Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
9. kvě 2014

@delfi75 to nemám. To jsem měla předtím po OPU a řekla jsem si, když to říkali tehdy, proč ne ted, že jo.

simkar
9. kvě 2014

uškodit ti to krátkodobě nemůže, nestresuj 🙂

gittynka
9. kvě 2014

@simkar normalne. Se to bezne doporucuje http://www.mrnous.com/tehotenstvi-neprichazi/ne...

@78marcela vubec nic jsi nezvrzala 😉 a kdyz nic tak ti to fakt neuskodi 🙂 ja je pila normlane treba i jen po operaci krcnich mandli, bylo mi to doporuceno v nemocnici - akorat to neprehanet treba jen jeden denne- je to jako davka jidla

delfi75
9. kvě 2014

@78marcela hm, pohlídej si ionty...

cermi77
9. kvě 2014

@delfi75 😀 😀 ano, ano, už se nemůžu dočkat pondělí. Hele, ještě že tě tu máme, jako profíka, co 🙂 ?

78marcela
9. kvě 2014

@gittynka díky za uklidnění.
@delfi75 radši už to pít nebudu.

Myslím že už asi člověk blbne. Chce udělat všechno dobré a nakonec nic moc.

@cermi77 co tě čeká v pondělí? Transfer? Už se v těch všech lidech ztrácím.

delfi75
9. kvě 2014

@cermi77 noooo, to určitě...a pondělí, no to teda...ale už se také docela těším🙂

delfi75
9. kvě 2014

@78marcela nechtěla jsem Tě odradit nebo vystrašit...

78marcela
9. kvě 2014

@delfi75 ale já nejsem, neboj. Jen to je k zamyšlení že nic se nemá přehánět ani když chce člověk pomoct. Jsem ráda za upozornění. A safra co se Teda v to pondělí děje?

cermi77
9. kvě 2014

@78marcela všechno je dobrý v pondělí se jde JENOM do práce 🙂, já dnes první den stimuluji, transfer je v nedohlednu, máš pravdu, já už začínám mít taky trochu problém se orientovat, ale jsem moc ráda, že to tu za posledních pár měsíců pěkně ožilo, co holky v prosinci a začátkem roku odrodily, tak jsem si tu dopisovala sama se sebou 😀
Jinak před a po transferu spíš prokrvovat, paní doktorka vždycky říká, že denně dvě decky červeného nic nepokazí 🙂

delfi75
9. kvě 2014

@78marcela no s @cermi77 jdeme do práce...jako každý

delfi75
9. kvě 2014

@cermi77 tak to já si občas také sama sobě odpovím 😀 , měla bych asi také na konzultaci, ale do jiného ústavu...

cermi77
9. kvě 2014

@delfi75 tam se sejdeme společně na konci června po absolutoriích 😀

delfi75
9. kvě 2014

@cermi77 noo, tak o tom mi ani nemluv...jak snášíš ty nové injekce?

delfi75
9. kvě 2014

Kdy kdo vlastně tu byl někdo naposledy s //?

78marcela
9. kvě 2014

@delfi75
@cermi77
jo do práce.. Tak to mě nenapadlo. Doteď jste nechodily? Já mám zase od pondělí volno.
A delf do jakého ústavu se chystás?

simkar
9. kvě 2014

cermi! Tak jsem dala dvojku červenýho a zígtra jdu na to. Dobrou noc 😀

cermi77
9. kvě 2014

@delfi75 mám silnější dávku než posledně 😅 , už dneska odpoledne jsem na pravé straně "cosi" cítila, ale ignoruju to 😉 , ráno jsem trochu bojovala s ředěním těch tří ampulí, asi by ses pobavila 🙂, ale já to vypiluju, na rozdíl od Puregonu, mě po Menopuru nebolí hlava, tak uvidíme za pár dnů, byla bych moc ráda za kvalitní a kapku bohatší zásobu na mražení, než minule, třeba tři-čtyři HB by se mi líbily, hlavně at jsou zdravé, ale o OHS fakt nestojím, to néééééé, taky záleží na našem taťkovi co ze sebe vypotí, se mi zdá, že není úplně v kondici 😀.

@78marcela chodíme pořád, právě proto nám to asi díky těm pár dnům volna chybí 😀
Ty si volno hezky užij a v úterý hodně štěstí 😉

@simkar tak to má být, hodně štěstí přeju 😀 Dobrou noc.

delfi75
10. kvě 2014

@simkar tak dnes také držím pěsti!!!

78marcela
10. kvě 2014

@simkar tak věřím že to zabere. Držím pěsti

simkar
10. kvě 2014

Dobré ráno.
Tak nám hned ráno volali, že embryjko to vzdalo, takže k ET nedojde. Trochu jsem si pobulela, ale mám tu svou princeznu , ta mě nenechá smutnit 😅

Zajímalo by mě, když nedošlo k ET, tak se to nepočítá jako jeden pokus? A kdy se může znovu?

78marcela
10. kvě 2014

@simkar já myslím že když nedošlo k et takže se to jako pokus nepočítá. A jak dlouho pauza, to tiřeknou doktoři.

delfi75
10. kvě 2014

@simkar to mě mrzí...jinak se na vše zeptej v CARu.

78marcela
10. kvě 2014

@delfi75 ahoj, jak si užívás v lázních?

delfi75
10. kvě 2014

@78marcela dojely jsme včera ,vytáhla jsem maminu, dámská jízda,vše v klidu ,žádné túry, žádné kolo a 50km...procedury, procházka,vínko....

78marcela
10. kvě 2014

@delfi75 no paráda, takže ideální oddech, tak to ma byt.

simkar
10. kvě 2014

@delfi75 Tak pak napiš, jak jsi tam byla spokojená. Bydlíme kousek, mohli bychom se tam taky vydat Je nutná rezervace dlouho dopředu?

delfi75
10. kvě 2014

@simkar byla jsem tam už po třetí, fakt spokojenost. S rezervací je to různé, na víkendy mají teď prý plno. Psala jsem 1.5.,zda by nebylo volno. ..nakonec jim někdo nepotvrdil rezervaci, tak jsme jely my. Jsou tam hrozně příjemní 🙂 je to hotel Perla, vše mají na stránkách ,opravdu doporučuji !

cermi77
10. kvě 2014

@simkar to je mi líto ☹ ...pokud nedošlo k ET, tak máš o pokus navíc, nepočítá se...hodně zdraví a síly do dalšího pokusu 😵

kacatka
10. kvě 2014

nechápu, proč se aplikuje před KET pregnyl? Je tu někdo, kdo by mi to mohl vysvětlit? Kamarádka totiž byla na KETU teď, a žádný pregnyl nedostala. Já už su asi magor 😀 😀 😀