• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

16. ledna 2017 
No a když bych ofiko měla testovat za týden. Můžu jít na krev třeba už v pondělí?
16. srp 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu dobrá stránka..:slight_smile:
16. srp 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Krasný. Gratulka.
Já to řekla druhý den, aby pak nebyl zklamaný, že to vím o moc déle. Všechno jsme prošli spolu, tak i tohle jsem chtela.
16. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa No já nevím..Mám strach aby se neopil moc brzo...:slight_smile: Uvidíme jaká bude konstelace hvězd a třeba to prásknu i dnes..:slight_smile:
16. srp 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2012 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz jůjůjů, další těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: Gratuluji a držím i dál paluškyyy :dizzy_face:
16. srp 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap
@bobulinka74 děkuji holky, ale ještě potichoučku:wink: snad šudlíka nevyplašíme:slight_smile:
16. srp 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásná čárka na 7.den :wink:
16. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Snad ani není možné, že už se přiblížil termín porodu :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: ???!!! Tak hodně štěstí, zachovalé zdraví, rychlý, úměrně bolestivý a nekomplikovaný porod a to nejúžasnější miminko na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!
16. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Děkuju, jseš nejhodnější :wink: :wink: :wink: Ale...malýmu se moc nechce, takže to asi hned tak nebude :rolling_eyes: Doufám ale, že bude aspoň trošku hodnej, jako Tvoje dvě cácorky :wink:
16. srp 2012 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@safarikovap Jo beruško, cácorky rostou, vždyť Natálka bude o víkendu slavit rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já si úplně přesně vybavuji sama sebe vloni touto dobou...jak jsem už jen čekala a přála si to mít za sebou. Měla jsem termín 23.8. Ale naše starší je 22.(sice ledna, ale to neva :grinning: ). No a já ,hlava tvrdohlavá, jsem si řekla, že by to bylo fajn k zapamatování a tak vůbec, kdyby se Natali narodila taky 22.(srpna). Tak jsem cvičila, skákala, chodila 7 pater nahoru a dolů a......večer ve 23.hod bylo sluníčko naše milované na světě. A 22.8.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak ze mě si určo příklad neber :grinning: :grinning: :grinning: , ale ten můj druhý porod bych ti fakt ze srdíčka přála-rychlý, téměř bezbolestný, ani jsem se nestihla zapotit, jen trošku zadýchat, bez nástřihu, bez potřeby šití....no prostě úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se drž, dělej, co umíš a musíš a ostatní dodělá osud :slight_smile: . Adámkovi na cestu do velkého světa hodně síly a opravdu hlavně to zdraví a lásku :slight_smile: :wink: !
16. srp 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aidule No tak to si mně ale kočko vůbec neměla psát :grinning: :grinning: :grinning: Ráno jsem teda stihla umýt okna a v obou koupelnách (na kolenách) vydrhnout všechny spáry ve dlažbě, ale...asi si jdu ještě preventivně vyběhnout ze pár schodů a zacvičit si na balónu :wink: :wink: :wink: A o tom porodu si mně už vůbec neměla říkat...zase to vezmu za bernou minci a chraň bože, jak mně bude chtít někdo šmiknout a potom šít :grinning: Tý jo, malá už bude mít rok!!!!!! :confused: :fearful: A přitom to byl prťavec malej, když jsem Tě tady poprvé viděla s bublenudle :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Šííííílně to letí :fearful: Ještě jednou moc děkuju za podporu :wink:
16. srp 2012 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Moooc gratuluju ke sněhulce šikovné :wink:
16. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz běž na krev v to pondělí, já také byla 11 den po ET a pak jsem byla 16. den po ET. Takže určitě :dizzy_face:
Tak můj chlap měl radost, byla totiž sobota ráno, tak jsem mu udělala snídani a donesla ten test, ještě byl celej ospalej, ale byl strašně šťastnej, ale uvědomuje si, že ještě není vyhráno a určitě není ještě důvod k oslavám. i on sám mě brzdí v mých emocích, má také strach ještě a dokud to není jisté, tak se nechce nadchnout. Snad se to zlomí po srdíčku a víc se bude radovat... I když chlapi tohle nedávají moc najevo..
16. srp 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz beruškoooo, je táááám :dizzy_face: potichoučku se s Tebou raduju, to je božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já šla na krev 12.den po KET a manželovi jsem to řekla 7.den po KET, protože měl narozky - třicátiny, takže měl krásný dáreček :wink:
Jéééé, já Ti to tak přeju beruško :dizzy_face:
16. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No....jinak já už mám těhu průkajdu, jupíííííí.....ani tomu nemůžu uvěřít, že jsem se po 5ti letech dočkala :dizzy_face:
Prcek je bojovník, je všechno v pořádku, měříme 2,68 cm od hlavičky k zadečku, odpovídáme 9+3 dle ultrazvuku, roste krásně jak má, msnžel byl se mnou v ordinaci, viděli jsme krásně hlavičku, tělíčko, ručičky a nožičky a mrskalo sebou, byla jsem dojatá strašně moc a dostali jsme dáreček od paní doktorky - prenatal box :wink:
Tak a za odměnu frčíme grilovat :slight_smile:
16. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@drndapetka super že,já byla hrozně nepoužitá,jak jsem byla dojatá.už se těsšim až to samé uvidí přitel.
16. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jupííi :dizzy_face: :grinning: pořád tu od rána nakukuju, to je kráása, mám velkou radost :dizzy_face:
16. srp 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz čárečky nádherné, to už nejsou nějací duši ale regulerní čárečky :slight_smile: , věř, že teď to tam je a bude to dobrý, mooooooc ti to přeju :wink:
16. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobulinka74 ahojky těhulko :slight_smile: , nevím jestli to kontrolní byly triply, Doubek mi to neřekl a já se v tom šoku nezeptala, ale říkal něco o třech hormonech, které mají všechny hraniční hodnotu. No já bych na ně taky nešla, když byl NT v pořádku, ale když ti zavolá přímo on, a řekne ti, že máš přijít, že to nevypadá dobře, tak to riskni a řekni, že na to "kašleš".Oba s manželem jsme se shodli, že když už nás tak nahlodal, že to nejde hodit za hlavu, protože by nás to pořád pronásledovalo, jestli jsme udělali dobře. A jak se cítíš?
16. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ahojky Bublinko :slight_smile: , věřím, že ten kolotoč už tě pomalu semlel a v člověku se něco zlomí, že dál už opravdu ne, že tu hranici už i překročil. Přesto bych ti opravdu mooooooooc přála, aby tě čekal ještě pokus, kterej se povede a tobě se narodí krásné zdravé miminko, nebo rovnou dvojčátka. Vím, že už jsem ti to jednou psala, ale velkým vzorem je tu pro všechny carlik, která bojovala a věřila a nakonec to vybojovala :wink: . No a mě možná konečně v 17tým týdnu pomalilinku přestávají těhu nevolnosti, bylo to už nekonečný, vlastně od 6tého týdne doteď, ale co by člověk nevydržel a ženská tuplem :grinning:
16. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik ahojky :slight_smile:, no to máš pravdu, sama nevím, jak bych reagovala... Hlavně, že to máte za sebou. No já se dneska zrovna cítím tak "netěhotně", prsa se zmenšily, zle mi není :confused: , doufám, že to je jen přechodné a že je vše ok. V kterém tt teď jsi?
16. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 neboj, jistě je vše v pořádku. Mimísek tě nechce trápit a je hodnej :wink: , já začínám 17tt
16. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz Týjo, to už jsou regulérní těhu čárky, ta druhá je o hodně silnější, uvidíš třeba za dva dny, jak se zase zvýrazní... držím pořád moc moc palce a věřím, že tentokrát se to už povedlo.... tfuj tfuj!!!
Ta moje druhá čárka takhle silná teda nebyla, to byl fakt dušík, proto se to nepovedlo a přišla MS...
A já jsem to manžílkovi (když jsem otěhotněla) řekla taky hned, měla jsem velikou radost... Tak udělej to, co uznáš za nejlepší... :wink: Volala jsi už do RF, nebo tam ani volat nebudeš a půjdeš rovnou na krev? V to pondělí bych asi taky zašla... :wink:

Mějte se krásně holky, opatrujte se a držím mooc palce!!! :wink:
16. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky všm moc děkuji...:slight_smile: M jsem to řekla..Měla jsem slzi v očích když četl dopis "od miminka" a koukal na body...Ale říkala jsem mu, že je moooc brzo...A takže oficiálně to bude až z krve...No a asi půjdu v to pondělí..Mám jít pak ve čtvrtek k obvodní tak ať vím co jí mám říct. :slight_smile: To budu 11. den po ET to by snad už mělo být jasné ne? co myslíte?
16. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
*omlouvám se za hrubku měla jsem slzy....s Y ne I...
16. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz jj bez na krev, i kdyby ti ji nechteli udelat, klidne si to zaplat jako samoplatce, at se muzes radovat a uzivat si a ne se stresovat jestli je to nebo neni - i kdyz je jasny ze to je :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule Ahoooj berusko, to je fajn ze se mate dobře a malá už bude mít už rok?? No toto leti teda..no já si řekla do 40 ti let a to mi bude v říjnu.. Takže už končím.. Bylo toho dost a hlavně už nevěřím ze by se povedlo a to je asi nejhorší.. Budu moooc rada když mi posles fotecky Natalky..měj se krasne posílám pusinku a Natáce všechno jen to Nej Nej Nejlepsi k narozeninkam !!!! :wink:
16. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky testovaly jste pořád mamatestem10 nebo jste zkoušely i ten RF test?
16. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz tak vidíš, je tam, super. Pro mě povzbuzení, že i zmrzlíci se chytají. Máš u sebe jen jedno, nebo dvě? Klidně bych podle čárek tipla i dvojčátka. Na krev si klidně skoč, já byla myslím taky 11.den po ET, dýl jsem nevydržela, a už to bylo nad 400 jednotek. Držím pěsti, at zvládnete celých 9 měsíců. :wink:
16. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek