Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
25. dub 2014

@delfi75 U mě nic, čekám na ms...včera odpoledne jsem začala trochu špinit, ale do dneška nic moc, stále jenom takové slabé skoro nic. Tak to ani nepočítám jako ms a ještě jsem nezačala stimulku...

lenka27
25. dub 2014

@78marcela zkus pít čaj z kontryhele až do OPU a taky zkus červené víno ať to rozproudí

delfi75
25. dub 2014

@78marcela jasně, červené vínko, horká vana. ...

78marcela
25. dub 2014

@lenka27 Já nejdu na OPU, jen na ket...sliznici mám dost vysokou, říkala doktorka, že to bude silné ale zatím teda ne.

78marcela
25. dub 2014

@delfi75 v horké vaně jsem se nahřívala celé dny v mederu...

cermi77
25. dub 2014

@78marcela já když už cítí, že je to na spadnutí 😅 , tak fakt zabere ten silný odvar z kontryhele (sypaného), MS se spustí do pár hodin, přeju hodně štěstí v tomto cyklu, ať už tu smůlu tady zase někdo prolomí a začne plodné kolo 🙂

78marcela
25. dub 2014

@cermi77 Díky moc, ok, jdu koupit kontryhel...někde v lékárně? Nikdy jsem ho nepila.

delfi75
25. dub 2014

@78marcela nahřívala, ale to bylo s Noretisteronem. ...Kontryhel jsem kdysi kupovala v takové té zdravé výživě,bylinky, semínka, čaje. ...

cermi77
25. dub 2014

@78marcela ano, ano, v lékárně 🙂 Kontryhel - nať 50 g (značka je jedno, ale ten sypaný je výrazně hnusnější na chuť a má lepší účinek než pytlíkový, ale občas ho nemají, tak pytlíkáč je taky fajn, pít ráno a večer jeden hrnek, nechat 10minut louhovat, scedit a s chutí vypít 😀.
Ještě se tu budu opakovat, ale Dr. v RF mi doporučila od fi. Hemman - Femigard, já to beru poslední tři měsíce a všechno začalo jít jako hodinky, cyklus, ovulace, folikul s vajuchem, sliznice třívrstvá, (no, ať to nezakřiknu), ale u mě to fakt zabralo 🙂, může se to brát tři měsíce tahem i při KET až do pozitivního těhu testu 😉

78marcela
28. dub 2014

@cermi77
@delfi75
hlásím páteční rozjezd ms, o víkendu jsem si ji opravdu užila 😀
objednala jsem se dnes na utz na 6.5. Už se to konečně blíží, hurá..,

delfi75
28. dub 2014

@78marcela ahoj, no konečně!!!!

cermi77
28. dub 2014

@78marcela super, vstříc novým zítřkům 😀 Držím pěsti a za měsíc dvě tlustice na testu !!! 😉

78marcela
28. dub 2014

@delfi75
@cermi77
Tak to budu hlásit celá štastná...

delfi75
28. dub 2014

@78marcela Marci, už by to tu někoho // chtělo, vždyť to není možné...

78marcela
28. dub 2014

@delfi75 no chtělo, já se toho mile ráda ujmu...ale co chodím na další diskuze, tak tam se těhotní jedna radost.

delfi75
28. dub 2014

@78marcela že by tady zakleto???

78marcela
28. dub 2014

@delfi75 to nevím. Snad ne.. Nevím do kterých center ty ostatní chodí.

gittynka
29. dub 2014

Holky vubec nevahejte, Reprofit je jednicka 😉 nam pomohl hned na poprve - na valentyna jsme jeli na potvrzeni tehu z HCG byl to pro me nejkrasnejsi Valentyn-ac ho normalne neslavime... Zalistujte si tady par stranek zpet a opravdu maji vyborne vysledky, takze tfuj tfuj tfuj moc vam drzim palce at tu brzy pribyde dalsi krasna fotka s poradnymi dalnicemi 😵
@78marcela
@delfi75

78marcela
29. dub 2014

@gittynka tak to ti moc gratuluji, že ti to vyšlo a hned napoprvé. Já už tam jdu na čtvrtý transfer, tak by se měli už začít pořádně snažit🙂
Ale jo, věřím jim, že to teď už konečně přijde.

delfi75
29. dub 2014

@gittynka ahoj, zatím nehodlám měnit, jen jsem měla na mysli tuto diskuzi, jestli není nějaká zakletá🙂 Jinak samozřejmě gratuluji hned k 1. úspěšnému pokusu 🙂

cermi77
29. dub 2014

Holky nebojte, já myslím, že jsme teď na řadě, co 😅 ? Jak to tady sleduju, přijde mi, že po IVF snáze otěhotní ženy, které mají nějakou diagnózu, než ty, u kterých se nenajde příčina.

78marcela
29. dub 2014

@cermi77
@delfi75
já zatím taky nebudu měnit, ale dávám jim už jen dvě šance. Pak změním. Ale snad se zadarí, teď tomu strašne věřím.

meisinka
29. dub 2014

holky,zkoušely jste i jiný CAR,než Reprofit?

78marcela
29. dub 2014

@meisinka já ještě ne. Ale když se mi nepovedou další dva KET tat zkusím Helios

olousek35
29. dub 2014

Holky, nevzdávejte to. Reprofit je opravdu nejlepší a opravdu umí. Držím vše, co mám a nezapomente na úplněk. Až bude tak se o půlnoci plní přání, tak stačí jít spát o něco později než normálně a přát si splnitelné přání. Opravdu se pak vyplní. 😉

delfi75
29. dub 2014

@meisinka ahoj, já také ne, měli jsem 1.IVF

cermi77
29. dub 2014

@olousek35 jsi toho dvojnásobným důkazem 🙂 😵 , když je nejhůř vzpomínám na holky, které si tím prošly Xkrát, nebo jim doktoři nedávali moc nadějí kvůli zdravotnímu stavu a vím, že tam na nás ještě jedno supr čupr vajucho taky čeká 😉

kacatka
29. dub 2014

Tak holky, jsme zpět z reprofitu. Byli jsme tam i s prckem, no byl v celku protivný a chtělo se mu spát, tak tam trochu prskal, ale šlo to 🙂 Jinak Koudelka jako vždy nad věcí, vše nám vysvětlil a do KETU jdeme asi červen, červenec a zdá se, že vše proběhne v nativu. Říkal, že pokud to takto jde, tak je to lepší než s lékama. Nevím, musím mu věřit. No a striktně nám doporučil zavést jen jedno embryjko, tak jdem do jednoho. I když 7tisíc nás asi zrujnuje 😝 Ale věříme na 100%, že se zadaří. A řeknu Vám, že s něho jde tak pozitivní energie! Těšíme se moc moc, těšte se také holky 😵 😵 😵

delfi75
30. dub 2014

@kacatka ahoj, držím pěsti, už fakt to tady musí vycházet!!!!

cermi77
30. dub 2014

@delfi75 mám plán 😀 květen @78marcela, červen @kacatka a já 😅, červenec @delfi75 (a to jenom kvůli té dovolenééé 🙂)
Jsem docela skromná, ne ? 😉