• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

20. ledna 2017 
@okcelok hahaha, docela bych si dala i blinkacích pár měsíců. Shodit nějakých 20 kg by mi rozhodně nazaškodilo, jelikž mi bříško přes ně rozhodně vidět nebude ani v devátým měsíci. Ale na druhou stranu šíleně nesnáším zvracení. To bych raději umřela, než zvracet. Tak co si vybrat. :grinning:
Tobě už to zvracení taky brzo přejde. Už si ve 2.trimestru, to se jen těhu užívá. :wink:
15. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 to jsem zvědavá,jestli budeš stejně mluvit i za pár týdnů!!! :grinning: :grinning:
No zatím si ale neužívám! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok já se bojím, že pokud bude vše v pohodě, co se týče těhotenství, tak za pár týdnů skončím na udržovačkách v nemocnici a to mi vydrží až do císaře. Doktoři tottiž neví, co to se mnou udělá. Mám děložní stěnu samej myom, takže děloha může kdykoliv prasknout a já umřít. Hrozí mi těhu v nemocnici, což si nedokážu představit.
15. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 ty jo,tak to teda přeji,ať máš to těhotenství co nejbezpečnější pro tebe i mimi!!!!To je teda síla,ani po tak komplikovaném otěhotnění není nic v klidu a jistotě.Moc držím palce.
15. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok dík. Beztak to bude tak jak má a já to určitě nijak neovlivním. Můžu být ráda, že jsem těhu a hned na poprvé. Za týden se ukáže, zda je vše v pořádku, nebo není. Ale i kdyby ne, tak jsem za tuto naději moc ráda.

@gabikri tak co krvička? Už se ti to blíží. Budeš tam ve tři volat sama? Moc ti fandím.
15. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 vše dopadne dobře,musí!!! :slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Já se připojuji k přání Olouškovi, aby to všechno proběhlo dobře, tfuj tfuj tfuj. Sakra, občas si říkám, kde je spravedlnost, ale víte co, všechno se děje z nějakých důvodů a my si tímto procházíme, protože pak z nás budou ty nejlepší a hlavně nejvděčnější mámy :slight_smile: Oloušku, drž se!
15. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maakovaa díky moc. Pokud už nebudu na mateřství moc stará a vyčerpaná. A hlavně moc starostlivá. Chudák prcek. :frowning2:

@gabikri tak co? Hod sem obr číslo. :wink:
15. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 261!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem z toho začla brečet!!!!!!!
15. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri tak to je super. Gratuluju. A tajně doufám, že mi to taky stoupá
Moc a moc si to zasloužíš a držím ti dál pěstičky mnohem víc než sobě.
15. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri tak to je paráááááááááááááááááááááda mooooooooooooooooooc gratuluji a jen si maminko poplakej :sweat_smile:
15. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri super prima nálada, bude večírek! Drž plod, frajerko. Kdy jdeš na utz?
15. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor mě pěkně mučí, prý mám jít ve čtvrtek na další krev, ale co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri rozjíždí se to nádherně. Fakt super. Hodíš mi sem tvůj ranní testík? Pro porovnání jaký máme, nebo nemáme rozdíl? Díky moc.
15. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no to je krásné číslo,jen tak dál!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri to vypadá líp než u mě. Ale stejně budu doufat.
15. lis 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 : prosímtě ty máš dálnici jak D1, teď jsem na to koukala, máme to stejné, ne-li ty máš tlustší, ono záleží na světle a na foťáku :wink:
15. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri super zpravicka Gabi, snad to ted uz bude jen a jen lepsi :wink: ve ctvrtek jeste na posledni krev a pak uz ultrazvuk :dizzy_face:
super, drzim palecky :dizzy_face:
15. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka : sami děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: @gabikri moc moc gratulujii ,holky moc vám fandím,prožívám stejné nervy jako vy ,jsem dneska 14 po ET tedtíky taky sílí,na krvi jsem ještě nebyla,to až v pátek,už ted mám lufta .a sem tam blbnu,kdy mě nic nebolí,tak jančím,že se dole nic neděje a když břicho zase cítím,jak popíchává a tahá a nevím jak to popsat,spíš jako by to byl močák,tak zase blbnu,že se něco děje,no cvok haus
15. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 : mourinko tak to je na dobré cestě, máš všechny předpoklady být těhule :dizzy_face: Držím palečky na krev :wink:
15. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mourinka29 tak to je super. Gratuluju. Pak nám sem hoď výsledek, ju?
15. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkují mysím,že to bude ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .testíky jsem měla pozitivní od 7 dne po ET bez PK,tak už snaaaaaad,mějte se hezky zatím,držím vše co mám
15. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak od odpoledne zase špiním a bolí mě břicho. Tak jsem si změnila léčbu. Dám dnes 8 utroušů a začala jsem od teď polykat. Mám dojem, že mám výtok, takovej tvarohovej a do toho občas i hnědej. Tak to nebudu pokoušet a uvidíme ráno. Dokud nebude krev, tak do caru volat nebudu.
15. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 : koukám, máme spotřebu utroušů jak sloni :grinning: musím si sehnat další, pomalu mi dochází :wink: Ten tvarohový výtok máš z toho, že sis je zaváděla, ne? :wink: Já taky malinko špiním. Ale hlavní je, že HCG stouplo
15. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri parada, krasne ste sa za par dni posunuli.. Srdecne blahozelam tehulka nasa!!!!! )))))) Waw!!!!! Ale stale sa opatruj!!!!

@olousek35 hore nozky, vsetko bude urcite o.k.!!!!

15. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek