Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

zelena_zirafka
9. srp 2014

@78marcela Já bych hlasovala pro jedno. Pokud ti to doposud se dvěma nevycházelo, dala bych tím spíš změnu... Třeba v tom je taky zakopaný pes. Někde jsem četla, že jedno má víc šancí než dvě, ale už si nepamatuju proč.

simkar
10. srp 2014

@78marcela Marci, zkus jedno a třeba to bude to pravé, je možné, že fakt ty dvě jsou na tvoje vaječníky moc, třeba to nedává ani děloha. Je to pokus, co můžeš ztratit, když doted jedničkový po dvou nevyšly. Kdy máš jít?

delfi75
10. srp 2014

@78marcela marci, můj názor znáš, ale jestli holky s tím jedním nemají pravdu...a když máš ještě další, proč vážně nezkusit jen to jedno. a znovu zamrazení se také platí? nevíš?

78marcela
10. srp 2014

@delfi75
@simkar
@zelena_zirafka
@kalipso
Holky, děkuju za názory. Teď se nějak vnitřně přikláním k tomu jednomu, když mi nikdy dvě nevyšly. Nevím zda se platí za opětovné mrazení, na to mě nenapadlo se zeptat.
Mám jít v pátek.

kacatka
10. srp 2014

@78marcela rozhodně 2 emryjka, když je máš takto zamrazené. Já zavádím tedy vždy jen jedno, na radu dr. Koudelky, ale u nás byla jiná situace, měli jsme po 1 pejetě. Toť můj názor.

pajulinecinka
10. srp 2014

Holky je možné, že mám docela dost nafoukle břicho a tvrdé? Měla bych být 4.týden, nespinim, nekrvacim, ale mám z toho břicha divnej pocit. Na Utz jdu 20.8.ještě mě napadlo, jestli by to mohlo být tím, že mám málo magnézia. Moc diky za rady 🙂

78marcela
10. srp 2014

@kacatka díky za názor. Zatím se přikláním k tomu zkusit jedno když se dvě nikdy nepodařili. Ale ještě zkusím zkontaktovat svého doktora a zeptat se ho na jeho názor. A kdyby chtěli opět platit znovumrazení tak dam dvě.

olousek35
10. srp 2014

@pajulinecinka zkus si zavolat do caru, at ti poradí. Za to nic nedáš. S magnézkem nevím, zda v začátku není nějak omezené. Později ho můžeš takřka neomezeně, jelikož se z něj nedá předávkovat. Když ho máš moc, tak ho vyloučíš průjmem. Zjištovala jsem u dr.během těhotenství. 😉

delfi75
11. srp 2014

@pajulinecinka ahoj, přesně jak říká @olousek35 . kontaktuj raději CAR

simkar
11. srp 2014

@pajulinecinka já jsem to měla tak, najednou nafouklé břicho, myslím, že je to jen hormonální změnou, začínají se přeskupovat a roztahovat střeva, tak je potřeba udělat v břichu místo. Já v pátém nemohla zapnout v práci kalhoty a ted v 9.tt už zas můžu.

pajulinecinka
11. srp 2014

@simkar no snad to bude ok, četla jsem na netu, že je to kolem 5.tt normální a pak se to spraví. Už aby bylo toho 20. a my snad viděli srdíčko naší Vanesky nebo Dominička🙂))

lenka27
11. srp 2014

@pajulinecinka no já ti to rikala, že eskymacci v Reprofitu to umí 😉

lenka27
11. srp 2014

@pajulinecinka nafoukla muzes být I z utrogestanu

delfi75
12. srp 2014

@lenka27 tak to vypadá, že i nás čekají sněhuláčci...

fidac
12. srp 2014

Holky prosím o radu...myslíte, že je možné mít slabě pozitivní test až 20-21 den PO IUI??? Před 3 rokama jsem ho měla už 13 den po IUI dost pozitivní....

delfi75
12. srp 2014

@fidac ahoj, tak možné je vše, lidské tělo je nevyspytatelné 😉

78marcela
12. srp 2014

@fidac to se mi zdá docela dlouho. A není možné, že bys otěhotněla o něco později třeba přirozeně?

lenka27
12. srp 2014

@fidac každý tělo je jiný tak zkus dál testovat a uvidis

simkar
12. srp 2014

@fidac Mně se to zdá taky dlouho, to by odpovídalo tak 14. den po IUI, ale ovulace mohla být i později. Zkus udělat test ještě za dva dny a uvidíš

sblanch
13. srp 2014

Ahojky, tak dnes kontrola u dr. dopadla dobře, fazolka roste 🙂 Snad bude ještě zdravá, za měsíc jdu na NT+, to budou teprv nervy 🙂

delfi75
13. srp 2014

@sblanch ahoj, velká gratulace!!! krása🙂

sblanch
13. srp 2014

@delfi75 děkuji 🙂 Ale víš jak to je, radujeme se potichoučku opatrně 🙂 Největší legrace byla, když malá na uzv reagovala slovy haf haf 🙂 Asi si myslí, že čekáme bernardýnka 🙂
A co ty, promiň jsem nějak mimo obraz, kdy testuješ?

delfi75
13. srp 2014

@sblanch no ,já testovat nebudu. Od včerejška mám ms ,zítra ještě jedu na krev, ale je mi to jasné ,jaký bude výsledek .Stejně jako minule 8.den po ET...já už fakt nevím :( takže v říjnu sněhuláčci 🙂

sblanch
13. srp 2014

@delfi75 ach joooo... to mě moc mrzí...držela jsem pěsti. Co nějaká dovolená abys na to nemyslela? Neboj Ket dopadne, nám taky vyšel a v RF ho umí.

delfi75
13. srp 2014

@sblanch dovolená byla před...ale ještě určitě někam odjedu, pak 25.8. hurá do práce...a děkuji 😉 snad to vyjde...

elennka
13. srp 2014

Pěkný večer holky, tak dneska jsem byla v Reprofitu na kontrolním UZV po stimulaci léky a nic.. takže další cyklus ještě zkusíme léky.. a další měsíc pokud zase vaječníky nebudou reagovat tak injekce..
Akorát dneska jsem vyjimečně čekala, nějak neměly volné ordinace..

kacatka
13. srp 2014

@delfi75 sakryš, to je na nic. Moc jsem na Tebe myslela. Tak KET už musí vyjít a je to říjen, takže budeme spolubojovnice 😉 A to by bylo, aby to konečně nevyšlo! Drž se holka!

delfi75
13. srp 2014

@kacatka děkuji a jsem ráda ,že budeme bojovat spolu !co Honzíček?

delfi75
13. srp 2014

@elennka ahoj, snad se vaječníky probudí z nečinnosti...

kacatka
14. srp 2014

@delfi75 děkuji za optání, Honzíček už dobrý. Horečky nakonec trvaly 4 dny. Tak se drž a říjen je náš měsíc 😉