• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

24. března 2017 
@katem Nene ženo - radši si prcky vyfoť, páč pak bys mohla mít černý svědomí :grinning:
@meggar Z Tebe si radši příklad neberu - Tobě to vyšlo i bez focení :rolling_eyes: :grinning:
6. říj 2011 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Právě kdyby sis ze mě vzala příklad, tak máte dvojnásobnou nadílku :grinning: :grinning:
6. říj 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem páni, tpbě to krásně vychází, to je asi tím brněnským vzduchem :slight_smile:
6. říj 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem ahóóój :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Načumuju co @katem gratulacééé, jen tak dááál a prďolky si vyfoť, až pak budeš koukat do postýlky, uvidíš tu podobúúú :grinning: my jsme si fotili mobilem, však koukni do albíčka a už tehdy to byl celý Šimonek, jen jsme nevěděli, že to bude on :grinning:
6. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggar diky moc, doufam, ze budu mit jen a jen dobre zpravicky!!
:slight_smile:
6. říj 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 jo jo.. to bude asi ta MORAVA!! a tim krasnym babim letem :wink: diky moc.. doufam, ze za par dni budes mit stejne nebo lepsi zpravicky taktez!!! - hodne zdaru a stesticka!!
6. říj 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka ty jsi ale srandistka :wink: no tak ja si je vyfotim!! a porovnam :wink: diky moc - jsi hodna a Simunek samozrejme taky!
6. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes88 Zlati,to je dobre,ze jdes hned dal......urco se povede :wink:
6. říj 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle O @agnes88 se neboj, jdeme spolu do dalšího kola :wink: Zítra na Tebe budu brouku moooooooooooooc myslet a držet všechno, co mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@meggar Aha, to mě nenapadlo - no tak to radši nic, žádný focení...a nebo ne, klidně ať to jsou dvojky :grinning: Takže vy jste všechny fakt fotili??? :confused: :confused: :confused: Mně to přišlo takový "blbý", ale evidentně jsou na to zvyklý, tož já se příště nebudu zdráhat
@bellka Matko, ahoooj :slight_smile:
@katem Tak tfuuuuj na ten zítřek :dizzy_face:
6. říj 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Hezká profilovka :wink:
6. říj 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap ses hodna,diky brouku..jsem jak na trni celej den...doufam,ze usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Všechny už tohle "čekání" máme aspoň jednou za sebou, takže rozumím, Leo :pensive: Ale to dáš - všechny jsme jak na trní s Tebou :sweat_smile:
6. říj 2011 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holcicky moje, ja se uplne zapomnela zeptat jak to v tom RF chodi po transferu? Co mam delat ihned, co za 5hodin a co za 5dni, atd!! Ja jsem ale! Zitra tam jdu a nejsem pripravena! Diky moc za kazdou odpoved.... ja mela vsechny transefry delane v cizine a tam se lezi 2-3hod na sklopene postely! - ani na zachod nesmite...
6. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle hezky se prospi! At jsi pripravena a mas silu do dalsich 9mesicu!!
6. říj 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katem Tak já jsem v RF ležela 15min., přítel byl se mnou, hrála tam relaxační hudba - sestřička nás tam nechala tu čtvrthodinku samotný a pak frk - domů :slight_smile: Nic si s sebou neber, není potřeba. A co dělat dál? No rozhodně ne to, co já - lítat jak utržená ze řetězu, ale fakt klííííídek!!!
6. říj 2011 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Tak supko ;) ja aby to bylo vse jak ma byt! ;) manzelovi to porad nejde do hlavy, jak tam mohou zustat!!
6. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem Mně to nejde do hlavy do teď :grinning: Je to fakt rychlovka - blbec jsem s sebou táhla i tu noční košili a papučky na přezutí a časopis na čtení...Doktorka si mě vzala do ordinace, chvilku jsme splkly a prý "jdeme na to" - žádný čekání, takže super :wink: Po transferu jsme minutku dvě čekaly ještě na recepci, než si nás vyzvedne účetní, sběhli to s ní o patro níž poplatit a frčely na nákupy :slight_smile:
6. říj 2011 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katem ahojky kocko tak zitra hodne stesti na transfer at to jde hladce :wink: a presne jak pise safari nic si s sebou nemusis brat jen treba ten fotak. My taky nikdy nefotili, nejak jsme na to zapomneli :-P
6. říj 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminka No že já jsem se vás před tím nezeptala, co s sebou mít nebo nemít - jsem si tam hrála na dámu a přitom jsem v kabelce měla narvaný pyžamo, papuče, pití, svačinu, ty milióny na poplacení, Ženu a život... :grinning: A za 15min. bylo po všem :grinning:
6. říj 2011 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bublenudle budeš spát špatně, ráno budeš velmi brzy vzhůru, pak se Ti budou třást ruce, budeš brečet, protože tomu nebudeš moct uvěřit nebo test bude dělat, jako u nás, Tvůj manža (teda né, že by ho u nás dělal Tvůj manža, ale ten můj:grinning:) a Ty budeš sedět v koupelně na zemi a čekat, až Ti řekne: a já už to vidím, já už nemusím na nic čekááát :sunglasses: tohle se mi teď vybavilo jako by to bylo včéééra :wink: nicméně nám tu zahlásíš // dálnice a večer opět nebudete moct usnout a budete jen nevěřícně koukat do stropu a krásně mlčet :slight_smile: tak moc Ti tohle všechno přejeme my :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@katem po transferu si poležíš 15 minut a pak můžete jít kam chcete :slight_smile: my jeli hnusnou drkotavou dálnicí, pak jsme šli na pozdní oběd a domů jsme se dostali někdy kvečeru a Šimonek spinká v postýlce, takže jsem ho nikde nevytřepala, ale určitě si dej pauzu a nechoď hrát fotbááál :grinning: :grinning: :grinning: a nezapomeň, kolik lidí na Tebe zítra myslííí :slight_smile:
@safarikovap jak blbý??? Si fotnu svoje dítě hnedka od oplození, kdopak má takovouhle originální fotku, než tyhle naše vymodlené děti :wink:
6. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bellka No aspoň vidíš, jaká budu nezodpovědná matka, když ani to budoucí dítě si nevyfotím... :confused: :grinning:
6. říj 2011 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safarikovap teda tos byla pekne vybavena :grinning::wink: lepsi mit vic jak min :-P
zrovna cekam na zpravicky od kamaradky.v noci ji praskla voda tak ted uz jiste rodi! Tak se tesim az si mimi pochovam a taky az mi povypravi jaky byl jeji druhy porod :-P
6. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminka Chápeš - první transfer - div jsem si tam nevplula s kufírkem, aby mně náhodou nic nechybělo :grinning:
Další miminko na cestě??? Neměl být náhodou tento rok "plodným"??? Dámy čekatelky, musíme tu další stimulku stihnout ještě letos :wink:
6. říj 2011 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bellka jeee... ty jsi hodnoucka!! :wink: dekuji mockrat... no on muj manzel je takovy maly stresoun :wink: on chce aby to vyslo a bylo to vse perfektni! :wink: ha ha ha
Diky moc za rady!! a fotbal si tedy zahrat nepujdu.... rikala jsem si, ze vyncham tennis a hazenou....
6. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@safarikovap no mam tady okolo sebe pekne hodne tehulek a ted uz i novo maminek,vetsina nechce vedet pohlavi tak si s manzou vzdy tipujem a sazime co to teda bude,zatim vyhravam :grinning::wink:
Po kamosce ma termin jedna znama a pak uz jsme na rade :astonished::wink:
6. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka říjen uteče a Vánoce budete slavit ve čtyřech :dizzy_face: Závidím, ale v dobrým :wink:
6. říj 2011 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminka ovšem jestli půjde druhý prďolka ve šlépějích Miušky, tak ta se narodila ve 37 tt, tuším né :wink: :wink: :wink: to už je tedy coby dup, sbaleno máš??? :slight_smile:
6. říj 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap moc to preji i vam,at uz dlouho necekate :slight_smile: je to boj na dlouhou trat ale fakt to stoji za vsechno to zklamani a nervy.
6. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bellka no mas pravdu,byla o 3 tydny driv,zrovna vcera jsem to probirala s doktorkou a rikala ze to ale nemusi znamenat ze i druhe si pospisi :wink: ale stat se to klidne muze. No tasku dobalim o vikendu uz konecne :$:wink:
6. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zlaty,moc vam vsem dekuji za podporu :slight_smile: jste berusky...ja ten dnesek fakt spatne nesu,asi nejhur ze vsech 5ti pokusu..asi,ze uz je toho tolik,a jeste to mimodelozni :cry: no spat asi budu velmi kratce a spatne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kazdopadne,jsem mooooc a moc rada,ze vas mam..jen Vy me muzete pochopit,jak se citim,jelikoz jsme vsichni na stejne care a prozivame vsechny to same....tak diky :slight_smile: paa zitra.... :dizzy_face:
6. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek