• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. listopadu 2017 
@bublenudle ano aj ja som mala pauzu 3-4 mesiace po MA. Trosku sa potrebuje telo zregenerovat ale hovori sa aj o tom, ze ako dlho tehotenstvo trva, tolko treba mat pauzu. Tak teba mozno pustia skor do stimulky.
Ja som mala po pauze KET/negat. a coskoro sa chystam na dalsie IVF.
13. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 V utery jdu na kontrolu tak uvidim...ja ty 2 Ivf a Ket mela behem 5 mesicu a uz bych to tak rychle po sobe nedelala...tak ti drzim moc pesti a dekuji...ja doufam,ze ve cervenci pujdu na IVF ,,, :wink:
14. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle já musela mít pauzu 6 měsíců, ale už se mi to blíží. Jdu na to za měsíc. Konečně.
14. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Bellinka uz je maminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Narodil se ji klucik Simonek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moooooc gratulujeme Bellinko a prejeme jen to nejlepsi do spolecneho zivota :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka co? Tak uz je to tady?
Pripajam sa, Belli srdecna gratulacia :slight_smile: Prajem Vam vela vela zdravicka, pekne si teraz uzivajte :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka ano uz som to mrkla :slight_smile:
Krasa, vsetko dobre dopadlo. Teraz uz nech sa len pekne tesia z miminka :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 tak to je super,mooooc držim palečky....urco to vyjde tentokrat.... :wink:
15. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellce gratuluji k vysněnému miminku a přeji oběma hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiňte, že vám sem lezu. Holky, prosím o radu. Nevíte některá náhodou, jestli se někde v Brně dělá vyšetření buněčné imunity na látky, které potlačují nebo ničí embrya? Díky. :slight_smile:
16. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavka22 tak to já bohužel nevím! :frowning2:
16. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok i tak ti děkuji, pátrám, kde se dá...
16. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovská gratulace Bellce k synáčkovi!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

neviete, prosim vas, ci sa v RF robieva aj na Velkonocny pondelok? myslim ultrazvuky. lebo tie sa cez vikend u nich tusim nerobia.

dakujem za odpovede
17. dub 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gerdusha pracuju v RF aj cez sviatky ale UTZ sa da posunut. Mne tiez raz posunuli, o 2 dni neskor som isla.

17. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 ,
dakujem.

uz sme sa dohodli na velkonocny pondelok.
18. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, všechna vás v rychlosti strašně moc zdravím :slight_smile: Tak jsme se dočkali našeho zázraku, který se narodil 14. 4. 2011, 3500 g a 50 cm, jmenuje se Šimonek :dizzy_face:
19. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka este raz srdecne blahozelam a prajem vam vsetkym najma vela zdravicka :slight_smile: Pekne si to uzivajte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka gratuluju, hodně zdravíčka a hlavně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka nádhera, gratuluji a moc si ho užívej
19. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka to jsou krásné čísla,tak pozor,ať ho nevykoukáte,takovýho krasavce by bylo škoda!! Ale je mi jasné,že tohle budeme dělat všechny! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 jak se máš kočenko moje?
19. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok dakujem ja dobre ale co ty? 35 tt, cochvila sa tu zase rodi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 já jsem jak vorvaň! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale ještě přede mnou je Vevram,jsem zvědavá,jestli i já budu rodit až na konci anebo to přijde dřív!
19. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tipujem skor, podla mna ta nenechaju prenasat ked ste pekne velky :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 no to je právě ono,malá byla ve 32tt velikostně jako dítě v 34tt!!! :grinning: No jo no,má velké rodiče! :slight_smile: Je pravda,že vyvolávaný porod bych ale moc nechtěla,i paní teď na předporodním kurzu nám říkala,že vyvolávaný porod je horší a delší! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale pokud si Rozárka postaví hlavu,tak s tím nic neuděláme!
19. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok vidis, zase viem nieco nove. Tie predporodne kurzy maju asi cosi do seba, ze?
Ale aj tak si myslim, ze ta nenechaju prenasat.
19. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 no podle mě max. 10 dní. Jo,je fakt,že jsou super,tak nějak se toho už nebojím,vím,že to bude bolet,ale to k tomu patří a jinak to nejde. A když vidíš to prostředí,tak se tam i těšíš,což zní divně! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se totiž ty porodní boxy líbily. Jdeme ještě na intenzivní přípravu k porodu a na kurz kojení.
19. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok to je ina skola, ze? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Uz sa nato tesim, uz len otehotniet.
A porodne boxy sa ti mohli pacit, ved teraz to je vsetko ine. Moderne, farebne :slight_smile: :slight_smile: Uvidis, budes rodit ako vo vaticke :slight_smile:
19. dub 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 to je! :dizzy_face: Jak ženská otěhotní,tak to bere úplně jinak. U nás na Obilňáku je porodních boxů 6 a jak píšeš,každej má jinou barvu! :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek