• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@kornelka11 jako zázrakem to v polovině 4 měsíce přešlo a teď už je vše ok!!!
13. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabikri to jste teda taky obřící!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka no snad se jí líbí,ale doufám,že o tak dřív ven nepůjde,to budu teda ve stresu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka aj ja dakujem, mrknem na teba a hned je obrovska chut bojovat :slight_smile: Ved aj ty si moj velky vzor.

@saminka ja som brala pri minimalke mettformin a nic mi z neho nebolo. Minimalkou som presla uplne hladko. Myslim, ze cyklus sa ti nerozhadze a ja som ho brala az od 2 DC. Zacinala som s nim a s clostilbegytom naraz.

@gabikri :slight_smile:
13. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to som rada, aj tak ta dost potrapila ale vsetky vsetko vydrzime pre nase vytuzene balicky :slight_smile:
13. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 @gabikri děkuju děvčátka :slight_smile: Však proto sem za vámi nakukuju, abych vám vždycky připomněla, že ač to tak někdy nevypadá a člověk si myslí, že už víc nevydrží, že tomu tak není, vydrží ještě 2x tolik a hlavně, když to výjde, tak je rázem všechna tíha světa pryč a všechny proplakané dny a noci jsou pryč :wink: @saminka na Tebe samozřejmě taky myslím, sluníčko :slight_smile:
13. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 to máš pravdu,vydržíme vše!!!!
13. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok myslis o ty tri tydny?? ono to prislo z niceho nic, ale vsechno bylo v poradku a miusku jsem mela hnedka od prvni minutky u sebe, tak to se uz nemusis bat :wink:

@kornelka11 fakt ti nic nebylo? ja si vzala jednu tabletku a cele odpolko jsem byla na zachode, hrozny prujem a bricho bolelo, ale vim ze to trva tak ty tri dny nez si zvyknu, a teda tys to brala az v ten cyklus co jsi stimulovala? vubec ne predtim? ja myslela ze to zacnu brat uz mesic predem? co myslis?a kolik denne?
13. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka jee bellko, to je hezke ze na nas tak myslis, mas nadherne brisko a moooc ti to slusi :dizzy_face: utika ti to krasne ty tydny a urco ses inspirace pro hodne z nas, brala jsi taky ten metformin?
13. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka mne vobec nic nebolo, ja som to zobkala ako cukriky :slight_smile: Mala som siofor 2x1 a uzivala som to od 2 DC po OPU, potom mi Stelcl povedal, ze to je blbost aby som brala dalej :slight_smile: Tak som vysadila.
13. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka nn, metformin jsem nebrala, ten se bere, tuším, když máš vysokou hladinu testosteronu, né??? Ale přesně to nevím, hlavně, když to pomůže :wink:
Jj, já na vás, holky zlaté, moc myslím a fandím vám a taky už se těším, až to tu zase rozjedete a hlavně, jak budete hlásit postupně ty // dálnice a pak, že jsou srdíčenka a jak rostou bobíšci a výsledky a UTZ a ubíhající týdny těhotenství, no už aby to bylo :dizzy_face:
13. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 no to je zajimave, ja myslela ze se to ma brat dyl tak to neni spatne :wink: moc diky...a jeste co jsi uzivala s clostilbegytem? ja ho mam zacit od 3.- 7. dne DC
13. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka siofor, clostilbegyt a bravelle. No a acidum folicum, to je jasnacka. A clostilom som zacinala 2 DC, nie treti. Ale doktor asi vie preco mas zacat az treti den, treba mu len doverovat :slight_smile:
Tak ty uz koncom mesiaca zacinas?
13. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 ja zacinam se stimulkou az 5.2. a to bravelle se bere kdy? je to neco jako orgalutran??abych driv neovulovala? ja si totiz nechala poslat clostilbegyt a pregnyl z cr a snad to ostatni si koupim az tam budu.....

@bellka ten metformin je prave doporucovan u minimalky, ze je lepsi uvolnovani vajicek nebo tak, ale hlavne je doporucovan kvuli PCOS ,kde zeny vetsinou maji i vyssi testosteron, tak snad to pomuze :wink:
13. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka bravelle je praveze na stimulaciu. Berie sa s clostilom naraz, mozno o nejake 2-3 neskor. Nie je to ako orgalutran. Pozor! Radsej si to este prezisti aby si neurobila nejaku chybu!
13. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka no tak snad to dopadne co nejlépe pro nás pro obě, stejně jako u vás!!! :wink:
13. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka tak me dr machac psal jen o clostylu a pak pregnyl,nic vic.myslis ze bych se mela na to zeptat?
@bellka a co tys brala za leky na minimalku?
13. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka mozno ti navrhol Machac len slabunku stimulaciu alebo nativ. V tomto ti neviem asi poradit.
Ja som nikdy samotny clostilbegyt nebrala. Vzdy som k nemu mala bravelle.
Zrejme ty reagujes pekne, preto ti bude stacit len clostilbegyt.
Ale za opytanie nic nedas..
13. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny moooc zdravím,ale jen z rychlíku :grinning: jen chci reagovat na

@saminka ahojky kotě já ho jedla cca pul roku a měla jsme vysoky testosteron a pco to máš pravdu mě po něm teda bylo hodně zle a zhubla jsme asi 10 kilo a je taky pravda,že jsem po němo otěhotněl a moje dvě kámarádky taky ho jedli a taky IVF vyšlo ak nevím jestli to je zázračný lék nebo prostě něco upraví v těle

jinak já taky 183cm a manža 190cm týý jo,že by jen velký holky měli problémy s neplodnosti :grinning: :grinning: :grinning:
@okcelok neboj miminko nemusí být velký nám taky všichni říkali jéjej vy budete mít velký mimčo a mareček měl 3,5 a 50cm a dodneška je v rustu a ve váze pod pruměrem zatím teda po nás není ve 3 letech by měl vážit alespon 14 kilo a měřit letr a on má 11 kilo a 93 cm takže drobek každý dítko je jiný

holkýýýýýýý vššchny zdravím a zítra se určitě ozvu i když teda téma snažení jde mimo mě :grinning: :grinning: :grinning: u nás jen takové snažení doma pod peřinou :grinning: :grinning:
dobrou noccccccccccccc
13. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný páťulínek všem :dizzy_face:
@saminka bobíšku, já jsem brala na minimálku od 3. - 7.DC Clostilbegyt 3x1 denně, pak jsem jela na UTZ, jak rostou folíci a 8., 9., 10. den jsem připíchla 1x denně Fostimon, další den Pregnyl a jela jsem na OPU :wink: Jinak jsem mimo Euthyroxu na štítnou žlázu a vitamínu Calibrum baby plan (ten jsem brala cca 2 a 1/2 roku), nic jiného nebrala :dizzy_face:
14. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulinecka ahojky,to bych taky čekala,že budete mít velký dítko!!! No uvidíme,jak to půjde dál,snad se nám termín už nezmění!!! :slight_smile:
14. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,ahoj holky,tak se nám to tady zase rozepsalo,to je fajn,aspoň si počtu a vím co se s váma děje.

@saminka :já jsem to měla úplně stejně jako bellka,clostík a pak připíchnout fostimon,pregnyl a OPU,prostě nachlup stejně,dokonce i euthyrox na štítku a babyplan,ale jen ty první 3 měsíce :slight_smile:
No holky s tou výškou jste mě překvapily,samí čahouni,já mám sice taky 177,ale přítel je menší :grinning:
Samozřejmě všem pozdravy.
14. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@hanulinecka moc diky za odpoved re metformin, ja ho teda zacnu zase brat a uvidim, jak na nej budu reagovat, je urco pro pco vhodny, nejak snizuje inzulin v krvi nebo tak, dodala jsi mi super nadeji!!!!!!

@bellka
@veveram moc diky za vasi odpoved ohledne te minimalky, tak nevim,jak to bude u me, ale ja mam teda jen ten clostil a na kontrolu jdu az ten 9.den tak uvidime jak to pujde a jestli mi pak da neco jineho. Jeste radeji poslu email a snad bych ten fostimon nekde sehnala, nevite jestli je drahy? ja jsem totiz samoplatce, ale spolupracuji v lekarnou v Reprofitu a vse mi posilaji :wink:

vsechny moc zdravim :dizzy_face:
14. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka fostimon mě stál cca 400 jedno balení, tam bylo 75 jednotek. Je to nejlevnější lék na stimulaci. Píchá se dobře, sice natahuješ do normální stříkačky a ne pero, ale nebolí a ani neštípe. Při 1.IVF jsem si to píchala a ke konci 3 ampule na jeden vpich. Takže žádné strachy. :wink:

Jinak všechny holky a zvláště gabikri a saminku, které to táhnou se mnou moc zdravím. Koukám sem denně, ale je zkouškový, tak se nezapojuju. Mám co dělat s učením. Ale brzo se budu zapojovat opět na plno. Konzultace se mi blíží. Podle Marcela mám bojovat za únor, uvidím, co Koudy. Chci jít k němu. Marcel toho má nad hlavu.
14. led 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 nakonec do toho půjdeš s námi a budeme se i s gabikri pěkně podporovat. Hlavně, že už je v pohodě a začne taky. Saminka se přidá a budeme těhule všechny. A Bellka nám bude držet pěsti své, manžela a miminka. To vyjde všem. Musíme být optimistky. :wink:
14. led 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 taky te moc zdravim, ja opet napsala dr Stepanovi tak uvidime. A ty se chystas na dalsi cerstvy pokus? Me tak nejde o tu cenu ale spis o to jak si to tady zajistim :unamused: ale napsala jsem dalsi mail a jestli mi napise, ze to nepotrebuji tak mu budu uz jen verit, ono jde hlavne o to , verit doktrorum, u prvniho IVF jsem nemela zadne pochyby,verila na stopero a vyslo to , jen ted toho vim mnohem vic odsud tak proto ty pochyby :grinning: ale musim se sklidnit :sweat_smile: musime si verit, a urco se dockame tech malych zazraku.Hodne stesti u zkousek :wink: :wink:
14. led 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka neboj, bobku, já taky měla jenom Clostík a jak jsem byla na kontrole folíků, tak mi dali 3x Fostimon, takže předem jsem ho taky neměla, to Ti dají až pojedeš na UTZ :wink: a jak už psala @olousek35, tak jeden stojí 400,- :slight_smile: A jinak jsem se domluvila jednou i tak, že abych nejezdila tak daleko tam a zpátky jenom kvůli receptu, když mi chyběl Clostík, tak mi ten recept poslali bez problémů poštou :slight_smile:
To víte, že vám budeme držet pěstičky všichniii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a jinak krásné ránko a sobotěnku všééém :slight_smile:
15. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vidím, že jak nám otevřeli Reprofit je o čem diskutovat :wink:
V pátek jsem byla u Vitule a mám to v kapse - krátký protokol :slight_smile: Začínáme cca 29/1 stimulovat, a na OPU cca 9/2. Už abych měla po IVF :( mám strach, abych vše zvládla dle rozpisu (jinak mám ho jen na 7 dní a po kontrole se bude řešit dalších 5 dní)... Budeme mít PGD - máte s tím někdo zkušenost? Vitule říkala, že budeme stimulovat na hranici hyperstimulačního syndromu, abych měla co nejvíce folikul ... no jsem zvědavá!
18. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy, do Reprofitu chodím už dva roky, zatím se nezadařilo. V pátek jdu na chystanou diagnostickou hysteroskopii. Mám trošku obavy, prosím o info, jak jste se po zákroku cítily a jestli byly nějaké nasledné komplikace. Díky
18. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emada : ahoj, já byla na hysteroskopii ve středu. Nemusíš se ničeko bát, vůbec nic to není. Dostaneš včeličku, všechno zaspíš a pak si tak hodinku poležíš a můžeš domů. Možná budeš malinko krvácet, ale toť vše.jiné komplikace jsem neměla :wink:
18. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek