Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lilisa
5. led 2011

já půjdu taky k panu Machačovi, tak snad je fajn 😉
a za jak dlouho se vám zadařilo?

hlavinka
5. led 2011

Zdar holky, chodite nekdo k Dr. Marcelu Steclovi v Brne?

veveram
5. led 2011

@lilisa :u Dr.Macháče na poprvé,jinak druhé IVF,to první bylo ve Fertimedu.Jsi v dobrých rukou,hlavně po psychické stránce to bylo nebe a dudy jak se říká pro srovnání.Tak držím palečky,ať se ti taky zadaří. 🙂

lilisa
5. led 2011

@veveram právě tu psychickou stránku potřebuje každá z nás. Já už si jedním IVF taky prošla, tak doufám, že v Brně to bude lepší 😕

bellka
5. led 2011

Ahojky děvčátka 😵
všechny vás moc zdravím v tom novém roce a jdu nakouknout, jak jste krásně odhodlané jít do boje a tentokrát to výjde, já tomu věřím moc a budu vám držet všechno co jenom mám 🙂 @dorra Dorinko, ještě jednou strašně moc gratuluju k Haňulince 😵
@lilisa my jsme stejně jako veveram jezdili k MUDr. Macháčovi do Olmíku, ale na poprvé nám to nevyšlo, ale vyšla nám druhá minimálka a taky mi OPU dělala Dr. Kuřecová a ET Dr. Vitoušková 😉 Jinak jsme do Reprofitu přecházeli po 6ti neůspěšných IVF, co jsme zažili, škoda mluvit, nebo vlastně psát a věř, že jestli někde udělají maximum, tak je to právě v Reprofitu, tam jsi opravdu na prvním místě 🙂
@veveram koukám, jak Ti ty týdny krásně naskakují, jen tak dál, co nevidět bedou bobíšci s námi 😉

dorra
5. led 2011

@janib tak a teď jsi na řadě Ty, frajerko! 😀 Opatruj se a přeju Ti, ať je ten konec snesitelný a doplutí do přístavu mírné a bez šrámů. Už to máš za pár, moc na Tebe myslím, dej o sobě vědět!

yvett2009
6. led 2011

ahoj holky, taky prispeju svou troskou do mlyna 🙂 predchazejici tri IVF jsem mela na Obilnim trhu v Brne. Po tretim neuspesnem pokusu jsem se nastvala a odesla do Reprofitu. V RF jsem od začátku velice spokojena a po prvnim pokusu minimalkou jsem nyni v 7tt 🙂 Je to pouze zacatek, ale je to neco, na co bych na Obilnaku cekala do nekonecna. Takze vsem snazilkam v Reprofitu preji hodne stesti a co nejdrive ty vytouzene dve carky 😉

gabikri
6. led 2011

@yvett2009 : ahojky, děkujeme za povzbuzení a velká gratulace 😵 😵

kornelka11
6. led 2011

Ahojte baby 🙂

@dorra malu Hanicku si stale dokola obzeram. Uplne ma posadila na zadok 🙂 Je nadherna a aka dolezita!!!!!

Babulky tehulky bruska mate krasne, coskoro finisujete! Ako to leti...
@veveram predsa.... Neprezradis pohlavie? Tipujem princeznicku. V Reprofite chlapcov nemixuju, teda aspon to tak zatial vyzera.

@yvett2009 blahozelam k tehotenstvu! 🙂

@gabikri uz si objednana do Reprofitu? Alebo dohodnete sa len nejako mailom ako dalej? Teraz treba konzultaciu alebo ako to bude? Vies mi poradit? Olousek35 uz ma myslim termin na konzultaciu.

luckap123
6. led 2011

@dorra jůůů gratuluju mamino 😵 😵 😵 😵

Holky co je to minimálka? jinak já Ket zatím odkládám,děsně se bojím neúspěchu,takže si dávám aspon dva měsíce pauzu a uvidíme co bude dál....

gabikri
6. led 2011

@kornelka11 : ahoj kočko, no já jsem se Štelclem domluvená, že se mu mám 10.1. ozvat, napsal mi toto : Na KET se
domluvíme po Novém roce - napište mně prosím mail kolem 10. 1., pošlu Vám
plán mailem, není potřeba jezdit osobně.

luckap123
6. led 2011

@kornelka11 my jsme se taky domlouvali se Štelclem po mailu..já mu napsala,že jsem dostala MS a že chci jít hned do kETU a on mi napsal protokol
jen mě zarazilo,že v jiných CAR preferují KET v přirozeným cyklu,že prý je důležitá ovulace kvůli žlutýmu tělísku,mě dal do protokolu estrofem,ten sem si nechala napsat u svýmu gyndaře,který je dobrý na sliznici,ale zastaví ovulaci a tu funkci žlutýho tělíska nahrazjue utrouš,kterej,ale i brali holky co měli ten KET v přirozeným cyklu a taky všechny brali predison,což mě nenapsal......paradoxně obě tyhle hočiny po tom KETU otěhotněli..já ne..takže jsem psala Štělclovi,že bych příště ráda ten KET v přirozeným cyklu...pořád mi dumá v halvě,že třeba tam někde byla chyba.....

kornelka11
6. led 2011

@gabikri aha, tak potom by to mozno stacilo aj mne takto. Skusim tam v pondelok zavolat a uvidim, co mi povedia na recepcii.

@luckap123 minimalka je minimalna stimulacia. Pichas menej jednotiek pri stimulovani.
To ti verim, ze ze sa bojis neuspechu, kazdy neuspech nas boli. Oddychni si trosku a potom sups do toho 🙂

kornelka11
6. led 2011

@luckap123 vidis, to by mam nenapadlo. Moze v tom byt nieco..
Ja som tiez pri KETe brala estrofem ale to bolo davno, v inom CARe a bez akychkolvek inych liekov. Vtedy som mala len estrofem, femibion800 a utrogestan. Nic viac.
Mozno by nebolo na skodu to vyskusat KET bez estrofemu. Ved sliznica by mala pekne narast aj bez liekov. Su kocky, ktore maju vyssiu sliznicu bez liekov ako s nimi.
A v Reprofite nechcu robit KETy bez liekov?

luckap123
6. led 2011

@kornelka11 no já právě taky měla jen estrofem a utrouš...když jsme se pak ptala Štělcla tak mi psal,že jo že příště můžeme udělat KET bez léků jen s pregnylem a určitě to vyzkouším tenkhle..podle mě u toho utrouše je tolik odpadu,když se zavádí,že prostě to žlutý tělísko nemůže nehradit..a sliznici můžeš podpořit přírodně..čajíky,maliník,lněný semínko,červený víno..kdežto žlutý tělísko asi těžko...takže já sem pro přirozeně a taky že do sebe nebudu opět rvát nějaký hormony,kromě pigára pregnylu 😉 no a co si budeme povídat pro lékaře je to s estrofemem i jednoudší,Ket nemusí být přesně vypočítán,kdež to v přirozeným cyklu ano,protože se musí včas píchnout pregnyl 🙂

kornelka11
6. led 2011

@luckap123 tak ked si v prirodzenom cykle tak musis pichnut pregnyl? Vidis, zase viem nieco nove 🙂
Ale kontrola tam bude musiet byt tak ci tak. Lekar ti musi povedat kedy presne pichnut pregnyl a kedy prist na KET, ze?
Ja som bola na KETe bez pregnylu a prvy krat to pocujem, ze pregnyl sa picha aj pocas KETu. Asi to bude tym prirodzenym cyklom.
No dobre a ty si teraz uz viac-menej rozhodnuta, ze pojdes na KET v prirodzenom cykle? Alebo nechas to na lekara?

luckap123
6. led 2011

@kornelka11 jsem rozhodnutá,že to zkusím..ptala jsem se Štelcla jeslti on je zásadně proti,když by to bylo v přirozeným cyklu a on že ne,že ty úspěchy mají prý tak nastejno at už je v přirozeným nebo s estrofemem...a pregnyl se píchá,aby došlo k ovulaci a vlastně za dva dny se dělá KET..na kontrolu se stejně musí,i já byla kvůli sliznici aby věděli kdy maí naplánovat ket ...toto je vlastně stejný jako u IUI..tak taky hlídají kdy bude ovu,píchne se pregnyl a za 36 se jde na na IUI..v tomto případě na KET 😉

kornelka11
6. led 2011

@luckap123 aj mne sa to viac paci bez liekov.
Tebe budem drzat palceky a ja este uvidim ako sa v Reprofite dohodneme 🙂

saminka
6. led 2011

AHOJIK holky.opet moc zdravim 😉 😉 😉

dorrince moooc blahopreji k Hanicce,urcite jsme ti nejstastnejsi rodicove na svete 😵

taky se chystam na tu minimalku, ted uz teda chapu, ze estrimax neni zas tak dulezity tak snad v pripade ze se mi nic neurodi tak preci jen ketik by vyjit mohl, tak aspon tak 🙂 ,

vsem drzim palecky,utika to hoodne rychle,my se chystame do reprofitu okolo Valentyna 😵

saminka
6. led 2011

AHOJIK holky.opet moc zdravim 😉 😉 😉

dorrince moooc blahopreji k Hanicce,urcite jste ti nejstastnejsi rodicove na svete 😵

taky se chystam na tu minimalku, ted uz teda chapu, ze estrimax neni zas tak dulezity tak snad v pripade ze se mi nic neurodi tak preci jen ketik by vyjit mohl, tak aspon tak 🙂 ,

vsem drzim palecky,utika to hoodne rychle,my se chystame do reprofitu okolo Valentyna 😵

lilisa
6. led 2011

holky kdy tam jste objednaní do Brna? Já až v únoru 😒

kornelka11
6. led 2011

@saminka vo februari bude Reprofit praskat vo svikoch 🙂 Viacej si sa priklonila IVF ako ku KETu? Asi je tam predsa len vacsia sanca.
Kde si sviatkovala, bola si v Cechach alebo v Irsku?
@lilisa nebud smutna, ved februar je tu cobydub! 🙂

saminka
6. led 2011

@kornelka11 ahojky zlatko, vanoce jsme travili tady v irsku 😉 a letos bylo i snehu dost 🙂 uz je ale vsechen pryc. jojo priklanim se vice k ivfku, moc si preji at se mi podari jedno nebo dve kvalitni embryjka 😵 a co ty? Februar to taky jisti???pujdes na Ket?

kornelka11
6. led 2011

@saminka no ja neviem co bude so mnou. Chcela by som ist na IVF. Z Reprofitu mi v decembri odpisali ze mozem pokracovat az v marci-aprili.

lilisa
7. led 2011

právě budu přecházet z jiného CARU tak jsem zvědavá, kdy můžu něco podniknout i já 😉

gabikri
10. led 2011

Ahoj berušky 😉

tak jsem byla dnes na gyndě a mám špatné zprávy 😒 KET jen tak nebude..............doktorka mi dělala UZ a našla mi 6mm polyp......prý bude lepší, když to půjde ven. Nabídla mi termín tady v Praze někdy v půlce února a pak byla tak hodná a zavolala mudr. Štelclovi do Reprofitu a poradila se s ním, co se mnou. Štelcl jí řekl, že můžu přijet do Brna teď ve středu a že mi to tam udělají. Tak mám po náladě...........to mě asi určitě nemine další šestinedělí 😒

kornelka11
10. led 2011

@gabikri mne odstranovali polyp pri laparke. Necaka ta dalsie sestonedelie, neboj! Bud rada, ze si ta zoberie Stelcl v Brne! Budes v dobrych rukach, vsetko bude urcite v poriadku a v marci si posupajdis pre stasticko 🙂

gabikri
10. led 2011

@kornelka11 : ahoj zlatíčko, myslíš že ne? 😉 Já myslela, že už půjdu na KET teď začátkem února / februaru, kdyby nebyly žádné komplikace, ale takhle budu muset zase čekat déle, ne? 😉

kornelka11
10. led 2011

@gabikri nemyslim si, ze by ta na KET nepustili. Posunie sa ti to akurat len o ten jeden cyklus. Ked bude vsetko v poriadku, nebudu mat dovod ti KET posuvat na neskor.

gabikri
10. led 2011

@kornelka11 : no tak to bude ale to šestinedělí, ne? Když píšeš že až v březnu 😉