Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

holino
21. lis 2011

holky moc děkuji jste zlatý máte pravdu máte a ja to vím
ale proč zase dneska otravuji ....poprve v životě jsem začala špinit ....je to jen par takových tmavých šmouh nebo jak to nazvat ....nkdy jsem nešpnla vždy přišla MS v plné síle a tak nevím jestli se to dá považovat za 1 dc ....podle mě ne ....jde o to at vím kdy začít brát clostilbegyt ....podle mě o 1 dc nejde ale raději se ptám i když m je hodně let v tomhle si připadám jako školák ....v tomhle vůbec nejsem znalá ..poradíte někdo?....díky

fidac
21. lis 2011

@jana321969 ahoj Jani, to mě mrzí, že nezůstalo na zmrazení, ale určitě nebudou potřeba!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka27
21. lis 2011

@lentilkal super🙂

agnes88
22. lis 2011

@holino ahoj, musí to být červená, počkej na zítřek, uvídíš esi se to rozjede. Já to minule měla taky tak blbě...ale spustila se.

11112
22. lis 2011

@lentilkal Ahojky vycházky u nich nejsou problém včera mě sestřička napsala nm a zeptala se jak je chci jen musí být 6 hodin. 🙂

11112
22. lis 2011

@jana321969 Ahojky moc držím palečky,já jdu zase 28.11 na UTZ tak si na Tebe vzpomenu,ale možná že neodoláš a testneš dřív. 🙂

carlik
22. lis 2011

@11112 jj, já taky mám PN s vycházkama 6 hod. a můžeš si je rozložit jak chceš.
@katem taky doporučuju testy ve 12 tt si připlatit, u nás stojí 1400 Kč a podle UTZ a krve zjistí jak jste na tom, pokud by byly špatné i v 16tt, tak pak až Dr doporučuje amnio. A není to stryktně daný, že po 40, musíš jít, já teď nebyla na amnio, protože mimi bylo podle testů v pořádku. Jinak už jsem to psala, ale amnio jsem absolvovala v únoru a žádná hrůza to není, ten výkon, ale potom ty špatný výsledky byly na bednu ☹
Jinak hlásím se od Dr. a malá váží už 1890 g, je hlavičkou dolů a čípek OK, takže cca za 3 týdny na mateřskou a za 7 týdnů rodíme, TP mám kolem 15. 1. 🙂 A krev a moč jsem dneska v DIA poradně měla OK, takže dietka s nějakým "úletem na sladký" se dá vydržet.

bobulinka74
22. lis 2011

Ahoj holky, zdravím vás všechny, nejsem tu úplně nová, meggar a olousek si mě možná pamatují, stimulovaly jsme tenkrát spolu, já ale měla biochem. těhu. Hned další měsíc jsem do toho šla znovu, opět minimálka a otěhotněla jsem, jenže v 9tt přestalo bít srdíčko. Revizi jsem nechtěla, vyčkala jsem samovolný potrat. Hodně mi to pomohlo i psychicky. Nedávno jsem psala Machačovi, změnil mi dávkování clostilbegytu a příští měsíc bych to chtěla zase zkusit. Mens by měla dorazit kolem 2.12.. Nevíte náhodou některá, kdy mají v reprofitu dovolenou?

katem
22. lis 2011

@veera2 Dekuji.. je to legrace se divat na ty fotky.. pripada mi to jako "nejaky "art" 😉
A co ty? kdy jdes na dalsi UTZ a jak se citis?

katem
22. lis 2011

@safarikovap jo jo... je to moc hezke videt dve srdicka!! pockej pockej.. vzdyt uz za chvilku budes psat o svych!!!
Jak ti jde pichanicko 😉 vse ok?

katem
22. lis 2011

@alex001 no ja jsem zustala v RF ale ne u Koudase, presunuli me o patro nize 😉 poprosila jsem o to, ze chci dojizdet!!! Moc Dr. neverim tady v CR a v RF maji moji 100% duveru, takze jsem moc a moc rada!!!
Kde jsi ty? a kdy jdes na tvuj UTZ? je toho tady tolik co cekaji v lete, ze to bude krasny rok 2012!!! 😎

11112
22. lis 2011

@carlik Ahoj moc gratuluju to jsou super zprávičky 🙂 🙂Už se ti to blíží vánoce uletí 🙂

katem
22. lis 2011

@carlik no fotky jsou opravdu jak od Daliho 😉 jen si domyslis 😉
Diky za ty to, ze jsi me ujistila o tom 12tt, ze ten screening je ten nejdulezitejsi... no jeste mi sice neni 40, ale skoro... no a ti doktori ti reknou o vsem, aby jsi mela o cem premyslet!! 😉 Tak jsem rada a jsem klidnejis!!
No a tak blahopreji k male... ta uz je pekne velka!! a vse je uplne v nej poradku, takze musite mit obe dve velkou radost!! - to je krasne!!! jen si to hezky uzivej a uz jen par dni a budes moci byt doma 😉
Ja se snazim setrit, ale nekdy to opravdu nejde.. ale je to zatim ok!! TAk se mej krasne!!!!

katem
22. lis 2011

@meggar moc a moc ti dekuji.. jses hodna, ze jsi mi tak hezky odpovedela.. jsem o mnohem klidnejsi, ze jste me obe s @calikem poucily co a jak!! takze udelam ten screening 😉
No a jak se mas ty? a malicke?

meggar
22. lis 2011

@katem My zatím v pohodě. Občas mě přes den tvrdne břicho i přes magnezium, co beru, ale čípek drží a neotvírám se. Doufám, že to vydržíme až do 36tt a bude vše v pohodě. Tento týden jdu na kontrolní velký ultrazvuk na Veveří, tak se modlím, aby bylo vše v pořádku. Jinak prcci jsou jeden příčně a druhý koncem pánevním, tak by tak mohli zůstat a neotáčet se, abych mohla jít na plánovanýho císaře.
@bobulinka74 To mě mrzí, že ti ani ta druhá minimálka nevyšla. Nebo spíš vyšla, ale nedopadlo to nejlíp. Napotřetí už to vyjde, uvidíš. Jinak dovču nevím, kdy mají, já tam na kontroly nechodím.

jana321969
22. lis 2011

@katem AHOJ AHOJ ZA PAR TÝDNU BY JSI MOHLA VĚDĚT POHLAVÍ VID, ŘEKNEŠ NÁM PÁK 🙂

jana321969
22. lis 2011

@bobulinka74 AHOJ JA JSEM SE NA TO PTALA A NENI TO DA DEN PRESNY ALE NEJAK OD 20.12 - 9.1.2011 OMEZENY PROVOZ ZADNY ODBERY A TAK PO SVATKACH MAJI REVIZI PRISTROJŮ.

jana321969
22. lis 2011

HOLKY DO MINIMALKY SE MUSI ASI PO 1 IVF asi taky cekat vidte??NEVIM KDYZ TO NEKLAPNE TED V TESTU A NEMAME MRAZACKY TAK NEVIM CO ME REKNE DR, NEBO CO UDELAT JESLTI ZKUSIT MINIMALKU NEBO 2 IVF ABY ZASE DĚTI NEDOPADLY STEJNĚ :( !! V MINIMALCE NARKOZA A ODBER SE NEPLATI HOLKY?

bobulinka74
22. lis 2011

@meggar děkuji, taky věřím, že to vyjde. Sledovala jsem vás tady po celou dobu. Za nedlouho už budete mít svá miminečka v náruči 😵
@jana321969 jé, dík za info, takže omezený provoz, tzn., že by transfery měli dělat, nee?? Jinak, po nezdařené minimálce můžeš jít hned do dalšího pokusu, ale jak to je po klasickém ivf, to netuším 😒 A nemysli na to, že to neklapne, bud' pozitivní, určitě to vyjde!!!

bobulinka74
22. lis 2011

Tak pro informaci, Dr. mi psal, že mají dovolenou od 22.12.

safarikovap
23. lis 2011

Čau kočenky!
Až teď jsem se tak nějak pořádně dostala na mail - každopádně - žádný volno 😠 Dneska na UTZ a čtvrtek/pátek Maďarsko - se z nich už fakt pos..... 🙄
@jana321969 + @bambulajda Berušky, už se vám blíží testování. Nezbyl Jani ani jeden mrazáček? 😨 Škoda, ale třeba vůbec nebude potřeba, tak neblbni už teď s nějakou minimálkou!!!!
@katem Ahoj Katy 🙂 Píchání v pohodě - úplnej profík, takže vás dámy zklamu, ale žádnýma dalšíma historkama z aplikace Menopuru vás asi nepobavím 😀 Takže si brouku zůstala v RF? A ke komu chodíš?
@bambulajda Prosím Tě - zapomněla jsem se zeptat - kolik teda Tebe vyšlo s Menopurem IVF? Vím, že si léky nedoplácela, protože Ti stačily ty 3 balení - tak...abych věděla, kolik si mám s sebou vzít miliónů 🙂

A samozřejmě zdravím matky: @olousek35, @carlik, @meggar a další 😉

safarikovap
23. lis 2011

@agnes88 Bety a co Ty? Mrcha měla dorazit během tohoto týdne, ne?
@bublenudle A Leonka? 😨
@holino Člověče, už jseš tady zase s tou svou pesimistickou náladou? Tak já Ti teda něco řeknu - teď tady tluču hlavou do zdi, že jsem se na to IVF teď před Vánocema nevyprdla 🙄 Testit budu pár dní před štědrým dnem a to bude pecka, pokud to neklapne. Takže - možná je to dobře, že Ti to letos nevyjde a začneš až v novém roce 😉

agnes88
23. lis 2011

@safarikovap ahoj, pokud vše půjde podle plánu tak začínám se opíchávat v neděli 🙂 a na dnešek přeji kvalitní úrodu!!! Příští týden opravdu klídek, musíš nahlásit že máš mít klidový režim, jasan
@jana321969 nestresuj s minimálkou, určo to ted vyjde
Joo a mám potvrzenou další kamošku z RF co má z minimálky dvojky 🙂 takže jsme v dobrých rukou. Teď mě napadá, jeslti nám zbývajícím adeptkám budou chtít zavést dvě, když teď mají takovej nárůst dvojčat...Já bych je brala hned 🙂

safarikovap
23. lis 2011

@bobulinka74 Já právě myslím, že ani transfery dělat nebudou...nebo? Mně řekla Vitoušková, že mně mrcha musí přijít nejpozději 1.12., aby jsme OPU a ET stihly před jejich dovolenou... 😕

safarikovap
23. lis 2011

@agnes88 No tak super 😉 Žádný prostoje 😀 Jojo, příští týden už jsem určitě doma - říďovi jsem vyšla vstříc jenom teď, protože jsem O.K. - žádná únava, žádný píchání atd. Bety a čím že Ty budeš stimulovat???
Dvojky z minimálky???????????? 😕 😕 😕 Tak to je pecka!!!

defs
23. lis 2011

Ahoj,byla jsem v Reprofitu,je tam velice příjemné prostředí a lidé jsou tam taky příjemní. Chtěla jsemdarovat oocity,ale nakonec k tomu nedošlo- čekala jsem v tédobobě mimi.Všechny tady zdravím a přeji ať vám všem vyjde vše jak si přejete 🙂

carlik
23. lis 2011

@safarikovap hele ty Maďarko, toho šéfa tam pošli a ty si užívej doma ne 😉 A udělalas dobře, že jsi začla se stimulkou ještě teď, do novýho roku už budeš těhule, je přece letos ten plodný rok zajíce 😀
@jana321969 ty neřeš další stumulky, když teď budeš těhotná!!! Na to nesmíš tak pesimisticky myslet.
@katem cha, cha od Dalího 😀 Neboj, čím budeš dál, tak ty mrňata budou k poznání,ale bude to mimčo A a B 🙂 a necháš si říct, co to bude? A teda už jsi se objednala k Dr. Doubkovi na testy? To bys měla vlastně cca za 2 týdny viď?
Já peru už asi 5toupračku, no nevím, nevím, kdy to teda vyžehlím 😒 Vzhůru jsem od 4 hodin, do té doby taky nic moc spaní..no už bych se mohla někdy pořádně vyspat....

agnes88
23. lis 2011

@safarikovap já mám merional, a dvojky z minimálky jsou poslední dobou standard 🙂 koukni na @katem a taky mě zajímá jestli si necháš říct pohlaví

bambulajda
23. lis 2011

pěkné ráno všem 😉 ...no tak já už jsem testila v pondělí ráno 😅 to byl 6 den po ET a byly tam // 😵 teda spíš jen dušík a zatím sílí, tak doufám, že to nevzdají ....chtěla jsem poslat fotečku, ale nějak se mi to nedaří nafotit, blbej foťák 😠 no možná je to rukama 😅

@safarikovap tak držím moc palečky na dnešní UTZ 😉 ....nás to přesně vyšlo na 17 450,- Kč (teda to je cena bez mražení) měli jsme IVF+ICSI a menopur = 8.000+6.000+3.450 (i když je to na pojišťovnu tak je tam doplatek 1150 na krabičku menopuru, takže x3) ....no a máme i 3 mrazáčky 🙂
@agnes88 ...tak držím palečky,ať v neděli píchneš 😉

olousek35
23. lis 2011

@bambulajda no super, gratulujuuu. Není to rukama, ale fotákem Zkus to nafotit telefonem, ten to vezme. Fotáky to tak zblízka nezvládají. A těším se na fotečku. Ten 6.den rozhodne vždy. 😀 😉 😉 😉