• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. listopadu 2017 
@zuzi.kol
@cermi77 přidáván se do klubu, taky jsem nenáviděla tuto vetu, nechápala jsem co vychodit, chtěla jsem at něco dělají, cokoliv...ale měli pravdu, dnes už to vim. U me zabrala hysteroskopie a vytrvalost, nic jineho.
10. kvě 2015 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 přesně..ono když je vše ok a nechytaji se tak už zkusí co se dá, hysteroskopie a intralipidy zabrali,ale asi i ty atb měla jsme prý divnou sliznici a pak nějaký zánět i když přes utz se zdálo vše ok..
10. kvě 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ano měli pravdu , ale je pravda , že dnes se nám to už hodnotí lépe když se nám tam vrni mimca , ale vím, že všechny známé a víme o těch slzách a té beznadeji když pokus za pokusem nic... :slight_smile:
10. kvě 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi.kol to je pravda, obrecela jsem to tolikrát..ale stejně člověk nic nenadela, prostě nejde delat nic jinyho než čekat a zkoušet..nám vyšel šestý pokus, aspoň tedy zatím je vše v pořádku a já doufám, ze bude i nadále..a utesovala jsem se celou dobu tím, ze kdo vydržel, ten se vždy dočkal. I když to někdy bylo na nervy.
10. kvě 2015 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat na ty intralipidy. Myslíte že se můžu na ně dr. zeptat když mám za sebou několik spontánních potratů a mimoděložní? A potřebuju před tím nějaké vyšetření když začínám se stimulací v červnu? Zkusím cokoliv aby se zadařilo. :wink:
10. kvě 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@77hanivi taky jsem těhotněla spontánně, ze sedmi pokusů v Rf jsem otěhotněla 5x, intralipidy mi navrhla Dr. Vitoušková, na imuno vyšetření byly výsledky negativní, ale tělo evidentně bylo prosti umělému oplodnění, první IVF bylo bez, všechny kety u druhého IVf už proběhly s intarlipidy a otěhotněla jsem vždy. Ještě nám Dr. doporučila CGH embryí po odběru vajíček a kultivaci 5-6 dnů (právě z důvodu opakovaných potratů). Zkus se na to zeptat svého Dr. Nám to pomohlo.
Jinak intralipidy jsem dostala týden před transferem, v den transferu, týden po a po potvrzení srdíčka. Pak jsem brala Medrol, ten se nasadil myslím 14 dnů před KET, ale je asi lepší ho užívat dřív, holky ho berou i dlouhodobě.
Držím pěsti, ať je pro vás červen úspěšný a nemusíš už nic podobného řešit :wink:.
10. kvě 2015 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 díky moc za odpověd. Určitě se na to zeptám :slight_smile:
10. kvě 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte zdravím vás kočeny :slight_smile: no já som zas doma na neschopence mám presilenú ruku a bola som dneska u ortopéda a mám zapálené šľachy :unamused: akurát dneska mi volali z RP že či nemožme dojsť na konzultáciu nabudúci pondelok k dr. Macháčovi som zvedavá čo vymyslí
11. kvě 2015 v 16:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 Ahojky, tak mě dneska dr. odepsal že mě bude stačit malá dávka kortikoidu Medrol. A že s tím mám začít se stimulací od prvního dne. Tak snad to pomůže. :wink:
11. kvě 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@77hanivi moc držím pěsti, Medrol jsem brala taky, ať se daří :wink:
11. kvě 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ahojky ,tak náš pokus s KET taky nevyšel,nechala jsem si ještě udělat hematologii tak jsem zvedavá jak to bude dál. :slight_smile:
12. kvě 2015 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ahoj to mi je lúto my máme ešte jedného mrazáčika síce 18.5 ideme na konzultáciu k dr.macháčovi tak som zvedavá čo vymyslí tentoraz on,ale teraz sa liečim na bolavú ruku mám presilené šľachy tak zas marodím :frowning2: vy ešte máte kolko mrazáčikov?
12. kvě 2015 v 16:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ach jo, to je blby, když to ctu, co říct, nic, jen neztrácej naději, jednou to vyjít, musí.
12. kvě 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ještě 5 ale dělali nam i genetiku embryi a byli vyšetřeny zatím 3 tak uvidíme
12. kvě 2015 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 tak to je super máš ešte kopec šancí my už končíme už nevládzeme ani psychicky ani finančne to už neutiahneme :frowning2: tak uvidíme čo ešte macháč vymyslí :unamused: a tá genetika embryí je určite drahá a robí sa to z čerstvých nie zamrazených určite :confused:
12. kvě 2015 v 16:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 uvidíš něco vymyslí.Dělá se to s čerstvých ale musí byt HB a nebo FHB.
12. kvě 2015 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ahá tak nás sa to už netýka :unamused: aj tak by sme nato nemali peniažky :pensive:
12. kvě 2015 v 17:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 budu držet palce at se něco vymyslí :slight_smile:
12. kvě 2015 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby chcem sa spýtať,že ktorej bola robená pipelle biopsia a pomohla?
13. kvě 2015 v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ahoj, nepomohla ....ale zkusit se má vše :slight_smile:
13. kvě 2015 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 :frowning2: OH to si ma nepotešila ved uvidíme aký názor má na ňu macháč :unamused:
13. kvě 2015 ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ale každý je jiný ,třeba Tobě pomůže ...
14. kvě 2015 ve 04:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 ahoj, me ji po neúspěších Machač navrhl. Přišli mi na zánět. Takže prelecili a pak to vyšlo. .
14. kvě 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol ahoj a to ked ti robili tú pipelle prišli na zánet? :unamused: oni to berú na dalšie vyšetrenie?možeš IP napísať budem rada :slight_smile:
14. kvě 2015 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll
@78marcela
@ea09 Ahoj holky, zapomněla jsem vám poděkovat za odpovědi. Měly jste pravdu, čárky pak začaly sílit a mám to potvrzené z krve. Všem přeju co nejdřív // na testu, sama vím, co je to za nervy. Toto byl KET po 5. IVF.
17. kvě 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atrix tak super, skvela zprava, my jsme taky dlouho cekali, ale vysledek mi tu ted zrovna radi v brise. Tak preji uspesne pokracovani tehotenstvi:wink: :wink:
17. kvě 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak zajtra ideme do reprofitu držte palčeky nech dr. macháč dačo vymyslí :wink:
17. kvě 2015 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivka3901 budu držet vše, co mám a snad poslední eskymo je to pravé! !!!!!!
17. kvě 2015 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 tak at vymysli tu spravnou cestu.
17. kvě 2015 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75
@78marcela kočeny dakujem tak snád vymyslí niečo :unamused:
17. kvě 2015 v 16:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek