Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lucias10
1. kvě 2010

Anya, musím s Tebou souhlasit. Byla jsem ve stejný den u Koudelky, také se nás zeptal co nás trápí a domluvili se na IUI. Očekávala jsem, že rozebereme situaci a jaké jsou možnosti. Dneska jsem byla na dalším utrazvuku a už mám termín, myslela jsem, že dostanu více informací co mě čeká. Uvidíme jak to proběhne v pondělí. Je to na mě nějak moc hrrr. Ještě, že je ten internet. 😅

paneska
1. kvě 2010

Ženy, díky moc za povzbuzení, ani nevíte, jak mi to pomáhá a jsem ráda, že Vás mám 😉

Já se ještě nevzdávám, on to hold taky každá doky vidí jinak, co člověk, lékař, to názor. Cystu mi celou nevyloupli, páč to nešlo, museli by mi vzít vaječník a asi i z dělohou, je to tam nějaké poslepované, či co. Na to neměli můj souhlas a hlavně mi Novák říkal, že na vybrání jsem opravdu ještě mladice 🙂 Uvidím, co udělá to "nekrámování" a někdy na podzim, před vánoce se uvidí, jestli budu ještě OK na další pokus.....Já už syna mám, takže to tak nehrotím a neprožívám tragicky, i když mě to samo mrzí, že jsou teď takové problémy. Druhé dítě bych moc chtěla, nejen kvůli svému mužskýmu, který vlastní děti nemá, ale i kvůli sobě, ale pokud mi ho už osud nedá, tak prostě nedá, zůstanu jen u syna a nezhroutím se z toho. Tím chci říct, že pro holky, které ještě dítě nemají musí být mnohem těžší prožívat nezdařilé pokusy, ale holky, držte se, nevzdávejte se, bojujte, jednou to určo vyjde 😉 , prostě musí 😉

Holenky, v CAR už to hodl berou jako samozřejmost, protože nedělají nic jiného, než stimulují, odebírají vajička, oplodňují, zavádí embrijka. Kolikrát jim už asi ani nedojde, že byste rády víc info, ptejte se, já si myslím, že Vám rádi odpoví....

dorra
2. kvě 2010

Tak to je pravda. V dnešní době internetu nejen v RF počítají s tím, že se zajímáte a máte nastudováno a už potřebujete jen odpovědi na konkrétní otázky. Nesmíte se bát zeptat!

chanel
2. kvě 2010

přesně tak pořád se ptát a ptát 😝

ellaaee
3. kvě 2010

Ahoj holki, delší dobu jsem nebyla tak vás zdravím. dala jsem nějaké fotky tak mužete kouknout. JInak. u mě nic nového, zase se mi blíží pátek tj. kontrola v Brně, doufám, že vše bude v pořádku a rozloučím se s nimi na nějaký časík než si pojedeme pro druhé. Jinak jsem mírně na nervy, švagrové kolega v práci - jeho žena v pátek potratila v 10 tt a její známá zas v 6 měsící ji zjistili že miminko má nějakou vodnatou hlavičku tak to musela porodit....mám nervy a strach. Hold mi stále více dochází že otěhotněním není vyhráno.

lucias10
3. kvě 2010

Ahoj holky, dneska jsem podstoupila IUI,personál byl velmi příjemný, ochotný mi odpověd na mé otázky. Ale musela jsem se ze začátku smát, když jsem měla podepisovat souhlas se všemi podmínkami, že jsem poučena o všem co mě čeká a jaká rizika mohou být. Vždyt jsem nebyla dopředu poučena, ani kolik si mám nachystat.Pane doktore, je třeba to zlepšit.. Jinak jsem byla spojená, už vím co přístě budu od nich chtít a budu neústupná.

Přeji Vám ať máte hodně sil, ono to přece musí jednou přijít!!

chanel
3. kvě 2010

lucias: tak tfuj tfuj, at se iui podaří!!!!!!!!!!! Elli: je to smutné, já vím, stává se to ☹ a nedá se tomu zabránit ☹ ,ale to neznamená, že se to stane Tobě, v pořádku jsi, všechno je jak má být, tak se z toho moc těš a žádné chmury a určitě ty dvě paní, brzy zase otěhotní a všechno bude v úplném pořádku!!!!

ellaaee
4. kvě 2010

Dobré ránko holki, nějak to tady zanedbáváte. U nás je škaredě tak budu odpočívat doma. Já nevím já si na RF stěžovat nemůžu, nám Dr. udělali vyšetření a na základě nich nám řekli i naše možnosti. O IUI nám řekli že v našem případě je bezpředmětné a řekli že je nutne ICSI, tak jsem to tak taky brala. Ono kdybych měla čekat na zázrak tak se třeba nedočkám. Holčiny ozvěte se, chanel co ty dál?Dorka a ty co testík? Hanulinecka ta nas bojkotuje ☹ , paneska a jak se uzdravujes ty.

chanel
4. kvě 2010

Elli: to máš pravdu, zázraky se dějí,ale málo, takže i já se přikláním k radám doktorů 😝 , já jsem ted v klidu,musím odpočívat, v březnu jsem byla na ivf a nemůžu ted zase do dalšího, až tak za dvě ms a to Ty už budeš mít trimestr za sebou, ty se máš 😀 😀 😀 😀

ellaaee
4. kvě 2010

chanel, mám nemám, mám hrozné nervy, nikdy bych nevěřila že budu takhle v háji. Odpočin si nasbírej síly a už jez kys. listovou a pokud mužu doporučit tak jak pujdes na další ivf, tak jak ti začně 1 den MS tak si kup sypaný kontryhel a každý den si vypíj hrníček, věřím že i díky tomu se u mě miminko chytlo, a u dalších koček kterým se povedlo tak taky většina pila kontryhel. Je užasný na sliznici

chanel
4. kvě 2010

Elli: neboj, slibuješ, že budeš v pohodě?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všecho bude dobré.Už tě nepíchá na pravé straně, uklidnilo se to? Děkuji za radu, tu kyselinu listovou si určo koupím, kontryhel, toho se trochu bojím, kvůli endometrioze,ale zeptám se marcelka, při stimlulaci, bych si ho vařit mohla,abych zvýšila šanci.

ellaaee
4. kvě 2010

já myslím,že by ti to nemělo uškodit, ale radši se ho zeptej. Ty moje bolesti přešly, ted pro změnu necítím absolutně nic.... Dala jsem včera do fotoblogu 2 fotečky tak když tak koukni. A co s manželem nebo přítelem, máte to v pohodě, nehádáte se kvuli dítěte?

paneska
4. kvě 2010

Ahoj holkiiiiii 😉 ,

Luci, držíme všichne palečky

Ell, ty už zkus nestresovat, já vím, že je to hrozně těžké a uklidní se to, až budeš držet zdravé mimi v nárůčí, ale tyhle nervy ti moc nepřidají. Zkus si říkat, že vše bude v pořádku, povedlo se Vám na první pokus, ještě z minimálky, jedno embrijko, to je prostě nádhera, to nemůže dopadnou jinak než dobře. Zkus zaměstnat myšlenky něčím příjemným....a užívat si těhu, přece nebudeš v takovém stavu až do porodu, jahůdko 😒

Kontryhle jsem taky vždy pila od prvního dne MS pouze do transféru a sliznici jsem taky pokaždé měla ukázkovou, kyselinu listovou jsem brala pár měsíců před IVF ve vitamínech Calibra pro plánované těhu a v prvním trimestru. Proč by se kontryhel neměl brát při endošce chanel? To mi nikdo neříkal. Je to bylinka, bylinky podle mě škodit nemůžou žádné, nebo se pletu?

Holky, dějí se i zázraky, fakt.....moje jedna kámoška otěhotněla těsně před IVF, měla s další MS začít stimulovat a MS jaksi už nedorazila, čechá chlapečka v červenci, další podobně, ale ta tuším po stimulce nějak otěhotněla samovolně. Do RM chodila kočena z Bratislavy a mimi se snažili snad dva roky, vždy marné pokusy, nedošli ani k ET, pak šli do darovátek, kdy se konečně ET dočkali, ale nechytlo se. Domluvili si, že jí dá vajíčka její sestra, doktoři nedávali žádné šance na přirozené těhu a co myslíte, otěhotněla samovolně asi 3 měsíce po posledním IVF a čeká holčičku, ani tomu sama nevěřila, když jí doky řekla termín porodu. Celé dva roky, možná i dýl, se snažili všemožně, dokonce už i tady u nás v car, stálo je to snad přes 200.000 a nakonec otěhotněla samovolně, takže holky, i zázraky se dějí, ale je jich asi bohužel míň.....

A co já, já rekonvalestentím 🙂 a tak nějak se připravuju, že s MS začnu brát orgametril, aby se mi navodil umělý přechod, snad to budu snášet v pohodě, i když je to hormon, nemá to tolik negativních účinků, jak léky, co se berou při IVF. Docela se na to "nekrámovaní" už i těším, že bude klid o špinění, vaječník se dá do klidu, snad to bude těch pár měsíců v pohodě a pak se uvidí, co dál......, jestli třeba ještě zkusit jen nativ, kdy se bez stimulky vaječníků jen chodí na UZ a když dozraje vajíčko pěkně samo, ho odebrat, nebo darovátka, nebo už nebude nic, fakt holky nevím, uvidíme někdy před vánoci.....

hanulinecka
5. kvě 2010

krááásné ránko

eli nebojkotuju 😀 akorát nemám zatím o čem psát
dnesak jdu stou boulí a když to dopadne dobře tak zítra volám na objednání uf uf bojím se,ale je to takové to těšení 😀
a nenervuj se prosím vím řekne se to lehce.ale pokus se miminko tam je a bude v pořádku 😵

panesko jak píšeš já mám spouuustu kamarádek co otěhotněli před ivf já to štěstí nikdy neměla 😔 a věřím,že u nás zázraky prostě nebudou musím si to holt vyžrat celý až do dna 😵 😵 ale co zase mám jiné pozitivum zatím nevím jaké,ale určo na to přijdu 😅

chanelko a ty budeš ted něco podstupovat???

chjoo to upršený počasí je naprd

hanulinecka
5. kvě 2010

I když vím,že mě nic moc o té bouli neřekne jen pozná že není...... 😔 a stejně jestli mě pošle na chíru nebo nevím,ale načetla jsme o lipomech nebo tukových nádorech až až dělají se většinou na zádech atd atd tak ted jsem taková klidná tam jít..........
už muj dr.říkalže to vypadá na tukovou,že i třeba chvilku játra mě mohly špatně pracovat třeba při stimulaci nebo tak a vyskočila tukovka je toho dost tak uvidím jdu až v poledne 😝

ellaaee
5. kvě 2010

hanulinecka držím palečky at je to v pořádku. Já měla takový pofiderný tukový utvar na horním víčku oka a odstranovali mi to laserem, vubec to nebolelo.
Holky u nás je hnusně ☹
V 13 hod jdu asi po dvou letech na nehty tak se i těším, zas nějaká změna. odpoledne nakouknu.

chanel
5. kvě 2010

Hanu: to bude v pořádku, uvidíš, tukovka a nic víc, to se stává,ale oni Ti ji pravděpobně vyříznou,dají dren,aby vše odtékalo a vyhojilo se to! Taky je na to dobrý višnák, vytáhne to všechno! Elli: nehtíky si užij, odpočin si. S přítelem se ani kvůli tomu nehádáme, po 3ivf už jsem fakt dost brečela, asi tak tři dny a pořád kvůli čemukoliv, tak mě držel a snažil se mě rozesmát.Ale jeho matka to je boj ☹ ,narážky,hloupý řeči a hlavně, je to podle ní vyhazování penez...a taky mi naposledy řekla, že ne všechny ženy budou matkami.Tak jsem brečela znovu 😖 Ale já mám vás, všechny holky na koníku jsou fajn a ví,co to je,se snažit, trápit a pak se těšit, že to jednou vyjde 😀 Paneska: to bude relax, pošleš pěkně vaječníky na dovolenku a pak se to bude stimulovat,jedna básen. A ten Kontryhel, to jsem byla v bylinkách v obchůdku a paní mi řekla, že je výborný,ale neměla by být endometr.,protože podporuje dost velký růst sliznice a ms,je silnější a pak endo roste. Tak jsem si tam koupila mátu, třezalku, a sušené plody borůvek. Bylinky, jsou super a pomáhají a nemají vedlejší účinky.Ale na ten Kontryhel se zeptám v RF, při stimulaci, by mi právě mohl pomoci a jednu horší ms,bych přežila 😝 ,nemůže to být horší jak ms, po biochem, těh. to jsem seděla ve vaně tři dny.

chanel
5. kvě 2010

Elli: asi Ti to Tvý albíčko vykoukám, to je fakt krásný pohled!! Gratuluji a těš se z toho, že se cítíš báječně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

ellaaee
5. kvě 2010

chanel, tak to ti tu matku od manžela či přítele nezávidím. Já mám něco podobného s přítelovou matkou. Je to Hitler jak vyšitý.

hanulinecka
5. kvě 2010

AHOJTE KOČKY
tak je třo tukovka a nic by stím zatím nedělala,ale uvidíme protože je to opravdu velký a když stojím rovně není to vidět a když se ohnu tak vyleze hrb nevím jestli jsem to psala ,ale mám tuboulu velkou asi 5 krát 5 cm a kopeček jakoby no uvidíme
spíš se ji nelíbilo to znamínko tak jdu zítra na vyříznutí naštěstí zítra měli místo nějaká paní se omlivila jinak by to bylo až za měsic tak jsem ráda a štastná,že to budu mít za sebou
dr.říkala at to nevidím dramaticky 😉 že pro sichr se to vyřízne a bude klid že to asi ani nevní znamínko,ale najaký shluk bradavic a začínají pigmentovat tak zítra jdu na to v jednu tam mám být ani nemám hlídaní tak snad někoho seženu nemohla jsme ten termín propásnout měsic už je na mě moc

tak zítra zkusím zavolat do toho reprofitu pro radost 😵 😵 😵 nenapsala by jste mě některá číslo na objednání at nemusím hledat na netu a prosím po telefonu nic po mě nebudou chtít 😵 😵

jinak já mám tchyni 300km daleko jezdíme tak jednou za 2 měsice a tak to je super vídat ji častěji asi by to nebylo to pravé ořechové takhle jednou za čas je to super akorát teda když tam jedeme je to u Karviné mareček celý týden kašle asi mu nesvědčí ten vzduch tam 😝 ale dá se to...

ellaaee
5. kvě 2010

Hanulinecka, bodejd komu by tady ten vzduch svědčil, vždyt se tu nedá ani dýchat. Číslo na reprofit je 774117766

paneska
5. kvě 2010

Ahojky 😉 ,

Dory, tak jak ???? Jsem hrozně zvědavá....a moooc na tebe myslím.

Chanel - myslíš? 😉 No uvidíme, já mám strach, že když se pak vaječník vrátí z dovolené (hezké přirovnání 🙂 ), tak se endoška zase vrátí a cysty s ní. Ale dokud to nevyzkouším, nebudu vědět, takže uvidíme na podzim, co a jak jak a co. Vidíš, to já kontryhel taky pila poctivě a MS, jak kdy, jak při které stimulce, já mám díky endošce bolesti téměř furt a jak píšeš, taky sedávám hooooodně často ve vaně, takže já už jsem ani nevnímala, jestli je to po stimulce, nebo normální MS a proto jsem ráda, že teď snad bude pár měsíců klid. Jinak, tchýně je hodl někdy tchýně. Se spíš divím, že Vás nepodpoří kvůli vnoučátku, to je smutné. Já měla s mojí budoucí tchýní taky ze začátku trable, ta si myslela, že nejen, že jejího syna jednoho krásného dne jí vrátím s "holým zadkem", ale že další dítě už nikdy chtít nebudu, že budu mít radějí x psů....Jo a jak otočila, když viděla, čím procházíme a jak o mimi bojujeme, teď si sní píšu, jak s hodně dobrou kámoškou......, bydlí asi 60 km od nás tak tam občas taky jezdíme. Jenže já jsem hrozná držka, i když slušně, řeknu, co si myslím klidně i starším lidem, tudíš i tchánovcům a když s nimi nesouhlásím, tak jim to taky řeknu a nepatlu jim med kolem pusy a vše neodkejvu, tak už ví, s kým mají tu čest a o to víc jsme k sobě otevřené a dobře si vždy pokecáme. Ale musela jsem si to za těch 6 let , co jsem s tím mým, tvrdě vybojovat.

Hanuli, moc držím palečky, ať to nebolí a seženeš hlídání, kdybys byla z Brna - nejsi náhodou? Tak ti řeknu, děj Marečka k nám, bych ho pohlídala, vážně, by jsme si něco zahráli, pomazlil by se s našimi 3 yorkšíry. A co s tou tukovou bulkou, tu zatím teda dávat pryč nebudeš, já bych ji asi dala, když ti to i zavazí a je nepřijemné, tak ji nech vyndat, co, ne?

chanel
5. kvě 2010

Teda Hanuli, ta Paneska je ale zlatá 😀 Já měla vaječníky 9 měsíců na dovolené a pomohlo to,takže proč by ne i Tobě!!! Já s tou paní bojuji taky, je to těžké a nezmění se to, to je povaha. Bohužel. 😔 ale až já budu někdy něčí tchýně,snad se toho jednou dočkám, budu jiná, hodná a chápavá. elli: to by mě spíš zajímalo, kdo má tchýni hodnou. Já už se těším jak začnu stimulovat, že se zase něco bude dít, ale musím nabrat sílu 😝

hanulinecka
6. kvě 2010

😀 Kráásné ránko

panesko mooooc děkuji nejsem z Brna jsem z Třebíče 😉 ,jsi fakt moooc hodná a téééda Mareček by ty pejsky umiloval 😵 😵 😵
nakonec děda pracující duchodce přijde já mu ho uspím a odjedu myslím si,že to nebude moc dlouho trvat a ted volal manža ,že se staví při cestě z práce do jiné práce 😀 domu a kolem jedný by měl být doma tak super možná ani děda nemusí odejít z práce uvidíme jak to dopadne

jinak mám taky spoustu kamarádek které by myslím neodmítly mě pohlídat nebo já jim takže fakt je poteba někho mít když rodina nemuže
mám kamarádku a ta nemá vubec nikoho na hlídaní to je pak fakt hrozný
dneska teda zase počasí na nic chjooo, prý má být takhle celý měsic no to teda bude 😝

eli děkuji za číslo

hanulinecka
6. kvě 2010

tak jsem objednaná uf uf 24.května ,ale to má Marek zrovna přijíždět z práce tak nevím nevím jak to skloubíme musím mu to říct at se to nějak zařídí ten týden máme jet ke tchyni zrovna tak by se to hodilo i a rovnou by jsme pokračovali v jízdě na sever po konzultaci.....se začínám těšit

ellaaee
6. kvě 2010

dobré ráno hoky, to počasí je fakt o ničem.☹

ellaaee
6. kvě 2010

Paneska ty máš 3 jorkšíry? tí musí být krásní

janib
6. kvě 2010

Ahoj... Jsem zde poprvé. Začala jsem chodit do Reprofitu Brno. Po vysazení antikoncepce jsem nemívala vůbec ovulaci a ani se jí nějak nechtělo rozběhnout... Tak jsem zde. Chodím k Dr.Koudelkovi a i já musím říct, že je to velký sympaťák, po první návštěvě jsme s manželem odcházeli v optimistické náladě... A zatím nám zůstala. Po stimulaci dozráva spoustu vajíček a v sobotu jdu na odběry tak uvidím... Je pravda, že jsem se na spoustu věcí musela ptát, ale vůbec mě to nevadilo. Jsem tak trošku od pusy..🙂. Takže Reprofit bych vůbec neměnila, skvělý personál a velká ochota.
Přeji Vám všem hezký den a spoustu pozitivních myšlenek...🙂

ellaaee
6. kvě 2010

janib vítám tě? Na jaké odběry jdeš?

janib
6. kvě 2010

Ahojky ellaaee... Budou mi odebírat vajíčka a čeká nás mini IVF. Tak uvidíme jak to půjde dál.... Člověk musí doufat.. Ale vůbec jsem nečekala že to bude takový fofr...🙂
Jak jsem se dívala, ty už jsi se dočkala.🙂 Z celého srdíčka přeji ať drobeček roste a sílí a je vše v nejlepším pořádku...