Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
19. led 2011

@emada já to mám také za sebou už od července a vše bylo v pohodě. Jen mě pak bolelo břicho, jako kdyby se chystala mrcha, ale jen večer, jinak v pohodě. Jen se nachystej na 14 dní bez sexu a koupání. Povolená je jen sprcha. Můžeš pak špinit, ale já nešpinila. Vše bylo v pohodě, takže žádné strachy.

olousek35
19. led 2011

@gabikri tak jak to s tebou, holka, vypadá? Kdy můžeš pokračovat? Mně se konzultace blíží, teď mi končí 1.mrcha, tak snad s další začneme stimulovat. Už se těším. Baštím listovku a vesele hubnu, tak to snad k něčemu bude.

gabikri
19. led 2011

@olousek35 : ahojky, tak to budem bojovat fakt asi spolu........já začínám od druhé menstruace taky brát léky 😉 Doufám jen, že se mi neopozdí...........zatím pořád špiním 😒 Vlastně od potratu jde krev pořád.....to mě taky sejří 😒

emada
20. led 2011

Díky za info, jdu na to zítra a jsem nějaká nervózní, ale snad to bude OK a hlavně bude vše v pořádku. Na další KET od další menstruace, tj. koncem února, takže se k vám plus minus připojím🙂 Bude to můj třetí KET, tak snad úspěšnější než předchozí pokusy...

78marcela
22. led 2011

@gabikri
@olousek35
Tak na to jdete holky zase spolu? Byly jsme v tom na podzim spolu všechny tři, tak že bych se k vám přidala? tentokrát s lepším koncem? A jak se daří hubnutí? Mě se podařily dát dolů ty tři kilča, co jsem přibrala kolem vánoc a chci pokračovat dál.

olousek35
23. led 2011

@78marcela ahoj Marci, taky že se u nás někdy ukážeš. Určo do toho pojd s náma. Už se těším a doufám, že to tentokrát vyjde. Jinak já hlásím váhový úbytek 7 kg, ale je to stále moc málo, takže bojuju dál. Jak jdou zkoušky?

Všechny ostatní moc zdravím a přeju krásné sny.

78marcela
23. led 2011

@olousek35 Tak to jsi velmi dobrá, 7 kilo je krásný, za jak dlouho se ti to povedlo? To je moc moc prima.
Jinak zkoušky u nás...no, řekněme, že statečně bojuju, jednou vítězím já, jednou oni🙂)
Jednu zkoušku musím opakovat, u dalších ještě nevím výsledek nějaké už mám v Isu zelené.

kornelka11
23. led 2011

Ahojte 🙂

my sme sa dnes vratili z lyzovacky. 10 dni na horach ajjajaj. Pan Boh zaplat ale sme prijemne zniceni a zaroven aj vyborne zregenerovani.

A tu sa stale nic nedeje?

gabikri
23. led 2011

Ahojte berušky 😉

tak já jsem konečně dostala v pátek mrchu, takže okolo 14.2. už začnu s léky 😵 Už se nemůžu dočkat 😵

@kornelka11 : ani nevíš, jak Ti závidím 😵 Já letos kvůli té neschopence se na lyže nedostanu, ach jo 😖 A kde jste byli lyžovat, na Slovensku? A nebo někde v Alpách? 😉

@olousek35
@78marcela : holky vypadá to, že asi zase budem bojovat spolu 😵 Jinak já dala dolů asi dvě kila, ale moc se tomu nechce 😀

kornelka11
23. led 2011

@gabikri tak uz sa to blizi 🙂 Super!
A ty mas vkuse PN? Nechcela si ju prerusit? Teda, tebe ale je! Aspon si dobre oddychnuta a bez stresov. To je dobre!

Boli sme vo Svajciarsku.
Prvy krat sme sa vybrali takto daleko ale stalo to zato a mozno to uz bola jedna z poslednych lyzovaciek na dlhsi cas.

gabikri
23. led 2011

@kornelka11 : ne nenechala, jenom jsem si ji převedla ke své praktické doktorce. Od nového roku je nový zákon a kdybych ji teď přerušila byť jen na jeden den, tak bych přišla jako OSVČ úplně o veškerý příjem a kdybych otěhotněla, stát mi nedá ani korunu a nedostanu ani mateřskou-jenom to základní minimum 😝 Takže jistě chápeš, proč jsem raději na neschopence než na lyžích 😉 Není to, že jsem líná, ale já se nemám kam vrátit do práce, obchod už jsem zrušila a takhle rychle bych žádnou práci stejně nesehnala a určitě by mě pak nechtěli nechat doma až pjdu na KET.

gabikri
23. led 2011

@kornelka11 : ve Švýcarsku, fíha!! To byl minimálně St. Moritz, co? 😀 My jezdíme do Rakouska, ale až budeme moct, tak chceme zkusit Itálli 😉

78marcela
24. led 2011

@gabikri Gábi, takže kdybych ted onemocněla, tak nedostanu nic jako neschopenku, i když si nemocenské platím?

evulatko
24. led 2011

ahojky holky, chtela jsem se zeptat, jak to v Reprofitu chodi? Za jak dlouho me vezmou od prvniho objednani? A muzu si vybrat doktora? Diky moc🙂 eva

kornelka11
24. led 2011

@evulatko jasne, doktora si vyberas.
Ja som cakala 3 tyzdne.
A Reprofit je jednoznacne spravna volba 🙂

evulatko
24. led 2011

@kornelka11 mockrat dekuji🙂 a ke komu chodis ty?

kornelka11
24. led 2011

@evulatko nemas zaco. Ja chodim ku Stelclovi a Vitouskovej. Viac krat som bola u Stelcla, je skvely 🙂

kornelka11
24. led 2011

@gabikri v Arose sme boli 🙂

gabikri
25. led 2011

@78marcela : od nového roku už si nemůžeš platit maximální nemocenské a minimální důchodové. K částce 1000,- měsíčně to vychází, že by sis musela platit i 12000,- důchodové, což je nesmysl 😒 Mrkni sem, tady se to probíralo : https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/materska... a holky Ti to řeknou přesně jak to je 😉

@kornelka11 : tam muselo být krásně 😵 😵

78marcela
25. led 2011

@gabikri Tak díky, to mě teda moc nepotěšili, budu tam muset zajít, stále si ty zálohy platím a důchodové vlastně ale ne, protože jsem jen OSVČ na částečný úvazek.

gabikri
25. led 2011

@78marcela : tak to nevím, to by se Ti asi mateřská vypočítávala s výplaty 😉

78marcela
25. led 2011

@gabikri Ach jo, škoda že jsem tu neschopenku přerušila.

gabikri
25. led 2011

@78marcela : no to teda jo, to je hodně velká škoda 😖

kornelka11
26. led 2011

Caute zirafky moje 🙂

kde ste vsetky?

gabikri
26. led 2011

@kornelka11 : já Ti dám žirafku 😀 😀 😀 Mě už se to blíží, vypadá to, že 14.2. začnu s léky, jestli mrcha dorazí, tak jak má 😉 A Co Ty?

kornelka11
26. led 2011

@gabikri zirafka nie? Chocholousek je lepsi? 🙂

Parada, to je uz cobydub. Ides do toho s liekmi ci bez?

Ja som zacala zobkat Femibion 800 a AF. To je zatial vsetko.

gabikri
26. led 2011

@kornelka11 : jasně, od prvního DC mi už Štelcl napsal Estrofem, Prednison, Aspirin a pak před transferem Utrogestan. Listovku beru celou dobu a mám od mé praktické doktorky "zázračné" americké vitamínky 😝 Moc jim
nevěřím, doslova mi to nacpala, ale co už, třeba jsou fakt zázračné 😉 Za ty prachy aby nebyly 😀

kornelka11
26. led 2011

@gabikri aspirin je naco? Ja som vysadila aj vitaminy ale teraz kvoli epidemiam som ich radsej zacala zobkat.
To americke cudo kolko pre Boha stalo? Zaberie, urcite zaberie 🙂

gabikri
26. led 2011

Vůbec nevím, na co je ten Aspirin, Štelcl mi poslal rozpis mailem a takhle mi to tam napsal 😉 Ty vitamínky: 2000,- na měsíc 😖

kornelka11
26. led 2011

@gabikri co? 2000,-? Si normalna? Ale nie.... co by sme pre miminka neurobili, ze?
Aspirin na co to moze byt? Ja vobec neviem. Mozno nieco podobne anopyrinu?
To mi musis zistit, aj ja ho chcem. Ja chcem vsetko co mas ty 🙂 🙂