• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

14. září 2017 
Ahojky holky, můžu se přidat. Začala jsem tlačit Clostibegyt a příští čtvrtek jdem na kontrolní UTZ :slight_smile: Už aby to bylo, nemůžu se dočkat... Měli jsme jít rovnou na IVF, špatné spermio, ale nakonec jsme se pro jedno IUI rozhodli... jen tak,kdyby náhodou :wink:
Hodně štěstí všem :slight_smile:
18. črc 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkar ahoj, no až od zítřka :wink: minule jsem myslela, že budu i kvokat :grinning:
18. črc 2014 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta ahoj, vítej...určitě jste se rozhodli dobře, na IVF je čas vždy...ať to vyjde!
18. črc 2014 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 ahojky a díky
18. črc 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta také bych raději volila IUI, ale u nás spermio takové, že horší už není...
18. črc 2014 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta ahoj, zdravím :slight_smile: Ano doba mezi IVF se dá takto využít. Také jsme IUI jednou podstoupili, ale dala jsem na radu mého skvělého gynekologa a víc už jsme nezkoušeli. U nás se ten zázrak nestal, máme spermiogram tak špatný, že není ani možnost zlepšení, takže IVF byla jediná volba - no ale povedlo se :slight_smile: Tak hodně štěstí, trpělivosti a sil :wink:
18. črc 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka ahoj, ráda Tě vidím, pozdravuj Honzíčka...a drž se!!!
18. črc 2014 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 :slight_smile: Děkuji, budu, teď spinká, tak jsem měla chvilku čas :slight_smile: A přeji hodně štěstí :dizzy_face: Ať se zadaří a probíhá vše tak jak má :slight_smile:
18. črc 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 No u nás taky spermi na prd,ale manžel zchudnul 20 kg,tak se o cosi zlepšilo,ale stále jsme pod normou :frowning2: Tak jsme si řekli že za zkoušku nic nedáme... a ivf když ta další měsíc...
18. črc 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 a co vy jak jste na tom :wink:
18. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta To víš že jo, zkusit se to má, pokud je alespoň jeden bičík...ať zkusí selen a zinek a ryby, mělo by to spermio zlepšit.
18. črc 2014 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karmeta partner musel podstoupit TESE (operační odsátí spermií), něco našli, něco se použilo a je ještě zamraženo...takže ted druhý pokus.
18. črc 2014 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka jojo tak ytomu moc nedávám idyž se hrozně těším,prostě zůstávám realista,ale stejně co kdyby,tak něak tomu věřím.Už jsme v minulosti po dvou IUI k ničemu a na třetá jsem odmítla jít a už jsem nikdá do Fertimedu nevstoupila.Potom pauzička a za rok jsme šli do Reprofit.No a tam hned IVF a hned prcek.Tak jsem optimista :grinning:
18. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta tak už jedno dítko máte? to je fajn :slight_smile:
18. črc 2014 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 ojéééé jak to nesl,to je mi ho teda líto,hlavně že našli a máte zásobu :grinning: , ono to určitě vyjde :wink: Musím ven,malý tady rachotí a nemůže vydržet :angry: :slight_smile:
18. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta diagnostiku špatně, ale samotný zákrok dobře...tak si užijte odpoledne:slight_smile: ať nezmoknete...
18. črc 2014 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 no máme Viktorka 21 měs.,tak je to teď jednoduší
18. črc 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 díky a pozitivně myslet :wink: :astonished:
18. črc 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky, tak po neúspěchu před 14dny jsem se včera dozvěděla od Koudelky, že mě zítra ráno opět čeká narkoza,kvůli jednomu folikulu, který je ale nalepeny za delohou a prý bych to zaziva nedala :-/ No musíme využít všechno co jde
19. črc 2014 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajulinecinka tak zase dobre, spravi to a bude sance lepsi na uhnizdeni. Ja byla minuly tyden taky pod narkozou na odstraneni polypu a bylo to v pohode ( narozdil od silene narkozy pri opu). Za necele dve hodinky po narkoze jsem odchazela naprosto v pohode. A verim, ze to pomohlo a ze pri ketu, ktery me ceka za mesic, budu mit konecne uspech. U tebe to bude urcite taky tak.
19. črc 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajulinecinka no vidíš, tak aspoň víš příčinu. U nás nic :frowning2: Napsal mi jen, že asi bude nutné místo utrogestanu nasadit agolutin, takže náš poslední pokus bude opět o píchání injekcí :frowning2: Ta narkóza je mnohem lepší než zaživa, v tom má Koudelka pravdu! Já to zažila jednou při odsávání vody z břicha a už nikdy více, podruhé už mi to dělali pod narkózou a bylo to v pohodě. Tak se drž a brzy // na testíku :slight_smile:
19. črc 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinecinka tak ať to dobře dopadne a hurá na další :wink:
19. črc 2014 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky to je náš druhý zázrak, náš malý eskymáček :slight_smile:
19. črc 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lenka27 to je broucek a jaky ma paradni ciro, moc se vam povedl :dizzy_face: :slight_smile:, at ho v zivote cekaji same hezke veci :dizzy_face:
19. črc 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka27 je moc krasny... :wink:
20. črc 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka27 nádherný, ještě jednou gratuluji!!! Ať vám dělá jen a jen radost :slight_smile:
20. črc 2014 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka27 jůůůůůůů, ten má vlásků
20. črc 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím dnes úspěšnou narkózu i odsátí jednoho folikulu, který se mi sám vytvořil a máme dokonce i vajíčko, snad bude bojovník a oplodní se a v pátek šup k mamince do dělohy :slight_smile:
20. črc 2014 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
20. črc 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajulinecinka tak to zní dobře !!! Hodně štěstí, v pátek si vzpomenu ,mám UZ .
20. črc 2014 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek