Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
5. únor 2015

@kalipso no maji na oddeleni sestinedeli a i na oddeleni reprodukcni mediciny. Ja byla tam i tam, ta reprodukcni je v jinem patre, ale furt tam nekdo chodil a byl tam i klid takze mi to vubec nevadilo a na zavolani vzdy hned dorazily a tam bylo tech pokoju po dvou asi tri a nahore jsem byla ted v lete tak tsm je pry 8 takovych pokoju, ale to vim jem z reci, ale vsechny me zname se k pokoji dostaly tak jich je tam asi dost

kacatka
5. únor 2015

@kalipso http://is.muni.cz/th/166420/pedf_b/prilohy.pdf
tady máš popsané, kolik je kde nadstandartních boxů na šestinedělí a porodním ve FN Brno.
Já si teda budu volat, abych věděla, kam mám jet, protože nadstandart určitě chci také.
Ovšem nevím, zda se něco mění tou rekonstrukcí, co tu holky popisovaly - ale to by se mělo týkat jen porodního.

moni34
5. únor 2015

holky od včerejška mě dost píchá v podbřišku ,na levé straně, je to normální, nevím jestli se moc pozoruji, ale mám dost strach 😒 není to jako sem tam píchnutí, prostě skoro celý den, asi se do pondělního utz zblázním ☹

lenka27
5. únor 2015

@moni34 ja to mela u prvniho syna a dost, doktor mi rekl, ze to bylo roztahovanim delohy

moni34
5. únor 2015

@lenka27 asi jo, protože večer to přešlo, jsem jen vyplašená, snad se po prvním utz a srdíčku trošku uklidním 😉

lenka27
6. únor 2015

@moni34 uz mas dlouho po porodu a deloha neni navykla 😀😀 me to pichalo furt v jednom miste a doktor mi rekl, ze zrovna v tom miste nekde je umisteny mimisek takze to ber jako, ze se ti ozyva, ze tam je a, ze se mu dobre dari 🙂

cermi77
6. únor 2015

@moni34 taky jsem to tak mela cca do 10.tt, obcas jsem si vzala horcik, pomohlo 🙂. Pristi tyden budou urcite dobre zpravy 😉.

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simkar
6. únor 2015

@moni34 Mě tam píchalo brutálně, dokonce jsem měla tak kolem 9tt i slabé tvrdnutí břicha. Taky mi vždycky pomohl rozpustný hořčík, je to jen dávka 250mg.

BOHUNICE: rekonstrukce sálů je plánovaná do konce února, takže raději volejte.

sblanch
6. únor 2015

@simkar dík za info, snad to v termínu stihnou a já budu rodit až v březnu... Jinak pro návštěvy je nemocnice od 3.2. uzavřená, což je super... jen nevím, jestli to platí i pro tatínky u porodu... to bych teda nerada...

moni34
6. únor 2015

@lenka27 no asi proto, že si odvykla, to bere nějak hopem, mám břicho jak v 5.měsíci, a to chce hodně místa 😀 dneska ráno mě zase nebolelo vůbec,říkala jsem si jestli tam bublinka je a pak jsem prozvracela celý den, no jsem po tom utrogestanu taková zpomalená a natvrdlá, tak mi třeba dává najevo, že tam je, trochu víc, teda snad 🙂
@cermi77 @simkar díky,musím si hořčík koupit,pila jsem rozpustný na křeče v lýtkách a hodně mi pomáhal, ale teď mě to nenapadlo
@sblanch neboj, oni ten zákaz tak za týden zruší, tak to tatínek stihne, a i tak si myslím, že se jich to netýká

zelena_zirafka
7. únor 2015

@sblanch Ahoj, píšu až teď z domu - jj, Bohunice. Pustili nás až včera, malý byl dlouho na fototerapii se žloutenkou. :-/ PA jsem měla domluvenou svou a jsem přesvědčená, že díky ní to dopadlo dobře jak dopadlo. 🙂 Ale těším se na konec šestinedělí, protože ty hormony mě asi zničí, pořád bulím, jednou dojetím, jindy zoufalstvím...

zelena_zirafka
7. únor 2015

@kalipso Já měla v Bohunicích nadstandard a jsou tam tak papírový zdi, že brečící miminko vedle na pokoji mě vždycky probudilo. 😉 Ale fakt je bezvadný mít po ruce svůj záchod se sprchou.

smekalice
7. únor 2015

Ahoj holky, omlouvám se, že vám skáču do diskuze, ale potřebuji poradit od zkušenějších. Kvůli špatné genetice musíme podstoupit IVF a už mám za sebou odběr vajíček. Budeme mrazit a necháme udělat PGD embryí, což by mělo proběhnout zítra a výsledky budou až za 14 dní a KET bude v dalším cyklu. Ale nastal drobný problém, menstruaci jsem měla mít kolem 15.2. ale dnes jsem začala špinit a mám pocit jako by se to mělo rozjíždět. Myslíte, že je možné, abych to dostala o týden dřiv?? A který den cyklu se většinou dělá KET?? Aby nám to vůbec vyšlo. Moc děkuji za případné reakce. Jsem docela překvapená a nechci něco zanedbat.

sblanch
7. únor 2015

@zelena_zirafka Tak vítejte doma 🙂 Ale že jste si tam pobyli... hlavně, že už je malý ok. Až budeš mít čas (ironie, že? 🙂 ) a chuť, tak napiš, co porod, kojení atd. Myslím na tebe, aby se hormony rychle urovnaly... Znám to moc dobře s Adélkou a bojím se toho u druhátka, ale bohužel prevence proti tomu žádná není...

cermi77
8. únor 2015

@smekalice ahoj, na ket se chodi podle vysetreni na uz 18-21.den cyklu, takze i tak by to melo vyjit, kazdopadne se nestresuj, telo je poblaznene hormony. UZ pred ketem se dela 12-14. den cyklu. Drzim pesti, at jsou embrya v poradku a klapne to 😉.

smekalice
8. únor 2015

@cermi77 Díky moc, to jsem si oddychla, že se to dělá až tak pozdě 🙂 no povedlo se oplodnit 10 vajíček, tak doufám, že aspon to jedno vyvolený se podaří a pekně se uhnízdí 🙂

simkar
8. únor 2015

@zelena_zirafka Blahopřeju a ať máš to šestinedělí za sebou. Všechno bude dobrý, jak se trochu sžijete, taky mám z toho strach.

maggie4
8. únor 2015

Ahoj holky, musím se s vámi podělit o radost. I na nás se na třetí pokus usmálo štěstí a poprvé v životě jsem viděla na těhotenském testu 2 čárky! Jsem moc šťastná a zároveň mám strach, abych nejásala zbytečně.
Chtěla bych se ale zeptat zkušenějších... dostali jsme instrukci, že za 14 dní po pozitivním testu se mám objednat na ultrazvuk. Máme se objednat v Reprofitu nebo stačí u mé gyndy? Díky za rady!

lenka27
8. únor 2015

@maggie4 objednej se na reprofitu a zajdi si tam na krev a az budes volat na vysledky tak te rovnou objednaji na Utz

78marcela
8. únor 2015

@maggie4 no super, krásné. Určitě do Reprofitu. Pujdeš tam na kontrolu předání akce a až potom tě předají k tvé gyndarce. A hlavně krev ti hned vezmou.

maggie4
9. únor 2015

@lenka27
@78marcela Děkuju!

78marcela
9. únor 2015

@maggie4 teď čtu co jsem napsala. Místě předání akce má byt srdeční akce. Mobil si dělá co chce. Takže jedeš tam dnes na krev?

maggie4
9. únor 2015

@78marcela Dneska ne, jsem v práci a nemůžu. Tak to nechám asi na zítra. Pro jistotu jsem psala doktorovi, tak uvidím, co mi napíše.

78marcela
9. únor 2015

@maggie4 já tam ani nejela. Nechala jsem si krev nabrat ve Znojmě v nemocnici. Stalo to 238kč. Za hodinu jsem věděla výsledek a zavolala do Reprofitu a objednala se na utz. Kdybych tam jela, projela bych víc peněz a tři hodiny času by byly pryč. Navíc mi to vycházelo mezi svátky kdy odběry ani z RF nedělali a já nechtěla čekat. A recept na další léky mi poslali poštou. Tak jsem tam pak šla jen na utz.

moni34
9. únor 2015

@maggie4 tak moc gratuluji 😉
dneska jsem byla na utz a bublince krásně bije srdíčko, byla to nádhera 😀 všechno je v pořádku, jen mám nějaký starší hematom, tak prý začnu trochu špinit, jen mi kazí radost to, že máme všichni doma virózu, zatím nemám horečky, tak snad to nějak zvládneme 😒 a další utz za týden u mého gyndaře 🙂

maggie4
9. únor 2015

@moni34 super! taky moc blahopřeji. kdy jsi byla na IVF?

moni34
9. únor 2015

@maggie4 byla jsem 13.1., takže jsem odhaduji asi o 14dní napřed 🙂 taky jsem pro jistotu byla na krvičce...

lenka27
9. únor 2015

@moni34 krasna zprava 🙂 drzim palce at nic nechytnes, byt tebou davkuji se citronem, vitamin C a zabranuje krvaceni tak to bude dva v jednom