Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenka27
9. lis 2015

Minuly rok zmenila klinika majitele tak jestli ty zmeny taky mebudou tim ☹ vlastne i Stelcl odesel i z tohoto duvodu, a ze odesel Rotter toho bych az tak nelitovala, pro me jediny neprijemny doktor na klinice, teda jeste Kurecova s tou jsem nela vzdy jen neprijemne chvile ☹

ninanela
9. lis 2015

@moni34 Moni držím palce!!Já chodím na gyndu k dr Kuřecové a do RF k dr Koudelkovi a když mi vycházela kontrola na gyndu po transferu,tak sama Kuřecová řekla že cytolku uděláme až budu těhotná a tak se i stalo. 🙂

soleilll
9. lis 2015

@moni34 To je pravda, ta štětička by teda vypadala..! 😀

78marcela
9. lis 2015

@lenka27 Kurecova je pro me fajn..asi jak komu sedne. Ja treba nemusela Stelcla.

korticka
10. lis 2015

Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...

eliotka1
10. lis 2015

@78marcela Taky mám s Kuřecovou jen dobré zkušenosti 🙂 I transfer mně dělala ona.

lenka27
10. lis 2015

@78marcela no vidis a toho ja mohla, vlil do me tolik optimizmu, rekl, ze urcite otehotnim hned na prvni pokus a ja tomu tak uverila, ze jsem si ani zadne starosti nedelala 🙂 a kdyz jsem otehotnela tak mel takovou radost, ze me tim dojal, proste me lidsky sedl, to Kurecova se na me nikdy neusmala, na UTZ jen stroze prohlasila, ze se ji ty folikuly nejak nezdaji, ze nevidi pravy vajecnik atd. Jeste ten den jsem byla u sveho gynekologa tak se na to podival a pravy vajecnik videl vic nez dobre a folikuly se mu libily, no a pri odberu se to potvrdilo, embryolog rekl, ze skvely material tak nevim co.ji bylo asi blby den, ale ja to s ni zazila znovu pri Ket kdyz me pri kontrole sliznice zase neco vpalila, pritom v dem trasferu se Vitouskove sliznice libila, nezdalo se ji, ze by se od posledne tolik zvetsila, ze spis se minule nejak hur merilo. Nevim asi jsem vzdy natrefila kdyz mela spatny den, a nebo jsem ji necim iritovala, ale byla pokazde hrozne neprijemna a nic mi ani nevysvetlovala jako jejich jini doktori

78marcela
10. lis 2015

@lenka27 jojo, kazdej jsme jinej a sedi nam taky nekdo jinej. Ja byla u Stelcla na prvnim transferu. Mel byt v nedeli, jeli jsme tam a jeste po ceste jsem mu volala, jestli si mam vzit lek, co mi dali na ohss, co se mi rozjel. Vubec o mne nevedel a do telefonu neprijemnej, ze s nami nikdo nepocita. Pritom jsem tam byla v tydnu na odberu, ve ctvrtek pro ty leky na ohss a jasne řekli, ze v nedeli transfer. Pak jsem tam prisla, a jen koukl a rekl- do toho bricha se dve vejdou (ok, jsem tlusta, ale i tak se me to dotklo), takze jsem byla takova rozcarovana z neho. Bylo to v roce 2010 a pak jsem si davala bacha,abych k nemu uz nesla. Ale ve 2014 mi delal hysteroskopii a to byl uz normalni, bez blbych reci.
Kurecova mi delala kontrolni utz na srdicko, a byla desne fajn i kdyz vysledek nebyl uplne idealni a pak to nedopadlo, ale byla velmi prijemna a empaticka. Ale je to ruzny, kazdymu sedne nekdo jiny a je fajn, ze si tam clovek muze vybrat sveho doktora, co mu sedne.

lenka27
10. lis 2015

@78marcela to je jasny jsou to jenom lidi co maji sve dny i nalady a kazda z nas je jina. Svet by byl nudny kdyby jsme byli vsichni stejneho razeni 😉

ninanela
10. lis 2015

Dneska jsem se chtěla obj.k Dr Kurecove na preventivku a na recepci mi rekli,že Kurecova je mimo kliniku a bude snad az po svatcich.Ze doufaji,ze se vrati.Vic mi nerekli. 😒

myskat
10. lis 2015

@ninanela jako fakt???...

lenka27
10. lis 2015

Tak jestli neni Dr. Kurecova treba tehotna a nebo jim chce taky.utect

lenka27
10. lis 2015

A pry uz tam neni ani Vitouskova, tak za chvili tam nebude nikdo z tech co znam

fidac
10. lis 2015

@lenka27 poslední dobou taky z RF nemám moc dobrý pocit...docela váhám, jestli nemám jít jinam...jinak Vitoušková odešla do Reprogenesisu za Štelclem... 😉

78marcela
11. lis 2015

@lenka27
@fidac tak to je mazec..co se to tam deje, ze vsichni zdrhaji? Doufam, ze tam bude aspon Kozumplik jak si pujdu pro druhy mimco.

kejt29
11. lis 2015

Divala jsem se na tym Reprofitu a Kurecova tam zatim je, ale na jak dlouho... Pak je tam nejaky Vrana, toho neznam. Kozumplik i Koudelka zatim jsou, taky doufam, ze na me Koudelka pocka 😒

fidac
11. lis 2015

@78marcela
@kejt29 holky, nevím proč ale přijde mě, že už to tam není jako dřív...se dohodnete s doktorem na ceně IVFa pak je tam skok o 14 tisíc a ani se neobtěžují třeba zavolat kolik chceme embryí zamrazit a tak...takže už to není jak to bývalo...teď mě při IVF naflákali i věci o kterých jsme se ani nebavili a dost se to podražilo...dřív mě stačila jenom IUI a každá vyšla, měla jsem jenom problém s ovulací, pokud byla nebyl problém otěhotnět normálně...asi když to koupil Babiš, tak taky jedou jenom na prachy...mám problémy se sliznicí, když jsem to Kozumplíkovi řekla, tak nic jenom, že je to v pořádku...a pro mě to byl další zmařený pokus. Teď mám v plánu poslední KET a pak jdu kdyžtak pryč, už nijak moc v nich nemám důvěru...bohužel ☹

fidac
11. lis 2015

@kejt29 Vrána právě přišel z Reprogenesisu a byl tam vedoucím lékařem, teď je tam místo něj právě Štelcl

delfi75
11. lis 2015

@fidac my jsme absolvovali IVF před i za Babiše a ceny jsme měly stejné, žádný rozdíl během toho roku a půl...

fidac
11. lis 2015

@delfi75 bavili jsme se sousedou a prej podražili... 😉

delfi75
11. lis 2015

@fidac byla jsem tam naposledy v březnu, teda na IVF, teď jsme byli na KET a fakt ceny jsme měli stejné, jenže jsme tam začali chodit 2014, tak nevím, jak to bylo před...ale zase se dřív platilo CGH asi 30tis., užo to mají na pojišťovnu, co jsem slyšela...ale zdražuje se všude, bohužel...ale když čtu ceny, které udávají holky, co chodí do Heliosu, tak RF je stále levný...

dadakin
11. lis 2015

Já jsem zdrhla před 2 rokama od nich taky jinam ,protože po 3 minimálkách a 1IVF lautr......a nelituji.

eliotka1
11. lis 2015

Co tak čtu, tak jsem moc ráda, že jsme byli úspěšní hned napoprvé. Ještě máme u nich z jedné stimulace 9 "mrazáčků".

kejt29
11. lis 2015

Tak vsechny IVF nas vysly stejne, posledni bylo na zacatku roku. KET stal kdysi 5 tis, ted 7 tis. Genetiku jsme meli na pojistovnu. KET s genetikou vysel a jeste tam mame tri vysetrene embrya. Menit teda zatim urcite nebudeme 😊

lenka27
11. lis 2015

@fidac tak Vitoušková je prý snad v Reprogenesisu na Slovensku dokonce

myskat
11. lis 2015

@kejt29 dr Vrána mi dělal hysteroskopii, hrozně příjemnej... 😉

handous1
11. lis 2015

@moni34 ahoj moni, šla si nakonec na tu cytologii ? Kdy máš (budeš) testikovat ? Moc na tebe myslím a držím vsechny palce co mám ať ti to tentokrát vyjde !
Já jsem si dneska volala do laboratoře jak se mají embryjka a zatím vše o.k zitra ráno mám ještě zavolat a pak jestli bude vše o.k tak si zítra pro ně jdu máme poslední dvě😞. Jsem tak nervózní asi se dneska takolik nevyspim.... o těch dnech co mě čekají potom to ani nemluvím.... ach jo jsou to nervy . Tobě přeji hoooodně štěstíčka 🍀

ninanela
11. lis 2015

Taky jsem měla dojem z toho telefonátu,že Dr Kuřecová je snad těhotná,no víc jsem se nedozvěděla.
Já jsem s Rf velmi spokojená a nehodlám měnit.Kuřecová mě mrzí,doprovázela mě celé těhotenství a vždy dodala odvahu,že to tentokrát určite dobře dopadne.Snad se vrátí.Nemyslím si že se v Rf něco deje,prsonál se mění všude.Je to stejné jako v jiných centrech.

lleap
11. lis 2015

Ahoj holky, v sobotu jdu do RF na první odběr vajíček a přiznám se, že mám trochu strach. Sestra mi sice postup vysvětlila, ale tak trochu "jak z rychlíku" - přišlo mi, že už ji to asi moc nebaví to opakovat pořád dokola... Máte nějaké osobní rady, jak vše v pohodě zvládnout a jak to bude probíhat? Jinak do RF už chodím taky nějaký pátek a jsem docela zklamaná - první mi odešla Vitoušková, pak Pastorčáková a nakonec i Kuřecová mi ted oznámila, že minimálně do konce roku nebude :( To teda na klidu moc nepřidá :(

knedlicek86
11. lis 2015

@lleap Ahoj, odběru vajíček se bát nemusíš. Je to rychlovka, cca 20 minut. Narkoza je slabá, takže mi nebylo ani nikdy špatně ( mám to za sebou dvakrát ). Po převezení na pokoj se asi po půl hodině probereš, v podstatě nic nebolí, možná cítíš jakoby ms bolesti, krvácení je minimální. Setra ti párkrát přeměří tlak, pak přijde lékař a řekne ti, jak opu dopadlo. Asi po 2 hodinách můžeš jít. Mně to malinko bolelo při dosednutí, ne ostrá bolest, ale uvnitř to je akorát citlivé, nafouklé, skoro jako při ms... Po opu jsem šla normálně s manželem na nákup a na oběd... 🙂