazvukovat.. ☹

gabikri
14. lis 2010

@olousek35 : nedělej smutný smajlíky, jenom ty veselý 😉 🙂 🙂 🙂 Já testuji 2 x denně z toho ten odpolední test mám vždy malilinko silnější 😉 A prsa mám C košíček, ale teď mi nějak lezou z podprdy 😀

olousek35
14. lis 2010

@gabikri tý jo, pěkně tesíkuješ. Už máš někde v lékárně slevu? 😀 Sakra, musí nám to vyjít. Skusím tomu věřit a půjdu si lehnout. Průběžně sem kouknu. 😉
A zítra hodím další testík, snad bude silnější. Přihodíš zítra také? 😉 😀

rubi1
14. lis 2010

@olousek35 určitě bude co Ultrazvukovat...já tomu věřím.... mě jednou jedna mudr.říkala,že při hcg nad 2000 je už i vidět srdíčko,už jsem to i zažila,ale neradovala jsem se moc dlouho ☹ ,takže tobě držím palečky.... at je vše tak jak má

gabikri
14. lis 2010

@olousek35 : jasně 😉 Já jdu ráno na krev a to rozhodne, buď a nebo 😉

olousek35
14. lis 2010

@gabikri určitě jsi těhulka a bude to dál prosperovat. Konečně si se dočkala, tak to nesmí tak rychle skončit. Držím pěsti a v kolik budeš mít výsledek?

gabikri
14. lis 2010

@olousek35 : zase až odpoledne v 15 hodin. Rychlejší laboratoř jsem nenašla 😒

olousek35
14. lis 2010

@gabikri tak to jde, kolem třetí budu netrpělivě čekat hodně vysoké číslo 😉

olousek35
14. lis 2010

@rubi1 😉 díky 😉

gabikri
14. lis 2010

@olousek35 : 😉

olousek35
15. lis 2010

Dobre rano vsem.

veveram
15. lis 2010

@olousek35 :ahojky,to máš nádhernou tlustou čáru,není pochyb že jsi těhule.Už se nepozoruj,a vypust to z hlavy jako by se nic nedělo.Je to sice těžké,ale zkus to vydržet.Držím palečky.
@gabikri :já jsem na tom byla podobně,kromě teda toho špinění,takže příznaky těhotenství.Tfuj tfuj tfuj na krvičku.

Já se dneska chystám do Olomouce za Macháčem,ale jen jako doprovod.Bude tam zřejmě ale ta dr,Soušková.
Tak všem krásný den. 😉

ester32
15. lis 2010

@gabikri na dnešek mooooooooooc držím palečky at hodnota pěkně stoupá a at je vše jak má být!!!

@olousek35 krásně se zabarvila))))) moc gratuluji))))

já jsem dnes byla taky na Hcg tak v pátek 10 den po ET 113 IU a dnes 13 den po ET 213 IU tak roste na doufám,že to bude v pořádku)))) čekala jsem malinko ty hodnoty větší abych byla klidnější

olousek35
15. lis 2010

@ester32 no i tak super. Já se bojím už o něco míň. Ale snažím se to brát vše sportovně.

olousek35
15. lis 2010

@veveram moc díky za podporu. Kéž bych byla aspoň na začátku druhýho trimestru.
Jak ti je? Už máš něco nakoupené? Machač je moc hezkej chlap. Podle mě ten nejhezčí. 😀

dorra
15. lis 2010

@olousek35 jj! A taky Kouďák a Štelcl 😀 a vůbec!!

olousek35
15. lis 2010

@dorra a pak kde hledat chlapa, že? Reprofit prostě vede.

@gabikri tak co testík? Krev až odpo, ale čárka sílí, že jo?

gabikri
15. lis 2010

@olousek35 : ahojky, čárka je silnější, než 14tý den, to jo 😉) Hodím sem fotku, ale až zaschne. Ranní test jako vždy slabší, než večerní z předešlého dne. Krev zase až v 15.00. Jo a nejsi náhodou 19tý den? Vždyď jsi šla na ET o dva dny dřív než já a já jsme dneska 17tý 😉

@ester32 : to HCG máš super, buď ráda 😉 Já měla 12tý den 41 a oloušek 13tý 68 😉

Jinak jediné co si myslím, že nedělají v RF moc dobře, že se brzo testuje. V caru před tím, kam jsem chodila jsme měly testovat z moči až 14tý den a na krev až 16tý. Ono to má fakt něco do sebe, tohle čekání, jak to pomaličku popolézá není pro slabší povahy 😝

olousek35
15. lis 2010

@gabikri no, jsem 19.tý, ale já to prostě testla ještě včera. Nevydržela jsem do dnes. Jak jsem nešla 4 hodky na wc, tak jsem testila. Další tak středa až pátek. Někdy v tom rozmezí.

okcelok
15. lis 2010

@gabikri ty ale mě v RF řekli,ať testuji nejdřív 14 den po ET!

gabikri
15. lis 2010

Tak já nevím, proč mě řekli, ať testuji 12tý 😒

olousek35
15. lis 2010

já měla testovat 13.den po ET

okcelok
15. lis 2010

možná to je podle stáří embryí,já měla jen 7buněčná,tak to dýl trvá.
@olousek35
@gabikri a jak jinak,maminy?! 😉 😉

olousek35
15. lis 2010

@okcelok kéž by mamina. Zatím bezpříznakově. Až na nějaké hnědé fuj špinění. A začínají mě trošku bolet prsa. Kdyby mi bylo aspoň trošku zle, ale můžu cokoliv a to mě deptá. Pak zapomínám na šetření a co chvíla něco těžkého zvednu atd.

gabikri
15. lis 2010

@okcelok : přesně jak píše olousek, kéž by 😉 Jinak mám nějaké nafouklé břicho, pořád se pozoruji před zrcadlem a schválně ho vystrkuji, ale to je zatím spíš jen z toho přejídání, jak se furt cpu, abych neměla nervy 😝

okcelok
15. lis 2010

@olousek35 buď ráda,že je ti zatím dobře,kéž by ti to vydrželo celou dobu těhotenství.S tím zvedáním jsem na tom byla stejně,taky jsem si to ze začátku vůbec neuvědomovala,ale stane se to i teď,nedávno jsem zvedla skoro 5 letou švagrovou! 🙂

okcelok
15. lis 2010

@gabikri 🙂 za pár měsíců už ho nezastrčíš!!! 😉 mě začíná být trošku vidět,ale zatím špek! 😝 Buďtě milé dámy rády,že je vám dobře a nevyblinkáte skoro každou večeři!