• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

14. září 2017 
@kalipso moc moc gratuluji, je nádherný, kluk jako buk :slight_smile:
@cermi77 no mám obavu, že ve třetím trimestru budu přepadávat, jak budu mít velké břicho :grinning: ale stresovat se tím určitě nenechám, aspoň mám těma kilama pěkně obalené nervy :wink: no a snad pak něco vyběhám, a když ne, stejně mi za to bublinka stojí, jsou horší věci, co bysme pro ně nevydržely :slight_smile: jen už by se mohlo oteplit, protože už nic neobleču a nechce se mi něco kupovat na ten zbytek zimy, no bějak to budu muset přežít, mám v kabátku ještě kousíček, ale dlouho nevydrží :grinning:
1. bře 2015 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlasim dalsi reprofitatko - vcera se nam narodila Baruska :slight_smile: 3 220 g a 48 cm. O co driv byla na svete (14 dni) o to to bylo rychleji, mega kontrakce uz na prijmu a otevrena na 8 cm :slight_smile: Taky za hodinu a 1/4 byla mala na svete :slight_smile:
1. bře 2015 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@sblanch @kalipso
skvělé zprávy, moc gratuluji, holky, ať vám děti dělají jen samou radost :wink::wink::wink:
A my ostatní věřím že zanedlouho budeme hlásit taky takový hezký zprávicky
1. bře 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch jůůůůůůůůůůů, doufám, že se taky brzy přidám. Moc gratuluju!!!!!!
1. bře 2015 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso Moc gratuluji, je nádherný!!!!

@78marcela to, že je ti blbě je dobrá zpráva :slight_smile: za chvilku to přejde!
1. bře 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch moc moc gratulujeme, at je Baruska zdrava a spokojena a at vam to cele rodince klape :slight_smile:
1. bře 2015 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch jéééé, to je krásná zpráva :slight_smile: moc gratuluji, ať jste všichni zdraví :slight_smile:
1. bře 2015 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch naaadhera, prajem vela zdravicka :slight_smile: Gratulujeeeeem
1. bře 2015 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch jééé, moc gratuluji :dizzy_face:, Barunce hodně štěstí, zdraví, ta byla prostě za odměnu, já budu doufat taky v tak super porod :wink:
1. bře 2015 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sblanch moooc gratuluji, to je super zprávička, ať jste s Baruškou obě zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch
@kalipso
Holky,moc gratuluji k miminečkům!

Já dnes byla taky v RF a blikalo na nás na monitoru srdíčko <3 Dnes je krásný den,i když prší :slight_smile:
2. bře 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@kalipso gratuluji k nádhernému človíčkovi a do života hodně, štěstí, zdraví a lásky :slight_smile:
2. bře 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch veliká gratulace, ať se Barušce na světě líbí a hlavně hodně zdravíčka!!! Ty jo, tak to byla teda rychlost :wink: to se někdo má :slight_smile:
2. bře 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady je to za poslední dobu mega úspěšné, samé krásné dětičky a spousta těhulek, to je obrovské povzbuzení pro ty, které to nevzdávají a bojují!!! Jen tak dále :wink: SUPER
2. bře 2015 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Macháčovy děti-15. pokus ivf :grinning: ..holky bojujte..nevzdávat ..pěkný den všem
2. bře 2015 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@agneszka nádhera :grinning: , zázraky se dějí!!! :wink:
2. bře 2015 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za gratulace. Bohuzel nam trochu kali stesti krome ublinkavani a nespani v noci (mamka je uz hotova...) spatny nalez na kycli... mame frejkovu perinku...
2. bře 2015 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch bude lip uvidis, drzim pesti at se vse zlepsi
2. bře 2015 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch to mě moc mrzí, aspoň se to zachytilo hned v porodnici a ne třeba až na návštěvě ortopeda. Drž se, všechno bude dobrý, posílám pohlazení
2. bře 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch bude dobře,taky jsme měli frejkovku..
Který dr vám ji "predepsal"? A kde jsi vlastně rodila?
2. bře 2015 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agneszka krásné miminka, nádhera. Tebe obdivuji za to, co jsi vydržela.

Jinak máme po screenu a podle utz čekáme zdravou holčičku. Dnes ještě budou výsledky z krve, toho se trochu bojím aby mi to nějak ten můj věk nezkreslil, uvidíme. Ale podle utz dobrý, tak snad bude dobrá i krev.
3. bře 2015 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@78marcela držím palce at to dopadne na jedničku
3. bře 2015 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sblanch hodně síly na noční vstávání a kyčel se určitě spraví.

@agneszka moje řeč, ale upřímně, velký obdiv Tobě, dvě jsou krásná satisfakce :wink:, moc gratuluji !!!

@78marcela to vánoční překvapení prostě muselo klapnout :wink:, já mám husinu až na zádech, to jsou úžasný zprávy :wink:.

Mám radost, jak se to tu po čase zase rozjíždí, všem které stimulují hodně štěstí, těhulím zdravíčko a čerstvým maminkám pevné nervy a hodně energie :slight_smile:
3. bře 2015 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 to teda, vánoce jsou vážně kouzelne. :wink:
Ale dodnes si vzpomínám, jak jsem jela z toho transferu zklamaná a stoprocentně přesvědčena o neúspěchu. A holčička jak se krásně klube. Jsem moc šťastná. A tak jsem byla přesvědčena že to bude kluk. Úplně bych si na to i vsadila. A ono takové překvapení, krásné..:wink::wink::wink:
Takže u mě neplatilo to pravidlo že když roste hcg rychle, je holka, když pomalu, tak kluk. Jsem výjimka a jsem ráda.:wink:
3. bře 2015 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@agneszka jéééé, ty jsou kouzelné, moc gratuluju! Jde opět vidět, že Machač je kabrňák :wink: taky čekáme v červnu jedno Machačovo mimino :sweat_smile:
3. bře 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za povzbuzeni. Verim ze to nejak zvladneme, hlavne at je mala v poradku.
@viavia Rodila jsem v Bohunicich a predepsal nam to hned ortoped co tu byl na novorozenecke kontrole. Jak jste ji meli dlouho a jak jste to zvladali? Myslis ze se te pripadne muzu zeptat na tvoje zkusenosti? Zatim nevim do ceho jdeme...
3. bře 2015 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, po delší odmlce zdravím...gratuluji k miminkům, která se narodila v poslední době a všem těhulkám klidné těhulení:slight_smile: moc pěkné zprávičky tu jsou :wink:
3. bře 2015 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch určitě! Poslala jsem ti SZ
3. bře 2015 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je bezva, že ti vyšla ta vysněná holčička, mám velikou radost! :wink: . Tak to už je jasný, proč je ti pořád tak hodně špatně :grinning:. Gratulace největší :grinning: . A poslední dobou už poněkolikáté: ZÁZRAKY SE DĚJÍ!!!
4. bře 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 ahojky, jak se máš a co je u tebe nového? :wink:
4. bře 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek