• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
@okcelok no ten muj zase rikal, ze ji nikomu neda, ze z ni nejspis bude jeptiska :grinning: :sweat_smile:
26. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka s tím by souhlasil i ten můj!!!!!Celý život nosit pytel a bydlet doma!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok :gratuluji k holčíčce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby na prvej konzultacke robia v RF aj ultrazvuk ? Budu robit manzovi aj spermiogram? :confused:
Na to som sa zabudla spytat ked som sa objednavala.
28. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darla27 nás na vše na první konzultaci objednali
28. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok takze nemusi mat sex.abstinenciu pred konzultackou. Dobre, dobre. :grinning:
Pozeram ze uz vies ze cakate dievcatko (krasne meno ste vybrali :dizzy_face: ) - to ako je mozne tak skoro zistit?
28. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darla27 nemusí.Šli jsme si napřed popovídat a Machač nám řekl,kdy máme na jaké vyšetření jít!
No už hodně holkám to řekli v půlce 4 měsíce a nespletli se.Podíval se mezi nožky,uviděl " kávové zrnko " a bylo jasno!! :slight_smile: Pohlavní ústrojí malých holčiček totiž na utz vypadá jako kávové zrnko! :grinning: Na kluka jsme měli Vašíka,nějak se nám líbí ta stará česká jména. :slight_smile:
28. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri moc ti prajem aby sa to uz zajtra rozlusklo!

Vsetky Vas moc pozdravujem, Sami :slight_smile:
28. lis 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, moc na tebe myslím a čekám tu na tebe
29. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri jsi v pořádku? :confused:
29. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka :wink:

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy :dizzy_face:
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko :dizzy_face: Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. :wink: nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

29. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri teda Gabi, super zpravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt bomba!!!!! ted uz to urco musi byt jen super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim palecky :dizzy_face:
29. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri ahoooooooj tak tomu říkám super zpráva moooooooooc ti to přeji a teď se pěkně těš z těhu ))))) prostě nááááááááádhera jde viět,že na vánoční čas se zázraky dějííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí mám uplně slzičku))))
29. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
nejde mi to nereagovat
@gabikri no to je bomba bombovitá..supeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: ted už to půjde jak po másle :wink:
já jedu v středu na ultr. a Ket by měl být 8.12. :dizzy_face:
29. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jsem z toho celá paf...........fakt už jsem tomu vůbec nevěřila :wink:

@luckap123 : super, KETík už je skoro za dveřmi :dizzy_face:
29. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, máme v reprofitu zamražené jedno embryo a každý rok nám chodilo upozornění na zaplacení ročního poplatku, tonto rok nic nepřišlo? Je možné, aby nám nedali vědět, že už embryo nemáme?
29. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :slight_smile: to gabikri: Tak to je super , a ty už jsi to chtěla vzdát. No my už taky máme srdíčko a velikostně jsme 6+2 což je přesně podle tabulek, ale už mám neschopenku, kvůli tomu slabému špinění, které způsobují prasklé cévky. Doktorovi se embryjko tak líbilo, že nám dal těhu průkaz.
29. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no vidíš, a to jsi vzdávala. I zázraky se dějí. Moc ti to přeju a snad tě brzo budeme následovat. Drž se a hlaš další info. Je to skvělý. Moc
29. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri srdecne blahozelam a moc sa s tebou tesim. Ja uz som tusim ani neverila. Stal sa ozajstny zazrak, uzivaj si to, zaroven sa moc opatruj! Tvoja spravicka ma krasne posunula dopredu..

@lenka27 aj tebe blahozelam k srdiecku!

@luckap123 ty podstupujes teraz KETik, to budu urcite radostne Vianoce u Vas..

@saminka a my dve co? Len sem-tam nakukneme, nemame ani cim prispievat, ze?

@olousek35 a ty sa ako citis? Tiez si mala dnes kontrolu alebo musis este cakat? Verim, ze si sa vyhla tej nemocnici.
29. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27 : já mám podle UZ 5 + 4...to jsme kousek od sebe :wink:

@olousek35 : no přiznám se, že jsem to vzdala úpně. I jsem si dva dny nevzala Femibion.........jsem si řekla, co se tím budu cpát, když je to k ničemu, je to drahé, tak si to aspoň ušetřím na příště :grinning: A místo bezkofeinového kafe jsem si dala normální.

@theresa : raději si tam zavolej a nebo napiš :wink:
29. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri velikááá gratulkááá, já to vědělááá, beruškooo :slight_smile: Jéééžiš, já mám úplně husinu a do očí se mi derou slzy, já se picnu, moc Ti to přeju, holka zlatá a držíme dál všechno co máme :dizzy_face:
Holky, všem vám moc, moc, moc přeju hodně štěstííí a vidíte, že to opravdu jde a zázraky se dějííí :dizzy_face:
29. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 já jdu znovu na hcg zítra a kleplo by mě, kdyby se to náhodou rozjelo. začala jsem kafovat a kouřit a mám vysazený prášky. Takže doufám, že bude hcg u nuly a budu moct brzo další pokus.
Jak se daří tobě?
29. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 mala si radsej pockat! Co ked.... Ale kazda z nas to asi sama najlepsie citi a asi aj u teba to takto bolo. Tak nech je zajtra hcg pri nule, aj ked katastroficky sa mi to pise ale aspon budes mat blizsie k novemu zaciatku.
Ja sa regenerujem..
29. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 tak se drž a bude líp a budem brzo maminy. :wink:
29. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri no to je super zpráva...moc jsem tomu ani nevěřila, abych byla upřímná...tak ale je to super a teď si to užívej celých devět měsíců, když už jsi měla takový nervy drásající začátek...blahopřeju!!
30. lis 2010 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theresa Jak ho máte dlouho? oni to skladují maximálně 5 let, víc se to prý nedá.
30. lis 2010 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri tak moc blahopřeju!!!Určitě tam máš holčičku,kluk by to nedal :wink: .Přeji kráááááásné těhulkování
30. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink:

@kessinkaa : že jo, viď? :wink: Holčičky jsou větší bojovnice :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri určitě!!!!!Už se teším,až to budeš vedět :slight_smile:
30. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek