• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
Ahoj holky,jdu Vás pozrdavit....jedu dnes na služebku ,aspon zase nějaká změna :slight_smile: jak dojedu tak jdu hned do RF 1.3 a uvidíme co a jak dál :dizzy_face: mějte se tady pěkně ,písnu pa L. :wink:
19. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle Ahojky, tak se opatruj a nasbírej sil do příštího pokusu. :slight_smile: A sedmička je krásné a šťastné číslo, věřím, že bude i pro tebe. :dizzy_face: Pa pa
19. únor 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobulinka74 děkuji,měj se taky krásně....a s tou 7kou počítám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pa pa
19. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle Leonko, tak si tu služebku hezky užij, pročisti hlavinku a pak vzhůru ke šťastné sedmičce :wink: :slight_smile: !!!
19. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle šťastnou cestu a nabírej sílu. Ty máš teda nějaké náročné zaměstnání, furt nějaké služebky čoveče :grinning: ale aspoň vypadneš ze stereotypu co?
19. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska je den D.Vůbec nevím co mám od první návštěvy čekat..Jsem hooodně nervózní, kdyby se vám některé chtělo tak mi písněte jak u vás proběhla první návštěva..Díky..:slight_smile:
20. únor 2012 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten nový wab je moc pěknej..:slight_smile: A Kuřecové to tam moc sluší tak jsem na ni dneska faaakt zvědavá..:slight_smile:
20. únor 2012 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes dalsi kontrola v Reprofitu - vysledky imunologie OK, genetika OK, jen trombofilni stavy nevyšli dobře - jsem homozygot MTHFR, takze nic moc.... vyfasovala jsem zadanku na hematologii a uvidime
20. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@1miska ahoj, ty testy ti v Reprofitu dělali preventivně nebo až na základě nějakých problémů?
20. únor 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kcvrcekz ahojky, vůbec nebuď nervózní jsou tam strašně fajn, budeš spokojená. Mám zkušenosti s Obilňákem a tam jsem z první návštěvy odcházela se slzama a z RF jsem byla nadšená, ... :wink:
20. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
...jinak teda děvčata hlásím, že nám se KETík nepodařil - sice byl pozitivní TT ale jen 3 dny od 9 dne po ET zase čárka zeslábla :rolling_eyes: ...dneska valím do RF na krev ať můžu vysadit utroš a hned na další konzultaci :sunglasses:
20. únor 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bambulajda no jsem taková nervní s toho co bude..:slight_smile: Ale teda velkej obdiv, že to bereš tak sportovně..:slight_smile: Snad se taky někdy dostanu do takové fáze...:slight_smile:Držím pěsti ať další je co nejdříve a už se to podaří..:slight_smile:
20. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kcvrcekz :grinning: ..no tak díky, ale já doufám, že se do takové fáze nedostaneš a povede se hned první pokus :wink: ...pak napiš jak se ti líbilo RF
20. únor 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda No uvidíme jak to bude...:slight_smile: Máme tam jen jedno spermio tak to u nás asi taky bude na dýl než zjistí co a jak...:slight_smile: Určo napíšu...A díky
20. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@holino Až teď jsem si to četla..:slight_smile: Jsem ráda za vás..:slight_smile: Teď už jen ty dvě čáry na testu a je vystaráno na 9 měsíců a bude mimi..:slight_smile: Jsem ráda za tebe, že vše proběhlo jak mělo a máš s toho dobrý pocit..:slight_smile:
20. únor 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kcvrcekz děkujiii ....s přbývající čekací dobou začínám trošku pankařt co kdyby ....ale neeee ono to výjde je to luxusní embryjko tak snad má u mě pohodlíčko .....už se na něj doma všichni těší =)

@kcvrcekz ty se dneška vůůůůůbec neboj ....já sice jezdím do olomouce .....v brně jsem byla 3 ale vůůůůbec se nemáš čeho bát určitě budeš odcházet s nadšením a spokojená .....já to teda tak měla ....byli jsme s mužem jak sluníčka .....a vlastně to bylo tak vždy ... když iu nevyšlo ....po další konzultaci jsem věděli že to prostě dáme .....ke komu budeš chodt
20. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@holino No uvidíme přítel má s toho větší strach než já i když si říkám, že pro něj to znamená jen dát .... No tak uvidíme..:slight_smile:
20. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný den všem beruškááám, maminkám s bobíšky, těhulinkám, čekatelkám a snažilečkám a šťastný vstup do nového týýýdne :slight_smile:
@kcvrcekz nebóóój, budete odcházet s úsměvem na rtech a jestli né, tak ať mě koza trkne :slight_smile: my jsme věděli hned po první konzultaci, že jestli budeme mít broučka, tak jedině oni to dokážou a fakt že jo, první nezdar jsem brala jako zkoušku a druhá už byla naostro :slight_smile: tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile:
@holino držíme všechno co máááme :dizzy_face:
20. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bellka díky moc..:slight_smile:
20. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellka Děkujeme moooc :dizzy_face:
holky fakt moc obdivuju vaši odvahu a trpělivost ....já sjem hrozně vystrašená z uplně všeho ....a přitom to je všechno tak hezky rozjetý a vždy to nakonec dopadne na výbornou ....tak snad ano ....ale máte můj obidv jak jste zvládaly to čekání .....fakt před všema tady klobouk dolů
@kcvrcekz jj @bellka má pravdu s tou kozou :-d :-d
@belka ani nevíš holka jak jsem na tebe v pátek myslela :grinning: .-D .....neškytala si náhodou ?? :grinning: :grinning: ....měla jsi pravdu Mudr Vtoušková super - bezvadný přístup fakt jsem na tebe hooodně vzpomínala ...dokonce jsem s říkala no kéž by nám to taky tak vyšlo .....ale když byla z embryjek tak nadšená i doktorka tak myslím že je to jasný .....ted už jen čekat a dát špendlíkovi v bříšku prostě čas na uvelebení se ....přece jen bude u mě 9 měsíců že tak at si udělá pohodlíčko :slight_smile:)
20. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kcvrcekz není zač, já už jsem patřila mezi opravdové zoufalce a koukej, Šimonek už má 10 měsíců, prdelínek :slight_smile:
@holino jupííí, tak jsem ráda, že se opět moje slova potvrdila a věřííím, že půjdeš v mých šlépějích, moooc držím palušky :dizzy_face: a hele, já byla vystrašená taky vždy a s každým neúspěchem se ten strach stupňoval a pomalu jsem se začala smiřovat s tím, že nikdy nebudu máma, ale přece jenom ta ženská duše je nevyzpytatelná a hned jak jsem se vzpamatovala, tak hrrr do dalšího pokusu a dneska tvrdím a obě ruce za to strčím do ohně, že trpělivost a boj se opravdu vyplácí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bellka Juuuu tak to je fakt zázrak..:slight_smile: No snad to u nás taky půjde nějak dobře..:slight_smile: Já bych tak chtěla už v březnu..:slight_smile: No ale to je moc brzo, jsem blbý DC..:frowning2:
20. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky ještě jedna otázečka .....asi tkaová "blbá" :-d ....ale přece jen se zeptám :slight_smile: .....testovaly jste ten 14 den od Et tím reprofitackym testíkem ....nebo jste měly jnej z lékarny ?? Na jednu stranu s říkám že 10 - kovej je lepší ale pokud můžu lekarně se vyhybam ...páč bych neodolala testíky nakoupla a pak asi nevydržela :slight_smile:) ....tak když mám doma ten jejich jeden jsem tak nějak rozhodnutá to vydržet :slight_smile:)
20. únor 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@holino vzhledem k tomu, že kdyby mi to nenařídili v RF, tak já bych netestovala vůbec :sweat_smile: tak jsem měla i mama test 10 a i ten jejich jsem stejně zkusila, ale teď nevím, jestli ten den nebo později, koukni do albíčka :wink:
@kcvrcekz všechno bude, neboj se nic :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@holino tak už jsem to zjistila, testla jsem i tím reprofiťáckým :wink:
20. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellka =))))
20. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@aidule Zlati děkuji,jsem i ráda,že vypadnu....měj se krásně,pisnu jak dojedu a 1.3 valím zase do RF na konzultačku,se domluvit...jak dál :wink:
20. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka27 JJ,jsem každej měsic pryč...akorat když chodím na stimulky,tak nepracuji a netestuji....ale už aby to skončilo....a budu pěkně doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kalipso no nevim jestli se da říct preventivně nebo na základě nějakých problémů - za 2 roky co se snažíme o mimčo jsme měli vždy ukázkový spermiogram, diagnostickou laparoskopii, HSK, třikrát hormonální profil, ultrazvuky - vše OK, pak stimulace clostikem, krasne jsem reagovala, ale pořád nic.... takže diagnoza byla sterilita idiopatica (neboli sterilita z nezname priciny) tak proto mi udelali jeste tyhle odbery na trombofilni stavy a genetiku, i kdyz skoro zbytecne, tyden po odberech jsem podstoupila v RF HSK a důvod nasli (pred tim jsem byla na HSK jinde a tam psali ze vse OK) takže tak :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@holino no super :slight_smile: tak jen hezky 14 dni vydrzet :slight_smile: drzim pesticky :slight_smile: a kolik vam z tak velke urody zbylo mrazacku? to vis za dva roky se pro sourozence budou hodit :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek