Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
18. lis 2010

@luckap123 : když odchází jeden bobek, tak se jen malinko zašpiní, tohle jsou niagárské vodopády. Nehledě na to, že když jsem byla včera na té pohotovosti, tak doktor tam viděl jen jednu dutinku, ne dvě.

bellka
18. lis 2010

@gabikri beruško zlatá, moc na Tebe myslím a držím všechno co mám, musíte to s mimískem zvládnout, prostě musíte a třeba jeden bobišek odchází, ale ten druhý se udrží, moc Ti to přeju, strašně moc 😵

ester32
18. lis 2010

@gabikri holka drž se a pěkně odpočívej.......... a nic se neboj když tak mrazáčci to jistí a tělo si to těhu amatuje tak to by šlo jak po másle))))

@luckap123 na dvě je ta hodnota malá není to žádný výbuch,ale hlavní je,že roste jak má,ale ani tak není vyhráno

gabikri
18. lis 2010

@bellka : děkuji, jsi hodná, je mi pěkně nanic. Proč mě musí ten nahoře pořád takhle zkoušet, kolik toho vydržím 😒

bellka
18. lis 2010

@gabikri já vím, bobku, vím, že určitě se Ti samy řinou slzy po tváři, protože máš šílený strach a nedivím se Ti. Kolikrát jsem se taky ptala, co všechno ještě budu muset vydržet. Tolik bych Ti chtěla nějak pomoct, tak posílám aspoň pohlazení a věř, že držím všechno co mám 😵

gabikri
18. lis 2010

@bellka 😉 😉 😉

olousek35
18. lis 2010

@gabikri sakra, proč? Ale nevzdávej to. Třeba se to druhý udrží. Budu ti držet naprosto vše, co mám. A myslím na tebe pořád. Zkus být jen pozitivní. ☹

dorra
18. lis 2010

@gabikri drž plod, děvčátko, moc na Tebe myslím. Tolik toho máme za sebou a stejně si pomoct neumíme.. ☹
Je tam dutinka, je tam hcg, tak je to furt ještě dobrý! Zaspi to.

mourinka29
18. lis 2010

Ach joo,holky to jsou teda zprávy 😖 😖 ,
@gabikri myslím na tebe 😉 😉 ,holky já se taky začínám bát,ten včerejšek mě dorazil 😔 ,Drže se holky ,papa zatím

saminka
18. lis 2010

ahojte kocicky 🙂

vidim ze jsou tady poradne nervy, ....

@gabikri tak te ale trapi , to je mi fakt lito ☹ ale s tim krvacenim jeste nezoufej, ja po prvnim ultrazvuku strasne moc krvacela a fakt jsem si byla jista ze je konec, jen teda na ultrazvuku bylo jen jedno srdicko a ten stejny vecer more krve, uplne masy a nikdo mi nebyl schopen vysvetlit z ceho to bylo, a opravdu to nebylo jen trochu, za par dnu se to ale vytratilo a mimisek zustal kde mel, mozna to byl hematom,ale ja jsem presvedcena ze druhe mimi se nezahnizdilo poradne....ale na ultrazvuku uz to nemohlo jit videt bo uz bylo na ceste ven...taky moznost pro tebe 😵 drzim ti vse co mam,

@olousku35 taky na tebe myslim, a doufam ze jsi v poho, ultrazvuk uz se ti blizi 😉 jsou to nervy od zacatku az do konce ale bude to stat za to.

jinak ja uz mam skoro po mrse, ani nebyla nijak silna ani bolestiva, takze jsem rada, citim se fajn a pripravena na domaci zkouseni 🙂 to bude vecer radosti 😀

@lucka123 - jsem myslela ze si pockas a ty uz blazne, testujes 😕 carecky se ti ukazou az za par dnu, devaty den uz urco bude stinek 😵
zdravim mourinku a ester, vypada to krasne holky

a tehulinky okcelok a veveram

a taky nase zlaticko rebeccu!!!!!

olousek35
18. lis 2010

@saminka díky za útěchu. Špiním stále a asi to ani nebudu dál řešit a počkám do pondělí. Břicho mě dnes bolí jak na mrchu, ale snad nepřijde. A testík uschnul a vypadá stejně. Takže děj se vůle boží. S tím testíkem si říkám, jestli to třeba není tou mojí močí, že nemá kam dál sílit. Minule byla čárka za 15 sekund a tentokrát ještě dřív než kontrolní. Tak to fakt rozlouskne až pondělí.
Ty začni s domácím snažením, naděje je velká, když se teď mimísek na chvíli chytil. Držím pěstičky.

olousek35
18. lis 2010

@gabikri jak ti je? Ja jdu ve tvych stopach. Uz spinim krvave. Zitra rano brnknu do reprofitu, ale zda se, ze to vzdal. Chjo.

gabikri
18. lis 2010

@olousek35 : no to mi ani neříkej, že bychom to fakt měly stejně, to přece není možné! 😒 Já ležím........ když ležím, tak je to dobré, ale jak vstanu, tak bolí břicho a krev jde pořád ☹

rebeca_1
18. lis 2010

@gabikri lezkaj ani nevstavaj, bojuj zlaticko!!!
@olousek35 ty tiez!!!!
Nevzdavajte to baby!!!

@saminka pozdravujem.... aj Vas vsetky...

olousek35
18. lis 2010

@gabikri ja to zjistila na nocni a do rana se odsud nedostanu. Ale zatim me nic neboli. Ty lez a odpocivej. Bude to dobry.

veveram
19. lis 2010

Ahoj holky,tak moc Vám přeju,ať to všechno dobře dopadne.

ester32
19. lis 2010

Gabi,Oloušek tak jak je!!!! moooooooooooc přji ať vše ustane a dobře dopadne!!!!! odpočívej te a drž te se

olousek35
19. lis 2010

@ester32 Ahojda, právě jsem vylezla z postele a vzala to přes wc. Zatím to vypadá bez špinění, ale nejhorší to bývá k večeru, takž uvidíme odpoledne. Kéž by to tak zůstalo. Ale moc tomu už nevěřím.

@gabikri Jak je? Ležíš? Zkus tomu stále věřit, že se prcek udrží. Ale je to pěknej mazec na nervy. Chjo. Drž se.

olousek35
19. lis 2010

Tak už opět krev. Takže fakt blbý. Ráno testnu ať mám jasno. Chce se mi brečet.

78marcela
19. lis 2010

Ahoj holky...nestíhám moc nakukovat, s tím časem jsem ted na štíru, naplno mě pohltily pracovní povinnosti. Akorát, co jsem nakoukla pár stránek zpět, tak sleduju, že s tím krvácením vás je tady docela hodně. Co se v tom reproofitu děje? U mě to taky tak bylo, a jak to dopadlo...
Moc přeju, aby u vás to bylo jinak, držím moc pěsti...
Já jsem se rozhodla nasadit clostík, před vánocemi bychom se měli snažit..ale doktork moc šancí nedává, tak uvidíme. je to spíš pro můj pocit,

maakovaa
19. lis 2010

@olousek35 Olousku, píšu, jenom abys věděla, že na Tebe a Gabi myslím! Ještě neházejte flintu do žita, víte, jak to kolikrát dopadlo - dobře! Ještě není nic jasné.

olousek35
19. lis 2010

@78marcela máš šanci na přirozené otěhotnění, tak to je ohromné. V tom ti moc závidím. Ale také ti to moc přeju. Jak si to měla s tím krvácením ty? Díky

gabikri
19. lis 2010

Dobré odpoledne 😉

Tak u mě vše při starém, krev jde jak při normální mrše 😖 Psala jsem to Štelclovi a ten mi odepsal, že je to pěkná " dívočina" že hlavní je , že HCG roste a že nezbývá než čekat. Čárka na testu zatím je, ale zdá se mi slabší, než 18-19tý den.
@maakovaa : díky .........co Ty? Test stále nic ?

@78marcela : moc Ti přeji, aby se Ti to povedlo přirozeně, to by bylo fajn 😉

maakovaa
19. lis 2010

@gabikri Gabi, čekej, čekej, doktor má pravudu. Jinak já netestila. Sice nemám mrchu v klasický podobě, je to jenom to špinění, ale dr. se včera na tu zprávu nijak netvářila. Test udělám zítra.

olousek35
20. lis 2010

@maakovaa ahoj, tak co testik? Je to tam? Vsem ostatnim preju dobre ranko. Gabi, testilas? Jak je?

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 : ahoj, čárka se drží, včera večer byla dost silná, teď ráno o malinko slabší, ale já mívám silnější čárky vždycky večer. Jinak krvácím furt, možná malinko míň. A co Ty? 😉

olousek35
20. lis 2010

@gabikri tak to je super. Ja taky krvave spinim a carka neznatelne zesilila. Tak to jeste nevzdavam.

olousek35
20. lis 2010

@gabikri tak opet zmena. Zacina mi mrcha. Pekne na hovnec.

gabikri
20. lis 2010

@olousek35 : to jsou nervy tohleto 😖 U mě to krvácení je tedy taky jako klasická mrcha se vším všudy, žádné špinění, ale čárka tam pořád je, což nechápu.

olousek35
20. lis 2010

@gabikri treba budeme mit stesti a prcci se udrzi. V pondeli rano naposledy testnu, a pak pojedu do reprofitu. Kez by se udrzel. Chjo.