• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

23. ledna 2017 
@olousek35 tak to je super jsem šťastná za tebe a zároveň vzpomínám na to krásné období s úsměvem :slight_smile: užívej si to co to dá. a nezapomeň na Reprofitu dělají moc hodný kluky :wink:
5. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem tak to je super a jeste lepsi zprava nez jsme doufaly :wink:Tak jak u blenudle tak i u tebe se prokazalo ze neni potreba tolika hormonu aby jsi mela kvalitni vajucha. Mam radost a i nadale drzime palecky. A tesime se na zpravy zitra.
@olousek35 super nakupy :wink: to se Cyrilek bude mit teda:grinning:
5. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, holky, nemáte prosím některá mail na dr. machače, nebo dr. vitouškovou? Patřím k němu, ale ona mi dělala iui a předpokládám, že když se na kontrolách střídáme po lékařích jak mají službu tak je jedno kterýmu napíši. Chci s nimi probrat další postup. Nechci promarnit tento měsíc. Ráno sem to dostala, dvě balení clostilu mám doma, tak bych začala zobat...Díky a přeju všem krásný den :slight_smile:
6. říj 2011 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@agnes88 mejl má machac@reprofit.cz a Vitulka asi podobně :slight_smile:
@olousek35 tož ty už taky koukám nakupuješ Cyrilkovi ve velkém? Já včera koupila nádhernou fialovou zavinovačku a přebalovací podložku a flanelový plínky. S tím monytorem dechu po někom váhám, prý by to mělo být nějak znovu seštelovaný... za nový se mi zase nechce utrácet přes 2 tis., možná to udělám jako kámoška, co si ho půjčila na půl roku z porodnice za 900 Kč. A s tou postýlou pořád váhám, jestli stahovací bok nebo vyndávací šprušle? Včera mi paní v obchodě říkala, že ten stahovací bok se z bezpečnostních důvodů moc nedoporučuje. Nevíte holky něco o tom?
@katem dyť já ti říkala, že v pátekpůjdou mimča do bříška, a to jsem ani nevěděla, že jich bude tolik :wink: No a vím, že opravdu vkládají i 3 kousky, záleží na kvalitě embroušek i věku mamči. Dneska si zase po 13.hod. zavolej a uklidní tě, že se vyvíjí jak mají a v ten pátek tam buďte na 11 hod.s foťákem, ať si bublinky můžete vyfotit na památku.
@bublenudle určo bude pátek šťastný den i pro tebe :slight_smile: A pěkně jim tam v Německu kup něco na sebe, ať neodjíždíte s holou prdelí :wink:
6. říj 2011 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky :slight_smile:
6. říj 2011 v 08:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savarikovap - doufám, že nám to vyjde na stejno a budem to prožívát spolem :slight_smile:
6. říj 2011 v 08:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 Ahoj :slight_smile: Vitoušková má daniela@reprofit.cz :wink: Škoda beru, myslela jsem na Tebe - ale jdeme spolu do dalšího kola, ne? :wink:
@jana321969 Jojo, bylo by to super - i kdyby jsme spolem zároveň jen stimulovaly :wink:
6. říj 2011 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap tak když má vitoušková mail daniela tak machač bude mít stepan, ne?? jak je to s těma mailama, mě nikdo žádnej nedal
6. říj 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 Nene - vím, že někomu z doktorů začíná adresa příjmením, někomu jménem - machač má fakt machac@reprofit.cz (taky jsem si s ním dopisovala). A Vitoušková je moje doktorka, tož vím 100%, že má daniela@reprofit.cz:wink:
6. říj 2011 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 Machač má stopro mejla: machac@reprofit .cz
6. říj 2011 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap je zase rychlejší :slight_smile:
6. říj 2011 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik Čau nakupovačku :slight_smile:
6. říj 2011 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap neboj, taky tě to nemine :wink: A hlavně že už není 20. století a není v obchodech prd :unamused: Já věděla, že to moje miminko se přihlásí v pravou chvíli a né před 20 rokama jako ostatním spolužačkám :slight_smile:
6. říj 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carlik Cssss, teď můžeš na třídním srazu machrovat :wink: Už nemáš na výběr jen růžový nebo modrý dupačky, nemusí kočenka chodit v jedněch proprděných punčocháčkách celej týden :grinning:
6. říj 2011 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap no jo, dyť jsme měli takovej minisraz nedávno a všichni obdivovali moje bříško :slight_smile: A hlavně nebudu prát posraný plínky, žehlit je apod. Snad pak budu mít víc času na malou :slight_smile:
6. říj 2011 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik Moje řeč :wink: Sice je fakt, že Tvoje spolužačky už mají děti asi vesměs po pubertě, ale Ty budeš mít na té rodičovské teď větší komfort :grinning: :wink: Musíš nějak přečkat ten hnusnej leden, únor, březen a jak vyleze oskar a bude jaro, tak už bude fajne :slight_smile:
6. říj 2011 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikova no ty moje spolužačky, co mají děti už přes 20 let, tak čekají, kdy budou babičkama :slight_smile: A tu zimu teda fakt budu muset nějak přečkat...nejradši bych usnula na 3 měsíce a probudila se až s mimčem v náručí...
Tak se mějte, já jdu vařit obídek.
6. říj 2011 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik Právě jsme to nedávno probíraly s holkama z práce na jednom srazu, že v dnešní době papírových plínek, jak se může někdo vrátit k látkovkám, nebo ještě navíc ta bezplenková metoda :wink: To aby byl člověk pořád ve střehu :grinning:
6. říj 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik já bych ti doporučila spíš ty vyndávací šprušle, všechny moje kamarádky stahovací bok vůbec nevyužily. Podle mě je zbytečný pokud dítě nemáš tesně u své postele, tak pak to některé maminky využívají.
6. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggar diky moc. Jsi hodna, ze mi drzis palecky :wink: no a jak to jde u Vas? - musis mit uz brisko s temi kopajicimi prcky :wink: jsou to ale aktivni mimca :wink:
6. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka jo jo, jsem rada, ze jsem tak hezky zareagovala.. no jak Dr. rikal, ten Clostik pusobi na mozek, kteryprodukuje, takze to je asi muj problem :wink: - no dulezite je, ze ten mozek tam byl :grinning: aby tedy neco vyslal!
@carlik jeeee.... no ja jsem tak stastna, ze mi je az do place!! je to opravdu ohromujici!! dnes si zavolam a uvidim, co mi reknou o mimcich :wink: a kolik mi doporuci jich dat zpet.. no uz nejsem nejmladsi :wink:... to me nechaji vyfotit ty embryjka? Dam vedet po te 13:00 hod :wink: preji ti hezke nakupovani a hezky si to uzivej a vse bude fajn... ja mam take kamaradky, ktere maji deti co vchazi do pubert a je to sranda :wink:
6. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik Ahoooj,hahahahah no to vis,ze koupim :grinning: ..dnes jsem spatne spala,uz se to blizi,tak nervy pracuji :confounded: mej krasny den :slight_smile:
6. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 Ahojky zlati,je mi to lito :frowning2: priste bude urco vse ok :wink: posilam pohlazeni
6. říj 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle díky beruško, ty budeš ale zítra jasná, žádnou jinou odpověd než // neberem, jasný. :slight_smile: moc moc ti to přeju, vytrpěla si s hodně! Já už sem se domlouvala se štěpánem, od sobotu zobu znovu a 17.10 jdu na utz. Už se na to zase těším :slight_smile:
6. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap ANO RIKAS TO DOBRE JA JSEM SE NECO PTALA TAK ME ODPOVEDEL KDYSI MACHAČ A ON TAM MA PRIJMENI.
6. říj 2011 ve 13:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem kde jsi se zprávičkou? No jo, oni ukazujou ty bublinky, co ti zavádí, na promítacím plátně a všichni si je fotíme :slight_smile: Takže to jsou úplně první fotečky mimča :wink:
@lenka27 s těma postýlkama to je na palici, každej má totiž jinej názor, tak já nevím?????
6. říj 2011 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik cau, tak jsem volala a rikali mi, ze vsechny 4 se vyvyjeji a maji 4bunky vsechny, pry vse je v poradku :wink:
tak jsem rada... no ted tedy bude otazka - kolik jich transferovat?:wink:... no fotku si tedy udelam, aspon z telefonu :sunglasses:
6. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem Supééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@agnes88 No taky dobrý - žádný čekání a hned další "stimulka" :slight_smile:
@carlik Aha, tak asi tady se stala chyba - jsem si tu naši morulku nevyfotila, takže asi měla pocit, že nemáme zájem...příště s sebou beru foťák :sunglasses:
6. říj 2011 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap no vidis, takze si mam urcite embryjka vyfotit :wink:
6. říj 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap My si taky naše embrya nevyfotili, takže nejste první bez zájmu :grinning: :grinning: :grinning:
@katem Gratulujuuuuuu. Jen tak dál, ať se krásně vyvíjejí. :wink:
6. říj 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek