Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
8. lis 2012

@bellka doufám, že vše je v tom nejlepším pořádku 😉

sikulik
8. lis 2012

Holky bojovnice, všem přejem jen to nejlepší, ať se vám podaří vše na co jen pomyslíte 🙂. Držte se a my zas někdy nakouknem!

haaappy
8. lis 2012

@sikulik Děkuji, jsi moc hodná! Dnes jsem byla na kontrole a vše je v pořádku, tak jsem ráda. Počkám na menses a můžem začít zas dělat nějaké "skopičárny" 😀

zuzuza
8. lis 2012

@sikulik moc děkuji, nejhorší je ta doba čekání do testu, pak už se rychle oklepu🙂

misha83
9. lis 2012

Ahojky, tak se zase hlasim a hlasim 🙂, za to nevzdavame a jdeme do toho. Takze zase minimalka, uvidime, jak to dopadne a kdyz blbe, tak jdeme do darovanych vajicek.

matulka33
9. lis 2012

@bellka prosim ta, na kolky den si mala pri softe OPU? dakujem 🙂

lenajsek
9. lis 2012

Ahoj holky, omlouvám se, ale dostávám se k PC až teď, včera jsme se z Brna vrátili až večer a večer mi bývá blbě, poslední dny je mi už špatně od žaludku, i když teda nezvracím, ale jsu ráda, že se vyplesknu k Ulici a mám chvilku pro sebe (relativně), pak se zase musím věnovat Lukinovi a večer někdy PC ani nezapínám, i když musím ještě dodělat nějaké fotky...

Jste moc hodné, že jste na mě myslely!!!
Kontrola - dle UZ jsem opět míň TT než dle poslední MS, dle UZ jsem v 8. týdnu, dle poslední MS v 9. Mimčo jsem ani neviděla, měla jsem co dělat, abych zaháněla Lukáška dál od monitoru, dr. mi sama od sebe UZ neukázala a mě to v tu chvíli nenapadlo, jen jsem se bála, jestli je vše v pořádku... Takže ani nemám fotku, ani jsem neviděla na monitor a ani nemám průkajdu... 😝 Je prý vše OK, jen tam mám nějaký malý hematom, to by se prý mělo vstřebat, no doufám, že to tak opravdu bude. Z toho důvodu se mám ještě za 14 dní ukázat na kontrolním UZ a pak by mi průkajdu vystavila.
Nicméně, mimčo má jen 9mm, dle ní je to teda v pořádku, ale mně se zdá moc malinkatý, nevím, snad je vše OK... emoticon Lukášek měl v tomhle období už víc, a co jsem se dívala do chytré knížky, tak by už určitě mělo mít přes centimetr... Ale je možný, že je fakt ještě dost brzo a vše mimi dožene.
Čípek prý v pořádku, tak snad to bude fakt vše OK. Ale pořád se bojím... 😒
Na NT screening jsu objednaná 12/12, tak snad mi ten den přinese štěstí. Můžu tam jít jen dopoledne, tak holt zase budu muset s Lukinem, snad to nějak zvládnem. MM nevím, jestli tam půjde se mnou, v tu dobu bude mít asi už hodně práce... hlavně, aby to bylo vše v pořádku.
Příště se domluvíme i na neschopence s dr, prý není problém, jen musíme doladit vycházky, přece jen budu jezdit s Lukinem do Brna na logopedii, je mi jasný, že se do vycházek stejně nemůžeme nikdy vejít, ale snad to nějak zkloubíme třeba i s návštěvou dr. a pod.

Takže tolik o mně, jsu hrozně unavená, pořád bych jen spala, ale to až posledních pár dní, doma bordel jako v tanku, nic se mi nechce dělat, mám náladu pod psa, Lukin mě rozčiluje, jak to učení s ním jde hrozně pomalu a jde mu něco jak psovi pastva a tak, no... nejradši bych se zahrabala někam do postele a prospala celou zimu.

Snad vy se máte líp... jdu vás dočíst, pěkný den všem!!!

@kacatka moc moc držím palce na OPU!!!!

lenajsek
9. lis 2012

@zuzuza Ahoj, já měla ze tří embryjek nakonec jen jedno, 5. den mi transferovali jedničkovou blastocystu, pak mi přišel mail ohledně zamražení a dvě další embryjka se zastavila ve vývoji a nebylo co zamražovat... Tak jsem se taky vyděsila, jestli to, co mi zaváděli, nebude taky špatný, ale jak vidíš, ujalo se a já otěhotněla... prostě stačí jeden jedinej správnej bojovník a vyjde to!!!! I dr. mi pak říkala, že ta blastocysta byla krásná, že věřila, že to vyjde.... tak držím palce, aby to tak bylo i u Tebe!

lenajsek
9. lis 2012

Holky a kdo máte přehled, co se děje, poprosím, jestli byste si mohly asi samy změnit tabulku, já sem už tak často nechodím a fakt nemám přehled, moc díky!!!

@misha83 Moc držím palce, aby jsi tohle podstupovala už naposledy, tfuj tfuj!!! čekáš na MS a pak hurá do toho?

bellka
9. lis 2012

@matulka33 12. DC, držím palušky a @haaappy TObě, budu držet taky strašně móóóc 🙂
@misha83 to je paráda, hlavní je to nevzdat, to je půl úspěchu 🙂
My teda máme teď krušnější chvilky, brouček si s námi hraje na schovku, jsem z toho nervózní, ale když je mi smutno, snažím se si hned uvědomit, že Šimonek nám tu běhá, šmudlíček a nad to nic na světě není ♥
Všem hóóodně štěstííí, je ho potřeba pořádná hromada 😉

lenajsek
9. lis 2012

♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, září 2012 minimální stimulace, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!! - 7.10. našla //, 26/10 máme srdíčko!!!!, 22/11 kontrola u gyndr, 12/12 screening
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
6. pokus září 2012, bohužel opět nevyšel...
7. pokus minimálka - plán listopad/prosinec 2012, to už musí klapnout!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... do RF až v novém roce, určitě to vyjde!
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, nyní stimulace na 2IVF, od 27/10 Puregon, 5/11 na UZ hodně folikulů, pláno OPU 9/11, držíme palce!!!
@zuzuza
32 let, 1xIVF+ICSI v Unice, poté přirozené těhotenství- syn Sebastián, nyní v RF snaha o sourozenečka
minimální stimulace, 12-15 folikulů, OPU 31/10 - 5 oplodněných vajíček, ET 5/11, jeden bojovníček, moc moc držíme palce!!!!

@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!!

TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce, zadařilo se po první IUI, TP 26/11 - čeká holčičku, gratulace!!!
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, TP 26.2.2013 - čeká chlapečka Tobiáška, gratulace velká! Velký UZ v pořádku emoticon
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!!
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! , TP 7.4.2013
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4neúspěšný..- ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme srdíčko! NT negativní, TP 27/4, gratulujeme! emoticon
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka , gratulace velká!!! ♡♡ - screening negativní, TP 9/5/2013 emoticon

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.201

lenajsek
9. lis 2012

@bellka jak to, že krušnějsí období...? hcg je krásné, nebo není tak, jak by mělo být? Kdy máš jít na nějaký UZ, promiň, že se tak ptám, ale nějak jsu mimo obraz...

@montysek nechceš už mezi těhulky...? 😉

bellka
9. lis 2012

@lenajsek hcg by bylo fajn, sliznice taky odpovídá, ale to mimčo se jaksi schovalo neznámo kam 😕 😅

zuzuza
9. lis 2012

Holky, ahojky, prosím vás, musím mít nějaké příznaky nidace-zahnízdění? Na ET jsem byla v pondělí v 15.30 takže dnes to je jakoby 4. den, pobolívá mě podbřišek, ale spíše nevím, jestli si to už nevsugerovávám.

kvakuska
9. lis 2012

@zuzuza Ahoj, možná tě zklamu, ale příznaky nidace jsou úplně stejné jako příznaky přicházející menstruace 😠 ... bohužel 😖 ... rozhodne to většinou až test HCG a i když bude pozitivní (a přeju ti aby byl), klidně můžeš mít třeba ještě další dva týdny pocit, že se ti každou chvíli spustí cyklus ... je to částečně i lékama které bereš ... odpočívej, moc se nesleduj a držím palce 😎

borufkam
9. lis 2012

Ahoj holky,
zdravím Vás 🙂 a všem přeji jen ty nejlepší výsledky a věřím, že každá se dříve nebo později dočkáte 😵 My se taky po dvou letech konečně dočkali. Ted počítáme 9 týden, uf 😝 Četla jsem na diskusi o zdražování léků 😢 a taky jsem se divila 😖 Píchám Zibor, každý den 1 a od ted se nově doplácí 1000 Kč na 10 injekcí Ještě jich potřebuju 40, pokud máte někdo a leží vám doma, budu ráda za každou injekci 😲
Mějte se hezky 🙂

misha83
11. lis 2012

@lenajsek Jj, uz zobu clostil a u vidime 🙂.

lenajsek
12. lis 2012

Ahoj holky, zdravím v tomhle pošmourném listopadovém počasí... 😉

@borufkam - ahoj, ještě jednou moc moc gratuluji!!! 😉 Co to je Zibor, to slyším poprvé, pícháš ho na ředění krve? To je něco s tím zdražováním... snad někoho najdeš, komu doma leží a už jej nevyužije.
Už máš termín na NT screening? Držím palce, ať je nadále vše OK!

@zuzuza Ahoj, tak jak se cítíš? To zahnizďování může být opravdu pocit jako na MS, stejně jako začátek těhotenství... u mě to tak poprvé bylo, teď ne tak výrazně, teď spíš skoro nic, takže ono to je pokaždé asi trošku jinak... nezbávý než věřit a myslet pozitivně... 😉 Moc držím palce! A nezkoušela jsi už testovat?

@misha83 Moc moc držím palečky!!! Kdy máš jít na UZ na folíky?

@bellka MOc držím na zítřek palce, ať už mimčo konečně vykoukne a je vše v pořádku!!!!

Všechny moc zdravím, mějte se fajn!

ivcacig
12. lis 2012

@zuzuza Zuzi já jich měla na kultivaci 16 a z toho přežily jen dvě potvůrky. A ani jedna nebyla jedničková, spíše 1-
Jednu mi aplikovali hned a nechytla se a druhou zamrazili, tu mi aplikovali v září a uchytla se🙂 Takže nevěs hlavu🙂

fidac
12. lis 2012

@borufkam škoda žes nenapsala dřív...nedávno jsem je rozdala....opravdu se tolik doplácí????mě to napsali místo Clexane abych právě nedoplácela nic...vždycky jsem platila jenom 30 kč za recept....

zuzuza
12. lis 2012

Ahoj holky, tak některé už to ví, ale jinak teda jsem dnes 8. den po ET a mám na testu //, ale jantarka ví🙂, pořád plaším a nervím, že je to pregnyl, je zatím slabá ta druhá, tak šílím, ať už to pregnyl není, teda ovitrelle:(

jantarka
12. lis 2012

@borufkam tý jo, to je nějak moc velký skok ne? Když se nedoplácelo nic a nyní 1000,-? 😕
@ivcacig už se těšíš na zítra? Já šíleně 😵 😵 😵
@zuzuza hele neplaš, prostě tam jsou // a Ovitrelle to 100% není 😉

borufkam
12. lis 2012

Ahoj holky,
Zibor je na ředění krve, pojištovna prý si pravidla vytváří každé 2 měsíce jinak.Už nechodím do RF a můj gyndr. mi to napsat nemůže, pač by to musel zaplatit. Řešil to i v RF, předpis sice vystavili, ale s"drobným" doplatkem 2000,- Kč za 20 injekcí😢 Kolik se doplácí za Clexane nebo Miniheparin? Může se to jen tak vyměnit? jsem dle všech vyšetření zdravá a tak mi ten Zibor dali pro jistotu. Několikrát se mimi přestalo vyvíjet mezi 5 a 6tt 😢 kdybych prý měla nějakou závážnou trombozu, tak to platit nemusím, ale jinak jo 😒
Jinak Vám všem držím palce 😵 😵 😵

borufkam
12. lis 2012

@lenajsek díky, na NT jdu 5.12. tak su zvědavá, jak to bude vypadat. taky jsem na dr kulila oči ohledně toho Ziboru 😕 je na ředění krve.

borufkam
12. lis 2012

@fidac škoda, co nadělám. Byla jsem tam v pátek,dříve jsem to nevěděla. Třeba ještě někde seženu. 20 jsem jich holt musela zacvakat, 5 už jsem sehnala, ještě potřebuju 15 kousků.

fidac
12. lis 2012

@borufkam jaktože to tak zdražili???? 😒 co máš za pojišťovnu????

fidac
12. lis 2012

@borufkam na hematologii nechodíš??? já jsem dostávala recepty tam a tam jsem chodila i každý měsíc na kontroly....

lenajsek
12. lis 2012

@zuzuza Tak potichounku gratuluji, taky tuším, že to Pregnyl (Ovitrelle) nebude... Kolik dní ji po jeho injekci? Já měla 6. den po ET úplně pidi ducha a druhý den ráno, čili 7. den po ET už byla čárka silnější... tak moc držím palce, ať taky sílí!!!! 😉

@borufkam Tak to je síla, tak snad se s dr. domluvíš na nějakých levnějších injekcích, tohle je šílené... 😝 A na 5/12 budu držet palce, já jsu objednaná až 12/12, přijde mi to za moc dlouho... 😝 Ale z vlastní zkušenosti vím, že ono to pak tak rychle vše uteče... 🙂 Hlavně, aby bylo vše OK!

@jantarka Ahoj, co bude zítra, jdeš na UZ? Jestli jo, držím palce!!

To stejné @ivcacig 😉

borufkam
12. lis 2012

@fidac nevím jak to. Na hematologii jsem nebyla, psali mi to v RF

borufkam
12. lis 2012

@fidac kam jsi chodila na hematologii? Já jsem z Brna