Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
16. kvě 2014

@78marcela myslím si taky 😀 já bohužel do postele nemůžu...

delfi75
16. kvě 2014

@78marcela rozhodla jsi se dobře 🙂

simkar
16. kvě 2014

Marcela: Držím pěsti!

Vrátila jsem se z Prahy, tak jsem se dala psychicky zas do kupy. Dr. může zas až v polovině června, takže to asi nestihneme a o prázdninách jsem pořád já i manžel pryč, takže do toho půjdeme asi zas v září.

Ještě dotaz, brala jste některá Crinone gel po OPU? Já z něho snad mám zánět. Už ho neberu od pátku a stejně mám problémy.

Zatím pa, držte se a at vám rostou bříška

78marcela
16. kvě 2014

@simkar děkuji. Přes prázdniny si alespoň odpocineš, naberes síly a v září tehule.
Ten gel jsem nebrala. Ale už dochází zásoby utrogestanu a když budu mít pozitivní test tak ho taky dostanu. Pokud ale máš problémy, tak bych to určitě řešila co nejdřív.

@delfi75 taky myslím že to bylo správně rozhodnutí.

maggie4
16. kvě 2014

@simkar Ahojky, já mám crinone. Zatím jen 4 dny a nic nepociťuju, tak snad dobrý.

simkar
16. kvě 2014

@maggie4 no, já jsem asi nějaká citlivější, takže příště budu chtít utroš

78marcela
16. kvě 2014

@simkar utrogestan se prý přestává v česku prodávat.

kacatka
16. kvě 2014

@78marcela jakto? Měla jsem ho při prvním IVF, ale bohužel pro mě jsem musela přejít na injekční formu, měla jsem po něm křeče ☹ Takže i teď po KET mě budou čekat injekce, ach jo ☹

78marcela
16. kvě 2014

@kacatka já nevím jak to. Teď mi to říkali. Že se přestává prodávat a že když budu mít pozitivní test tak pak dostanu crinon, do testu mám utrogestan.

kacatka
16. kvě 2014

@78marcela no je právě zajímavý, že mi ten gel dr. Koudelka nedoporučil, řekl, že ty injekce jsou účinější, tak nevím co místo toho utroše vymyslí

78marcela
16. kvě 2014

@kacatka tak uvidíš. Fakt nevím. Třeba to je jen kratkodobe. Fakt nevím.

delfi75
17. kvě 2014

@78marcela ahoj ,tak jak se daří? Doufám ,že vše v pořádku

78marcela
17. kvě 2014

@delfi75 ahoj. Už jsi doma? U mě dnes nic moc. Takový divný bolesti břicha. Jiný než doposud. Takový tlaky na prasknutí. Tak nevím. Hlavně dopoledne to bylo. Teď už je to lepší. Jedeme do Břeclavi na vystoupení mé neteře za chvíli, tak se těším že si přitom odskočíme na oběd do té moji oblíbené restaurace.

delfi75
17. kvě 2014

@78marcela už jsem doma, zabalila jsem to včera vzhledem k hrozící kumulaci řeky Ostravice. Odpočívej a večer si dej něco moc dobrého...kdy se chystáš na test?

78marcela
17. kvě 2014

@delfi75 tak jsem se teď tak vztekla, pohádala jsem se doma s babičkou, na to vystoupení jsme měli jet všichni, celá rodina. To víš jediná vnučka, naši i babička ji chtějí vidět. Takže při té příležitosti jsem chtěla pozvat i babičku do té restaurace. Odjezd jsem chtěla o půl jedné, babička že až v jednu, že to dřív nestihne. No a samozřejmě nic, že jo, nebyla ještě nachystaná a ona do žádné restaurace nepůjde a hotovo. Já hladova, protože jsem samozřejmě nejedla, chytla jsem nerva. Tak jsme se tu všichni pohádali. Ještě se tu klepu. Jestli tohle to mimco přežije, to nevím. Takže aspoň pro bagetu na benzinu. Jsem vytočena do vrtule.

78marcela
17. kvě 2014

@delfi75 test nevím. Plán je ve středu, ale po tomhle stresu to taky může byt zbytečný.

delfi75
17. kvě 2014

@78marcela Marci, nerozčiluj se, babičku pěkně usaď v autě, ať počká a vy se běžte najíst...uvidíš, že si to rozmyslí...

78marcela
17. kvě 2014

@delfi75 tak už jsme doma. Babi nebyla nachystaná. Takže už jsme to před vystoupením nestihli. Ale po vystoupení jsem tam nekompromisně zastavila, že mám prostě hlad. Což jsem fakt už měla šílený. Nakonec všechno snědla a chválila jak to tam bylo dobrý. Doporučila jsem ji domácí přesňáky s kachnimí játry a chválí to ještě teď. Ale člověk se musí prostě nervovat.

delfi75
17. kvě 2014

@78marcela vidíš ,jak to dobře dopadlo. Taky bych si měla udělat výlet. ...uvař si třezalkový čaj a nenervuj se.

78marcela
17. kvě 2014

@delfi75 klidně se na výlet k tobě připojím. Třezalka je na co?

delfi75
18. kvě 2014

@78marcela ahoj, je dobrý prý na nervy 😀 zklidňuje, užívám Femigard, kde je ve složení a fakt to na sobě cítím...

78marcela
18. kvě 2014

@delfi75 já už jsem dnes v pohodě. Tak snad ten včerejšek moje miminka přežili.

delfi75
18. kvě 2014

@78marcela určitě!!!! už to utíká a včera už byli drobci zavrtaní 😉 Jsi přece na řadě!!!!!!!!!!!

78marcela
18. kvě 2014

@delfi75 jsem teprve pátý den, myslíš že už byly zavrtání? Tak teď ještě aby začali produkovat hcg

delfi75
18. kvě 2014

@78marcela jsem to někde četla....že pokud do 3 dnů ne, tak pak už nic...jinak statisticky jsi také na řadě🙂

78marcela
18. kvě 2014

@delfi75 podle jaké statistiky?

delfi75
18. kvě 2014

@78marcela dle zdejší ,kdy tu byl naposledy někdo s úspěšným výsledkem? ??

78marcela
18. kvě 2014

@delfi75 no právě...tak to stagnuje a já nevybočuju z řady🙂

cermi77
18. kvě 2014

@78marcela je nacase statistiky uspesnosti zase zvednout 😉.
Akorat obdivuji vsechny z vas, ktere testujete po tydnu, vim, ze nekterym to vyslo, ale na to fakt nemam nervy 😅, mne hcg stoupalo ve vsech pripadech pozvolna a driv, nez 14 den po o. jsem si mohla oci vykoukat a nic, pritom den dva a test byl pozitivni. Zbytecny stres, pak je o to kratsi cekani do srdicka , ale chapu 🙂.

kalipso
18. kvě 2014

Ahoj holky, konečně mi dorazila ms, takže v pátek na ultrazvuk a pak hurá na Nativ. 🙂 Už aby to bylo, furt jen na něco čekám a už mi to leze na nervy 😠 😀 Nemáte některá zkušenost s nativem?