Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
30. led 2015

@lenka27 to je krásné, děkuji. Já překonala tu psychickou bariéru, hranice potratu z minule a jsem klidnější že jsme už dal. Jak bude vše ok za 14dnů, bude prukazka a pak už screening a to už tomu budu věřit úplně.
@lenicka07 jsi hodná, že na mě tak myslíš. Děkuju. Zalezla jsem zase do postele, pořád mám zvýšenou teplotu, v noci jsem usnula až po půl čtvrté a o půl sedmé byla vzhůru, tak asi dospím ten deficit.

lenicka07
30. led 2015

@78marcela tak doufám že se ti teď bude krásně usínat, když už jsi po delší době zas trochu v klidu 🙂 Míša jde dnes z nemocnice domů. Tak jsem ráda za vás za obě 🙂

ea09
30. led 2015

@78marcela tak to jsem rada že jste v pořádku a je všechno ok 🙂

lenka27
30. led 2015

Ja proste tyhle dobre zpravy miluju 😉 deti jsou dar a kazdy kdo po nich touzi by je mel mit

renitr
30. led 2015

@yasminne kraaasa, tak teraz pekne oddychuj a setri sa 🙂 ja idem o 2 tyzdne na biopsiu a hned mi daju aj lieky na stimulku. Potom uz len cakat na menzes a suuuup nato. Budu mi davat aj tu intralipidku infuziu a nakoniec len vklaad. Juuuj uz aby to tu bolo 😉

moni34
30. led 2015

@78marcela tak super, že je všechno v pořádku, teď už bude určitě jen líp 🙂

lenka27
30. led 2015

@moni34 a co ty uz jsi byla na te krvi?

sblanch
30. led 2015

@zelena_zirafka jéje 🙂 obrovská gratulace 🙂 Tak ať jste brzo oba fit a do neděle vás pustí domů 🙂
Zapomněla jsem - rodila jsi v Bohunicích? Jak jsi byla spokojená - PA, hlavně dětské sestry, vše ok?

sblanch
30. led 2015

@simkar neboj, určitě se otočí, času dost. A ta váha je stejně orientační, podle naší dr. přibrala malá za 3 týdny 700 g což se mi zdá hodně. Váha je v toleranci +-500g takže to nemusí být obřík 🙂

sblanch
30. led 2015

@78marcela hurá hurá 3x hurá 🙂 Jen tak dál, za 14 dní si užij těhu průkazku 🙂

sblanch
30. led 2015

@cermi77 děkuji za přání, doufám, že brzo fit budu... Dnes naštěstí manžel nemusel do práce tak jsem víc relaxovala. Ale už bych potřebovala finišovat s přípravama na mimi - žehlení apod.

sblanch
30. led 2015

@moni34 nakonec jsem dnes skočila k doktorce, udělali mi výtěr a v pondělí budou snad výsledky. A podle toho cílené ATB nebo ne, jsem zvědavá, co za potvůrky nakultivují 🙂 A prý je nejlepší v těhu kloktat, že se ty účinné látky masivně nedostanou do krve.

moni34
30. led 2015

@lenka27 jj byla jsem ve čtvrtek, od pondělí ze 302 na 1090, takže super 🙂 šla jsem na Bratislavskou a byla jsem překvapená, že mě paní podle jména poznala, posílají tam vzorky snad všechny centra, takže jich tam měla ode mě dost, byla moc milá 🙂
@sblanch tak snad asi radši , ať se ty potvůrky ani neukážou 😉 taky jsem to slyšela, že je lepší kloktat, ale mně to nejde, hned se začnu dávit a všechno by šlo ven 😒 a ty se chystáš rodit kde?

simkar
31. led 2015

@zelena_zirafka Moc gratuluju!!!!!

lenka27
31. led 2015

@moni34 no tak to je super, krasne roste. Jen tak dal 😉

sblanch
31. led 2015

@moni34 já do bohunic, pokud se něco extra nezmění - mě to i doporučovala moje dr., mám trochu problémy se srdcem, vysoký tep způsovený jakousi drobnou vadou. Tak kdyby se něco dělo, tak se tam o mně postarají. Doufám, že budem mít štěstí na nadstandard porodní box i šestinedělí...

cermi77
1. únor 2015

@zelena_zirafka moc gratuluji 😵 , to jsou nádherné míry. Chlapečkovi hodně zdraví a štěstí do života.

@78marcela paráda, pěkně to utíká 😉

@sikulik ahojky, už se pěkně boulí, občas mám břicho nakřivo jak do mě šťouchne 🙂.
Nějak to letí víc, než u první, už se moc těším na léto 🙂.

veneta
1. únor 2015

Ahojte. Chcem sa spytat, ci sa tu najde taky pripad, ze na treti den boli embryjka pomalsie a na piaty den to dobehli a boli vhodne na transfer? Dakujem

soleilll
2. únor 2015

@veneta Ahoj. Já mám zkušenost tu, že to nedohnaly a transferovaly se jiné - kvalitnější. Ale já nejsem ty. Držím palce.

simkar
2. únor 2015

@sblanch ted už můžeš skoro všechno, kloktání je ale na bolavý krk stejně nejúčinnější. Tak ať jsi brzy fit!

simkar
2. únor 2015

@cermi77 už víš, co to bude? Taky koukám, jak to rychle letí, za chvilku už budeš v půlce 🙂

@moni34 Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!! Mám radost, jak to tu čárkuje 🙂

simkar
2. únor 2015

@veneta Ten třetí den je zásadní, měly by mít alespoň 6 buněk, jinak se to u nás zastavilo a 5. den už z nich nebylo nic. :(

cermi77
2. únor 2015

@simkar letí to krásně, vypadá to na holčičku 😉

simkar
2. únor 2015

@cermi77 u nás to taky do 22tt byla holka 🙂 První máte co?

cermi77
2. únor 2015

@simkar jejda, tak to jste měli překvapení 😀 , první máme taky holku, no stát se může ledacos, dvakrát nám řekli holku a to kávové zrno bylo na UZ velmi zřetelné, nám je to jedno, po všem co se už stalo se hlavně těšíme, že to tentokrát dobře dopadne. Každopádně druhá holčička je vítaná 🙂.

simkar
2. únor 2015

@cermi77 já jsem se musela s klukem srovnat, mám doma holku a byla jsem připravená, že to bude zase holčička, přišlo mi to i praktičtější. Ale jsme šťastní, to víš že jo.

sblanch
2. únor 2015

@simkar děkuji za přání, už bych fakt chtěla... Potřebuju hodně věcí doma udělat a měla bych i chuť, ale nemám síly... Už mě to zmáhá, snad do porodu budu ok - nedovedu si představit v tomhle stavu starat se o mimi a k tomu o dvouleťačku...
Jinak já si taky přála k první dceři druhou, praktické důvody jsou jasné a taky je pravděpodobné, že v dospělosti nebudou děti největší - jsem malá, a holka se s tím líp srovná než kluk. Takže jsem ráda, všichni doktoři viděli na uzv kávové zrno 🙂 Ale hlavně, aby to bylo zdravé...

sblanch
2. únor 2015

@moni34 tak v krku žádnou bakterii nemám tak asi to budou viry... Přešla jsem zase zpět na spray do krku, přijde mě, že se to dostane víc dozadu.
Jinak rodit asi budu v Bohunicích, jen doufám, že budeme mít štěstí na nadstandard porodní box i šestinedělí. Bez toho si to nedovedu představit...

viavia
2. únor 2015

Holky,prosím -vy jste tu znalé 🙂 ..když ma embryo po 3 dnech (72hod) 10 bunek-"vadí"ze je tak napřed? Na stránkách RF je,ze správně se vyvíjející ma 6-8bunek...tak teď jsem na vážkách...jinak pry pekne bez fragmenru,pekna i sliznice pry(8mm)..děkuji za vaše postřehy 🙂

moni34
2. únor 2015

@sblanch no vidíš, to je dobrá zpráva, žádný antibiotika a spraye do krku jsou dost účinný, tak snad budeš brzo fit 😉 to je u těch viróz nejhorší, že je člověk strašně slabý a vyřízený a to zrovna když to nejmíň potřebuje 😒 No snad ti to s nadstandardem vyjde, je škoda, že jich nemají víc, když je o ně takový zájem, taky bych chtěla nadstandard, ale na Obilňáku, nemám na Bohunice dobré vzpomínky, ležela jsem na neonatologii a děs, ale porodní je tam prý dobrý 😉
@viavia nejsem si jistá, ale myslím, že by to nemělo vadit, když je napřed, tak bude dřív transfer, lepší než kdyby se nevyvíjelo, asi je to silný bojovníček 🙂