Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hope01
5. srp 2014

Ehm, byli jsme s manželem na konzultaci v Reprofitu u MUDr. Hany Pospíšilové a moc odvázaná z toho nejsem. Paní doktorka mi přišla jak v prváku u zkoušky a já nemít tolik naštudováno, tak vůbec netuším, o čem mluví... Moc důvěry to v nás nevzbudilo. 😖 Máme tam zkusit někoho jiného?

simkar
5. srp 2014

@ella123 jj, je to pravda. Nativ je úplně bez ničeho, prostě úplně přirozený cyklus.

@pajulinecinka držím pěstičky!!!!!!

78marcela
5. srp 2014

@delfi75 blbý hvězdy, vid. Tak snad bude do rána dobrý a sluníčko přinese klid a naději.
@cermi77 pěkně napsané. Když mě přijde že už jsem vyzkoušela úplně všechno. Předtím jsem se na to soustředila, šli jsme na pokusy rychle za sebou. Pak jsme měli krizi s partnerem, dali jsme si pauzu, vše se uklidnilo, já změnila práci.. Vše je teď super, myšlenky mám i jinde, nejen u dítěte, plánujeme druhou dovolenou, hodně jezdíme všude možne po víkendech a výletech, moje nová práce mě naplňuje a baví.. Nemuzu říct že se plně soustředím na miminko jako předtím. Jenže mi to nevychází ani tak ani tak. Asi cekam na tu poslední várku kde jsou trojcata.

olousek35
5. srp 2014

@78marcela ahojda 🙂 Rozhodně to nevzdávej. A pokud si rezignovala, tak třeba už přišla ta správná chvíle. Moc na Tebe myslím a držím pěstičky. Ono to vyjde. A pokud se ti stýská po dětech, tak se ozvi jak budeš v Brně a můžem dát sraz s těma mýma zlobidlama a ona Tě chut na děti přejde 😀 Reprofit umí hodný chlapečky a hyperaktivní holčičky 😀

@hope01 já u pí.dr byla u prvního pokusu a taky mi vůbec nesedla. Nicméně výsledky má také dobré. Já chtěla a pak se taky držela dr.Koudelky, kterého občas zastoupil dr.Machač. Z mého pohledu gynekolog rozhodně chlap. Ženský jsou prostě divný 😀 Určo to ale nevzdávejte. Reprofit umí zázraky.

78marcela
5. srp 2014

@hope01 my jsme ji taky měli předtím než šla na mateřskou. Vzpomínám si že jsme taky byli po první konzultaci nesvi. Nemám ráda když se mi někdo nedívá do oči když se mnou mluví. Ale pak jsme si na to zvykli. Určitě není špatným odborníkem. Pokud vám ale nebude sedět a požádate o někoho jiného, určitě vám vyhoví. I když ono je to stejně jedno. Protože si tě budou doktoři střídat. Já svého doktora z konzultace viděla jenom jednou a to právě při ní. Jinak už ne. Oni to mají nastaveno tak, že prostě dělá někdo ten den jen utz, jiný transfery, atd a ty jdeš prostě k tomu na koho to zrovna vyjde.

78marcela
5. srp 2014

@olousek35 nazdar Oli. Ta tvoje Danielka je tak sladká že určitě vůbec nemůže zlobit. 🙂 ale sraz klidně někdy jo. V září mi to zase začne tak dáme sraz. Na transfer jdu 15.8 asi, ale to budu spěchat hned domů protože mám zrovna tábor. Ale jak potom pojedu na krev že je to negativní, to by určitě šlo. Ozvu se. A klidně už bych brala i toho kluka.🙂

zelena_zirafka
5. srp 2014

Tak jsem se konečně odhodlala, že vám také napíšu. Byla jsem na KET na konci května, v nativu, jen pregnyl a pak utroš. Test jsem si nedělala, domácí testy psychicky nezvládám. 11. den po KET jsem si šla nic netušící pro ortel - a teďka končím první trimestr. 🙂 Ale beru léky, ředím krev, furt nějaký doktor, riziková poradna, cosi trochu špatně se screeningem... Mým velkým snem je donosit do příštího roku (termín mám zač./půlka února), první dítě mám hodně předčasně narozené, teď jsem víc hlídaná a modlím se, aby léčba pomohla k lepšímu donošení.

@beruskaevuska1 Pamatuju si tě odtud z podzimu, kdy jsem byla také na ivf - moc blahopřeju k miminku! Ať jste zdraví. 🙂

olousek35
5. srp 2014

@78marcela my jsme letos doma, žádná dovča, tak pokud se nic nepohnojí, tak se moc těším. Danielka je zlatíčko, ale nějak moc dopředu. Už by chtěla snad i chodit a to má čerstvě půl roku. 😀

@zelena_zirafka držte se a hlavně nic nepodceňuj. Neznamená, že když jednou byly problémy, že musí být znova. Držím pěsti a těším se na další informace.

beruskaevuska1
6. srp 2014

@zelena_zirafka díky. já přeji moc a moc, aby jsi byla ty i miminko v pořádku. já byla taky hlídaná. ne kvůli ivf, kvůli jiným věcem. doufám že jsi na neschopence a v klidu.

beruskaevuska1
6. srp 2014

@zelena_zirafka jinak to zdraví je opravdu důležité. malá má pořád žloutenku, hnisání očka, já blbý krevní obraz, bílá jsem jak stěna............. ale jsem s malou doma, venku hezky, počasí na opalování ale pro mě ted opalování nehraje vůbec žádnou roli.

delfi75
6. srp 2014

Pěkné ráno, jsem ráda, že si můžu přečíst i příběhy s krásným koncem🙂

78marcela
6. srp 2014

@delfi75 tak jak se dnes cítíš? Doufám že lépe. Já dnes ano, splin je pryč.

delfi75
6. srp 2014

@78marcela lepší to je, ale špatné myšlenky se neustále vkrádají...ale když jsem si tady přečetla pár pěkných příběhů... 🙂

zelena_zirafka
6. srp 2014

@olousek35 Díky, pravděpodobnost opakování mám bohužel vysokou, ale snad už to nikdo nezanedbá jak minule.
@beruskaevuska1 Ne ne, po neschopence netoužím. 🙂 Mám naštěstí práci, kde můžu podle potřeby pracovat i z domu, kdykoli se jít projít atd. a navíc mě hodně baví. Dokud to nebude nutný, nechci být doma v paneláku s omezenýma vycházkama, cítím se dobře, resp. pokud jsem moc dlouho doma, tak mě bolí nohy z vedra, u nás je příšerný horko. Na ty moje zdr. problémy mi pobyt doma moc nepomůže, naopak mě stresuje doma být. 😉 Na podzim mi končí projekt a těším se na to, co tam ještě plánujeme a jak to budu pak zaúčtovávat (jsem magor, vyžívám se v tabulkách a rozpočtech 😀)

pajulinecinka
6. srp 2014

Světe div se, ale ono se to vážně povedlo a ten náš nanuček je TAM🙂)))

delfi75
6. srp 2014

@pajulinecinka krásné, velká gratulace!!!!!!! nám dnes napsali, že máme 2 mrazáčky🙂

kacatka
6. srp 2014

@pajulinecinka
@delfi75 Tak holky, super zprávy .-) Gratulace veliká oběma 🙂

delfi75
6. srp 2014

@kacatka děkuji, vůbec jsem nečekala, že bude něco k mrazení...

kacatka
6. srp 2014

@delfi75 no uvidíš, třeba nebudou ani mrazáčci potřeba, dvojčata jsou dost záhul 😀

delfi75
6. srp 2014

@kacatka chichi, brala bych!!!!

elennka
6. srp 2014

@pajulinecinka gratulace 🙂)

78marcela
6. srp 2014

@pajulinecinka super povzbuzující zpráva, gratuluji🙂🙂🙂🙂

pajulinecinka
6. srp 2014

holky všem moc děkuji i za podporu🙂 moc držím pěstičky, aby se takové štěstí obrátilo i na Vás, my po více jak třech letech snažení už jsme jaksi přestali doufat, tak snad se naše eskymo bude držet celých 9měsíců🙂

cermi77
6. srp 2014

@pajulinecinka
@delfi75 holky moooc gratuluji a držím pěsti ať jsou tu v dalších týdnech a měsících už jen samé dobré zprávy a fotky rostoucích miminek 🙂

sblanch
6. srp 2014

@simkar Šumava, tam je krásně 🙂 Nám se to z Brna zdálo trochu z ruky (kvůli malé), Beskydy budou blíž. Utíká to rychle, co? Za chvíli - teda jestli bude vše ok - se budem objednávat na NT 🙂
Jinak Adélka je z minimálky, i nativ bych brala, ale u mě neprobíhá ovulace (a vlastně ani MS), takže bez hormonů se to neobejde... A jsme rádi že to jde aspoň tak, Koudelka je rozumný a jde po kvalitě a ne kvantitě, takže i těch hormonů bylo myslím míň. Stejně za ty roky dostalo tělo záhul... Preventivně jsem byla před 2roky na uzv prsou, člověk nikdy neví...

sblanch
6. srp 2014

@pajulinecinka taky gratuluju a hlavně držím pěsti, ať je to i nadále pozitivní až do podoby malého uzlíčku v porodnici 🙂 My se taky snažili víc než 3 roky a mě z toho už dost hrabalo... Všechny páry těhotněly, všichni se ptali, kdy my, atd... Popravdě už jsme tomu nevěřili, že se dočkáme z vlastních vajíček - v předchozím CARu i v RF Kuřecová tvrdili, že mám vlastní nekvalitní... A vidíš, Adélka se mi zdá jako kvalitní batolátko 🙂

sblanch
6. srp 2014

@cermi77 Ahojky, s tím nevzdáváním souhlasím, ale že to je složité, to je pravda taky. Mě moje endokrynoložka říkala, že ti, kdo to tom moc hloubají tomu moc nepomůžou, že na tom jsou líp takoví ti méně inteligentní nebádající, ale to je těžká věc. Hlavu neodstřihneš a jak léta i pokusy přibývají, tak je to horší a horší. U nás to vedlo i k menší partnerské krizi. Teda stojí za tím tchýně, řekla mě mimo jiné, že si stejně myslí, že se se mnou manžel rozvede, když mu nemůžu dát to dítě... Pak jsem měla pocit, že manžel stojí víc na straně své drahé máti než na mojí a to bylo moc špatné. Naštěstí jsme to opravili a už je to dobré, dokonce i k tchýni znovu jezdím (škodolibě, nechávám se tam obskakovat a myslím si o ní v duchu, že je ...) - ale úplně se to srovnalo až po narození malé.
Takže všem čekatelkám držím všechny pěsti co mám, ať to dopadne s //, všem to moc přeju. A hlavně ať u vás stojí váš partner za všech okolností...

olousek35
6. srp 2014

@beruskaevuska1 já měla žlutásky oba dva a taky jsem byla těžce anemická, ale neřešila jsem to a ono se to srovnalo. Na žloutenku pomáhá sluníčko. Zánět očička měl malej do víc jak roku. Pořád mu jedno kysalo. Naštěstí to nebyly slzné kanálky, ale větší chlopen, která se srovnala s věkem. Je naprosto bez následků 😀 Tak neboj a užívej si malé.
@pajulinecinka potichoučku gratuluji.... 😉

cermi77
6. srp 2014

@sblanch presne tak, no tchyne jsou nekdy na zabiti, te moji je to nastesti naprosto jedno, zije si svuj vlastni zivot, s nasi dcerkou se vidi rada, ale nevyhledava spolecne chvile, vidime se mozna 5x do roka, nastesti manzel je ten posledni kdo ji informuje o techto vecech, on dokaze zaryte mlcet i o cem by nemusel 😀 a je fakt, ze vsechny ty neuspechy nas stmelily jeste vic, rekla bych ze ten posledni asi nejvic, moc si toho vazim, neni to samozrejmost, akorat muz stale doufa, ze jsme jeste neskoncili. On si tajne mysli na chlapecka do party 🙂

simkar
7. srp 2014

@pajulinecinka Veliká gratulace!!!!! To je super, že to vyšlo!

@delfi75 no, ted jedny dvojčata a pak druhé, to bude radosti!

@sblanch Beskydy jsou taky moc krásný, já je miluju. Ale na Šumavě jsem nebyla 7 let a byla jsem překvapená,jak je to tam hezký a dost dobré služby, lanové parky, cukrárny. Super!

@cermi77 Fakt jde o to to psychicky zvládnout. My jsme asi po dvou letech snažení měli takovou krizi, že jsem uvažovala o rozvodu, o sexu nemohla být ani řeč. Ale zlomilo se to ve mě, nějak jsem partnera zase začala mít ráda a ted, když už bych řekla, že jsem byla tak nějak smířená se vším se zadařilo.Ted jenom, aby to vydrželo. Zajímavé je, že manžel to tak strašně neprožíval a když jsme se pak o tom bavili, vůbec netušil, že já řeším až takové dilema.