Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

11112
20. únor 2011

@kornelka11 ahojky a děkuju netušila jsem jak to je a je pravda,že poslední dobu mám jen vyvolanou MS,taky si myslím,že mám malou šanci se svýma vajíčkama otěhotnět.Jeslti to spíš nevypadá na dárkyni. 😒

kornelka11
20. únor 2011

@11112 neviem co vsetko mas uz za sebou, no ja by som urcite nesla hned cez darkynu. Dala by som najskor sancu svojim vajickam.
Ale v Reprofite ti urcite spravne poradia a navrhnu pre Vas to najlepsie riesenie.
Mozno hned aj darkynu...
Treba dat na nich, su to profici 🙂

11112
20. únor 2011

@kornelka11 na ivf jdu poprvé,ale mám za sebou laparoskopii a taky mám bohužel endometriozu.Doktor mě říkal,že moje vaječníky selhávají a pokud chci dítě tak co nejdřív.Na stimulaci mě nasadil vysoké dávky a říkal,že doufá,že bude aspon něco.Takže žádná sláva. ☹

kornelka11
20. únor 2011

@11112 ja tiez mam plno problemov, dlho sme behali po doktoroch a v Reprofite som otehotnela behom mesiaca.
Uvidis vsetko bude v poriadku a babatka sa dockas. Len treba sa nejako dobre naladit 🙂

11112
20. únor 2011

@kornelka11 tak to je moc hezký taky do něj vkládám naděje i kdyžjak tady pročítám některé holky mají za sebou tolik IVF a pořád nic.Já začínala u Closti už nevím přesně jakej mají ty léky název měla jsem je 3 cykly a nic a pak zase pauzu a znovu až doktor řekl,že IVF je nutný 🙂

11112
20. únor 2011

@11112 zatím se měj hezky držím teda palečky a pokud ti to nevadí dej o sobě zase zprávu.Martina 🙂

11112
20. únor 2011

@kornelka11jsem trdlo píšu to sobě 😵měj se teda hezky a pokud ti to nevadídej o sobě zprávu .Držím palečky 🙂

kornelka11
20. únor 2011

@11112 niekedy je to velmi tazke a ani po viac pokusoch sa nam nepodari otehotniet. Ale postupne sa tu vsetky staneme tehulkami, takze raz sa docka kazda z nas 🙂

olousek35
21. únor 2011

Preji vsem nadherny slunickovy den a musim se s vami podelit s dnesnim snem. Zdalo se mi, ze jsem tehotna a bezbolestne rodim. Narodila se mi ta nejnadhernejsi holcicka Apolenka. Nevim proc zrovna Apolenka, ale proste to tak bylo. Od rana jsem naprosto skvele naladena a tak nejak vnitrne v pohode. A to jeste ani nejsem tehotna. Telo mi asi chce rict, ze uz je na mimco pripravene.

mandre
21. únor 2011

@olousek35 Tohle se mi zdálo asi před měsícem, jak mám břicho a jdu rodit 🙂 .....nikdy před tím ne. Bylo to zvláštní, až jsem se probudila, jestli je to realita nebo ne 😲 ....no zatím ne. Taky jsem dostala ráno po tom ten vnitřní klid. 😵

olousek35
21. únor 2011

@mandre jsem presvedcena, ze nam to tentokrat vyjde. A uz se zacinam tesit. Ten vnitrni pocit se neda ani popsat. Dokonce jsem ve snu i kojila. Fakt suprovy.

mandre
21. únor 2011

@olousek35 no já jsem to úplně živě viděla - cítila, já se taky těšim a zároveň bojim, co kde zase bude...po tolika šokách a nervech je člověk dost nalomený 😝

olousek35
21. únor 2011

@mandre a kdy te co ceka a co vse mas za sebou? Me ceka 2.ivf asi zacatkem kvetna

mandre
21. únor 2011

@olousek35 já byla minulý týden na 1. konzultaci, mám si vše rozmyslet a napsat maila...jinak by to byla v březnu minimálka. Mám za sebou 2IVF (1x bez ET) a několik IUI v Gennetu v Praze.

olousek35
21. únor 2011

@mandre a jaky si z reprofitu mela dojem? Ja otehotnela hned na 1.pokus, jen jsme se pak prestali vyvijet

mandre
21. únor 2011

@olousek35 Jo dobrý, vypadalo to, že Dr. se o to bude zajímat, a řešit pro mě nejvhodnější postup, jak mě otěhotnět...byla jsem u Machače. Mám problém s tím, když to jede jak pásovka, nikdo na nic nemá čas, jen seká úkony bez rozmyslu 😒....to na mě jaksi nefunguje.
A tak to máš zase dobrý, že víš, že tvoje tělo už bylo těhotný, to je taky další informace....to já jsem ještě // nikdy neviděla ☹

olousek35
21. únor 2011

@mandre taky doufam, ze je to pozitivni zpravicka a ze to ted vyjde az do konce. Drzim ti pesticky a z reprofitu si mimco urcite odneses 😉

veveram
21. únor 2011

@olousek35 :tak si představ,že já dneska v noci ve snu taky porodila.Něco je ve vzduchu 😀 těhotenská vlna to bude 😀

olousek35
21. únor 2011

@veveram jooo, tak to je mazec. Jenže ty jsi těhotná a rodit brzo budeš. To jsi ve výhodě. 😀

veveram
22. únor 2011

@olousek35 :to je to propojení,my těhotné to posíláme budoucím těhulkám 🙂 🙂 🙂

saminka
23. únor 2011

ahojte holky

tak jak se tady dari?

@gabikri uz jsi zacala s Estrimaxem? urcite ti to uz ted bude utikat rychleji a budes mit embisky u sebe!!

@kornelka11 moc dekuji za drzeni palecku, snad to pomuze 😉

uz jsme od vcera vecera zpatky v irsku, cesta byla uplne v poho, mala ji zvladla na jednicku, fakt rozdil oproti ceste do Cr, to ji skoro celou probrecela jak byla unavena ale nedalo se ji usnout ☹ no jinak nevim jestli jsem to psala ze mam u sebe dve 3 denni embryjka jednickove 🙂 jedno se zacalo kompaktovat dokonce...no ale dnes jsem dostala email ze to treti nebylo dost dobre na zamrazeni tak me to trochu zamrzelo, nepocitala jsem vubec s mrazacky, ale zase kdyby bylo i to treti pekne tak bych si mohla myslet ze i to jedno nebo druhe by se mohlo pekne zahryznout, no ale tak to nemuzu brat, tak uvidime co z toho bude. tak ted nejak prezit ty dva tydny a snad se dockam i pekneho vysledku,

moc vam drzim palecky, reprofit me opet nezklamal, tak jsou tam prijemni a vzdy me vylepsi naladu!!!!

gabikri
23. únor 2011

@saminka : ahojky, tak moc gratuluju 😵 😵 nesmutni kvůli tomu třetímu, to už nebudeš potřebovat 😉 Určitě si zasloužíš, aby to teď vyšlo, když kvůli tomu jedeš z takové dálky, jsi velká bojovnice a držím palečky!! 😉

Jinak já už baštím léky 7 den, 7.3. by měl být vklad, tak se taky těším 😵 😵 😵

mandre
23. únor 2011

@saminka 😉 to budou //, jak vyšité 😵 😵
Jak jste prosim tě postupovali, co se týká léků, potřebuju poradit 😕 ...jestli si mám nechat poslat recept poštou, nebo jak se to řeší, nechci jet do Brna jenom pro Clostyl....a kolik si ho brala, mě napsal , že to bude 2-0-2, není to nějak hodně? a že prý bude UZ 8-9.DC, to se mi zdá taky brzo, co myslíš?

saminka
23. únor 2011

@mandre no ja ho brala 3x1 po dobu peti dnu, na ultrazvuk jsem sla az ten 10.den a doktorovi se to zdalo pomalejsi, tak mozna je lepsi zajit driv a pak ti kdyz tak upravi nebo pridaji dalsi leky, u me uz to bylo asi pozde,ale mela jsem tri kvalitni a ty se oplodnila, tak machac s tim byl spokojeny...ohledne receptu, urco neni problem ze ti ho preskenuji a ty si ho pak vytisknes, a nebo ti ho rovnou poslou postou.tak jsem to taky mivala ale ted jsem si je objednala postou pres jejich lekarnu co sidli dole a ani recept po me nechteli😉

@gabikri tak moc diky, a pekne basti, je to zvlastni s temi prasky ale ted mam jen utrogestan a nic vic, prej estrofem nepotrebuji, sliznice byla ok, ale u prvniho cerstveho pokusu jsem ho brala az do 11.tydne 😕 no cert aby se v tom vyznal...

gabikri
23. únor 2011

@mandre : ahoj, mě posílal recept doktor poštou 😉

@saminka : neboj, oni vědí, co dělají 😉

bellka
23. únor 2011

ahojky děvčátkaaa 😵
tak už se to rozjíždí, už to jede, tak pozooor, posíláme spoustu těhu bacilůůů TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂
@saminka držíme všechno co mááámeee 😉
@gabikri taky už se Ti to blížííí, tak tfujky, tfujky, tfujky a držíme pěstičkýýý 😵
@kornelka11 🙂 🙂 🙂

kornelka11
23. únor 2011

@bellka pupkacik nas 🙂
Ze 34 tt, teda...
Kde budes rodit, uz si rozhodnuta? Ako to vlastne funguje, porodnicu a porodnika musis mat zarezervovaneho popredu?
A ako sa citis, este vladzes? Este mas pred sebou peknych par dni, musis este trosku vydrzat 🙂

@saminka vitaj doma 🙂 Opatruj sa!

kornelka11
23. únor 2011

@gabikri 🙂

bellka
24. únor 2011

Krásný den vám všem přeju 😵
Jééé, koukám, že jsem těma těhu bacilama roztáhla stránku, tak to jsem nechtěla, ale jsou to těhu bacily, tak to nevadííí 😵
@kornelka11 Naštěstí mám kolem 4 porodnice, v blízkosti 3, takže kdyby něco, jedeme do té nejbližší, ale jinak chci rodit v Ostravě, to máme taky kousek, takže v pohodě 🙂 A jak se cítím??? Těžce, zlatíčko, těžce, všechno už bolí, nohy ruce oteklé, bobíšek tlačí jak může, ale je to nádherááá a neměnila bych ani za 100 miliónůůů 🙂
Však počkejte, za chvilku se budu já vás ptát, jak se cítíte, moooc na vás myslíme a přejeme hooodně štěstíííčka 😵

gabikri
24. únor 2011

@bellka : no nějak si nás tady rozšířila, tak doufám, že to bude fungovat 😉 Jé ty jsi z Rychvaldu, teď jsem si toho všimla, tam to znám, tam mám rodinu, sice z druhého kolena, ale jako dítě jsem tam byla často 😉