Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mandre
24. únor 2011

@saminka děkuju moc, Machač mi včera psal, že můj mail přeposílá vrchní, že to zařídí....tak mi asi pošlou recept na 2 balení Clostylu, nebo možná už i ten Clostyl 😲
no já si myslím, že nebude stačit 1 UZ ten 8-9.DC, protože normálně ovuluju 14-16.DC, uvidíme...při klasickým IVF mi dělali OPU 13.DC a bylo to asi moc brzo, vajíčka nezralá 😖
Jednou jsem měla Clostyl před IUI, ale 1-0-0 a měla jsem 2 vajíčka, tak nevim při 4 tbl./den 😕 ....

@gabikri no to je fajn, že to takhle jde...taky to máš z ruky, co jsem koukala 😲

maruzi
24. únor 2011

Ahoj holky, právějsem se vrátila z kontroly z Reprofitu, asi tak za měsíc půjdu na KET, tak snad se zadaří.

saminka
24. únor 2011

@mandre no ja taky mela strach ze kdyz budu mit tri tabletky tak ze to je dost, protoze pri IUI jsem brala taky jen jednu denne po dobu peti dnu a teda dve jsem skoro vzdy mela, ted teda na ultrazvuku to vypadalo na ctyri ale nakonec jen tri zrala,ale me to staci 😉 ale taky vim ,ze hodne holek pripichava dalsi FSH hormony v podobe injekci tak uvidis jak to tobe dopadne, me machac psal ze mi staci jen ten clostyl....

@maruzi hodne stesticka pri ketiku, urco to ted uz vyjde 😉 kolik mas jeste mrazacku?

maruzi
24. únor 2011

@saminka ještě devět

saminka
24. únor 2011

@maruzi teda to je krasa, z toho uz ti to urco vyjde, mate super kvalitni embryjka 😉 a kdy zacinas s prasky? nebo pujdes v prirozenem cyklu?

maruzi
24. únor 2011

@saminka dostala jsem injekci a po měsíčkách začnu.

kornelka11
24. únor 2011

@bellka dakujeme za bacilky, chytame 🙂 Veveram mi uz odovzdala stafetovy kolik 🙂

Fiha, ty mas obrovsky vyber porodnic. Mozes kedykolvek zacat rodit, bude o teba pekne rychlo postarane.
Ten koniec tehotenstva je asi najhorsi, musi to byt riadna zataz na organizmus ale paci sa mi, ze by si nemenila 🙂
Tak este sa trosku potrap a cochvila si budeme obzerat tipujem malu Marusku 🙂
Ozaj neviete co sa Vam narodi? Ja takato trpezliva neviem veru byt 🙂

kornelka11
24. únor 2011

@mandre aj mna raz prekvapila rychlost celeho IVF. Mozno budes aj ty milo prekvapena, kazdy cyklus je iny. Nezufaj, uvidis, mozno budes milo prekvapena z IVF a hlavne z Reprofitu 🙂
@maruzi ved si nam slubila, ze na jar pojdes do toho znovu a uz je to tu 🙂

@saminka 🙂 🙂 🙂

bellka
25. únor 2011

@kornelka11 jj, to je štěstí, že jsme tak nějak autem kousek od nemocnic, nejdál je ta Poruba, ale tam bychom jeli pouze v případě předčasného porodu nebo při vícečetném těhu, protože na tohle jsou tam machři 😉 A opravdu nevíme, co to bude, ikdyž nezastírám, že jsme asi 2x zaváhali, když se nás doktor ptal, jestli víme pohlaví, že bychom si to i nechali říct, ale vydrželi jsme a tu chvilku už vydržíme, o to větší to bude předkvapení a po těch letech, no nepočkej si 🙂
@veveram taky se Ti to krátí, taky 😉
Wow, já už se těším, až začnete hlásit jedna po druhé ty // dálnice 🙂 🙂 🙂

maruzi
25. únor 2011

@kornelka11 Mě mrzí, že jsem to odkládala déle. Teď bych do toho už hned chtěla jít a čekat zase na dvě čárky🙂

maruzi
25. únor 2011

@bellka obdivuju, že jsi tak trpělivá, já bych to nevydržela, jsi fakt dobrá🙂

bellka
25. únor 2011

@maruzi chceme zažít to obrovské překvapení, ale zase chápu, že někdo to chce vědět a už nakupovat v barvách buď pro klučíka nebo děvčátko, ale dneska je tolik krásných neutrálních barev, že si to klidně odpustím a začnu řádit až bude bobíšek na světě. Nebo jak mrňouska oslovovat??? My mu říkáme, bobíšek, mrňousek, žížalka, láska, miláček a všelijak 🙂

maruzi
25. únor 2011

@bellka To určitě je, musí to být paráda, když ti to pak řeknou až na sále, co se ti narodilo...musí to být krásné a já jen obdivuju, že jsi to vydržela, protože já na to nemám.

mandre
25. únor 2011

@saminka
@kornelka11
no tak dnes 12.DC jsem byla u svého gynekologa se kouknout na UZ 😲 , jsem v šoku, na mém líném levém vaječníku 2 folikuly 15 a 17mm (bez jakékoli stimulace)....
To jsem zvědavá, co bude příště v cyklu s Clostilbegytem 😕 😕 😨

saminka
25. únor 2011

@mandre no super zprava, mozna ze ani clostik nebudes potrebovat a povede se vam to tedka bez pomoci 😉 😉 urco na tom zapracujte, nikdy nevis!!!

@bellka to budete mit teda super prekvapko, my si to nechavali zjistovat ale do posledni chvile nam to nemohli potvrdit, dokonce na ultrazvuku v 36. tydnu mi zacal doktor pochybovat ze to vypada na klucika no a bylo to krasne prekvapko kdyz tyden na to jsem zacala rodit a porodila moji princeznicku 😵 😵 😵 je to fakt krasne!!!!!a vlastne vubec nezalezi na pohlavi,hlavne kdyz jsou mimisci zdravi 🙂

kornelka11
25. únor 2011

@mandre no vidis, super! Hovorim ti, ze kazdy cyklus je iny a telo dokaze prekvapit 🙂 Uvidis, vsetko dobre dopadne! Hlavne ziadna panika!
A nedala si si pichnut pregnyl a posnazit sa doma? 15 a 17 mm to su ukazkove foliky 🙂
@maruzi prebehne to! Coskoro stimulujes 🙂
Skoda ze ste to nezbuchli v tomto cykle ked si mala perinku krasnu. Ale aj mna vela veci napadne az ked sme vonku z ambulancie alebo na ceste domov...

@bellka ale ty si inak trpezlivy cloviecik 🙂 Ja by som tiez nevydrzala a hned by som sa pytala na pohlavie. Ja tipujem Marusku 🙂
@saminka 🙂 🙂 🙂
A kde mame gabikri a olouska35?

olousek35
25. únor 2011

@kornelka11 ahojda, ja byla ve skole. Pekne jsem si tam zdrimla a uz jsem v praci. Uz se tesim az do toho pujdu taky. To uz budete vsechny tehotne.

kornelka11
25. únor 2011

@olousek35 v skole sa drieme? Ucit sa treba! 🙂 To si isla rovno zo skoly do prace? Ty si inak multifunkcny clovek 🙂
Pojdes, pojdes a budes hned aj tehulka 🙂

11112
26. únor 2011

@kornelka11 Ahojky vzpomínáš si na mě?Dloho jsem nepsala tak jak válčíš?Já jsem na tom stejně,ale jeden pokrok je že jdu na injekci v pondělí abych dostala MS a pak už začnu se stimulací.Ty jsi asi už dál že? 😉

janib
26. únor 2011

Ahoj holky, po delší době Vás všechny tady zdravím a hlásím novinku. 9.2.2011 se nám narodila naše krásná beruška Eliška 3350g a 50 cm. Nakonec jsme rodili císařským řezem, bohužel jsem se do poslední chvíle otevřela jen malinko, takže jsem už byla vděčná, že to šlo takto... Eliška je pro nás to nejkrásnější mimísek na světě, jsme absolutně šťastní. A kdybyste viděli taťku, ani nemluvím, je z ní totálně odvařenej...🙂
Všem posílám velikánskýho bacila a neházejte flinty do žita, povede se vám to všem, uvidíte... Někdy je ta cesta k mimískovi delší, ale trpělivost se opravdu vyplácí!!!! Držím palečky!

kornelka11
26. únor 2011

@11112 spominam, spominam 🙂
Mne vyvolavacka nikdy nezabrala, ms som aj tak dostala az za nejake 2-3 tyzdne po nej. Ale pred stimulkou urcite neuskodi, takze sups do toho 🙂

saminka
26. únor 2011

@janib tak to moc gratuluji k Elisce, ted si to jen a jen uzivejte spolu, utika to tak strasne rychle 🙂 😵 😵 😵

@olousek35 ale nezoufej bobku, urcite budes na to tak pripravena jak fyzicky tak psychicky, telo si to uz vyzkouselo ze to jde a ted to pujde uplne jednoduse!!!!!

zdravim Kornelku a Gabikiri a vsechny tehulinky!!!!!

kornelka11
26. únor 2011

@janib

srdecne blahozelam k Eliske. Tak mas to za sebou, teraz si to pekne spolu uzivajte!
Dakujeme za baciliky 🙂

bellka
26. únor 2011

Ahojky děvčátka, všechny zdravím a přeju krásnou sobotěnku 😉
@janib to je krásnééé, veliká gratulace k Elišce a do života jí přejeme jen to nejlepší a hodně štěstí celé rodince 😵 😵 😵
@saminka plivu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@kornelka11 aj na Tebe, chytej TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
@gabikri jak až pojedeš navštívit rodinu, někdy, tak mi dej vědět 😉 Tobě taky letí TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
Všechny ostatní zdravím a sleduju vás, takže zásoba těhu bacilů tu čeká i na vááás 🙂

kornelka11
26. únor 2011

@bellka 🙂 😉 🙂 dik 🙂

11112
26. únor 2011

@kornelka11 to je snad poprvé co se na injekci těším

kornelka11
26. únor 2011

@11112 uz nech posobi 🙂

gabikri
27. únor 2011

@bellka : díky, chytáááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

olousek35
27. únor 2011

já vám taky pár bacilků už pomalu odchytnu, at si na ně začnu zvykat.
Holky, už pomalu hlašte jak vám je a taky pozitivní testíky. Určitě tentokrát budou. Věřím tomu. 😉

olousek35
27. únor 2011

@janib k Elišce moooocinky gratuluju. Je to nádhera. Užívej si jí, nejnádhernějšího miminka na světě. 😉