Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
9. led 2015

@78marcela jéééé, brečím jak malá holka jakou mám radost, moc moc držím pěsti a myslím na tebe, aby bublinka rostla 😀 je to pro nás co čekáme veliký povzbuzení, je dobře, že máš neschopenku, aspoň mimi dopřeješ všechno o co si řekne, klidně můžeš vnoci dělat nálety na ledničku 😀 to já jsem u syna pořád jedla a pořád zvracela, až do pátýho měsíce 😉

78marcela
9. led 2015

Já bych taky klidně zvracela, těším se na svoji první šavli 🙂 (je mi jasné že bych za týden mluvila jinak) ale jelikož se říká že kdo zvrací nepotraci, tak bych chtěla, aspoň jednou, dvakrát, pro moji psychickou pohodu 🙂
Blbě mi není, jen mám pořád hlad, jsem jak kyselina. Fakt strašný.
Jo a další tehu příznak-už před pár dny jsem si pobrečela u filmu Pošli to dál a ed jedu domů a měla jsem puštěné radio a nejdřív Michal David, nějaká neznámá písnička Ve slepých uličkách, to ještě v pohodě, a pak taková povídací nevím kdo ji zpívá (říká), jmenuje se Zatímco ty spíš a je to od otce své malé dceři.. A já seděla v autě před barákem, poslouchala a bulela aspoň ještě deset minut poté co to skončilo. Tak jsem byla dojata. A to jsem si říkala, jak ty hormony dobře snáším (můj chlap by teda nesouhlasil, ten mi říkal že jsem někdy vzteklá jako foxterier).

sblanch
9. led 2015

@78marcela Sice se říká, že zvracení je "dobrý" příznak těhotenství, ale já nezvracela ani u jednoho těhu. Teda teď v druhém ano, ale ne kvůli těhu, ale nakazila jsem se od tchýně jakousi virozou. Na každého holt působí hormony jinak, absence těhu příznaků nerovná se problém 🙂

ivka3901
9. led 2015

@78marcela teším sa s tebou 🙂 a potichu a v dobrom ti závidím 😔

soleilll
9. led 2015

@78marcela Mirek Černý a Zatím co ty spíš - u toho jsem brečela vždycky a zdaleka jsem neměla ani nakročeno na těhotenství (tzn. někdy v pubertě). To musí dostat každou holku/ženskou, která má normální vztah ke svýmu otci. 🙂 A můj otec je taková sviňa, že mi to schválně pouštěl!

78marcela
9. led 2015

@ivka3901 ty mě budeš za chvíli následovat.🙂
@soleilll my s otcem žádný super vztah nemáme, nemluvili jsme spolu dokonce deset let. Teď už jo, teď se to docela dá. Přesně tak to je ta písnička. Ale nikdy mě to nedojalo tak jak teď.

ivka3901
9. led 2015

@78marcela jéj moja kiežby by si mala pravdu 😔 velmi sa bojím,aby to nedopadlo ako naposledy,že budem mať nízke hcg ☹ dúfam,že na reprodukčnej imunologií nejakú príčinu nájdu,že prečo som už 3 krát potratila ☹

78marcela
10. led 2015

@ivka3901 určitě ano, to nebude jen tak, nějaký zakopaný pes v tom bude.. Najdou to, preléčí a za chvíli si pujdeš pro mimi.
Já se ale taky bojím se úplně těšit. Jsem trochu klidnější po včerejším utz ale i tak. Ale musím věřit že teď už si to mimi nerozmyslí a zůstane s námi celou dobu.

simkar
11. led 2015

@sblanch u nás nakonec malá i horečkuje, tak zítra nás čeká dr. :\ já taky kašlu, ale zatím to jde bez léků. Já mám termín týden po tobě, jsem 31tt. Dneska jsem jela na zubní pohotovost, po třech dnech utrpení mi dnes vytrhli osmičku

simkar
11. led 2015

@78marcela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sblanch
11. led 2015

@simkar a jéje... to mě moc mrzí... někdy se to sype na hromádku, že? Tak ať je malá brzo fit a ty taky, s vytrženou osmičkou jsem si užila, když jsem kojila - to jsem samozřejmě nemohla skoro žádné léky proti bolesti a u zubaře jsem byla 10x za 14 dnů... Tak ať to máš v pohodě, zuby jsou prevít. Mě pro změnu začalo bolet v krku a cítím, jako kdyby na mě lezla chřipka... Takže opět žádné kroužky a doma to na mě asi spadne, 2 týdny jenom být doma na to nejsem zvyklá.

sblanch
11. led 2015

Jinak mimčo má stále hlavičku nahoře, potvůrka 🙂 Začíná mě to trochu děsit, sice je ještě čas, ale byla bych klidnější...

simkar
11. led 2015

@sblanch já uvidím příští týden, ale podle kopanců bych řekla, že už je hlavou dolů, ale do 36 tt se ještě může desetkrát otočit

simkar
11. led 2015

Holky, technická, označila jsem si v bazarku oblíbené fotky, ale ted nevím, kde jsou, nevíte, kde je najdu?

sblanch
11. led 2015

@simkar nemyslíš fotoblogy/co se mi líbilo (je to odkaz nahoře)?

soleilll
11. led 2015

@simkar Mé nákupy -> Můj whishlist (v novém vzhledu bazaru jen Whishlist).

kalipso
12. led 2015

@sblanch malý byl taky furt hlavou nahoru, ještě v 33tt, tak jsem ho začala přemlouvat a on se otočil... ale jen napůl, takže je teď napříč 😖 no doufám, že se dotočí, ale je takhle napříč už 2 týdny, tak začínám mít obavy, že se mu tak snad líbí. 😅
@78marcela krásné zprávy, moc držím pěsti 😵
@simkar ať je malá brzo zase zdravá, dcerka má pořádnou rýmu a kašel, takže v noci nespíme skoro vůbec jak se dusí. Je to děs, už ať je jaro a lépe. 🙂 A dobře, že je osmička už venku, snad tě to už nebude dlouho trápit.

simkar
12. led 2015

@kalipso Děkuju, dneska ji dr. dala ATB, no co už, aspoň se z toho vyhrabe.

@soleilll díky

78marcela
12. led 2015

Holky, asi před hodinou mi začal křeče, asi po 10-15 minutách. Celou dobu mám mírné tlaky v podbřišku, to mi přijde normální, ale teď byly asi čtyři nebo pět křečí, fakt jako při silné ms, vůbec nevím co dělat. Jestli to je normální nebo ne. Při minulém potratu jsem to neměla, vůbec nic jsem tehdy necítila a teď se bojím co se to děje.

berblin
12. led 2015

@78marcela Marci, v klidu, já to měla taky, zabralo magnésko.

78marcela
12. led 2015

@berblin už jsem přemýšlela, že ti zavolám. Docela tu plasim. Ležím, zadek podloženy. Magnesko doma nemám. Kdy by to tak mělo přejít ? Už jsem byla i na vážkách jestli nemám jet na pohotovost. Docela jsi mě uklidnila. Ach jo, už jsem vystresla docela vším.

berblin
12. led 2015

@78marcela já taky byla v šoku, i teď se občas objeví. Zítra ráno si kup magnésko. Pomáhá mi, když si lehnu na záda, dam si polštářek pod zadek a skrčím nohy, obejmu rukama kolena, kolena dám trochu od sebe. Zkus to, doporučila mi to fyzioterapeutka.

78marcela
12. led 2015

@berblin taky jsem se podložíla, nohy pokrcene. Snad to tedy bude v pořádku. Pichla jsem si teď zibor, vzala léky. Přemýšlím že ráno zavolám do Reprofitu na kontrolu že bych jela už zítra místo ve čtvrtek.

berblin
12. led 2015

@78marcela pro klid duše tam raději zavolej 🙂 teď se především uklidni 🙂

78marcela
12. led 2015

@berblin uklidňuje mě že to máš taky a už jsi tak daleko🙂 Díky moc.

berblin
12. led 2015

@78marcela malý Bobík si dělá holt místo 🙂

78marcela
12. led 2015

@berblin kéž by to tak bylo🙂

simkar
13. led 2015

@78marcela Taky jsem to měla :( Pomohlo rozpustné magnesium, teplo a klid. Asi jak pracuje děloha, někde jsem četla, že do 9. týdne se musí roztáhnout dvakrát tolik, než jak byla velká doposud. Proto to někdy tak bolí.

78marcela
13. led 2015

@simkar snad to bude dobré. Ve čtvrtek se uvidí. Teď ležím a vůbec nic se neděje, žádná bolest, žádná křeč, nic. Akorát jsem dělala dnes test a testovací čárka je slabší než kontrolní. Minulý týden byly stejné. Tak uvidím. Co ma byt to bude a víc to ovlivnit nemuzu.

cermi77
13. led 2015

@78marcela měla jsem podobně do 11tt, klid a hořčík zabral, to je dobré znamení 😉.