• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
@bellka jejda,takže je klidně možné,že už budete tento týden 3!!! To musí být super pocit!!! :grinning: No tak jsem zvědavá,jak to bude u mě,nevím,co všechno ten můj doktor má. Já teď začínám chodit na kontroly po 14 dnech.
4. dub 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak slunečné dopoledne se nám nějak pokazilo,naštěstí mi to vyšlo protože jsem vyrazila v letních botkách,do jiných už nevlezu :grinning: Kontrola dopadla dobře,váha kolem 3000g a jěště zůstaneme v bříšku. :wink:
4. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveram teda,to gratulujeme,to jste pěkně velcí!!!! Tak držte při sobě!!! :grinning:
5. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už se tu dlouho neobjevila tabulka,ať jsme v obraze a můžeme držet pěsti. :slight_smile: Kdo se toho ujme :wink:
A jak se všechny máte?
6. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveram tak začni a já se hned přidám :grinning:
6. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky, přeju rychlé porody a hodně radosti s těma malýma sluníčkama :wink:
6. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, všechny vás tady po delší době zdravím...
@bellka
@veveram
Jak to rychle uteklo, co? To je děs, naší malinké už budou 2 měsíce, je moc hodňoučká, takovej andílek. Když se dobře napapá, spinká mi celou noc a křičí jen když má hlad. Užívám si to se vším všudy a už teď uvažuju, že to chci zažít ještě jednou...:slight_smile: No nééé hned, to bych se opupínkovala ale jednou ještě jo...:slight_smile: Snad mi to tam nahoře dopřejí...
Holky, já balila tašku až v 38.týdnu a dost jsem se nařechtala, jak jste psali, že manžílkové mají na všechno čas. Ten můj si předčasný porod nepřipouštěl vůbec, tak jsme pokojík taky dodělávali až...:slight_smile: Byla jsem už ke konci pěkně nervní, ale stihl, 9 dní jsme přenášeli. Ale pak mi to všechno vynahradil... Z malinké je vydřenej a na dobu porodu a potom budu s ním ráda vzpomínat. Choval se úplně úžasně a věřte, že každýho chlapa to musí dostat...
Přeji vám klidné porody a pak zažít tu ohromnou radost, že už jste tři... A všem ostatním držím palce, holky vyjde to!!!!!
7. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janib :ahojky,tak to je fajn,že si to tak užíváš,já se taky na to už těším.A tomu mému drahouškovi to asi teprve dojde až bude malý křičet v postýlce :grinning:Doufám,že budeme mít taky takového andílka jako ty :slight_smile:
7. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

těhulky:
veveram-5/2010 1IVF bez ET Fertimed,8/2010 minimálka Reprofit-porod duben 2011
7. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky:
okcelok - 2005 1 IVF neúspěšně,7/2010 2 IVF neúspěšně, 9/2010 KET - porod květěn 2011
7. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janib tak asi tak nějak dopadneme my,manžel má času............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky:
okcelok - 2005 1 IVF neúspěšně,7/2010 2 IVF neúspěšně, 9/2010 KET - porod květěn 2011
snažilky:
olousek35 1IVF abord missed, 2.IVF 6/11
7. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všechny?Šup do tabulky :slight_smile:
9. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky:
snažilky:
olousek35 1IVF abord missed, 2.IVF 6/11
meggar - 1IVF 7/2010 Repromeda-neúspešné, 2 IVF 10/2010 Repromeda-neúspěšné, 3IVF 5/2011 Reprofit-? :wink:
9. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zenske!!!
kde pak jste vsechny?

uz se tady zacalo rodit??? co @bellka???

a jak se dari dalsim snazilkam a tehulinkam? nejak to tady vazne :unamused:
@mandre tak jak ti dopadla prvni minimalka?
12. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka ahojky,no já ještě nerodím,ale už to na mě padá,ten strach a vše kolem!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jak se máte vy?
12. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok no diky za optani, mame se taky fajn, a nemej strach, porod bude v pohodicce :wink: to uz je ta ruzicka na dortu a budes mit u sebe malinkou Rozarku, hezke jmeno jste vybrali :dizzy_face: :dizzy_face: moje mia ma druhe jmeno Rose tak je taky moje ruzenka :wink:
12. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka no zatim nic, 2 zralá vajíčka, jedno se oplodnilo, ale 2.den se přestalo dál dělit...........takže jdu hned znova :unamused: ...mám nervy, jak špagáty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Machač řikal, že měl jen 1 embryo, takže nejde z toho nic říct.
13. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre nemaj nervy, ides dalej a to je dolezite. Odskusane to uz mate, teraz to vide :slight_smile:
Cim si stimulovala?
13. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre aha no ale jeste nezoufej, byl to vas prvni pokus s minimalkou ne? vetsinou prvni pokus je zkusebni, mela jsi neco navic s clostikem? hodne holek jeste dopichava fsh injekce spolu s clostikem tak mozna by ti to pomohlo :slight_smile: hodne stesti do dalsiho pokusu a teda souhlasim s Kornelkou :dizzy_face:
13. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11
@saminka
Měla jsem Clostyl 2-0-2, a pak už Pregnyl....na 1.UZ 5 folíků, na 2.UZ 2 stejné folíky a 1 menší + 1 cysta + 1 přestal růst...a z toho byly 3 vajíčka - 2 zralá.
Ani jednou jsem se nedostala k Machačovi, ten mi akorát volal ohledně vývoje po OPU. V pondělí jedu už zase na UZ, tak jsem sestřičce říkala, že k Machačovi, a ona zase, že neví a kdesi cosi, tak jsem jí řekla, že si to taky potřebuju s nim probrat naživo a ne jenom mailem a telefonem :angry: , uvidím v Po, jestli bude. Dneska jsem začala zobat.
13. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre teraz to dobre dopadne, uvidis!
Stelcl a Vitouskova su naozaj velky profici. Ked sa k nim v pondelok nahodou dostanes, urcite budes spokojna aj s nimi :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre fakt se neboj i jinych doktoru, ja taky mela ruzne a dopadlo to dobre :wink: Dr. Machac toho mam moooc hodne posledni dobou :confused: jinak prubeh jsi mela podobny jako ja, ja taky mela na ultrazvuku 4 foliky a nakonec tri zrala vajucha.a teda chapu to dobre ze ses nedostala k transferu?? nebo co se stalo s tim druhym?
13. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka jj, přestalo se dělit ve stádiu 2 buněk. Takže bez ET. To druhé se netrefili, říkal Machač.
13. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre tak to je skoda, ale na podruhe to uz musi vyjit :wink: drzim palecky a dej vedet jak to probiha :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mam dotaz..jaka vysetreni delaji u vas v caru pred IVF ?? chci k Vam prestoupit a potrebuji dodelat nejake testiky...diky pěkny den :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@bublenudle Reprofit je skvela volba :slight_smile:
Podla mna ti bude stacit novy HP. UTZ a spermiogram robia v CARe bezne pri konzultaciach.
13. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 Ahojky,děkuji..ja chodila do Repromedy...měla jsem 2xIVF a 1 x Ket a nic...ted jsem prirozene otehotnela a v 6tt mimodeložni tehu...takze laparo a oba vejcovody pryc..primar mi rekl,ze jsem mela v břichu peknou paseku,nejakej zanet a tekutinu..takze do Repromedy uz nejdu.... :confounded:
13. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle mimomaternicove, hm, kazda z nas ma nieco. To je mi moc luto. Clovek sa najskor potesi a potom pride takyto pad.
Skus Reprofit! Urcite najdete nejake riesenie.
Kedy sa tam chystas?
@saminka 11 tt? Parada :slight_smile: Ako sa citis?
13. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kornelka11 Ted mam ještě šestineděli,a přišti tyden jdu na kontrolu k memu primaři ,kde jsem ležela...a s tim se domluvim co a kdy dal...ale myslim,že v červenci bych mohla na dalši IVF..prej se musi po laparce a potratu 3měs..odpočivat....a co Ty?? paa a díky
13. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek