Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanulinecka
24. kvě 2010

Ahojte holčiny 😵 😵

byla jsme o víkendu na zahradě tak jsme si uživali klidku

jinak dneska pohovor mooc se těším a pak rovnou jedeme směr Karviná ke tchyni na celý týden mají tak net tak určitě písnu co a jak ,ale až večer.Tka se zatím mějte chlap si jede pro voličský lístek a já jdu balit máme tam být ažb ve 13,30 tak uvidíme so sMarečkem asi usne v autě ,ale budu to řešit až to bude aktuální co a jak

holky jěště je tam někde parkoviště na zaparkování blízko????a odpoledne takhle už tam nebude moc lidí ne??když tam budeme s marečkem
jinak všem gratulka přečtu si vás asi až večer

paneska
24. kvě 2010

Ahojky,

Češi - mistři - neuvěřitelné, že, holky 🙂

Gabikri - díky za povzbuzení, kéž bys měla pravdu, ale s tou mojí endoškou, kdo ví, kdo ví....

Lucias - já být tebou, tak jdu asi do IVF a už bych se na IUI vyprdla. Nev ím sice, co je o u Vás za problém, ale mám několik kámošek, které stále dokola zkoušely IUI, stálo je to taky nějaké penízky a nic a IVF vyšlo. Být tebou, jdu nejdřív do minimálky, není to takový záhul na tělo ani na peněženku, ale samo je vše individuální, dle konzultace s dokym, dle Vašeho problému s manžou atd....

Janib - držím palečky, ať // sílý 😉

Hani, u RF se parkuje dost špatně. Oni přímo parkoviště nemají, ale parkuje se podél celé silnice na Hlinkách, jen to tam většinou bývá stále plné, tak držím palečky, ať máš štěstí a nejdete místečko a taky, ať odejdeš s dobrým pocitem z RF.

hanulinecka
24. kvě 2010

Jo jsem zapoměla na ty naše mistry nemužu mluvit jsem vyřvaná po včerejšku 😝 takže nevím jak dneska budu mluvit 😵

panesko to jsi mě moc nepotěšila 😒 s tím prakování ono se místečko najde o to nic,ale jde taky když bude mareček spát v autě s Markem pak třeba dojdou jestli se vzbudí nebo jestli marek bude muset jít na SPG tak zase se vyměnit někde třeba když zaparkujeme dál chjoo,ale ted se tím asi nebud trápit budu řešit až to nastane
😵

paneska
24. kvě 2010

...třeba budete mít štěstí a bude volno hned před RF 😉

dorra
24. kvě 2010

Hanul, šťastnou cestu, příjemný a veselý výlet! Jsem nedočkavá zpráv, dojmů, pocitů a ták.
Holky, zdravím vás všechny po víkendu. Já zase včera křečákovala, ale u hockeye jsem na to zapomněla. Dnes už jsem od šesti zvládla všechny úkoly do práce, takže teď můžu klasicky upadnout s čistým svědomím do hormoškomatu a do zítřka neexistovat 😅 . Jen ještě musím s pejskou přetrpět návštěvu mé matky.

chanel
24. kvě 2010

Ahoj holky, včera jsem taky fandila jak o život!! Já jdu dneska taky do RF, o půl třetí a pak budu vědět kdy jdu stimulovat. A s tím parkováním to je všude na houby, pamatuji se,že u Obilnáku to byl taky kumšt zaparkovat. Dorrko, drž se odpočívej !! Panesko: poslala jsem mail 😀 , konečně. Hanuli: at jsi v RF úspěšná a bryz jdeš na to!! Lucias: Paneska má pravdu, další iui....tam je jen 10% šance,mám taky dvě za sebou...zkus raději ivf!!! A neboj se toho!

janib
24. kvě 2010

Ahojte holky, Hanuli, jsem zvědavá jaké budeš mít dojmy z RF??? A Chanelko, ať už brzy stimuluješ!!! Těším se na dobré zprávičky od vás!!! 😉

lucias10
24. kvě 2010

Ahoj holky, ještě jedno IUI postoupím a pak mi stejně řekl doktor, že už půjdu na IVF. Problém je v tom, že s mojí pojišťovnou nemají smlouvu, pak bych ji asi musela změnit.
Panesko: Co je ta minimálka?

chanel
24. kvě 2010

Luci: minimálka, je méně hormonů, než u klasického ivf ,tím taky může být i mín vajíček, trochu menší šance.Využívá se jako třeba ted u mě, 3ivf, nebo kdo chce méně hormonů, taky je to levnější varianta. Já jsem tam dneska byla, nějak bud nemám náladu nebo se mi nelíbí co mi dr. řekl, prostě zkusíme pokus, pak by raději operaci. Při ní mužu přijít o vaječniky,vejcovody, prý to v břichu mám asi hrozné. Vyznělo mi to tak, že to spíš nevyjde, pak jsem ho poprosila o žádanku na mojžíš.,napsal,ale nemám od toho nic čekat,pomáhá jen při přirozeném těh. no holt ta má krásná endometr.,mi ničí být někdy maminka. Jsem z toho dost smutná. ale je to bohužel realita, snažila jsem se to brát z lepší stránky,ale prý je to dost špatné ☹

chanel
24. kvě 2010

Jo už je poslaná žádost na léky, dají mi Puregon,budu stimuolavat bez Decapeptylu, to vůbec nechápu, že to jde, myslela, jsem,že ten je důležitý aby se mi do toho nepletly moje hormony 😒 , já se strašně bojím 😖 a taky se nedělá ultrazvuk v den zahájení léčby, že mě zkontroluje předtím,pak přijdu až 8DC.

linda1s1
24. kvě 2010

Čauky holky,
fandilo se parádně, už jsem dokonce přemýšlela, že za nějaký čas budu muset omezit i nějaké to vínko a pivečko...
Byla jsem u doky Prokopové, jak mi Mončas poradila. A jsem nadšená, vypadá to na minimálku za deset tisíc s punkcí i ICSI, chlap se mi uklidnil.
Panesko: ptala jsem se Prokopové, jak je dlouho v Repromedě, tak mi řekla, že pár měsíců, předtím byla na mateřské, tak proto ses tam s ní asi nepotkala.

chanel
24. kvě 2010

Lindas a kolik stála prosím tě minimálka v RF, k ceně jsem se dnes nedostala.

maja3.s
24. kvě 2010

LInda1s1...jak vypadá Dr.Prokopová?Psala jsi,že byla na mateřské...já když začala chodit na Obolňák,tak tam byla dr.Prokopová a velmi záhy odešla na mateřskou....

janib
24. kvě 2010

Chanelko, i tak držím moc pěstičky, zázraky se dějí a snad se zadaří i Tobě, věř tomu, dej vše teď do toho Tvého pokusu a pak se uvidí... Třeba se opravdu zadaří a pak už nebudeš muset přemýšlet nad ostatním!!!! Moc Ti to přeji! Jo a mě mimi IVF přišla na necelých 18.000,-Kč + 4.000,- za mrazáčka.... Mimimálku si platíš celou sama, na to pojišťovna nepřispívá, ale to ty určitě víš...Takže cena ucházející...U koho jsi dneska byla?

janib
24. kvě 2010

Ty jo, mě to napsalo ale divnej čas tý mý odpovědi, vždyť je ještě 24. a před půl jedenáctou v noci... Hm, divný...

hanulinecka
24. kvě 2010

Ahojky holky

chanel nešla jsi po mě??,já byl na pul druhou a pak měla přijít nějaká paní

Holky nevím čím mám začít nejdřív auto místečko se našlo a Mareček se zrovna vzbudil tak šel s námi měla jsme trochu strach,ale byla naprosto užasný hodný smál se na pana dr.maloval si dr.říkal že teda neví jestli tak hodný děti umějí taky dělat jak na unice 😀 ,že jeho děti už by demolovaly ordinaci 😀
a ted k tomu co ptal se mě na všechno atd atd a pak řekl co bych chtěla,jestli iui já že to asi je pro mě ztráta času asi tak že bych chtěla minimálku on že jo a at počítáme kolem 20 tisic moc se mě nelíbilo že házel ciframa kolik zaplatíme atd atd ,ale byl milej pak mě dělal UTZ říkal,že super zrovna ovulace krásnej folík a sliznice,říkal že je škoda že máme ty spermie špatný,že bych krásně těhotněla 😵 tak jsem mu řekla že i proto chci minimálku,že si myslím že je nej.problém v těch spermiích
tak mě napsal clostík a 2 den ms ho mám jíst,že to zkusíme jak budu reagovat a co ze mě vydoluje ale at počítám 3 až 4 vajíčka říkám,že víc nepotřebuju 😵 tak uvidíme
jěště mě zarazilo že říkal minimálka za 13 tisic+icsi tady všude holky píšou 1Otis+icsi tak uvidíme

hanulinecka
24. kvě 2010

Janib a kolik jsi měla vajíček a kolik icsi????a dopíchavala jsi nějaký injekce kromě toho clostíku????

mě vlastně říkal až přijedu na utz tak se domluvíme co dál jestli budu dopíchavat nebo ne

carlin
25. kvě 2010

Ahoj holky, muzu Vas pozadat o radu ? Jsem po neuspesnem ET z darovanych oocytu v Pronatalu v Teplicich a uvazuji o zmene Car.
Muzete mi doporucit nejakeho Dr. v Reprofitu ? Uvazuji o Koudelkovi nebo Machacovi, ale pokud mate jine doporuceni, tak proc ne.
Muzete mi napsat Vas nazor, ke komu se objednat ?
Pristi mesic mi bude 40, takze se bohuzel zaradim do kategorie samoplatce. Cena je kolem 100.000 Kc za cyklus, ze ? Levne to tedy zrovna neni...
Budu se tesit na Vase odpovedi, diky.

janib
25. kvě 2010

Hanuli, já brala Clostík a od 5.dne cyklu pak jsme píchali injekce Menogon (jedna stála 350,-Kč)aby bylo více vajíček. Takže pokud ty budeš mít jenom Clostík, určo to budeš mít levnější... Po každé návštěvě v RF mě vždycky řekli, na kolika penízkách už jsme. A do ceny kterou mě řekli na začátku se celkem trefili... Odebrali mě 5 vajíček, 5 vajíček oplodněno, vhodné k transferu 3. Takže se rozhodlo, 2 mám u sebe a pak 5.den 1 do mrazáčku...
Ještě k těm injekcím... Některý holky říkali, že jim po nich bylo blbě, já můžu říct, že kromě toho, že jsem byla šíleně nafouklá (ale tak to mám být), jsem je snášela úplně v pohodě... Takže bych do toho šla znovu, je to jistota, že vajíček bude víc...
Hanuli, co když se zadaří, nechala by sis dát k sobě i 2mimísky??? 😉
Carlin: mylím, že s Reprofitem jsme tady vesměs všechny holky spokojený... To víš, každá je ale jiná, tak nemusí všem všechno padnout... Ale pokud můžu mluvit za sebe: můj ošetřující lékař je Dr.Koudelka. Je opravdu moc fajn. Další úkony, který mi v RF dělali mi prováděl Dr.Štelcl, je mladý, ale taky sympatický a fajn....Takže i když si vybereš některého pana doktora, nemusíš chodit jenom k němu, protože když Ti třeba vyjde nějaký úkon na víkend, nejsou tam všichni, ale má službu pouze jeden Dr. Nebo i v týdnu, může být ten tvůj zrovna na sále... Celkový můj dojem je fakt dobrý... Já na první návštěvě byla v dubnu a teď už mám v sobě 13 dní 2 mimísky... 😀 Takže celkem fofr... Mají tam čím dál víc holek (ani se nedivím), takže celkem narváno, já čekala na 1.objednání k Dr.Koudelkovi měsíc... Ale opravdu se snaží Ti pomoct a přemýšlí i nad tím, aby ta cesta k miminku byla co nejlevnější,což se mě moc líbilo... Takže držím pěsti!!!! 😉

chanel
25. kvě 2010

Hanuli: byla jsem tam na půl třetí, a přišla jsem na doraz a on telefonoval na recepci a nikoho tam neměl,asi jsme se minuly 😅 Jani: děkuji, u mě je šance malá, nebo aspon tak mi to bylo včera podáno 😖 Carlin: souhlasím s Jani, já jsem teda poznala jen dr. Štelcla,ale musím říct, že se snaží. Akorát tam mají jiné postupy než na Obi. A taky šetří,dávají levné léky, nenutí nic. I když já si cvaknu,protože zrovna ty drahé léky potřebuji 😔

janib
25. kvě 2010

Chanelko,víím, že je to těžké, ale nebuď smutňoučká.... Já měla sice jiný problém, ale moje dr.si taky už nevěděla rady, tělíčko stávkovalo a nešlo semnou hmout. Já nevěřila tomu, že bych za pár měsíců mohla být vůbec těhotná... Když už, myslela jsem, že to bude za pěkně dlouho... Takže Tebe teď čeká taky stimulace?? A pak se uvidí???

chanel
25. kvě 2010

Ano, Jani čeká asi ke konci léta,ale nemám z toho dobrý pocit ☹ , já už chodím po doktorech 4 roky. A nepomohlo ani ivf,už 3x. Těšila jsem se na stimulku, vždycky se těším a věřím, jinak by do toho člověk nemohl jít,ale jen mě mrzelo, že to dr. vidí bledě,místo aby mě trochu podpořil. 😒

ellaaee
25. kvě 2010

Ahoj holki, po delší době jsem vás přišla pozdravit. Netrpěive čekám na zprávy od dorky. Janib tobě držím palečky at je vše o.k. a všem ostatním taky 🙂

hanulinecka
25. kvě 2010

Ahojky
Janib já mám clostík od 2.dne cyklu 2-0-2 říkal,že mě dává větší dávku tak uvidíme,ale měla jsem na utz krásnou ovulaci i sliznici tak uvidíme mám to brát do 6 dne cyklu pak UTz tak jsem fakt zvědavá já teda skoro na všechny léky reaguju dobře tak uvidíme já se inkejcí nebojím nic mě hormony nedělali ani u jednoho ivf taky mě říkal že když tak něco dopíchneme
a určitě si nechám dát dvě beru i dvě miminka vím možná jsem sebevrah už s jedním dítkem s malým bytem nikdy větší nebude,ale co po miminku toužím tak beru i dvojčata a když se tím zvýším šance proč ne 😵 😵 😵
a prosímtě kdy jsi byla na kontrole že pátý den jsi začala píchat mě napsal,od 2 do 6 dne clostil a 9 nebo 10 den na kontrolu 😕takže jen základní minimálka tě stála 10 tisic???mě říkal že základ je 13 tis + icsi 😕

chanel já odcházela za 10 minut pul on stál se mnou u toho bááru 😀 a sestřička říkala,že na pul má přijít jětě paní a ted nevím jméno tak to jsme se fakt minuly a ty jsi z Brna???chanel je pravda mě říkal jestli nechci IUI jsem se smála on proč se směju já říkám,že nevím že to mě v životě nenapadlo atřeba u toho skončíme nebud smutná vím je to hrozný nevím nějak bych tě podpořila a sama nevím co říct jen asi bojovat ono se štěstí unavý neboooj kočko.a co by teda u vác bylo nej????

hanulinecka
25. kvě 2010

Jěště teda jedna poznámka chodím jěště na jinou diskuzi a opět tam Monča vychvaluje dr.prekopovou a jak je těhotná z minimálky prosím mužete si založit téma dr.Prekopová děkuji kdo bude chtít tam nahlídnout tak nahlídne dost mě to obtěžuje. 🤐 🤐 a podotýkám nikdy na tu diskuzi nepsala

maja3.s
25. kvě 2010

Ahoj holky...moc vás všechny zdravím. U nás je dnes celkem hezky, tak jsem si udělala hezký den s kamarádkou. Teď jsem se vrátila a je fakt, že od rána toho bylo dost, tak jsem unavená. Aspoň nemám čas myslet na "kraviny" mám pořád nějakou depku...ve čtvrtek budu testovat, ale jsem připravena na nejhorší...zase...opět....už bych chtěla konečně vidět ty // Tak snad příště...půjdu znovu do minimálky...fakt je to šetrnější a u mě se stejným nebo dokonce o malinko lepším výsledkem než IVF. Jinak já za minimálku platila taky 10.tis. + ICSI... a stimulovala jsem Clostilbegytem...

paneska
25. kvě 2010

Ahojky,

já jsem pochopila, že minimálka v RF stojí 10.000,- + 1.000,- za každé oplodněné embrijko.

Chanel, japato, že to doky vidí tak špatně? Já mám taky endošku a Machač chce zkusit ještě jeden pokus, pak jdeme do darovátek. A to si myslím, že mám endošku docela silnou ☹. Ono je to těžké, jestli operace, nebo IVF, operací se může endoška vyčistit, pokud doky umí dobře laparku a je dobrý operatér, ale taky tam můžeš mi velkou paseku srůstů, proto ti asi říkal, že bys mohla přijít o vaječníky a vejcovody. Vejcovody - čert vem, když stejně musíš do IVF - trubky nepotřebuješ, pokud neotěhotníš normálně, ale přijít o vaječníky je blbý. Pak zbývají darovátka. A hlavně mě doky vysvětovali, že je lepší být bez dělohy s vaječníky, než s dělouhou bez vaječníků, protože vaječníky produkují hormony. No jo no, ale když to jinak nejde, co člověk nadělá ☹

Maji, držím palečky na testík....

Hanuli, to jsem ráda, že jsi z RF odcházela spokojená, tak rychle MS a hurá do stimulky 😉

Carlin, přesně, jak píšou holky, ať půjde v RF ke kterému koli dokymu, nic nezkazíš. Já mám ráda Machače, ale jsou tam všichni super. Ještě neznám šéfa - Koudyho, tak snad ho taky poznám, než odejdu z RF těhu....., si fandím, že holky 🙂

maja3.s
25. kvě 2010

carlin...taky souhlasím, všichni jsou tam supr...chodím k Machačovi, ale OPU mi dělal 2xŠtelcl a 1xKoudelka....všichni moc sympatičtí a suprový...takže je úplně jedno, ke komu půjdeš 😉

vykyi
25. kvě 2010

Ahoj holky! Já jsem stimulovala 2-6 den 1--clostic. 8 den ultrazvuk, v sobotu jsem si měla píchnou Pregnyl, byla jsem i po tom nafouklá, že bych se mohla vznášet. Po dovči prý zvýšíme dávku 1-1 clostic. Taky se Vám po utroget. motá hlava? Mě šíleně v práci jsem se musela něčeho přidržovat.Bylo to vždy jen chvilku. Já jsem začala u Machača,teď chodím k Vitouškové(je to andílek) transfér mi dělal Štencl všichni jsou super. 😀

janib
25. kvě 2010

Hanuli, já začla 2.den cyklu Clostík a od 5.dne ty injekce Menogon. No a 8-9 den na ultrazvuk. Já byla 9.den, ale bylo ještě brzy, tak jsem šla pak ještě za 2 dny, to už bylo v poho, vaja akorát. Pak jsem si hlupaňa píchla špatně Pregnyl (špatně večer před odběrem), tak mě v sobotu poslal domů a v neděli nanovo... 🙂 Pak už jen odběr a za 3dny ET. A od transferu beru "jenom" Utrogestan". Zatím mě říkali, že není nic jiného potřeba...
Základ mini IVF je opravdu 10.000,-, já pak měla přípravu stimulace za 2.640,-Kč a 5.000 za ICSI OO... A teď mám platit ty 4.000,- za mrazáčka... Takže cena fakt dobrá, myslela jsem, že to bude horší...
Děkuju tam nahoru, zatím mám dneska na testu už hotovou dálnici, furt na to koukám a říkám si, jaké mě to potkalo štěstí, kolikrát jsem si to takhle přestavovala a bylo pusto a prázdno... A najednou... No jak říkám, zázraky se dějí... 😉 Zítra jdu na krev, tak mi držte pěstičky... Jestli bude vyšší HCG, tak se asi budou držet obě dvě bobulky... Nejdřív se asi zblázním radosí a pak asi z toho, až si to představím se dvěma prckama doma 😀... Ale všechno je ve hvězdách...
Chanelko, já bych Ti tak chtěla moc pomoct, budu držet palečky na rukách i nohách, určitě na Tebe taky čeká jedna malá dušička, uvidíš!!!!