• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

24. března 2017 
@simkar moc moc gratuluji k miminku a lavně ať jste oba zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@danov84 zkus se v RF domluvit, myslím, že ti dají neschopenku klidně hned, ale určitě se na to zeptej, za to nic nedáš :wink:
@ivka3901 držím palečky, budu na tebe myslet :wink: nechce se mi věřit, že by štelcl skončil a neinformoval pacientky...
12. dub 2015 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 ty tam jsou vsichni fajn, ja mela Stelcla u prvniho a u druheho Vitouskovou a ta byla taky skvela. Takze bych se nebala :wink:
13. dub 2015 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 držím pěsti, oni jsou tam všichni super. Tak tfuj tfuj a za 12 dnů // přeju.
13. dub 2015 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, které řešíte vklad jen jednoho embryjka. Já měla vložené vždy jen jedno, at to byl ET či KET a vždy se chytlo. Ted z nic mám ET chlapce a KET holčičku. Tak tomu věřte. A to já byla beznadějný případ. Držím pěsti a čekám zprávy ohledně Štelclíka. Ještě jsme se za ním s dětmi chtěli stavit, ale zdá se, že to už nestihneme.
13. dub 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z toho Stelcla jsem hotova? Nevite proc odesel?
13. dub 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedá mi nezareagovat. Za mě postačí také jedno embryjko :slight_smile: Dávali jsme jedno a čekáme jednovaječné holčičky :slight_smile: Po této zkušenosti bych už dvě ani nedala.
13. dub 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě mrzí, že Štelcl odchází. Před čtrnácti dny mi dělal OPU a byl zase moc milej. Můj ošetřující je Machač a ten tam taky je hrozně málo. Oni dva jsou mi nejmilejší.
13. dub 2015 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávala vždycky dvě embrya. Na pátý pokus se chytlo jedno, v 9.týdnu odešlo. Na šestý pokus se chytlo taky jedno a to už snad s námi zůstane.
Je to hodně individuální. Někomu se povede hned na poprvé a někomu to trvá déle. Já jsem zase ráda že jsem dávala vždy dvě.

@mammut tak to je hezké:slight_smile:
13. dub 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ahoj, tak ako dopadol vklad? Dufam ze si uz teraz pekne s faulkami uzivate))
13. dub 2015 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočeny :slight_smile:takže ideme domov s bublinkou v brušku :slight_smile:tehu testík si mám robiť na mužove narodky tak hádam mu dám pekný darček :wink:
13. dub 2015 v 18:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renitr ahoj no ideme domov síce s jednou bublinkou,lebo sme si ešte nechali na súrodenca :slight_smile: a vklad mi robil dr.macháč :slight_smile: bol úplne suprový a srandovný :slight_smile: síce sa so mnou poriadne potrápil
13. dub 2015 v 18:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27
@78marcela kočeny dakujem no s dr.macháčom sme mali premieru,ale ako som písala bol užasný a zamiešal nám na holku :slight_smile: a že máme suprový a krásny embryjká tak sme dali vložiť jedno a druhé sme nechali pre súrodenca :slight_smile:
13. dub 2015 v 18:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
jo, holky, dr.Štelcl už tam není .... byla jsem k němu na dneska objednaná a sestřička mi sdělila, že už tam nedělá, že si mě převezme dr.Macháč.
13. dub 2015 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr. je u konkurence a hledím, kolik sem chodí lidí:slight_smile: pěkný večer všem....
13. dub 2015 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 a muzu se zeptat u jake?
13. dub 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75
taky bych byla ráda za info, ke které konkurenci dr. Štelcl přešel...díky
14. dub 2015 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 a kam sel?
14. dub 2015 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktor Štelcl nešel moc daleko, je nyní v ReproGenesisu, taky je to na Hlinkách v Brně :slight_smile:
14. dub 2015 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pjja ReproGenesis
14. dub 2015 v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 nešel... je v konkurenčním car, taky na Hlinkách, taky v Brně, v ReproGenesisu
14. dub 2015 v 11:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolinusinka ahá :-I ok dík oni sa asi vymienajú kedže aj tu RP sú nový dochtori:slight_smile:
14. dub 2015 v 11:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 asi koloběh života :slight_smile: ale předpokládám, že šel do "lepšího", proč by to jinak dělal...
14. dub 2015 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolinusinka ahá asi áno:-I no ja som bola včera na KET a nespýtala som sa,že ku komu teraz patrým :confused:
14. dub 2015 v 11:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolinusinka jj, ma to kousek :slight_smile: .
14. dub 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sel do dalsiho velmi uspesneho prostredi, uz jsem slysela, ze se mu v Reprofitu nelibilo nove vedeni :frowning2:
14. dub 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted uz je mi jasny proc musel do posledni chvile delat, ze se nic nedeje, aby pacietky nechteli jit za nim
14. dub 2015 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočeny som síce eštelen 1den od KET,ale ako ste vedeli,že sa podarilo?alebo čo ste preto robili aby sa podarilo?:wink:
14. dub 2015 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27 já jsem zase slyšela, že se svým "rozpracovaným" pacientkám chtěl věnovat a ne je nechat bez vysvětlení a až by dokončil co měl, tak teprve pak odejít, že mu na tom opravdu záleželo, ale že mu to neumožnili... :( což je teda k pacientkám fakt nefér...
14. dub 2015 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 pila jsem kazdy vecer cervene vino :wink:
14. dub 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karolinusinka no tak jsem to myslela, ze mu urcite zakazali cokoliv rict. Nevim jestli Koudelka udelal dobre kdyz kliniku prodal :frowning2: aby se to jeste neobratilo proti nemj
14. dub 2015 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek