Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
17. lis 2010

@mourinka29 : super, čárka je krásná, jen tak dál 😉

mourinka29
17. lis 2010

@gabikri děkuji,ale taky jsem dost vystrašená ,to ms pobolívání mě dost sere 😠 ,každoiu chvíli lítám na wc,jestli nejde červená,už jsem jak magor 😠 😠 😀 . A pr bude huř 😀 ,bát se budem už furt 😀

olousek35
17. lis 2010

@mourinka29 nadherna carka. Super.
@gabikri carka vylezla do 10s a ztmavla do 2 min. Ukazes fotecku, nebo je ve fotoblogu?

veveram
17. lis 2010

Vy tři těhule,už nechte toho testování,čárky jsou ukázkové,odpočívejte a hlavně nestresujte,to nemá význam a ničemu tím nepomůžete.Holt musíte vydžet do UZ.Dívejte se na telku,čtětě a radujte se. 😉 🙂 😉

gabikri
17. lis 2010
veveram
17. lis 2010

@gabikri :tak takovou jsem ani já neměla 😒 to je tlustice

gabikri
17. lis 2010

@veveram : já myslím, že teď už takovou ale mít budeš 😀

olousek35
17. lis 2010

@gabikri tak to mas super. Zavidim. Takovy nebudu mit nikdy. Nu coz, co se da delat. Odpocivej, mamco.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : tys ji zase měla sinější a dřív na začátku..............prostě každá jsme jiná a u každé to HCG stoupá jinak 😉

luckap123
17. lis 2010

jé Gábi to jhsou ukázový testy..super 😵 😵 😵
já jsem dneska 6 den od ET a příjde mi,že to vůbec neutíká 😒 holky měli už jste takhle nějak nějaký příznaky? Já teda nešpiním nic,jen mě pobolívá břicho jako na ms,občas mě tam píchne a prsa ty mě bolí,ale už od stimulky?

maakovaa
17. lis 2010

@luckap123 Ahoj, podbrišek mě taky pobolíval hned druhý třetí den po transferu vlastně každý den. Prsa jsou citlivá, to je po těch stimukách, protože jsi nadopovaná hormony. Pobolívání bříška je prý normální, taky jsem se ptala jako Ty 🙂 Tak drž, drž a vydrž do zdárného konce! 😉

maakovaa
17. lis 2010

@gabikri Gabi, já na ty ukázkový testy zírám jak blázen! To je nádhera, vůbec bych nepochybovala, že máš mimi v bříšku 😉 U mě novýho nic, včera jsem začala malinko špinit, tak čekám, jestli se ta mrcha rozjede nebo ne, dr. říkala, ať utrouš beru dál, kdyžtak udělat další test v pátek. Je možný, že by ten Utrogestan bránil menstruaci v jejím normálním průběhu? Protože při normálním mensesu má krev skoro hned, tohle špinění mám od včerejšího rána a krev jako taková nikde. Nevíte, holky?

gabikri
17. lis 2010

@luckap123 : ahojky, to máš klasické příznaky, jako každá jiná. Většinou to dělají ty léky. To co popisuješ jsem měla když byl výsledek negativní, ale i pozitivní 😉 Takže nezbývá, než čekat, ale už máš půlku za sebou, teď už ti to rychle uteče 😉

Holky taky mě napadlo si spočítat mrchu. Kdybych ji neměla zastavenou těmi léky ( což už mám asi necelé dva měsíce ) tak včera jsem to jakoby měla dostat. A když jsem naposledy volala do Reprofitu, tak paní doktorka říkala, že některé těhulky můžou trochu zašpinit v době očekávané menstruace. No uvidím, kdyby to nepřestalo, budu asi zase volat 😉

olousek35
17. lis 2010

@luckap123 neboj, bude to dobry. A budes tehu urcite taky. 😉

gabikri
17. lis 2010

@maakovaa : no myslím, že samotný utrouš v menstruaci nebrání, to by jsi k tomu musela ještě něco brát 😉 Jinak testy mám sice ukázkový, ale jak mě od včera bolí břicho jak na mrchu a k tomu ta krev, tak to moc v klidu nejsem 😖

maakovaa
17. lis 2010

@olousek35 Olousku, Gabi, teď jsem teprve četla Vaše příspěvky na předchozí straně. Držím pěsti, ať to špinění nic není, jsou to nervy, to je děs běs. Vy narozdíl ode mě máte aspoň krásný testy 🙂 , já měla test bílej jako stěna 😒 Držte se, bude to dobrý, čárky máte, Gabi má i hCG stoupající, tak to je v poho!

olousek35
17. lis 2010

@gabikri i krev? Cervenou? Jak moc? Ja spinim zatim hnede.

maakovaa
17. lis 2010

@gabikri Gabi, zrovna včera kolegyňka v práci povídala druhé, že měla menses první tři měsíce těhotenství! Znám hodně případů, kdy holky špinily a byly těhotné! Veřím, že je to i Tvůj případ 😉 😉 Ty čárky na testech by se přeci jen tak samy od sebe nedělaly, ne? A to hCG v krvi taky ne 😉

maakovaa
17. lis 2010

@olousek35 já taky do hněda, množství strašně malé. Ani na kalhotkách to nemám, jenom když se utírám papírem.

maakovaa
17. lis 2010

@olousek35 Teda pardon Olousku a Gabi, že Vám skáču do konverzace 😝

olousek35
17. lis 2010

@maakovaa jejda, klidne povidej. Od toho to tu je. Ja to mam teda i na intimce.

gabikri
17. lis 2010

@olousek35 : no zatím taky hnědě, ale bojím se, že se to rozjede. Zkouším volat do RF a nebere mi to tam nikdo.

gabikri
17. lis 2010

@maakovaa : no moje máma, když mě čekala, tak taky říkala, že to normálně měla, takže ani nevěděla, že je těhotná.

gabikri
17. lis 2010

Jinak taky většinou, když jdu čůrat, na intimce jenom malinko.

maakovaa
17. lis 2010

@gabikri @olousek - to je pech, že to mámě všechny tři. Gabi, pak řekni, co povídali, jestli se tam dovoláš. Holky, uklidňujte se těmi Vašimi testy, přeci by nebyly pozitivní jen tak 😵 😵

olousek35
17. lis 2010

@maakovaa nj, ale mne uz nesili. Pred chvili mi pritel donesl dvoje mamatesty, tak to vecer prubnu. Od rana chodim curat co 45 minut. Mazec.

olousek35
17. lis 2010

Saminko, jak se citis ty? Uz ms dorazila? Myslim na tebe. 😉

gabikri
17. lis 2010

Tak jsem tam teď volala, zvedla to Vitoušková a prý nemám dělat vůbec nic, jen ležet. protože už mám zvedlý Utrogestan, bylo by dobré prý zavolat svému ošetřujícímu lékaři, aby mi píchnul Agolutin. Ten tam bude až zítra, tak doufám, že mi to píchne 😉

olousek35
17. lis 2010

@gabikri musime doufat, ze to nic nebude a budem mit v cervenci plny kocarky

gabikri
17. lis 2010

@olousek : jj, červenec to jistí 😵 😵 😵