• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. listopadu 2017 
@ivka3901 já vyzkoušela obě možnosti, ale v nativu se mi podařilo celkem třikrát otěhotnět, nevím, jestli jsi v minulosti měla problém s růstem sliznice, pokud ne, tak jsou hormony navíc zbytečné, ale poznají to stejně jen na UZ, záleží jak bude vysoká a strukturovaná sliznice a tvůj dr. tě zná určitě nejlíp, tak poradí, je to individuální :wink:, moc držím pěsti, ať se miminka brzo dočkáš.
15. bře 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Souhlasím s @cermi77 - můžeš to zkusit bez hormonů, po prvním UTZ se uvidí, jak sliznice roste. Přidat se dá vždycky. Příprava na KET jde oproti IVF cyklu hrozně rychle. :slight_smile: Držím palce...
15. bře 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77
@soleilll no práveže moja gynekologička neni moc ochotná a já s nou nič neriešim akutár pnku pred IVF
a neviem akú mávam výšku sliznice,lebo menzes nemávam pravidelný:frowning2:
15. bře 2015 ve 23:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 jejda, no před ketem prostě Dr. musí udělat UZ aby věděla, že je výška a struktura dostatečná a má cenu embryo zavádět, většinou se chodí 10. až 14. den cyklu, lepší je dřív, než dojde k ovulaci, dr. dokáže podle UZ odhadnout, jestli a zhruba o kolik sliznice povyroste, pokud nemůžeš na tenhle UZ do RF, tak by ti ho tvoje dr. měla udělat, případně nasadit estrogeny na podporu růstu, jestli je neochotná a nemáš důvěru, tak bych se raději otočila v RF. Nenech se rozhodit a Štelclovi napiš :wink:.
16. bře 2015 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Ja vždycky mela při Ketu hormony,nevim proc,proste jem verila dr.Menzes byl pravidelny,takze sliznice rostla,tak nevim proc tomu tak bylo.A zvdy jsem otěhotněla.Nech si poradit od svého lekare. A je lepsi když to není pro tebe problem,tak kontrola před ketem v Repro.Drzim palce :wink:
16. bře 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, na kolky DC sa robi priblizne odber vajicok pri SOFT?
16. bře 2015 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 bezva :slight_smile: , tak to začnu držet pěsti i na nohách :grinning: , a nejlepší by byla dvojčátka :grinning:
16. bře 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 Ahojky, jak se vede? :wink: Frčí to neuvěřitelně, už se ti to blíží :slight_smile:
16. bře 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik děkujeme, bylo by to fajn :wink:
16. bře 2015 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 moc ti je přeju :wink:
16. bře 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renitr Psala jsem ti to už na konci ledna: Postup mini IVF dle oficiálního zdroje z RF: stimulace začíná 2. den cyklu, UZ kontroly 7. a 10. den, OPU 12.-14. den, ET 3-5 dní po odběru.
16. bře 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 držím palečky, ať to vyjde, hlavně pevné nervy při tom čekání :wink:
16. bře 2015 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni34 děkuji,tak týden to bude ok, pak to bude horší ....Tobě to pěkně utíká :slight_smile:
16. bře 2015 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 dakujem za radu,ale síce máme RP 250 km od domu,ale radeji asi pojdeme na ultrazvuk k štelclovi už som s ním v kontakte a sme dohodnutý,že bez ohladu na výsledky ideme nato takže začnem brať prvý den cyklu estrofem :slight_smile: an pojdem radeji k nemu na ultrazvuk :slight_smile: ale hádam budem mať zajtra dobré výsledky a en hnusný annexin pojde dole ved už 8 týždnov beriem inekcie a aj anopyrin
16. bře 2015 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninanela ahojky ako som písala cermi tak radeji pojdeme na ultrazvuk k štelclvovi :slight_smile: síce to máme daleko,ale aj tak už je to dohodnuté :slight_smile:
16. bře 2015 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tie čo beriete anopyrin kolko beriete a ako dlho pred KET či ET ?díky
16. bře 2015 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll dakujem este raz za info. Akosi mi to vsetko vypadlo z hlavy, lebo tych informacii je nejak vela :slight_smile:
16. bře 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renitr Chápu, je toho hodně a navíc člověk je nervózní... Tak ať to dobře dopadne.
16. bře 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll dakujem, v pondelok buduci tyzden ma caka prvy ultrazvuk :wink: juuuj :wink:
16. bře 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 ahoj, přeji hodně štěstí a krásnou sliznici:slight_smile: jinak teď beru od ET Anopyrin...
17. bře 2015 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 ahoj a kvoli čomu berieš anopyrin?a kolko denne?
17. bře 2015 v 17:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte hlásim sa výsledky z repro. Imuologie ten hnusný annexin išiel pekne dole aj dochtorka sa čudovala a tešila sa so mnou :slight_smile: TAK HOR SA NA ÚSPEŠNÝ KET nech užpríde mrcha jedna :slight_smile:
17. bře 2015 v 17:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ivka3901 super! !! Ivi, beru anopyrin 100mg 1denně .Nic na mně nenašli ,tak už jsem dostala snad vše možné i nemožné :grinning:
17. bře 2015 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 no a mne ponechala 50 hovárila,že na moju diagnozu sa dáva takáto gramáž tak jej verím a pribudli mi ešte inekcie clexane takže tak asi
17. bře 2015 ve 20:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Ivi to jsou super zprávy :slight_smile: jak přijde mrcha, tak šup na to :wink:
@delfi75 no jo utíká to, ale mně se zdá, že pomalu, každý den si oddychnu, že jsme přežili další den :slight_smile:
tobě to taky uteče :wink: chystáš se testit, nebo vydržíš?
17. bře 2015 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 jsem poseroutka, tak testovat budu. Ale vím, že kdyby nic, 9.den po ET budu špinit....
18. bře 2015 v 06:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 a třeba taky ne. Víš jak jsi to měla s tou ms v poslední době. Moc ti držím pěsti.
@ivka3901 tobě také, už už můžete brzy na KET.
@moni34 tobě už pomalu bude končit kritické období, vid, super. Já půjdu na kontrolu teď po třech týdnech, tak se trochu bojím, ale stále zvracím, prsa bolí, v podbříšku taky, tak snad je vše ok.
18. bře 2015 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela dakujem pekne si zlatá :slight_smile: a tebe nech to rýchlo letí s tiež držím palce nech ide všetko ako má :slight_smile:
18. bře 2015 v 07:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni34 moničko dakujem čakám na mrchu jednu :unamused: a hor sa do boja hádam bude aj u nás úspešný KET
18. bře 2015 v 07:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 tfuj tfuj moja a vlastne kolko ti vkladali a aké kvalitné embryjko?a máš aj mrazáčikov?
18. bře 2015 v 07:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek