Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

simkar
2. zář 2014

@78marcela Hurrráááááá!!! Nakukuju kvůli tobě a mám strašnou radost. A utíkám nběco dělat, jen jsem rozhlásila, že jsem ode dněška doma a mám návštěvy na celý týden. Držím pěstičky na srdíčko!!!!!!

SPLASH Užívej si

kalipso
2. zář 2014

@78marcela krásné HCG, to je super, že ta pěkně poskočilo 😵 tak už s těším na fotku se srdíčkem. 😵
@adkanr mudr. Pastorčákova je v Reprofitu nová myslím nějak od léta, mladá kudrnatá blondýna. Ale to ještě neznamená, že nebude dobrá, uvidíš, pokud se ti nebude zdát, tak můžeš vždy konzultovat i s jiným lékařem. 😉

adkanr
2. zář 2014

@kalipso dakujem za povzbudenie, tak dufam ze to bude v poriadku, uz sa tam tesim aby som co najskor vedela co a ako. 🙂

simkar
2. zář 2014

@adkanr Ahoj, Pastorčáková je úplně nová dr., velmi mladá, ale sympatická. Oni stejně mají kolegium, kde jednotlivé případy konzultují, takže je to jedno. Přístup má milý 🙂

adkanr
2. zář 2014

@simkar jeej,dakujem za odpoved,vazne maju take kolegium,kde si to konzultuju? tak uz sa neviem dockat tej pani doktorky 🙂

mikula77
2. zář 2014

@adkanr Dr vypadá opravdu velmi mile,skoro jako anděl,taková drobunká blondýnečka 😀 Hodně štěstí !

78marcela
2. zář 2014

@adkanr já ji teď měla na konzultaci a na transferu. A povedlo se, jsem těhotná, a to jsem na pátý pokus. Takže paní doktorce Pastorcakove budu do konce života vděčná.

78marcela
2. zář 2014

@adkanr pan doktor Otevřel je můj vedoucí lékař. Toho máš na první konzultaci. Na všechno další se střídají. Takže já Otevřela viděla opravdu jenom jednou. Ale myslím že jsou tam všichni skvělí, u paní doktorky budeš také ve skvělých rukou.

adkanr
2. zář 2014

@mikula77 dakujem za povzbudenie! 😉
@78marcela super,gratulujem k tehotenstvu! a dakujem, 🙂

78marcela
2. zář 2014

@adkanr není zač. Určitě jdi ten dřívější termín. Všichni jsou tam velice milí.

lenka27
4. zář 2014

@78marcela tak jak se cítíš těhulko? 🙂

78marcela
4. zář 2014

@lenka27 ahoj, pořád čekám na den, kdy moje čárka na testu bude stejná jako kontrolní. Furt není. Tak z toho mám deprese. Dál mě pořád pobolívá podbřišek, taky nevím, jestli je to normální, protože mě přijde, že je to čím dál víc...a jsem nejistá, kamarádka, co ted byla těhu, říkala, že měla slabší bolest jako na ms ale jen chvíli a mě to drží pořád a spíš více...bojím bojím a po pondělní euforii ani památky, spíš zase strach, jestli je všechno v pořádku.

lenka27
4. zář 2014

@78marcela mě teda bolelo v podbřišku u obou kluku celkem dlouho a u prvniho teda dost a mela jsem I pichani se spinenim no a doktor mi rekl, že je to tím jak se roztahuje deloha pri prvnim těhotenství. U druheho už to bylo bez spineni a pichani, ále tlaky jsem teda mela

lenka27
4. zář 2014

@78marcela a co se tyka té carky, tak moje svagrova teda po prirozenem těhotenství mela nejakou carku až když meskala 14 dni a jaky je z toho kluk jako buk

mikula77
4. zář 2014

@78marcela Klííííííííííííííííííííííííííííííííd 😉 .Už nepůjdeš na krev ??

78marcela
4. zář 2014

@lenka27 vážně? tak jsem trochu klidnější, protože mě už ta kamarádka říkala, jestli bych neměla zavolat doktorovi, jestli je všechno v pořádku. do toho 12.9. budu asi nervozní...abych nebyla pak ještě víc, když třeba nebude srdíčko, jak jsem s tím hcg zpomalená...

78marcela
4. zář 2014

@lenka27 asi budu nervní, až do porodu, až budu držet mimi v náručí a vědět, že to dobře dopadlo...
@mikula77 já nevím, přemýšlím, jestli se nemám zítra ještě jednou otočit do brna...ale zase trochu ta čárka přece jen sílí, tak snad to nějak roste. I když teda nesílí výrazně, ale to ona dělá celou dobu. už chci mít stejnou jako kontrolní, abych byla víc v klidu, že vypadá vše v pořádku...

78marcela
4. zář 2014

@mikula77
@lenka27 a to se o mě říká, že jsem pohodář a flegmatik. A to já v běžném životě jsem, jen co se týká tady toho, jsem rozklepaná jak ratlík, až se nepoznávám...

mikula77
4. zář 2014

@78marcela Tak pokud Tě to uklidní,tak si na krev zajdi,to je jasná věc,však nemusíš do Brna,řiď se tím,kde jsi byla minule..Ona je to krása najít //,ale holka tím ten nervák teprve začíná..............Pořád držím a hodně štěstí.

lenka27
4. zář 2014

@78marcela tak si znovu zajdi na krev, za to nic nedáš a za klid to stojí, protože miminko potřebuje pohodu a klidek 😉

simkar
4. zář 2014

@78marcela tak já myslela, že budu každým dnem menstruovat, chytala jsem i křeče do stehen a měla jsem průjem, přesně, jak mívám před menzes. To břicho se pak nafouklo, bolelo mě úplně všude a ještě dneska jsou dny, kdy tam pěkně píchá. Tohle, co cítíš je úplně normální, neboj. Špiníš?

78marcela
5. zář 2014

@simkar nespinim, to je to co mě uklidňuje. Minulý týden jsem několikrát cítila lehkou nevolnost, ale vždy to hned přešlo. Tento týden vůbec mi špatně nebylo. Ale teď ráno jsem si udelala test a čárka je pěkně tmavá, sice pořád ne jako kontrolní ale už ji moc nechybí. Tak mi to udělalo radost a hodilo do klidu. Aspoň na chvíli 🙂

simkar
5. zář 2014

@78marcela vše je dobrý, uvidíš 🙂

mikula77
5. zář 2014

@78marcela Testovací nezmar 😀

78marcela
5. zář 2014

@mikula77 ano, to jsem jáááá 😀 😀 😀 😀

mikula77
5. zář 2014

@78marcela Byla jsi na té krvi ať máš klid??

78marcela
5. zář 2014

@mikula77 ještě néééé, ale su ted z testu docela klidná 😵

delfi75
6. zář 2014

ahoj holky, opět zdravím...jak se máte? už se bříška kulatí? 🙂 my zatím čekáme na listopad...

pajulinecinka
7. zář 2014

@delfi75 no já mám břišule, jako bych byla v 5.měsíci, o víkendu jsme byli u známých a ptali se mě, jestli porodím ještě do Vánoc, tak jsem radši ani neříkala, že máme termín začátek dubna 😀

simkar
7. zář 2014

@pajulinecinka já ze začátku taky měla obr břicho, ted bych řekla, že se mi I troche zmenšilo, asi už nejsem tak nafouklá. Ale ted jsem potkala sestřenici, která má termín o 2 týdny dřív a není na ní vidět vůbec nic!!!!