• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
Anippe, a jak píšeš že máš s Obilňákem svoje zkušenosti, to myslíš CAR nebo Obilňák celkově? Já jsem přemýšlela že bych šla eventuelně tam. :unamused:
26. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem tam byla poslaná na laparku... a velice zkráceně, doktoři na mě zapoměli i s váženým přednostou kliniky.Byl to pro mě nejhorší psychický nátlak v životě.Připadala jsem si jako vězen se kterým nikdo nehodlá komunikovat.Opravdu mě bylo z jejich přístupu na :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže na obilnák mám jednoznačný pohled, je tam bordel od sklepa až po půdu :angry:
Měla jsem štěstí, na konec jsem se od tam dostala do Vyškova :dizzy_face:
26. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem objednaná na první návštěvu v Reprofitu u Dr.Machače. Jaké máte s touto klinikou zkušenosti???Přístup doktorů a léčba???
19. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj sany, já jsem právě před chvílí dorazila z reprofitu,nejsem sice pacoška Dr. Machače, ale mě se tam líbí personál je ochotný , poradí a podpoří.Líbí se mě i interiéry a vybavení. Já se s doktorem na všem dopředu domlouvám a zatím jsme vždycky našli společné řešení.Přeju ti ,at se tam moc dlouho neohřeješ :wink:
19. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj anippe, to jsem ráda,že se ti tam líbí. Už se tam moc těším,doufám, že se to konečně u mě trochu pohne.A jak jsi na tom??Máš před sebou první pokus???Chodíš pořád k jednomu Dr.? nebo se střídají???
19. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já chodím jen k Dr. Štelclovi.Zatím mám za sebou dva cykly s clostilbegytem. Dneska mě ale zjistil cystu a musel ji okamžitě odsát, byla už dost veliká. Tento cyklus tedy budu bez stimulace a budeme pozorovat co moje tělíčko dělá.11DC jdu na UTZ.Přítel půjde na kontrolní spermiogram, protože ten první nám nedopadl moc dobře, no a po něm se všichni tři domluvíme jak dál.Snažíme se 17 cyklus.Mám za sebou laparo hystero. a co Vy? Jak jste na tom , v čem máte problém? A máš nějakou představu o postupu?
19. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Anippe,to víš,že mám představu.Uvidím jak se s nima domluvíme.Ale koukám,že těch vyšetření se tam dělá opravdu hodně!!!Ne jako v mým předacházejícím CARu.To je tvoje první klinika???Já lituji,že jsem si ji nevybrala hned.Nevíš co nás čeká na první návštěvě??Bude se hned vyšetřovat spg.?Já bych chtěla i imunitu,tu tam lze prý taky provést.Takže jsi ještě samotné IVF nepodstoupila???Jinak žádný jiný vyšetření nemám.Jen říkali něco o PCO v předchozím CARu.
19. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Sany laparo-hystero mě dělali v nemocnici ve Vyškově, tam jsem také potkala Dr. Štelcla a začala k němu chodit do Reprofitu.Takže ani ti moc neřeknu o první návštěvě, protože já už jsem se s mudrem znala. Kam jsi chodila před tím do caru a jak dlouho se snažíte? Pokud máš pravidelné cykly a ovuluješ, tak by měli udělat spg. To mě přijde zvláštní že ho v minulém caru nedělali! Zatí jsme IVF nepodstoupili, ale celé se to komplikuje, uvidíme za měsíc. Pokud vím laparo se dělá vždy před IVF a někde chtějí i před IUI.
19. bře 2008 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčičky uvažuji o tom, že bych přestoupipa z Prahy (Pronatalu) do Brna (Reprofitu), stále se k tomu nemohu odhodlat, hlavně me brzdí dálka 300 km, co myslíte stojí ten přestup i za tu dálku.
Nevíte kolik tam stojí nativ, myslím, že v ceníku mají 10000,-.
V Pronatalu mi nic nevadí, ale také se mi u nich ještě nezadařilo a to jsem podstoupila 3 IVF a 1 IUI.
Co myslíte??
A jak mám začít??? Objednat se??,
20. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj yanny, těžko radit, nicméně ta dálka je veliká a já si nedovedu představit absolvovat ji několikrát do měsíce.My jsme byli jednou v caru ve Zlíně, i když je to jen 100km , bylo to vyčerpávající.Ted to mám do Reprofitu 10min. autem a je to opravdu velká výhoda.Stimulovala jsem clostilbegytem a MS přišla neočekávaně oby dva cykly, musela jsem hned druhý den do CARu, to by se mě těžko praktikovalo při takové dálce.A už vůbec kdyby se objevily horší problémy. :unamused: Ale v žádném případě tě nezrazuji, mě se v reprofitu líbí.Proč tvůj výběr padl právě na něj?
20. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Anip, slyšela jsem, že tam jsou moc milý, ale to jsou všude.
Ale hlavně prý ti hned udělají všechny možná i nemožná vyšetření , než tě očešou o všechny prachy.
A chtěla bych jít teď několikrát na nativ, ten v Pronatalu stojí 13 tis. a v Reprofitu 10 tis, tak by mě to finančnně vyšlo nastejno. Jen ta dálka., tak po dálnici je to 3 hoďky navíc na jednu cestu, no fakt nevím? :unamused:
Té dotyčné co to povídala, to tam nakonec vyšlo :slight_smile:
Co myslíš, když to tam jednou zkusím mohu se vrátit zase do Pronatalu. Nikdy jsem nepřestupovala a jsem už samoplátkyně. Tak to snad ani nepoznají.
Chtěli po tobě nějaké papíry z minulého caru???
22. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj yanny, no co jsem se dočetla o CARech já od odstaních holek, tak né všude jsou ochotní.Někdy jsou protivné sestry, jinde doktoři co se nesnaží nic vysvětlit :confounded: Já jsem žádný papír nepotřebovala, jednoduše jsem dokymu nahlásila co a jak, ale on mě znal :sweat_smile: takže nevím co chtějí od jiných.Ale určitě nemá smysl něco zapírat, doktor by měl vědět o všem, aby ti mohl co nejlépe pomoct.Já bych jednala na rovinu, jednoduše bych řekla :podstoupila jsem takové vyšetření a zákroky v Pronatalu, ale chtěla bych to ted zkusit u Vás, protože mám na Vás dobré reference :wink: Myslím že to by jen přispělo k tomu aby se víc snažili.Měla bych spíš strach jak by reagovali v Pranatalu, když by ses vracela.
22. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, tak jsem do Reprofitu poslala vyplněný dotazník, hned mi odpověděl nějaký Dr.Marcel Štelcl a dal mi číslo 774 11 77 66 , abych se na dalším domluvila.
Tak co myslíš???
Ještě se mi ptal po mejlu,jak kvalitní embrya mi vkládali, ale v Pronatalu o kvalitě nebyla řeč, vždy jsem jen řekli, že jsou špičkové, to jsem pochopila , že říkají každému, aby jsme byli spokojeni.
V Pronatalu mi jednou řekli , že embryjka jsou dvoubuněčná a jindy po prodl. kultivaci osmibuněčná.
Jak embrya označují v Reprofitu????
A co si tam už podstoupila a jak to probíhá????
Zatím Pa
24. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj yanny, tak to jsi komunikovala s doktorem který mě má v péči :wink: Ale s tím ostatním ti neporadím, my jsme na začátku, zatím jsem stimulovala a chodila na měření foliků, ted v pátek jdeme na konzultaci jak postupovat dál, nám se totiž do IVF moc nechce.Doufali jsme že nám to vyjde s menší pomocí přirozeně.Uvidíme po kontrolním spg.
25. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mi rozmlouval IUI a nativ kvuli dálce, prý aby to klaplo, tak IVF. No prý mu mám zavolat, ahledně ceny za IVF.
Tobe říkal nějaké ceny???
28. bře 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No yanny mě se zdá logické, že po tom co máš už za sebou ti doktor doporučil IVF a určitě se vší parádou, aby byly šance co největší.Já jsem se zatím o cenách nebavila.Příští měsíc nejspíš podstoupím IUI a dál se uvidí.
28. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu tady na diskuzi Modrýho koníka poprvé, chodím na beremese, máme za 14 dní svatbu. Už máme za sebou jedno neúspěšné IVF, v CARu v Olomouci, kam jsme jezdili víc jak rok na doporučení jednoho dr, ale teď uvažujeme o změně CARu, hlavně kvůli vzdálenosti, i přístupu lidí v tom CARu kam jezdíme, a vůbec tak nějak všemu... čtu na internetu a už jsem od pár holek i slyšela na Reprofit samou chválu... jen jsem taky slyšela, že prý nemají smlouvu s žádnou pojišťovnou, tak že tedy prý jsou všechny zákroky jako pro samoplátce... holky co tam chodíte, jak je to s placením? Jako všude jinde, že se platí za PK, AH, ICSI, léky, ale samotný zákrok IVF 3x za život je u nich hrazený pojišťovnou?
A ještě dotaz, když jste se poprvé objednávaly na 1. konzultaci, jaká byla objednací lhůta?

Děkuju předem za odpovědi, a budu ráda když mi taky napíšete své zkušenosti, i negativní... taky hledáme.

A ještě jeden dotaz - ohledně OPU - v CARu kde jsme teď jsem platila za narkózu při OPU 500,-, platí se něco v Reprofitu? Jsu zbabělec, přiznávám, OPU bez narkźy nevím jestli bych zvládla... děkuji.

Hezký den a víkend! Lenča :slight_smile:
11. dub 2008 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
sice nejsem z Brna - ceka me ted 1. IVF v prazskem Pronatalu, ale Reprofit mi byl doporucovan jednou znamou. 1. mimino mela z Repromedy, ale bylo to tam pry docela drahe a nebyla uplne spokojena s pristupem (podrobnosti ale nevim), tak sla kvuli druhemu miminu do Repromedy a byla tam moc spokojena (IVF se opet povedlo). Pry jsou tam uzasni, zenu dukladne prosetri a je to tam levnejsi.

Yanny: taky jsem o dojizdeni do Brna uvazovala, ale to dojizdeni se mi zda sileny, tak zatim doufam, ze to vyjde v Pze. Kdybych byla v Tve situaci, tak bych do toho asi sla, autem je to 2 hodiny - teda kdyz neni zacpa.

Dr. Machac? To by me zajimalo, jestli to je Dr. Machac, ktery kdysi bydlel ve Vyskove a pak se prestehoval do Boskovic. Jestli jo, tak ten byl bezvadnej a jako gynekolog i dost proslulej. Anippe - ja taky pochazim z Vy:slight_smile:
11. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, o Reprofitu teď psali v Reflexu, že tam jezdí spousta párů z ciziny, hlavně z Izraele a z USA a prý jsou dobří (jestli to tedy nebyl PR článek:slight_smile:) Každopádně tam ale píšou, že nemají smlouvy s žádnou pojišťovnou, takže si pacienti hradí vše sami. Koukala jsem se i na jejich stránky a nepíšou tam, že by měli smlouvy s pojišťovnami. Jeden pokus IVF by tam tedy (bez léků), se všema nadstandartama vyšel asi kolem 40 tis. Kč.
15. dub 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nechodíte některá do Reprofitu do Olomouce, Machač tam dojíždí. Já u něj byla jednou.Prosím napiště mi o nic své zkušenosti. Už mám jen jeden pokus pro mimi :frowning2: Předchoz dva byly v jiném Caru.
15. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Campi, ale ty jsi z Prahy, viď.
Já byla dřív z Prahy, aly teď bydlím s novím mužíčkem v severních čechách.
Tak to mám do Brna dost z ruky. Ale už jsem do Reprofitu objednananá na pátek na 12 hodinu, tak se už moc těším.
Asi mě dostal na starosti Dr. Štelcl, no a po telefonu je fakt miloučkej, necítím z něj to jako z každého, jen vždy mysleli na prachy a na mě snad nikdy.
Opravdu mám z něj moc dobrý pocit a to jsem ho ještě neviděla., :slight_smile:
Snad nebudu zklamaná. Určitě v pátek vám to všem povím. :wink:
Papa
15. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Yanni: to jsem nevedela, ze to mas na dojizdeni jeste dale. Vcera jsem byla u prakticke lekarky, rikala, ze ted byla jedna pacientka na IVF a pry dojizdi do Ceskych Budejovic...
16. dub 2008 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky,
já začala chodit do reprofit v Brně a jsem spokojená.
24. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,sem nikdo nechodíte???
30. črc 2008 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
holky se schazeji na neplodnosti.cz
Hodne stestiiii :slight_smile:
30. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky,nemůžem vás tam najít nikde,sem tedy nikdo nekukáte?
5. srp 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já o Reprofitu uvažuji, jak se to tobe zamlouvá?
5. srp 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,já tam chodím první měsíc tedy,ale jsem tam spokojená,podstoupila sem tam první IUI a všichni byli moc příjemní.
5. srp 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem byla na IVF v Repromedě, ale další bych tam už finančně nezvládla, tak hledám něco jiného. Uvažiji o IVF s darovanými oocyty.
5. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha tak to jo potom,tam nevím kolik toto stojí,ale můžeš si tam zavolat a poptat se,mají webové stránky tak se na ně podívej aji.
5. srp 2008 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek