Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
15. srp 2012

@cilkaa já měla největší nevolnosti od 7 do 8tt , pak to na pár dní přešlo a zase se to rozjelo, ale jen občas za den, nezvracím, vždy to zajím něčím dobrým a je mi o.k. 😉

kcvrcekz
15. srp 2012

@cilkaa
@drndapetka testovala jsem odpo🙂. Fotku dám zítra s dalším testem🙂. Pokud nezmizne🙂.zatím chci fakt mlčet🙂.snad se udrží🙂

drndapetka
15. srp 2012

@kcvrcekz nezmizne 😉 pokud byla jasná odpoledne ze zředěné moči, tak tam bude i ráno a silnější 😵

fretecka
15. srp 2012

@kcvrcekz určitě bude sílit 🙂

cilkaa
15. srp 2012

@kcvrcekz určitě to bude dobré, odpoledne 6 dní po transferu- to bude silnej kus! Ale psssst.
AŤ ŽIJE PREDNISON 😵

kcvrcekz
15. srp 2012

@drndapetka
@fretecka
@cilkaa no jen doufám, že to nebude špatnej test🙂

aidule
15. srp 2012

@kcvrcekz Jen tak ze zvědavosti si čtu tvou cestu za mimi a úplně potichounku posílám gratulaci a Sněhulce pevný kořínek už od prvních buněk až............. 😉 🙂 !!!

kcvrcekz
15. srp 2012

@aidule jé děkuji moc🙂, jen zatím fakt hooodně potichu🙂 doufám, že bude silná a udrží se🙂

bobulinka74
15. srp 2012

@drndapetka sluníčko, moc moc moc držím na zítra palušky, neboj, vše je v pořádku a pak se pochlub průkazkou 😵 😵 😵

drndapetka
15. srp 2012

@bobulinka74 děkuju zlati 🙂 no se mnou dnes cloumá těhotenská demence 😀 od rána se vztekám a rozčiluju nad věcma, který mě normálně nevytočí 😲 pak mě přepadá pláč ze vzteku, že mi všechno padá dnes na zem, málem jsem i upustila naše štěně z náručí ☹ když nebulím ze vzteku, tak bulím z lítosti, že jsem k ničemu, že si mě manžel nevšímá, že miminku ubližuju, když se nervuju a vztekám.....jenže....ono ty hormony nejde ničím zastavit 😅 😝 jediný, co na chvilku pomůže je jídlo 😀

drndapetka
15. srp 2012

@kcvrcekz Sněhulka je moooc silná, je to totiž nevěsta pro našeho Hrošíka (náš pracovní název pokud to bude kluk😀 ), a když né nevěsta, tak nejlepší kámoška pro "Hrošici"(když to bude holka) 🙂

drndapetka
15. srp 2012

@kcvrcekz a jakým testem jsi testila? pokud mammatestem, tak je to tutovka-ten mě nikdy nezklamal 😉

kcvrcekz
15. srp 2012

@drndapetka jo jo mamatest 10🙂. No snad už nezeslábne🙂.

kcvrcekz
15. srp 2012

@drndapetka no kdyby to šlo bylo by super🙂 snad se udrží brouček náš a pak budem kočárkovat🙂

cilkaa
15. srp 2012

@kcvrcekz tak na zítra tfuj tfuj

jdu chrnět

1miska
15. srp 2012

@bublenudle jejda, neni to skoda?? neni jeste cas to zkusit, dat si pauzu, ale jit do toho nanovo - zvazit treba darovane vajicka.... urcite musi jit neco vymyslet, mas tady toho z nas nejvic za sebou - moc bych ti to prala, nevzdavaje to !!!....

1miska
15. srp 2012

holky, holky, tak za ten rok a pul co sem chodim bych rekla, ze posledni mesic je nejuspesnejsi ze vsech mesicu 🙂 🙂 vsechny postupne hlasite uspechy - super, jen tak dal 🙂

lenajsek
15. srp 2012

Holky, jen v rychlosti nakukuji a
@kcvrcekz potichoučku gratuluji... a moc moc i nadále držím palce!!!! 😉
Já mám trošku popito mojita, co jsem měla u známých, bylo to tam fajn, dobře jsme pokecali, tak zase mám o něco lepší náladu a sílu jít dál... nejen druhý dítko mě trápí, je toho víc... ale to je na delší povídání.

Všem moc moc držím palečky!!!

lenajsek
15. srp 2012

@1miska No, postupně všechny, až na mě... 😝 😀 😀

1miska
15. srp 2012

@lenajsek njn, domaci snazeni jsem nepocitala, nam taky neklaplo - a uz je to u nas opravdu spis snazeni nez radost :( myslim ty IVFkovy 🙂

lenajsek
15. srp 2012

Já vím, no.... snad v tom říjnu to klapne, jestli ne, tak nevím... pořád si tak nějak říkám, jestli by to neklaplo přece jen doma, na druhý pokus, když první byl s IVFkem... ale to bych toho asi chtěla moc...

saraha2
16. srp 2012

@kcvrcekz nezeslábne..neboj!ale má to sílit ob-den...podívej na mě,jaký jsem případ..já měla od 9tého dne až do 16tého ducha...až 20tý den naskočila teprve dálnice..pomalu mě rostlo HCG..naštěstí jsme to pak dohnali,ale někdo potřebuje více času,jak říkala moje mudr 😉 moc,moc držím palečky!!!!!!!!

cilkaa
16. srp 2012

@kcvrcekz tak netrpělivě vyhlížím... Věřím, že to bude v pořádku!

fretecka
16. srp 2012

@drndapetka to jsme na tom obě stejně

kcvrcekz
16. srp 2012

Dobré ránko cácorky..🙂 Dneska jsem se teda prd vyspala...Pořád jsem přemýšlela...Chjooo no a to budu dělat zase dort snad ho nezmastím...Takže přikládám testy(omlouvám se za kvalitu snímku, ale můj telefon lépe neumí).Ta druhá tam je a asi trochu silnější jak včera odpo, ale stále jsem nohama na zemi páč je moc brzo.
A mám na vás pár otázek.
Tak první kdy mám jít na krev? Dneska jsem 7. den po KET.
A kdy jste to řekli chlapům?
Jsem jak prdloň, ale nikdy jsem takto silné čárky na těhu testu neměla tak jsem jak Lojzina...🙂

saraha2
16. srp 2012

@kcvrcekz čárečky jsou nádherný!!!!já to nejdřív napsala tady holkám a pak jsem ukázala doma..manžel koukal,viděl test poprvé,tak nevěděl,co jako 😀 ale oba o tom zatím jen "šeptáme".jak ty píšeš,stojíme nohama na zemi..je pěkně vidět,jak čárečka sílí 😉

saminka
16. srp 2012

@kcvrcekz jee carky jsou paradni uz tak brzo ;) za par dnu budes mit krasne dalnice. Potichounku gratuluji a drzim palecky🙂 na krev jsem po cerstvem et byla 12.den po ketu se chodi taky tak nebo nekdy pozdeji

saminka
16. srp 2012
fretecka
16. srp 2012

@kcvrcekz krása,že by bacilky pomohly,já jsem taky první prodiskutovala tady,ukázala jsem test až třetí den testování,ale moc tomu nevěřil dokud nebyla krev.

kcvrcekz
16. srp 2012

Holky díky..🙂 No já taky plánuju, že mu to řeknu tak zítra nebo v sobotu...🙂