• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@kacatka to ti mileráda věřím. Moc bych to chtěla zažít. Já měla 33 vajíček a oplodnilo se jich 28. Dvě zavedli a 13 mrazili. Všechny mražené jsou prý výborné a kvalitní blasty. Doposud vše kvalita 1. Tak nevím proc je moje tělo nechce.
8. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tomu rikam zelezna zasoba, aspon jedno musi vyjit !!!
8. kvě 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 já pevně věřím že aspoň jedno je z nich to správné a že na nás čeká. A určitě to bude zrovna to pro které si jdu v úterý a hotovo.
9. kvě 2014 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ano, jinak to být ani nemůže !!! A je skvělé, že se tam můžeš vrátit ještě pro sourozence :wink:.
9. kvě 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 to už bohužel asi nestihnu. Když teď otěhotnim, dítě se narodí na přelomu ledna a února. A mě v červnu skončí to pětileté zamrazovaci období. Ale zkusím se zeptat jestli by byla možnost to o rok prodloužit a pak bych si šla ještě pro jedno. Ale nevím zda to půjde. Rikali tehdy že se jim to daří uchovat akorát těch pět let .
9. kvě 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jejda, tak to je pro mě nová informace - jen 5 let? Já musím taky počítat, aby nám to nějak vyšlo teda. Ale myslím, že my máme ještě čas. A ty necháváš zavádět po 2? nebo jen jedno?
9. kvě 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka já byla v roce 2010 a tehdy to tak dělali na pět let. Ale prý je teď nějaká nová metoda mrazení nevím jestli se něco nezměnilo.
Mám všechno mražené po dvou a poslední dávku po třech. Takže když se v pořádku rozmraží dvě tak dam dvě. Vzhledem k tomu že už jsem byla třikrát po dvou a nic, tak ani moc nečekám že by byly dvojčata a budu šťastná za jedno.
9. kvě 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to ja mám v bříšku sněhuláčka co byl u ledu 6 let a další tam furt jsou, a nikdo mi neříkal, že by to mělo končit
9. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27 vážně? No to by bylo fajn. Tady v Reprofitu ? A ty jsi nepodepisovala tehdy papír že po pěti letech se máš rozhodnout co se zbývajícími embryí, jestli zničit, darovat nebo dat na výzkum? A jak s placením? My to máme zaplacené na pět let.
9. kvě 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jejda, to by byla strašná škoda, zvlášť takhle kvalitní embrya :confused:, pořád všude čtu, že je možné zamrazit na desetiletí, to určitě jde prodloužit, zítra přeju šťastnou ruku doktora, který bude zavádět a ať se miminka/o chytí :dizzy_face:
9. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 já jdu až v úterý ale i tak moc děkuju.
9. kvě 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak koukám, kolik mate mrazáčků a já měla jen dvě vajíčka, z toho jedno se chytlo. Je troche pomalejší, protože vzniklo z ne úplně zralého vajucha. Embryolog mě včera uklidnoval, že jestli se nezastaví, že v den transferu by to měla být kvalitní blastula. Ale jestli to nevyjde, nemám už nic :(
9. kvě 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkar tak věřme, že to vyjde...ono stačí jenom to jedno jediné kvalitní, dobré...já jich sice měla hodně, ale zatím nic. V tom počtu to rozhodně není.
9. kvě 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Marci, přesně tak, v tom množství to opravdu není. ..
9. kvě 2014 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ale přesto ten počet zamrazených je fakt luxus, i když je pravda, že znám hodně lidí, kteří otěhotněli z jediného KETU a to ještě z dvojkových embryjek - nevím jak je možné mrazit i takové, ale asi tohle nerozhoduje. Moje kamarádka otěhotněla z moruly a to ještě dvojkové. Nikdo tomu nevěřil a teď ve 40 letech má krásnou, zdravou holčičku. Neboj jistě to vyjde :dizzy_face:
9. kvě 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacatka jsi hodná. Já tomu chci moc věřit že to tentokrát opravdu vyjde.
9. kvě 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jasně !!!je na čase to tady prolomit!
9. kvě 2014 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela tak já mám dneska neděli a na zítra chystám dceři věci do školky :grinning: , omlouvám se, jsem z těch dnů volna úplně dopletená :sweat_smile:.
9. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75
@delfi75 se snažím už teď. Právě do sebe tlačím nutridrink.
9. kvě 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 že by Ti práce tolik chyběla? :grinning:
9. kvě 2014 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela tak to se Ti divím ...pokud jíš normálně vše, tak jen můžeš přibrat s nutridrinky .jinak to k ničemu není.
9. kvě 2014 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 vážně, no mě přijde, že na přibrání mi stačí voda...
9. kvě 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč nutridrink?
9. kvě 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to mně také, proto se divím těm nutridrinkům...
9. kvě 2014 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nutridrink je kvuli vysokym davkam bilkovin-proteinům, doporucuje se pokud hrozi nebo je OHSS
9. kvě 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to slyším poprvé, nevím, jak by to mohlo pomoct..... ale pokud to pomáhá...
9. kvě 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkar
@gittynka
@delfi75
No právě kvůli bílkovinám...slyšela jsem, že je to dobrý. že se má hodně bílkovin, ovoce zeleniny a hodně pít.
9. kvě 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Nutridrinky se dávají lidem s malnutricí nebo ,kterým hrozí ,kteří mají po těžkých operacích ,septickych stavech, onkologičtí nemocní....
9. kvě 2014 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 ach jo, to jsem zase něco zvrzala
9. kvě 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela nevím ,jestli to máš doporučené od lékaře...
9. kvě 2014 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek